Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Zvala ja danas da zakažem pregled kod mog ginekologa. Inače još pre skoro mesec dana su mi rekli da zovem danas da zakažem za jun! I tako ona meni zakaže za 21.06. <_<

Da mi je samo znati koji idiot je smislio ovaj sistem na zakazivanje, pa to je strašno!!!

Kretenizam i renesansa... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne gledaj te slike zeno!!! :o Ostavi tuzne stvari po strani. Sad ce mi to da resimo, i bt si pocela da pratis, ces vidis!!! ;)

Nije samo to u pitanju, to je jedna od stavki koja mi je upropastila raspoloženje, malopre sam se čula sa bratom, Leon kašlje k'o konj, duša me boli za njega :( njemu kad nije dobro i ja se automatski razbolim..... rastužila sam se što mu je loše :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ovde je htela da bude kao mama sa peskirom na glavi :lol:

nemojte citirati,brisem odma :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, necu :huh:

E tako te volem!!! A sad jedan t4815.gif pa jedan t4614.gif i jedno m0150.gif za bolje raspolozenje!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala ja danas da zakažem pregled kod mog ginekologa. Inače još pre skoro mesec dana su mi rekli da zovem danas da zakažem za jun! I tako ona meni zakaže za 21.06. <_<

Da mi je samo znati koji idiot je smislio ovaj sistem na zakazivanje, pa to je strašno!!!

Nikad mi neće biti jasan taj sistem zakazivanja, koja je svrha zakazati pregled kad ionako čekaš sat/dva da dodješ na red? <_< Koliko samo puta mi zakažu npr. u 17h, ja udjem u 18h <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Ivancice, kako je slatka! Pu pu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivancice, ona je preslatka, kakve samo oči ima krupne, prelepo dete :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tako te volem!!! A sad jedan t4815.gif pa jedan t4614.gif i jedno m0150.gif za bolje raspolozenje!!! :rolleyes:

t4704.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ovde je htela da bude kao mama sa peskirom na glavi :lol:

nemojte citirati,brisem odma :rolleyes:

Jooooj dusa jedna,prava je devojcica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije samo to u pitanju, to je jedna od stavki koja mi je upropastila raspoloženje, malopre sam se čula sa bratom, Leon kašlje k'o konj, duša me boli za njega :( njemu kad nije dobro i ja se automatski razbolim..... rastužila sam se što mu je loše :(

Resice se to Sunce...isto je to kao i mi kad smo bolesti, potreban je samo odredjen period da to prodje...a ako pije lekove ne moz to odjednom.

Eve i tebi jedan t4815.gif i jedan t4614.gif i za bolje raspolozenje m0150.gif. OSECAM SE KAO DOKTOR KOJI DAJE TERAPIJU :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatko ti je detence kao medic!!! Lutkica!!!

A ti ermano i sve vi zene, nema gledanja u te slike! Ja pokusala da okacim jednu golisavu, nekog tamo, ali ne da mi slikomat! :P Reko, ajd malo da podignem raspolozenje!

Da bi dosle nove bebe, ne sme se misliti na stare!

Ajde bre, gle koliko je sexa na ovoj temi, sve smo se bacile na posao, nema mesta tuZi!!! Samo hopa cupa i srecne misli!

Ja umreh od vrucine idem da primenim Ljubinu metodu ladnih flasa! :D

Evo malko zeze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice88 mala je ko secer!!! :wub:

Ja sam imala taku frizuru kad sam bila mala...bas je prava dusa... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Resice se to Sunce...isto je to kao i mi kad smo bolesti, potreban je samo odredjen period da to prodje...a ako pije lekove ne moz to odjednom.

Eve i tebi jedan t4815.gif i jedan t4614.gif i za bolje raspolozenje m0150.gif. OSECAM SE KAO DOKTOR KOJI DAJE TERAPIJU :lol:

Odlicna ti je terapija!

Zene, evo ga Rasa! p12035.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatko ti je detence kao medic!!! Lutkica!!!

A ti ermano i sve vi zene, nema gledanja u te slike! Ja pokusala da okacim jednu golisavu, nekog tamo, ali ne da mi slikomat! :P Reko, ajd malo da podignem raspolozenje!

Da bi dosle nove bebe, ne sme se misliti na stare!

Ajde bre, gle koliko je sexa na ovoj temi, sve smo se bacile na posao, nema mesta tuZi!!! Samo hopa cupa i srecne misli!

Ja umreh od vrucine idem da primenim Ljubinu metodu ladnih flasa! :D

Evo malko zeze!

P&P osmeh na lice!!

hvala vam drage moje!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al ste se vi raspisale....pa da pocnem......

Hej žene, ćao svima, malo sam čitala koliko sam stigla da pohvatam sve <_< ja sam došla sa odmora u sredu počinjem da radim i već sam ubijena u pojam zbog te činjenice .... na odmoru smo brali trešnjice dan i noć, ujutru uveče, gore dole levo desno , ako sada nismo napravili, počeću ozbiljno da se brinem :blink: ama baš nikakvih simptoma nemam, osim što jedem kao da nikad hranu nisam videla, ali to me ne čudi preterano, jer je to kod mene normalna pojava :rolleyes: zadnju m sam imala 27.04. tako da sada ostaje samo da se čeka da NEdobijem :rolleyes: nadam se da će biti mnooogo plusića u ovom divnom maju

samo nek se radi....

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

jupi za srculence maleno.....drago mi je sto je sve super....

