Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ko ti je kriv kad imas krijnike? :P

I ja kažem, trebaO sam da ih povadim i kraj priĆe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kreten :angry: juče sam jela ledeni sladoled i sad me boli krajnik <_<

Uh bwe Sunce. Uzi neki cajic ili jos bolje vitamin C da te sto pre prodje. A odlicno za grlo i krajnike je da razmutis med sa sokom od limuna, pa lagano da pustis da ti klizi niz grlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bwe Sunce. Uzi neki cajic ili jos bolje vitamin C da te sto pre prodje. A odlicno za grlo i krajnike je da razmutis med sa sokom od limuna, pa lagano da pustis da ti klizi niz grlo

Sad ću u prodavnicu po limun pa ću da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beli lukac i ražnjiĆi, to je 'rana za mladiĆi :lol: :lol: LONG LIVE ŠOJIĆ!

:lol: Smiruje zivci, spusca pritisak! :D

Jeste najgore mi je od svega sto se pripremam psihicki vec dva meseca i sad hoce da mi uvale corak,e pa NE MOZE!!

Naravno da NE MOZE! Uz tebe smo, ne daj da te slome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da NE MOZE! Uz tebe smo, ne daj da te slome!

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, ja samo zamislim očice moje Lele i poskoči mi srce od ljubavi :wub: :wub:

k32012.png

Ni ja ne verujem. Neko je rodjen bez emocija...

Ja mislim, da sve mi koje gledamo te horore i te strasne filmove, smo ustvari jako osecajne, sve sne smo da to nije stvarno-pa nam je lakse da pobegnemo od realnosti na kratko. (ne Odrazavam se bas najbolje, ali nadam se da kontas poJentu)

Meke smo duse. :P

Dobro je dok nije JAJNIK! :D

Cepaj beli lukac i vAtamine, procice brzo! I Strepsils (onaj sto mu jedno oko lebdi u vazdUhu)

Mekane duse!!! cmok

Eto tako isvadjala sam se ja malo sam a sa sobom i sad mi je lakse4chsmu1.gif

Bitno je da se ti smiris draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kazem da je glupost,pa sta je onda resenje za zena sa PCOS?Ne mogu da nadjem ni jednu zenu koja je kao ja ,da podeli samnom utiske o svemu tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Smiruje zivci, spusca pritisak! :D

:lol: :lol: kad si ljut i ozlojeDJen, iznenaDJen i uvreDJen, kad pred oči ti se smrkne i kad padne mrak :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam sto ste mislile na mene ljubim vas ja puno :wub:

A sad izvestaj:Iznarvirana sam jako JAKO-jer je moja vto dovedena u pitanje,ustvari dr me nagovara da ipak radimo inseminaciju(u koju ja verujem otprilike 1%)da dam 40000 za nesto tako male verovatnoce da uspe.Tako da je sad sve pod znamkom pitanja izvadila sam krv za hormone(izbusise me nacisto)pa da dodjem sutra i da razmislimo dao tada???Ma bre nema sta da razmisljam ja sam danas otisla na kliniku po inekcije za stimulaciju a vratila se s ovim fingersmiley.gif.Ubedjivanje i objasnjenje za sve je to da su moji jajnici nalik na policisticne i da je velika verovatnoca za hiperstimulaciju,pa Boze moj znaci zene sa policisticnim jajnicima ne treba da rade vto??????UFFFFFFFFFFFFFFf :angry: :angry: :angry:

Uh Cekalice,pa oni su stvarno :angry: ne daj se znas svoja prava pa dosta vise mrcvarenja,pa nismo mi zene od celika,samo hrabro i napred i ja bih trazila VTO..

.Sunce,moje sunce,pa sto ledeni :P proci ce to vec uz cajice i limuncice...i nase poljupcice :lol:
t4879.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam od ranog jutra :angry::angry::angry::angry::angry: moja sveki to meni priredi da bih je prozdrnula koliko sam ljuta :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam od ranog jutra :angry::angry::angry::angry::angry: moja sveki to meni priredi da bih je prozdrnula koliko sam ljuta :angry:

Probaj, ako ikako možeš, da sačuvaš svoje živce samo za sebe. Beži od tih vampira energije!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj, ako ikako možeš, da sačuvaš svoje živce samo za sebe. Beži od tih vampira energije!!! :angry:

Ma ne mozes pobjeci kad te sami uvuku u s...nje...pisala sam u temi svekrva nocna mora NAJGORA...da ne budem ovde OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mozes pobjeci kad te sami uvuku u s...nje...pisala sam u temi svekrva nocna mora NAJGORA...da ne budem ovde OT

Predpostavila sam pa sam gvirnula tamo. A govorim ti iz licnog iskustva, jer sam sebe zbog njih dovela na ivicu ludila. Ali necem vise tako; izvicem se, izjadam ovde malo i guram. A i jezik sam pustila :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam sto ste mislile na mene ljubim vas ja puno :wub:

