Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pa vama jedino se i jadam, i mojoj kumi jer i ona planira da ostane trudna pa razume ali ovo sam morala da joj kazem jer uvatila kad ce beba, kad ce beba...vise nista od mene o toj temi ne da cuje!!! <_<

Slazem se sa devojkama, a i sama si svesna da je bolje ne pricati puno ljudima! Uvek se prave pametni! :angry:

Meni je doktorka, na dan kada sam dobila prvu mens. posle kiretaze (tj., malo krenulo, pa stalo) dala da pijem Diane 35, bez kontrolisanja hormona. Posle par dana sam otisla na pregled kod drugog doktora i on mi je rekao da je to mens. i da ne pijem hormone!

Ja sam pre 6 godina, iz cista mira, dobila takve akne, da sam licila na akrepa. Pokusavala sam svasta-od dermatologa (njih 5) do sopstvenih nacina da ih se resim, ali nista... kad mi je dopizdelo, odem kod ginekologa i zamolim je da mi da neke hormone jer cu poludeti od lica. Ono sto mi je rekla bilo je-Dole ti je sve dobro, ne remeti ravnotezu unosenjem dodatnih hormona, nego spavaj vise, jedi zdravo i proci ce. I tako je i bilo... Uzasno sam se nervirala oko ispita, pusila ko turcin, jela jednom dnevno i spavala prosecno 4 sata. Kada sam to promenila, pocelo je da se popravlja, isla kod kozmeticarke i sredilo se...

Raspisah se bzvz, ali poenta je... ne slusaj svakoga, jer je svakome drugacije, nego uradi sve analize i u skladu s tim, uzmi terapiju.

Bla bla blaaaa... izvini sto te smorih, ne mogu da kontrolisem svoju brzinu kucanja! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace da vam se pohavlim, navatala sam danas mm da idemo ovog leta na Taru, na 4 dana otprilike da odmorimo i da se relaksiramo. Uvek idemo sa nekim a ja kazem njemu nikad za ovih 8 i po godina nismo bili sami na putovanju pa red bi bio. Nadam se da cemo ostvariti... :rolleyes:

Joj, difno! Jel cete i da raftingujete?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa devojkama, a i sama si svesna da je bolje ne pricati puno ljudima! Uvek se prave pametni! :angry:

Meni je doktorka, na dan kada sam dobila prvu mens. posle kiretaze (tj., malo krenulo, pa stalo) dala da pijem Diane 35, bez kontrolisanja hormona. Posle par dana sam otisla na pregled kod drugog doktora i on mi je rekao da je to mens. i da ne pijem hormone!

Ja sam pre 6 godina, iz cista mira, dobila takve akne, da sam licila na akrepa. Pokusavala sam svasta-od dermatologa (njih 5) do sopstvenih nacina da ih se resim, ali nista... kad mi je dopizdelo, odem kod ginekologa i zamolim je da mi da neke hormone jer cu poludeti od lica. Ono sto mi je rekla bilo je-Dole ti je sve dobro, ne remeti ravnotezu unosenjem dodatnih hormona, nego spavaj vise, jedi zdravo i proci ce. I tako je i bilo... Uzasno sam se nervirala oko ispita, pusila ko turcin, jela jednom dnevno i spavala prosecno 4 sata. Kada sam to promenila, pocelo je da se popravlja, isla kod kozmeticarke i sredilo se...

Raspisah se bzvz, ali poenta je... ne slusaj svakoga, jer je svakome drugacije, nego uradi sve analize i u skladu s tim, uzmi terapiju.

Bla bla blaaaa... izvini sto te smorih, ne mogu da kontrolisem svoju brzinu kucanja! :lol: :lol:

Pa i meni je data kontracepcija sad bez prethodne analize hormona pa me zato toliko i potreslo ovo sto me komsinica izbombardovala....Uvek se uzdam u to valjda doktori znaju bolje od nas ali i ne znam nekad koliko im stvarno treba verovati. Malo sam sad besna na sebe jer nisam otisla kod one doktorke privatno, a sad i da odem sigurno ce da kaze suprotno od ovog. Ma nek ostane sad kako jeste pa sta bude, STOP nervozi, OSMEH na lice!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, difno! Jel cete i da raftingujete?! :D

Pa pravo da ti kazem tek sam sad videla na netu da ima to. Ja se iskreno zalepila za Taru jer mi jedina od svih nasih planina deluje najmanje urbanizovano...cula sam i da je jezero Perucac preeeeelepo pa sam mislila i to da obidjemo.Ne znam dal bi mm smeo na taj rafting, ne vole on te egzibicije...ja bih vala sve probala.