:lol: a bio si nam sam :wacko: uh i ja mrzim kad sam sama i ovako a jos kad nema struje onda je strasno,inace bas se nekako bojim samoce..valjda sto mi uvjek galama u kuci pa kad se svi razidju bas se ruzno osjecam :unsure:

p&p

E, ovako će i kod nas svih nas da bude (samo izbacite deo oko surogat majke) http://zena.blic.rs/Porodica/11014/Nisu_mo...ju_cetvoro_dece

super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta mislite koliko dana posle ovulacije bi beta mogla da pokaze trudnocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatko ti je detence kao medic!!! Lutkica!!!

Ja umreh od vrucine idem da primenim Ljubinu metodu ladnih flasa! :D

Evo malko zeze!

slatkica je medena lepa ivancice

nemoj da zaboravis da natopis peskire ili salvete u hladnu vodu pa da ih okacis na prozore,ali normalno iscedi ih inace ces plivati u vodi hehhe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Resice se to Sunce...isto je to kao i mi kad smo bolesti, potreban je samo odredjen period da to prodje...a ako pije lekove ne moz to odjednom.

Eve i tebi jedan t4815.gif i jedan t4614.gif i za bolje raspolozenje m0150.gif. OSECAM SE KAO DOKTOR KOJI DAJE TERAPIJU

t4804.gif

A ti ermano i sve vi zene, nema gledanja u te slike! Ja pokusala da okacim jednu golisavu, nekog tamo, ali ne da mi slikomat. Reko, ajd malo da podignem raspolozenje!

Ja umreh od vrucine idem da primenim Ljubinu metodu ladnih flasa

Evo malko zeze!

Ma ne volim ja te golišave, u obzir dolazi samo Cristiano Ronaldo i niki više B)

A ja se smrzla a jedem sladoled i to onaj ledeni "Calipso" :o

Odlicna ti je terapija!

Zene, evo ga Rasa! p12035.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna ti je terapija!

Zene, evo ga Rasa! p12035.gif

:lol:

Nikad mi neće biti jasan taj sistem zakazivanja, koja je svrha zakazati pregled kad ionako čekaš sat/dva da dodješ na red? <_< Koliko samo puta mi zakažu npr. u 17h, ja udjem u 18h <_<

I ja se to isto pitam, ranije si čekao ceo dan da dođeš na red, a sad čekaš mesec dana pa opet ceo dan <_< Baš bih volela da upoznam budalu koja je to smislila.. I sad kad se nekome nešto desi biće zašto niste ranije došli?! Ma da poludiš samo...

Kretenizam i renesansa... <_<

Vala baš :lol:

Ivančice ćerkica ti je preslatka, šećer pravi :wub:

Empress kakva pesma! :lol: Najbolje mi je kad kaže da je odmah posle toga zvao roditelje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni sike te ne bole??????????????

A sto moraju odmah da bole???

Evo dodji kod mene na 50 stepeni, ne radi mi klima, bice ti super!

Kad ti je hladno, uvijes se, utoplis i zagrejes... Ja ne znam kako da se oladim osim da se udaram mokrim peskirima ili sedim u kadi ceo dan!

(kao Suncetov muz koji skida lak u kadi - najjaca prica ikad!!! :D)

Nemoj da mi se zbog posla nerviras bwe!!!!!!!!!!!!

Jao Suncetov m!!!!

Mene čudi da svi doktori pričaju različito, kao da nisu završili istu školu <_< to me užasno iritira, svaki put čujem nešto novo, što pobija neku drugu teoriju <_<

VAla bas!!!!

Za moje drage cekalice!!! :wub:

Hvala draga cmok

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

t4847.gif

Predivna slicica. Ljubim mrvicu medenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ajde, šta li ću još čuti <_< jedan kaže "Slobodno Utrogestan od ovulacije" drugi "Ne nikako" pa *ebem mu miša, jeste li vi završil istu školu? :angry:<_<

:o :o pa šta rade? Moraš da rodiš bolesno dete? :o

Pa neces valjda da ubijes dete samo zato sto je bolesno :o

Koliko li je samo zdrave dece ubijeno samo zato sto je STATISTICKA VEROVATNOCA na testovima pokazivala mogucnost deformiteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa neces valjda da ubijes dete samo zato sto je bolesno :o

Koliko li je samo zdrave dece ubijeno samo zato sto je STATISTICKA VEROVATNOCA na testovima pokazivala mogucnost deformiteta.

Ljubo, svako ima razlicite poglede na to, ja smatram da je to mucenje i za dete i za majku i za celu porodicu, ja bih (ne daj Boze), bolesno dete abortirala, jer smatram da bi me to manje bolelo nego da ga gledam kako se ceo zivor muci a ja ne mogu da mu pomognem :( Zato se valjda i rade svi ti testovi, kome je svejedno, taj i ne radi testove nego sta mu Bog da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2. sta sad kao imala si samo jedan,a oni imaju neku granicu koliko mozes da ih imas pa tek onda da radis ostale analize?? :o katastrofa!!!

Tek posle treceg rade analize, tako je i kod nas

Ih bre, Sunce... :(

Ja sam bacila sve slike UZ. Ali ce ta poslednja zauvek da mi ostane u glavi! :angry:

Ja nisam. Nekako ne mogu da se odvojim od njih.

ovo je nase lepo vreme danas,lepse nemoze biti slika vam sve kaze

Ni kod nas nista bolje. Kisa vec dva dana nije stala

Zvala ja danas da zakažem pregled kod mog ginekologa. Inače još pre skoro mesec dana su mi rekli da zovem danas da zakažem za jun! I tako ona meni zakaže za 21.06. <_<

Da mi je samo znati koji idiot je smislio ovaj sistem na zakazivanje, pa to je strašno!!!

Ova drzava je totalno propala!!!!

a ovde je htela da bude kao mama sa peskirom na glavi :lol:

nemojte citirati,brisem odma :rolleyes:

Gde su slike breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.