Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Verujem, a tako si se nadala, šta je tu je, ako ništa ovaj, pred tobom je sledeći mesec ;)

evo da se i ja javim.bila sam na ekspertnom uz sve je ok vidi se besika,zeludac nosna kost i nabor na vratu je ok tako kaze dok.Jedino smo imali mali problemcic(slatki) kod merenja tog nabora jer beba nije htela da pomeri glavu nego je non stop drzala spustenu pa nije mogla da izmeri i tako je mene dok dva puta vracala iz ordinacije da malo prosetam po stepenicama da vidimo hoce li se malo okrenuti i hvala bogu iz treceg puta smo uspeli. vadila sam krv ove nedelje zovem geneticarku da zakazem kod nje i tako prodje mi skoro ceo dan a vi se ovde raspisale jedva vas procitah, a kad sam kuci ceo dan ispisete jedva 1-2 strane.i odoh da odmorim malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Waži ce widim. Bas sam se smorila.

jbg za vesticaru,jel krenula jace ili je isto slaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh ja se umorila,danas sam bas obogatila jelovnik i usput nabacila koje kilo,pekla domaci hljeb on mekan ko dusa :lol: ,pravila strudle sa malinama obozavam maline :lol: i jos djeca mi trazila da im napravim ormasice a pekla i mladi krompir sa slaninom,tako da sam se najela ne mogu da se nagnem da kucam :lol: i sta je meni sve ovo trebalo :o

Barbarita nadam se da nije prava vestica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se i ja javim.bila sam na ekspertnom uz sve je ok vidi se besika,zeludac nosna kost i nabor na vratu je ok tako kaze dok.Jedino smo imali mali problemcic(slatki) kod merenja tog nabora jer beba nije htela da pomeri glavu nego je non stop drzala spustenu pa nije mogla da izmeri i tako je mene dok dva puta vracala iz ordinacije da malo prosetam po stepenicama da vidimo hoce li se malo okrenuti i hvala bogu iz treceg puta smo uspeli. vadila sam krv ove nedelje zovem geneticarku da zakazem kod nje i tako prodje mi skoro ceo dan a vi se ovde raspisale jedva vas procitah, a kad sam kuci ceo dan ispisete jedva 1-2 strane.i odoh da odmorim malo

Bas super sto je sve u redu nadam se da si se i ti malo smirila,sad probaj da pocnes da uzivas u trudnoci :wub: :wub:ovo boldovano je tako slatko mrvica majusna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas super sto je sve u redu nadam se da si se i ti malo smirila,sad probaj da pocnes da uzivas u trudnoci :wub: :wub:ovo boldovano je tako slatko mrvica majusna

pa sad polako se opustam i pocinjem da uzivam nekako mi je sad lakse kako je 12 nedelja.beba trdoglava od malena nece pa nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, jeste, trebao je da bude, ali neželjeni gost stigao ranije, tj. upravo pre 5 minuta!

Uh sto sam sad besna! Nisam tužna, znala sam da će da dođe, ali me iznervirala što je poranila malo.

Jbg :(

Devojke ja sam ovog meseca bila na folikulimetriji, i kad je pukao folikul pitala sam ginekologa da li da krenem sa utrogestanom preventivno ( jer sam sumnjala na manjak progesterona za to sto sam u 2 ciklusa dobila na 11 dan od ovulacije), i njegov odgovor je bio NIKAKO, dok se bar gestacioni mesak ne vidi u materici da ne treba kretati sa progesteronom jer moze da se desi da spreci plod da dodje u materici i da ga zaglavi u jajovodu pa da bude vanmatericna. Kaze da je on koristan tek kad plod stigne u matericu.

Boze sto doktora i sto razlicitih misljenja

Ne bi' rekla da je tako, stvarno prvi put čujem za to i ne vidim razlog zašto bi Progesteron sprečio oplodjenu jajnu ćeliju da dodje do materice. Progesteron ima ulogu da pripremi endomentrijum za oplodjeno jajašce, ne vidim kakvih dodirnih tačaka Prog. ima sa jajašcem dok je u jajvodu. I ne verujem da Progesteron može da bude razlog za mortalitet, organizam uzima koliko mu treba, višak se izbacuje kroz mokraću.