Pa kad smo proslog leta bili do Jagodine u onaj cuveni novi Aqua park ja narafno sve tobogane isprobala a mm nista, plasi se, ne vole to. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nikog

Odoh ja opet da se okrecem i cekam nekog da navrati, spremam slatko i kafu, a ko hoce i rakijicu za docek. :lol:

m04126.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i meni je data kontracepcija sad bez prethodne analize hormona pa me zato toliko i potreslo ovo sto me komsinica izbombardovala....Uvek se uzdam u to valjda doktori znaju bolje od nas ali i ne znam nekad koliko im stvarno treba verovati. Malo sam sad besna na sebe jer nisam otisla kod one doktorke privatno, a sad i da odem sigurno ce da kaze suprotno od ovog. Ma nek ostane sad kako jeste pa sta bude, STOP nervozi, OSMEH na lice!!!! :lol:

Jasta! Ispij tu terapiju, pa kako bude! Sigurno nece poremetiti nista, obzirom da unosis normalne doze i to prvi put.

Opusteno!

Ali kad zavrsis, ipak idi, da se ima uvid u stanje.

Pa pravo da ti kazem tek sam sad videla na netu da ima to. Ja se iskreno zalepila za Taru jer mi jedina od svih nasih planina deluje najmanje urbanizovano...cula sam i da je jezero Perucac preeeeelepo pa sam mislila i to da obidjemo.Ne znam dal bi mm smeo na taj rafting, ne vole on te egzibicije...ja bih vala sve probala.

Pa kad smo proslog leta bili do Jagodine u onaj cuveni novi Aqua park ja narafno sve tobogane isprobala a mm nista, plasi se, ne vole to. :lol:

Pih bre! Ali ja ga razumem... doduse, tobogane volEm, mm i ja cesto idemo ovde u aqua parkove i smejemo se kao ludi! Meni je to fenomenalno! I dok bude snage u meni, ici cu! :D

Ali sam se zato vozila na roller coaster -u par puta i slicnim strava i uzas masinerijama i naravno-nunka mas! Sto sam starija, sve sam veca pi**a! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Jasta! Ispij tu terapiju, pa kako bude! Sigurno nece poremetiti nista, obzirom da unosis normalne doze i to prvi put.

Opusteno!

Ali kad zavrsis, ipak idi, da se ima uvid u stanje.

2. Pih bre! Ali ja ga razumem... doduse, tobogane volEm, mm i ja cesto idemo ovde u aqua parkove i smejemo se kao ludi! Meni je to fenomenalno! I dok bude snage u meni, ici cu! :D

Ali sam se zato vozila na roller coaster -u par puta i slicnim strava i uzas masinerijama i naravno-nunka mas! Sto sam starija, sve sam veca pi**a! :P

1. Pa kao terapija traje 3 meseca pa posle opet kod njga da vidimo sta dalje. Sad sam opuscena, bas me gabri!!!

2. Ja volem da isprobavam te egzibicije a i to verovatno zato sto sam mala skorpijica, a mm plasljivi rak, vole sigurno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Pa kao terapija traje 3 meseca pa posle opet kod njga da vidimo sta dalje. Sad sam opuscena, bas me gabri!!!