A sad izvestaj:Iznarvirana sam jako JAKO-jer je moja vto dovedena u pitanje,ustvari dr me nagovara da ipak radimo inseminaciju(u koju ja verujem otprilike 1%)da dam 40000 za nesto tako male verovatnoce da uspe.Tako da je sad sve pod znamkom pitanja izvadila sam krv za hormone(izbusise me nacisto)pa da dodjem sutra i da razmislimo dao tada???Ma bre nema sta da razmisljam ja sam danas otisla na kliniku po inekcije za stimulaciju a vratila se s ovim fingersmiley.gif.Ubedjivanje i objasnjenje za sve je to da su moji jajnici nalik na policisticne i da je velika verovatnoca za hiperstimulaciju,pa Boze moj znaci zene sa policisticnim jajnicima ne treba da rade vto??????UFFFFFFFFFFFFFFf :angry: :angry: :angry:

draga uz tebe smo....samo se drzi svog plana,pripremila si se vec za to....

Ajmo referat sta je bilo dok me nije bilo :) al sam srocila nemam puno vremena a i krenulo mi kamenje u bubregu pa se raspadam danima od bolova

joj draga kako sad to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam od ranog jutra :angry::angry::angry::angry::angry: moja sveki to meni priredi da bih je prozdrnula koliko sam ljuta :angry:

Mene kad ne pita direktno hoces li to i to,ja se pravim kao da se ni o cemu ne prica

draga uz tebe smo....samo se drzi svog plana,pripremila si se vec za to....

Takice moja hvala ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predpostavila sam pa sam gvirnula tamo. A govorim ti iz licnog iskustva, jer sam sebe zbog njih dovela na ivicu ludila. Ali necem vise tako; izvicem se, izjadam ovde malo i guram. A i jezik sam pustila :P

ma ja bih volela da znam da pustim jezik pa da kazem sve sto mislim,al ja odmah ucutim i gotovo,sreca pa ovde mogu da se izjadam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice kada ides kod lekara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene kad ne pita direktno hoces li to i to,ja se pravim kao da se ni o cemu ne prica

tako sam i ja nekako odreagovala,jer me niko nista ne pita,ali sad ona ljuta,ma nije mi to sta me briga neka se ljuti,al sto mene uplete u to sve ispadam ja kriva..idem malo da prosetam da se izduvam,odvedem djete u skolu i zadrzim se cijeli dan :D ljubim vas pa se kuckamo posle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna citas mi misli,sad bas hocu da napisem"Ja krecem za sat vremena,drzite mi pesnice da se izborim za vto,a da se ne pokajem"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna citas mi misli,sad bas hocu da napise"Ja krecem za sat vremena,drzite mi pesnice da se izborim za vto,a da se ne pokajem"

Naravno da cemo drzati i pozeleti svu srecu svijeta..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna citas mi misli,sad bas hocu da napisem"Ja krecem za sat vremena,drzite mi pesnice da se izborim za vto,a da se ne pokajem"

drzimo draga i saljemo mnogo pozitivne energije..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako krenem da citiram pa da odgovaram, oduzice se, valjda necu da zaboravim sta sam kome htela da kazem.

Cekalice, mm tetki su kad se spremala za VTO izvadili 16 zdravih jajnih celija! Na putu do BG ona nije mogla da sedi u kolima nego je lezala, i uspela joj VTO iz prve, sad ima sincica :rolleyes: I to se sve desavalo pre nekih 8-9 godina, a koliko je medicina od tada napredovala...

Sunce, pre'ladila si grlo, sad treba nesto toplo da stavis u usta! :P Ne se ljutis, zezam se ;)

Sto se tice tuznih filmova sa psima ja preporucujem "8 below" 3o4-images.jpg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako sam i ja nekako odreagovala,jer me niko nista ne pita,ali sad ona ljuta,ma nije mi to sta me briga neka se ljuti,al sto mene uplete u to sve ispadam ja kriva..idem malo da prosetam da se izduvam,odvedem djete u skolu i zadrzim se cijeli dan :D ljubim vas pa se kuckamo posle

Ljubim i jos samo jednu da ti recem:

"Ne bacaj bisere pred svinje!"

Luna citas mi misli,sad bas hocu da napisem"Ja krecem za sat vremena,drzite mi pesnice da se izborim za vto,a da se ne pokajem"

Cmok, cmok, cmok, neces da se pokajes mila. Drzimo pesnice, naravno, nemoj da sumljas u to!!!!!

Sto se tice tuznih filmova sa psima ja preporucujem "8 below"

Necem tuzne filmovwe bweeeeeeeeeeeeee!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta bih ja bez vas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta bih ja bez vas :rolleyes:

Samo ti guraj, cekamo te da nam kazes kako je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.