Ja ovako mislim ;)

Eh, gledam ovu srculencetovu sliku, tj, sliku srculenceta II i setim se, tak'a je i moja beba bila, ista, samo što mojoj nije kucalo sice <_<

:(

I moja :(

:(

Sto se lepo drustvance skupilo ovde, ajde da pravimo zurku t3430.gif

Bez mene <_<

Sta mislite koliko dana posle ovulacije bi beta mogla da pokaze trudnocu?

Mislim 10 dana,al' nisam sigurna

Ljubo, svako ima razlicite poglede na to, ja smatram da je to mucenje i za dete i za majku i za celu porodicu, ja bih (ne daj Boze), bolesno dete abortirala, jer smatram da bi me to manje bolelo nego da ga gledam kako se ceo zivor muci a ja ne mogu da mu pomognem :( Zato se valjda i rade svi ti testovi, kome je svejedno, taj i ne radi testove nego sta mu Bog da.

P&P

evo da se i ja javim.bila sam na ekspertnom uz sve je ok vidi se besika,zeludac nosna kost i nabor na vratu je ok tako kaze dok.Jedino smo imali mali problemcic(slatki) kod merenja tog nabora jer beba nije htela da pomeri glavu nego je non stop drzala spustenu pa nije mogla da izmeri i tako je mene dok dva puta vracala iz ordinacije da malo prosetam po stepenicama da vidimo hoce li se malo okrenuti i hvala bogu iz treceg puta smo uspeli. vadila sam krv ove nedelje zovem geneticarku da zakazem kod nje i tako prodje mi skoro ceo dan a vi se ovde raspisale jedva vas procitah, a kad sam kuci ceo dan ispisete jedva 1-2 strane.i odoh da odmorim malo

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci :rolleyes:

Puno,puno srece i sa Bozijom pomoci,saljem ti punooo,punooo pozitivne energije da sve bude kako treba....t9305.giflove12.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci :rolleyes:

Držimo fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, uradila sam test, negativan, prosto boli za oci koliko je belo, pi. A i mislila sam da nece biti nista, rano je jos da se vidi na testu i da ima nesto. Bitno da ja nemam nikakvih simptoma vestice, pa ako docekam da mi kasni onda posle 2-3 dana radim ponovo. Slikala bih vam ovaj ali kad nema nista, ma ni senka nista nista nista da se bar nazire, fuj. Zafrljacila sam ga u kantu samo sam se iznervirala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, uradila sam test, negativan, prosto boli za oci koliko je belo, pi. A i mislila sam da nece biti nista, rano je jos da se vidi na testu i da ima nesto. Bitno da ja nemam nikakvih simptoma vestice, pa ako docekam da mi kasni onda posle 2-3 dana radim ponovo. Slikala bih vam ovaj ali kad nema nista, ma ni senka nista nista nista da se bar nazire, fuj. Zafrljacila sam ga u kantu samo sam se iznervirala...

Kad treba da( ne )dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, uradila sam test, negativan, prosto boli za oci koliko je belo, pi. A i mislila sam da nece biti nista, rano je jos da se vidi na testu i da ima nesto. Bitno da ja nemam nikakvih simptoma vestice, pa ako docekam da mi kasni onda posle 2-3 dana radim ponovo. Slikala bih vam ovaj ali kad nema nista, ma ni senka nista nista nista da se bar nazire, fuj. Zafrljacila sam ga u kantu samo sam se iznervirala...

mrzim tu tvoju belinu ali se nadam da je kod tebe jos rano.

A sto se tice mene:

POTPISUJEM i kod mene je isto beo.bacila sam ga sa uzitkom pre par minuta :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim tu tvoju belinu ali se nadam da je kod tebe jos rano.