2. Ja volem da isprobavam te egzibicije a i to verovatno zato sto sam mala skorpijica, a mm plasljivi rak, vole sigurno... :rolleyes:

Mm je rak/skorpija i ne plasi se nicega! :lol: Ali se zato ja plasim sopstvene senke! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne se izvinjavaj,slobodno olaksaj dusu u potpunosti te razumijem,prosla sam kroz slicne situacije ali kao sto kaze LunaMi ne pricaj nikome o svojim problemima zato smo mi tu,pa valjda dr.bolje zna od te tvoje komsinice uh kako bih te ljude takve vrste t0160.gift0119.gift0162.gif

Bas tako grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Pa i ja njoj to kazem, al znas kad je neko tvrdoglav, mojoj sestricini su tako rekli, ja znam da je to tako, ni ne mozes prilike da imas da im kazes....stvarno sam poludela. Nisam ni htela njoj nista da pricam oko ove terapije jer su i ona i jos jedna njena prijateljica navrle na mene kad su cule da pijem one cajeve, kako ni to ne valja itd ali opet je uhvatila nesto da drobi oko mog ciklusa, tipa vreme nam je za bebu i morala sam da joj kazem, iiiihhh ko me vukao za jezik!!! Sad sam na sebe jedino besna!!! <_<

Drugi put kazi da imate nekih drugih zamisli i da ste sve isplanirali, a sta pa videce!!! A ako pitaju za terapije i cajeve, kazes nista vise ne pijes, sve si sa cajevima sredila i kontraceptivnim pilulama, bas njima u inat!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa vama jedino se i jadam, i mojoj kumi jer i ona planira da ostane trudna pa razume ali ovo sam morala da joj kazem jer uvatila kad ce beba, kad ce beba...vise nista od mene o toj temi ne da cuje!!! <_<

Kad ce beba - vi isplanirali kada ce, a ako je bas zanima pa neka saceka i videce!!!!!!!!!!! Sve nju tamo interesuje, grrrrrrrrrrrrrr Neka gledaju u svoje dvoriste barabe jedne! Znas onu 100% tacnu: "Put do pakla je poplocan dobrim namerama"!!!

Sve su oni kao dobronamerni a posle iza ledja olajavaju. Znas Snezana kao u bajci o Snezani i 7 payuljaka ona grozna vesticara koja hoce da posto poto napakosti :angry:

Inace da vam se pohavlim, navatala sam danas mm da idemo ovog leta na Taru, na 4 dana otprilike da odmorimo i da se relaksiramo. Uvek idemo sa nekim a ja kazem njemu nikad za ovih 8 i po godina nismo bili sami na putovanju pa red bi bio. Nadam se da cemo ostvariti... :rolleyes:

KAda budete isli na Taru obavezno prolazis pored mene, pa ovde u dvoristu napravimo rostilj, uzivanjcija, a mozete i da prespavate i nastavite put. Moj savet je da idete ovim putem koji je mene odusevio em skratite put za nekih 40km, em nema guzve a predeo preeeeeeeeeeedivan!!!!

Raspisah se bzvz, ali poenta je... ne slusaj svakoga, jer je svakome drugacije, nego uradi sve analize i u skladu s tim, uzmi terapiju.

Bla bla blaaaa... izvini sto te smorih, ne mogu da kontrolisem svoju brzinu kucanja! :lol: :lol:

Nisi smorila dusice! Sve si pravo zborila!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali sam se zato vozila na roller coaster -u par puta i slicnim strava i uzas masinerijama i naravno-nunka mas! Sto sam starija, sve sam veca pi**a! :P

b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi smorila dusice! Sve si pravo zborila!!!!

Moja kuma, kad je ostala trudna, doktorka joj je rekla da ne slusa savete i da ne cita svasta po netu, jer pisu svakakve gluposti. Ja sam se u to uverila kda sam ostala trudna... Samo nesto morbidno :blink: Bebac je jedini pozitivan sajt! Cak i kada se desavaju ruzne stvari nama clanicam, nekako se najbolje izvuce iz toga. Bas mo prava ekipa! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je rak/skorpija i ne plasi se nicega! :lol: Ali se zato ja plasim sopstvene senke! :lol:

E pa nije plasljiv zbog te skorpije u podznaku!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0201.gif

Jesam, majke mi i ne stidim se da priznam! :P Ko sta radi, ja samo placem i vicem JAOOOOOOOOOOO.... :lol:

Juce uhvatim poslednja 3 min. nekog filma (dok smo mm i ja rucali, steglo mi se grlo, nisam mogla da jedem) Marley & ME (valjda), a scena je- uspavljuju retrivera i sahranjuju ga. Plakala sam 10 min., a pojma ti nemam o cemu se radi u filmu! Cak je na na odjavnoj spici pisalo - ni jedna zivotinja nije povredjena tokom snimanja... i to mi nije pomoglo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Drugi put kazi da imate nekih drugih zamisli i da ste sve isplanirali, a sta pa videce!!! A ako pitaju za terapije i cajeve, kazes nista vise ne pijes, sve si sa cajevima sredila i kontraceptivnim pilulama, bas njima u inat!!!!!!!!!!!!!!!!

