Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pa da, prosli put sa 7 dana kasnjenja ej i to jedva vidljiva

Daj Boze

Ma bitno je da je sve u redu, a sliku kaci kad mozes.

Ljubac za vas sve koliko vas ima; mazi trbic!

ljubimo i mi tebe,sve nas 4 :lol:

mi strpljivo cekamo.nego jel imas neke simptome draga?mislim sta osecas sada? tj kako se osecas????

simptome nemam nikakve ama bas nikakve,ko da mi nije nista samo me ovaj utrogestan kljokne pa sam zasamucena i pospana,ali pored srculence nema bas spavanja

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni sike te ne bole??????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo kaficeeeee! :)

sa-kafa-s.jpg

jel moze meni dupla? tableta je pocela da deluje sad a malo pre isli u radnju po vodu i hleb,napolje sunce sija milina,kazem ja izgleda su promasili prognozu za danas,uzela jos i loptu da srculence pustimo u park ispred zgrade,sta vam reci usli u radnji sunce sija,nije bilo nesto toplo ali aj moze da prodje kad da izadjemo auuuu koji pljusak bem mu misa,dok stignemo kuci pokisli ko misevi :( hoce li se ovo vreme ugrijati vec?Na sebi imam trenjerke i bodi mantil ali onaj debeli kao dekica,radijator radi a ja se smrzavam,dok se neki na nekom drugom kraju kuvaju od vrucine,pa nije fer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, jeste, trebao je da bude, ali neželjeni gost stigao ranije, tj. upravo pre 5 minuta!

Uh sto sam sad besna! Nisam tužna, znala sam da će da dođe, ali me iznervirala što je poranila malo.

sledeci mesec nece stici,zakljucaj vrata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni sike te ne bole??????????????

a sike me bole tu i tamo zaboravuela sam na njih hahahha

evo sad cu slikicu okaciti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sike me bole tu i tamo zaboravuela sam na njih hahahha

evo sad cu slikicu okaciti ;)

ajd ajd cekamo!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi mrgud nego je to doooooooooooooooooosadno!!! Osim toga imala si predivno, svacim necim ispunjeno putovanje, druga klima, spremas se za selidbu, sto su sve stresici i normalno je da si smorena.

Ja sam obicno posle svakog putovanja smorena, tj nekako se ulenjim

Da, da sta je objasnjenje????

Izgleda da je zbog toga... Mada mislim da je to zato sto se nerviram zbog posla. Uzasno se nerviram, a nicim ne mogu da uticem na to. Zelim sto pre da pocnem da radim, da bi sto pre mogli da odemo odavde. Imam isti stav kao maybe o ovoj sredini i uopste se ne osecam prijatno. Ali uopste. Pazi, u Pekingu sam se osecala kao da sam u Beogradu... Jednostavno je atmosfera i energija drugacija. Ovo ovde ne umem da definisem... <_<

I da se zna da nisam nepismena, ko i vama i meni tastatura guta slova, samo sto vase ne primecujem a kad iscitam svoj post pomislim sa kog li sam brda sisla :huh:

Ja olim kisu, narocito ove prolecne i letnje kad znam da ce za koji dan sunce da nas ogreje. Uvek sam srecna kada pada kisa jer je to dobro za useve t111075.gif

Auuu, sad cu da skocim sa mosta <_< Ja sam kad sam imala vanmatericnu pocela rano da ga koristim, doduse ne bas odmah posle O ali nekih 10 dana posle.

A brej Ljubo, mislila sam da si profesor kako se razumes u ovaj progesteron i njegovo lucenje... :blink: Nisam videla ni jednu gresku pravopisnu, cak i ako je bila. Ja prva gutam i dodajem slova, tako da ne obracam paznju na to.

jel moze meni dupla? tableta je pocela da deluje sad a malo pre isli u radnju po vodu i hleb,napolje sunce sija milina,kazem ja izgleda su promasili prognozu za danas,uzela jos i loptu da srculence pustimo u park ispred zgrade,sta vam reci usli u radnji sunce sija,nije bilo nesto toplo ali aj moze da prodje kad da izadjemo auuuu koji pljusak bem mu misa,dok stignemo kuci pokisli ko misevi :( hoce li se ovo vreme ugrijati vec?Na sebi imam trenjerke i bodi mantil ali onaj debeli kao dekica,radijator radi a ja se smrzavam,dok se neki na nekom drugom kraju kuvaju od vrucine,pa nije fer

Moze dupla! :)

Evo dodji kod mene na 50 stepeni, ne radi mi klima, bice ti super!