A sto se tice mene:

POTPISUJEM i kod mene je isto beo.bacila sam ga sa uzitkom pre par minuta :angry:

A koliko ti sad vec kasni? Ja trebam 18-og da ne dobijem navodno, s tim da ne pamtim da sam od porodjaja dobila kad treba, sve nesto bezveze a gin mi kaze da je sve ok da treba vremena dok se ciklus stabilizuje. Koliko, 10 godina ?! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko ti sad vec kasni? Ja trebam 18-og da ne dobijem navodno, s tim da ne pamtim da sam od porodjaja dobila kad treba, sve nesto bezveze a gin mi kaze da je sve ok da treba vremena dok se ciklus stabilizuje. Koliko, 10 godina ?! :angry:

meni ,bome kasni 14 dana,znaci da ako postoji bilo sta trebalo bi da pokaze,i meni doca kaze sve je ok a meni se ciklus poremetio skroz odkako smo poceli da pravimo bebu tj.od kako sam dobila novi posao posto smo bebu poceli da pravimo prvog dana kad sam pocela da radim.Ti si se bar jednom poradjala pa znas zzasto ti je ciklus poremecen a meni doca kaze da je sve to zbog posla i strsa koji je svakodnevan <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci :rolleyes:

Taman htedoh da pitam jel stigla. Javljaj kako je proslo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf pa bas je to vec mnogo, dve nedelje. A od stresa je sigurno, ja sam prosli mesec imala smrtni slucaj pa sam dobila 10 dana ranije, a ovaj mesec radimo, tu nam majstor pravimo sobu ma uzas, evo sad pakujem stvari idemo Elena i ja kod mojih na nedelju dana dok se sve ne zavrsi, treba da razbijaju beton, pa da se kreci, sprema, normalno meni svaka dlaka na glavi vec nakostresena, ne bi cudilo da mi ovaj mesec zbog toga i kasni. A kad pogledas pored toliko nervoze u zadnjem periodu cudo bi i bilo da sam trudna, ali ipak se nadam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jbg za vesticaru,jel krenula jace ili je isto slaba

Nije se pojacala. A widecu sta bude bice. Muzic me tesi. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad mi devojke dodje od muke da placem... :(

Komsinica me isprepadala kad sam joj rekla da pijem kontracepciju, da to nije bas pametno, kako oni to meni daju bez provere hormona, kako meni to moze da pomogne oko zaceca, da ne smem ni slucajno odmah nakon prekidanja da ostajem trudna jer ne valja, i sto mi se vestica tako oduzila....da poludis... :angry: Stvarno mi sad dodje da prestanem sa lekovima i da svi lekovi i lekari idu u tri...... :angry: :angry: :angry:

jako sam besna!!!!!!!Odoh malo da prosetam po ovom uzasnom vremenu, mozda mi malo ohladi glavu.

Javim se posle!!!

p.s.Izvinite na ovakvim recima!!! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam za ova dva šmekera

I ja. Preslatki su

Pa prati, ako ti je količinski manje nego uobičajno ili ako ti brzo stane, danas, sutra, to može biti dobar znak.

P&P

Javljaj kako je

evo da se i ja javim.bila sam na ekspertnom uz sve je ok vidi se besika,zeludac nosna kost i nabor na vratu je ok tako kaze dok.Jedino smo imali mali problemcic(slatki) kod merenja tog nabora jer beba nije htela da pomeri glavu nego je non stop drzala spustenu pa nije mogla da izmeri i tako je mene dok dva puta vracala iz ordinacije da malo prosetam po stepenicama da vidimo hoce li se malo okrenuti i hvala bogu iz treceg puta smo uspeli. vadila sam krv ove nedelje zovem geneticarku da zakazem kod nje i tako prodje mi skoro ceo dan a vi se ovde raspisale jedva vas procitah, a kad sam kuci ceo dan ispisete jedva 1-2 strane.i odoh da odmorim malo