Kad ce beba - vi isplanirali kada ce, a ako je bas zanima pa neka saceka i videce!!!!!!!!!!! Sve nju tamo interesuje, grrrrrrrrrrrrrr Neka gledaju u svoje dvoriste barabe jedne! Znas onu 100% tacnu: "Put do pakla je poplocan dobrim namerama"!!!

Sve su oni kao dobronamerni a posle iza ledja olajavaju. Znas Snezana kao u bajci o Snezani i 7 payuljaka ona grozna vesticara koja hoce da posto poto napakosti :angry:

KAda budete isli na Taru obavezno prolazis pored mene, pa ovde u dvoristu napravimo rostilj, uzivanjcija, a mozete i da prespavate i nastavite put. Moj savet je da idete ovim putem koji je mene odusevio em skratite put za nekih 40km, em nema guzve a predeo preeeeeeeeeeedivan!!!!

Nisi smorila dusice! Sve si pravo zborila!!!!

Sta da ti kazem kolega, svasta vidis, svasta cujes od raznih ljudi a zivce gubis... <_<

Ma sto ti kazes nista ne pijem, nema terapije, nista vise nikom ne govorim!!!!

A di si ti tacno?!?!?

Mi cemo verovatno ici motorom tako da nam to ostavlja mogucnost da idemo gde god i kad god hocemo.

Mmmmm rostilj, kupila si me!!! :lol:

Sve ces ti da mi objasnis di da idemo!!!

Verovatno cemo se pre toga videti na nekoj kafici u BG-u, tuj sve moz da se dogovorimo!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa nije plasljiv zbog te skorpije u podznaku!!! :P

Izgleda! :D Meni ni ovaj moj Bik (u podznaku) ne pomaze.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma, kad je ostala trudna, doktorka joj je rekla da ne slusa savete i da ne cita svasta po netu, jer pisu svakakve gluposti. Ja sam se u to uverila kda sam ostala trudna... Samo nesto morbidno :blink: Bebac je jedini pozitivan sajt! Cak i kada se desavaju ruzne stvari nama clanicam, nekako se najbolje izvuce iz toga. Bas mo prava ekipa! :wub:

:wub: Najbolja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda! :D Meni ni ovaj moj Bik (u podznaku) ne pomaze.... :lol:

A ja skorpija/jarac! :lol: Imate posla sa tvrdoglavima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja skorpija/jarac! :lol: Imate posla sa tvrdoglavima :lol:

Nema veze sto si tvrdoglav, pravi si drug!!! Sve oprastas, ali ne zaboravljas. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, majke mi i ne stidim se da priznam! :P Ko sta radi, ja samo placem i vicem JAOOOOOOOOOOO.... :lol:

Juce uhvatim poslednja 3 min. nekog filma (dok smo mm i ja rucali, steglo mi se grlo, nisam mogla da jedem) Marley & ME (valjda), a scena je- uspavljuju retrivera i sahranjuju ga. Plakala sam 10 min., a pojma ti nemam o cemu se radi u filmu! Cak je na na odjavnoj spici pisalo - ni jedna zivotinja nije povredjena tokom snimanja... i to mi nije pomoglo! :D

Eeee kako sam ja plakala na taj film i ko me terao da ga gledam...nisam mogla da se smirim, a i mm je ko kisa...dusa jedna...sad cu opet da placem kad se samo setih... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice milice, meni je skoro 23h, idem da kuntam-kinte. Pisemo se in d morning, kad kao kokoska dodjem ovde da vas docekujem sa kaficom!