Kad ti je hladno, uvijes se, utoplis i zagrejes... Ja ne znam kako da se oladim osim da se udaram mokrim peskirima ili sedim u kadi ceo dan!

(kao Suncetov muz koji skida lak u kadi - najjaca prica ikad!!! :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene čudi da svi doktori pričaju različito, kao da nisu završili istu školu <_< to me užasno iritira, svaki put čujem nešto novo, što pobija neku drugu teoriju <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(kao Suncetov muz koji skida lak u kadi - najjaca prica ikad!!! :D)

:lol: :lol: :lol: :lol: i to goL :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene čudi da svi doktori pričaju različito, kao da nisu završili istu školu <_< to me užasno iritira, svaki put čujem nešto novo, što pobija neku drugu teoriju <_<

I mene to nervira. Ali u vecini slucajeva je tako... kao sto su dijete, zdrav zivot, ...svako prica svoju pricu. <_<

Zato je najbolje da nadjes doktora kome najvise verujes i da verujes da je to sto prica tako i nikako drugacije.

Ovde se, na pr., dabl i tripl rade na insistiranje, a ako amnio pokaze lose, ne vrsi se abortus (samo u Dubaiu), pa ti vidi... Ma, svako ima neku svoju pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: i to goL :lol:

Da bre! GoLLLL!!! Taj detalj sam zaboravO! Hahahahhaha :lol: :lol: :lol: Sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za moje drage cekalice!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za moje drage cekalice!!! :wub:

Dusaaaaaaaaaaaa!!! Divno... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene to nervira. Ali u vecini slucajeva je tako... kao sto su dijete, zdrav zivot, ...svako prica svoju pricu. <_<

Zato je najbolje da nadjes doktora kome najvise verujes i da verujes da je to sto prica tako i nikako drugacije.

Ovde se, na pr., dabl i tripl rade na insistiranje, a ako amnio pokaze lose, ne vrsi se abortus (samo u Dubaiu), pa ti vidi... Ma, svako ima neku svoju pricu.

Ma ajde, šta li ću još čuti <_< jedan kaže "Slobodno Utrogestan od ovulacije" drugi "Ne nikako" pa *ebem mu miša, jeste li vi završil istu školu? :angry:<_<

:o :o pa šta rade? Moraš da rodiš bolesno dete? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

qcs-P51504.jpg

:wub: :wub: koliko je porasla za nedelju dana :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

qcs-P51504.jpg

Ljubim je ja!!!!!!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusaaaaaaaaaaaa!!! Divno... :wub:

m04100.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

qcs-P51504.jpg

Jao, kakav sladak mali pasuljcic :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

:wub: :wub: :wub: diiiivna je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

dusa maja, pravi pasuljcic! :wub:

Ma ajde, šta li ću još čuti <_< jedan kaže "Slobodno Utrogestan od ovulacije" drugi "Ne nikako" pa *ebem mu miša, jeste li vi završil istu školu? :angry:<_<

:o :o pa šta rade? Moraš da rodiš bolesno dete? :o

Da! Znaci strasno! Ako se ustanovi da nema srcane radnje (u kojoj god da si nedelji) cekaju da sam izbacis to! Zamisli te bolove! Kreteni potpuni!

Ali po Kuranu, ne sme. <_<

A sto se tice toga, ja vec znam da ce mi lekari reci da ne radim pola od analiza koje hocu da radim jer sam imala samo jedan pobacaj. Ima da se svadjam sa njima tamo ako treba, ali ja stvarno ne mogu da se vratim ovde, sa polovicnim analizama. Hocu da budem sigurna da je sve ok, a ako nije, da se leci.