Predicno Sladjo bwe!!!! Sada ces se opustiti kada vidis da je sve u redu. CMOK

uh ja se umorila,danas sam bas obogatila jelovnik i usput nabacila koje kilo,pekla domaci hljeb on mekan ko dusa :lol: ,pravila strudle sa malinama obozavam maline :lol: i jos djeca mi trazila da im napravim ormasice a pekla i mladi krompir sa slaninom,tako da sam se najela ne mogu da se nagnem da kucam :lol: i sta je meni sve ovo trebalo :o
Barbarita nadam se da nije prava vestica....

Mnjam!!!! Ocem i ja malko. Vidis da ti je ocito trebalo, svima treba neki put malo uzitka te vrste

pa sad polako se opustam i pocinjem da uzivam nekako mi je sad lakse kako je 12 nedelja.beba trdoglava od malena nece pa nece

Medenica jedna, ljubi je tetka Luna

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci

Jeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaa drzimo pesnice

E sad mi devojke dodje od muke da placem... :(

Komsinica me isprepadala kad sam joj rekla da pijem kontracepciju, da to nije bas pametno, kako oni to meni daju bez provere hormona, kako meni to moze da pomogne oko zaceca, da ne smem ni slucajno odmah nakon prekidanja da ostajem trudna jer ne valja, i sto mi se vestica tako oduzila....da poludis... :angry: Stvarno mi sad dodje da prestanem sa lekovima i da svi lekovi i lekari idu u tri...... :angry: :angry: :angry:

jako sam besna!!!!!!!Odoh malo da prosetam po ovom uzasnom vremenu, mozda mi malo ohladi glavu.

Javim se posle!!!

p.s.Izvinite na ovakvim recima!!! :unsure:

Zasto ti svakoga slusas? Da bi sebe iznervirala i stresirala se bezveze. Moj savet je da nepricas nikome svoje probleme oko bebe, ni dobronamernim komsinicama; samo par izabranih ljudi, ako si 100% sigurna u njih. Svako ce ti reci drugacije i izludeti te sa svojim dobronamernim komentarima. Pogledaj na FF koliko ih ima sa trudnocama odmah nakon kontacepcije.

Ljuta sam na tu tvoju komsinicu bwe MNOGOOOOOOOO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se i ja javim.bila sam na ekspertnom uz sve je ok vidi se besika,zeludac nosna kost i nabor na vratu je ok tako kaze dok.Jedino smo imali mali problemcic(slatki) kod merenja tog nabora jer beba nije htela da pomeri glavu nego je non stop drzala spustenu pa nije mogla da izmeri i tako je mene dok dva puta vracala iz ordinacije da malo prosetam po stepenicama da vidimo hoce li se malo okrenuti i hvala bogu iz treceg puta smo uspeli. vadila sam krv ove nedelje zovem geneticarku da zakazem kod nje i tako prodje mi skoro ceo dan a vi se ovde raspisale jedva vas procitah, a kad sam kuci ceo dan ispisete jedva 1-2 strane.i odoh da odmorim malo

drago mi je da je sve ok,sad uzivaj draga....pomazi tibu za mene....

pa sad polako se opustam i pocinjem da uzivam nekako mi je sad lakse kako je 12 nedelja.beba trdoglava od malena nece pa nece

tako i treba....

veliki :wub: za nju

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci :rolleyes:

jupi,drzimo fige i saljemo puno pozitivne energije.......

Evo i mene, uradila sam test, negativan, prosto boli za oci koliko je belo, pi. A i mislila sam da nece biti nista, rano je jos da se vidi na testu i da ima nesto. Bitno da ja nemam nikakvih simptoma vestice, pa ako docekam da mi kasni onda posle 2-3 dana radim ponovo. Slikala bih vam ovaj ali kad nema nista, ma ni senka nista nista nista da se bar nazire, fuj. Zafrljacila sam ga u kantu samo sam se iznervirala...

mozda je rano.....

mrzim tu tvoju belinu ali se nadam da je kod tebe jos rano.