Ljubac velikiiiii!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze sto si tvrdoglav, pravi si drug!!! Sve oprastas, ali ne zaboravljas. :P

E to je stvarno istina, u stanju sam sve i svasta da oprostim i preko svega predjem ali nista ne zaboravljam ali to nekad i teret moz da bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice milice, meni je skoro 23h, idem da kuntam-kinte. Pisemo se in d morning, kad kao kokoska dodjem ovde da vas docekujem sa kaficom!

Ljubac velikiiiii!!!

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma, kad je ostala trudna, doktorka joj je rekla da ne slusa savete i da ne cita svasta po netu, jer pisu svakakve gluposti. Ja sam se u to uverila kda sam ostala trudna... Samo nesto morbidno :blink: Bebac je jedini pozitivan sajt! Cak i kada se desavaju ruzne stvari nama clanicam, nekako se najbolje izvuce iz toga. Bas mo prava ekipa! :wub:

Bas tako....ma vi ste sve MOJE!!!!!!! :wub:

Cekalice milice, meni je skoro 23h, idem da kuntam-kinte. Pisemo se in d morning, kad kao kokoska dodjem ovde da vas docekujem sa kaficom!

Ljubac velikiiiii!!!

Laku noc!!!!!!!!i ja sam sad svoje curice okupala odose na spavanje,ja i mm popijemo kaficu i za njima....Laku nOOOOCCCC!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma, kad je ostala trudna, doktorka joj je rekla da ne slusa savete i da ne cita svasta po netu, jer pisu svakakve gluposti. Ja sam se u to uverila kda sam ostala trudna... Samo nesto morbidno Bebac je jedini pozitivan sajt! Cak i kada se desavaju ruzne stvari nama clanicam, nekako se najbolje izvuce iz toga. Bas mo prava ekipa!

CMOK CMOK CMOK We are the best!!!!

Jesam, majke mi i ne stidim se da priznam! :P Ko sta radi, ja samo placem i vicem JAOOOOOOOOOOO....

Sta reci ja se plasim igle!!! Svojevremeno sam primala injekcije zbog upale sinusa. I otprilike u isto vreme sam primala kad i jedan malisa od nekih 5 godinica. Obicno se najdemo na putu za DZ a on ide uredno pored mame, klima glavom i kuka: Jadan ja. Jada ja. Jada ja. DRamska pauza, pa opet.

E pa ja sam ti isti taj malisa, samo sto u sebi kukam a ne naglas!

Sta da ti kazem kolega, svasta vidis, svasta cujes od raznih ljudi a zivce gubis...

Ma sto ti kazes nista ne pijem, nema terapije, nista vise nikom ne govorim!!!!

A di si ti tacno?!?!?

Mi cemo verovatno ici motorom tako da nam to ostavlja mogucnost da idemo gde god i kad god hocemo.

Mmmmm rostilj, kupila si me!!!

Sve ces ti da mi objasnis di da idemo!!!

Verovatno cemo se pre toga videti na nekoj kafici u BG-u, tuj sve moz da se dogovorimo!!!

Dogovaramo se obavezno, javljam rutu na pp da ne gusimo devojke ovde. Kada ste planirali da idete?

Izgleda! :D Meni ni ovaj moj Bik (u podznaku) ne pomaze....

Evo ja sam vaga-strelac, sta sad to znaci??? A imam valjda cetiri planete u skorpiji!!!! Mm je lav a podznak NARAVNO ne znamo jer njegova pametna majka ne zna kada ga je rodila :angry:

Najbolja!!!

P&P

Cekalice milice, meni je skoro 23h, idem da kuntam-kinte. Pisemo se in d morning, kad kao kokoska dodjem ovde da vas docekujem sa kaficom!

Ljubac velikiiiii!!!

Laku noc mila i lepe i lagane snove zelim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako....ma vi ste sve MOJE!!!!!!! :wub:

Laku noc!!!!!!!!i ja sam sad svoje curice okupala odose na spavanje,ja i mm popijemo kaficu i za njima....Laku nOOOOCCCC!!!!!!!

Laku noc mila, ljubi curice medene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.