Bila sam gomilu puta ovde kod lekara, i mm i ja... Prvo, engleski im je uzasan, a onaj koji im je dobar je medicinski engleski, koji ne razumem ni na srpskom, tako da sam ja odlucila da uradim sve, konsultujem se oko svega i to misljenje-JEDNO-uvazim kao merodavno, jer cu u suprotnom poludeti od svih mogucih kombinacija sta bi bilo kad bi bilo!

I ja se iznervirah. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vE prijupitam.

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT.

jupiiiii jedva cekam!!

Jeste, jeste, trebao je da bude, ali neželjeni gost stigao ranije, tj. upravo pre 5 minuta!

Uh sto sam sad besna! Nisam tužna, znala sam da će da dođe, ali me iznervirala što je poranila malo.

pih bezveze...al kad je tako moralo da bude bar nek je dosla ranije,bolje i to nego da kasni.

On je bio skoro bolestan, primao je injekcije, ovo je izgleda povratnički kašalj, veterinar ga izgleda nije izlečio do kraja, na kontroli kao čista mu pluća a ono cvrc, opet je počeo da kašlje <_< promenili smo veterinara, sad se leči kod drugog.

jaoo mukica mala..

Da znas da ocu! : Sve ste mi sa plusica pobegle u tu BT, sad cu i ja da se pridruzim. Tamo se desava svasta... Temp. malo 36/5. malo 36/6, zezanje po ceo dan!

Moj ermanito je un mucaco muj guapo!

svasta,svasta!!zurka,ludnica pogotovo kad se blizi dan B.!!

Prvo da se opravdam za jucerasnji izostanak (sreca, pa niko nije ni primetio <_<:P ) ubih se od posla, sto za firmu, sto oko deteta a jos sam i dve torte napravila za danasnji rodjendan bratovljeve cerke i sina. Jos mi je ostalo da ih ukrasavam danas, stavicu slicice veceras ako ispadnu lepo. Citala sam vas juce iz 10 navrata se po 2-3 min. vise puta pokusala da napisem bar 1 recenicu ali me uvek neko ili nesto prekine.

Drugo, Empressss, velkam bek :P Mozda se i ne oseca toliko tvoje odsustvo koliko se oseca prisustvo na plusicima. Sve sam iscitala i videla slicice. Divno! Pretpostavljam da osle onakvog tempa a i stepenica sa zida mozes da udjes u one svoje mrsave farmerke B)

U mom slucaju, ovoje i Bogu nemoguce :lol:

:lol: Potseti me sad na onu pricu od prosle nedelje kad za 40tak godina budemo visile na BABCU... Onda cemo umesto o ixicima da pricamo kako smo danas SAME otisle u wc i u tabele upisivati AM ili PM, a retke srecnice ce imati xx

kako nismo primetile??cekale smo tvoje komentare na BT!! cekamo slicke,da malo moje oci uzivaju,bas si bila vredna :rolleyes:

Mozda ce imati neki novi sajt umesto FF-a koji cemo koristiti, gde se belezi koliko si puta piskio(posto stariji malo malo pa u wc), koje si lekove popio za pritisak, holesterol, dal nas muz obradovao sa x(uz pomoc plave tabletice)...

A necemo vise da pisemo na Bebac, tu ce da se druze nasa deca nego na novi forum BABAC. :lol:

hihiihihihihihh

Za moje drage cekalice!!! :wub:

jaooo divno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je moja mala mrvica puna ljubavi i neizmerne srece i radosti

qcs-P51504.jpg

kakva mala mrvica :wub: uzivanje je gledati ovo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, meni je Rasa rekao da ce moja sledeca trudnoca svakako da se vodi kao rizicna od samog pocetka, zbog prethodnog spontanog (sto vazi i za tebe), mnogo tu ima mera predostroznosti, bez obzira sto ne mora da postoji neki konkretan razlog za pobacaj. To mi je rekao kad mi je pricao o utrogestanu, prvi deo sam vec ispricala, a rekao mi je da cim se ustanovi trudnoca povecava se i doza utrogestana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, gledam ovu srculencetovu sliku, tj, sliku srculenceta II i setim se, tak'a je i moja beba bila, ista, samo što mojoj nije kucalo sice <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.