A sto se tice mene:

POTPISUJEM i kod mene je isto beo.bacila sam ga sa uzitkom pre par minuta :angry:

:angry::( kako vise majku mu...???? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad mi devojke dodje od muke da placem... :(

Komsinica me isprepadala kad sam joj rekla da pijem kontracepciju, da to nije bas pametno, kako oni to meni daju bez provere hormona, kako meni to moze da pomogne oko zaceca, da ne smem ni slucajno odmah nakon prekidanja da ostajem trudna jer ne valja, i sto mi se vestica tako oduzila....da poludis... :angry: Stvarno mi sad dodje da prestanem sa lekovima i da svi lekovi i lekari idu u tri...... :angry: :angry: :angry:

jako sam besna!!!!!!!Odoh malo da prosetam po ovom uzasnom vremenu, mozda mi malo ohladi glavu.

Javim se posle!!!

p.s.Izvinite na ovakvim recima!!! :unsure:

Ne se izvinjavaj,slobodno olaksaj dusu u potpunosti te razumijem,prosla sam kroz slicne situacije ali kao sto kaze LunaMi ne pricaj nikome o svojim problemima zato smo mi tu,pa valjda dr.bolje zna od te tvoje komsinice uh kako bih te ljude takve vrste t0160.gift0119.gift0162.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja. Preslatki su

P&P

Javljaj kako je

Predicno Sladjo bwe!!!! Sada ces se opustiti kada vidis da je sve u redu. CMOK

Mnjam!!!! Ocem i ja malko. Vidis da ti je ocito trebalo, svima treba neki put malo uzitka te vrste

Medenica jedna, ljubi je tetka Luna

Jeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaa drzimo pesnice

Zasto ti svakoga slusas? Da bi sebe iznervirala i stresirala se bezveze. Moj savet je da nepricas nikome svoje probleme oko bebe, ni dobronamernim komsinicama; samo par izabranih ljudi, ako si 100% sigurna u njih. Svako ce ti reci drugacije i izludeti te sa svojim dobronamernim komentarima. Pogledaj na FF koliko ih ima sa trudnocama odmah nakon kontacepcije.

Ljuta sam na tu tvoju komsinicu bwe MNOGOOOOOOOO!

Pa i ja njoj to kazem, al znas kad je neko tvrdoglav, mojoj sestricini su tako rekli, ja znam da je to tako, ni ne mozes prilike da imas da im kazes....stvarno sam poludela. Nisam ni htela njoj nista da pricam oko ove terapije jer su i ona i jos jedna njena prijateljica navrle na mene kad su cule da pijem one cajeve, kako ni to ne valja itd ali opet je uhvatila nesto da drobi oko mog ciklusa, tipa vreme nam je za bebu i morala sam da joj kazem, iiiihhh ko me vukao za jezik!!! Sad sam na sebe jedino besna!!! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne se izvinjavaj,slobodno olaksaj dusu u potpunosti te razumijem,prosla sam kroz slicne situacije ali kao sto kaze LunaMi ne pricaj nikome o svojim problemima zato smo mi tu,pa valjda dr.bolje zna od te tvoje komsinice uh kako bih te ljude takve vrste t0160.gift0119.gift0162.gif

Pa vama jedino se i jadam, i mojoj kumi jer i ona planira da ostane trudna pa razume ali ovo sam morala da joj kazem jer uvatila kad ce beba, kad ce beba...vise nista od mene o toj temi ne da cuje!!! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj da zaboravis da natopis peskire ili salvete u hladnu vodu pa da ih okacis na prozore,ali normalno iscedi ih inace ces plivati u vodi hehhe

Eh srce moje, kad bi to moglo tako... Ovde su prozori klizni, tako da nemam na sta da zakacim, a inace se ne otvaraju, jer onda imas gomilu peska u kuci. Obrni, okreni, du*e mi pozadi, ali dobra vest je sto su majstori dosli i popravili klimu! :P Sad se smrzoh je ovom mom stalno vrucina <_< , pa je kompromisno naizmenicno palimo i gasimo. :lol:

Empress kakva pesma! Najbolje mi je kad kaže da je odmah posle toga zvao roditelje

Extra je! I meni je to smesno mnogo. Oni su poznati po Amerikama tamo, cak su cesto na prvoj strani Youtuba, kao najgledaniji klipovi. Ja ih slucajno otkrila prosle godine i bas su me nasmejali. A Dzesika Alba... t2807.gif

Nemoj da mi se zbog posla nerviras bwe!!!!!!!!!!!!

Ne nerviram se ja zbog posla, ja se nerviram sto ga nemam! :lol: Salim se mila, znam na sta si mislila, nego mi se smucili malo oni koji se pitaju oko zaposljavanja.. Prica za uz kaHficu.

Ja nisam. Nekako ne mogu da se odvojim od njih.

Ja sam ih namerno bacila. Oduvek sam razmisljala na nacin da ako mi nesto ne salje dobru energiju, ja to sklonim. Toliko sam se radovala toj bebi i celom tom osecaju, da posle silnog plakanja i tuge, odlucila sam da to izbrisem iz glave i napravim prostor za novu i lepsu mogucnost. Bas me je puno pogodilo i nekako imam utisak da na taj nacin olaksavam put novoj bebi... Pojma nemam... valjda mi je tako lakse i manje sam tuzna... :(

uh ja se umorila,danas sam bas obogatila jelovnik i usput nabacila koje kilo,pekla domaci hljeb on mekan ko dusa ,pravila strudle sa malinama obozavam maline i jos djeca mi trazila da im napravim ormasice a pekla i mladi krompir sa slaninom,tako da sam se najela ne mogu da se nagnem da kucam i sta je meni sve ovo trebalo
Barbarita nadam se da nije prava vestica....

Jao Simona, prava domacinska hrana! Ja ogladnela dok sam citala! :P

Vestica stigla sinoc,za pola sata krecem na kliniku,pa nek' mi je Bog u pomoci :rolleyes:

Jupi jej!! Drzim ti palceve i mislim puuuuuuuuuno na tebe i saljem gomilu poljubaca i zagrljaja i svega tako juhu!!! Jao, uskoro ce nasa cackalica da t6204.gif

meni ,bome kasni 14 dana,znaci da ako postoji bilo sta trebalo bi da pokaze,i meni doca kaze sve je ok a meni se ciklus poremetio skroz odkako smo poceli da pravimo bebu tj.od kako sam dobila novi posao posto smo bebu poceli da pravimo prvog dana kad sam pocela da radim.Ti si se bar jednom poradjala pa znas zzasto ti je ciklus poremecen a meni doca kaze da je sve to zbog posla i strsa koji je svakodnevan

Tako sam se i ja mnogo nervirala na poslu, uzasno mnogo...

Bez zezanja ti kazem, probaj da pijes svako jutro 1/4 bromazepama (to je lekar preporucio mm jer mu neprestano igra oko i to od stresa). Posle 3 dana mu je bilo bolje, oko prestalo da igra, bolje je spavao (inace uzasno lose spava)

Ne moze da ti skodi, nece ti se spavati, samo cete umiriti...

A bem ti te testove! :angry: Neka vise pokazu tu drugu crticu i da te ne zezaju vise! :angry:

Jacka, drzim fige da testic bude positivan!

Sladjo, mnogo mi je drago sto je sve dobro! Napokon mozes da odahnes i opustis se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace da vam se pohavlim, navatala sam danas mm da idemo ovog leta na Taru, na 4 dana otprilike da odmorimo i da se relaksiramo. Uvek idemo sa nekim a ja kazem njemu nikad za ovih 8 i po godina nismo bili sami na putovanju pa red bi bio. Nadam se da cemo ostvariti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.