Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bas je meden!!

Tuj sam ja draga, ustajem u 6h ali dok ispratim mm na posao, prosetam Svrcu da piski i kaki, spremim dorucak i skuvam kafisu prodje vreme. Ah da, tu je i deo sa stavljanjem BT grafa

Tako sam ja sinoc izgledala...nikog nije bilo na forumu... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrednice jedna! I ja sam obavila slicne stvari jutros- Ispratila muza na posao, skuvala kafu, odvela sebe da piskim i kakim, pa evo sad jedem Nusli s mlekom i dosla da se druzim s vas! :P

Pa nema nikoga nigde, a ja zaboravim na vremesku razliku, jer kad se ulogujem, pokazuje mi lokalno vreme na svim postovima! :rolleyes: Ja dodjem ovde u 7h, to je vama 5h, pa sam sam. :unsure: Bolje je bilo kad sam se budila u 9-10h, tada ste sve vi vrednice vec tu.

m0168.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo kaficeeeee! :)

sa-kafa-s.jpg

Mmmmmmmm :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vE prijupitam.

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? :unsure: Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT. :unsure:

Nisam za to strucna ali sam cula da nakon prve trudnoce (bez obzira na njenu uspesnost)mnoge stvari mogu da se promenu kod ciklusa i zene uopste...

Jaaaaw moze!!!DoooooooDJiiiiii!!! Od sutra taman, tu smo ti mi i tvoj Ermanito. :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, neće biti isključenja kod mene danas, gledala sam na sajtu, danas i sutra rade u drugim delovima grada. Ja sam još i dobro prošla juče, u nekim delovima NBgd, struje nije bilo od 8-19h, zamislite tek taj užas :o

Uzas!!! :o :o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vidim Joci je sutra dan B

Jeste, jeste, trebao je da bude, ali neželjeni gost stigao ranije, tj. upravo pre 5 minuta!

Uh sto sam sad besna! Nisam tužna, znala sam da će da dođe, ali me iznervirala što je poranila malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slusam TDI stream i bas cujem da kazu kako je vreme kisovito i uzasno i neka niska temp. od 10ak stepeni. To je pravo vreme za spavanjac! <_<

E, cuh na radiju da se promenila novcanica od 100 dinkica, pa da se ne zbunite! :P Dok ja dodjem, ovih 1000 dinara sto mi je ostalo, nece ni vaziti. :lol:

Eto... i ti si imala slicno... DoFtorka Sunce, ermano kerido, to zna, sad ce ona da posavetuje.

Ma sad cu da zalepim papirce da me podseti ujutru... Ja sam bakuta, sve zaboravljam.

Znam. Ce ti gledam u solju. :P

Joj, jadni oni... Toliko smo navikli na stuju (i njene pogodnosti) da bukvalno ne znamo sta cemo sa sobom kad nestane. Uvek me je nerviralo kad nestane struja ili voda... <_<

I meni i meni!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, jeste, trebao je da bude, ali neželjeni gost stigao ranije, tj. upravo pre 5 minuta!

Uh sto sam sad besna! Nisam tužna, znala sam da će da dođe, ali me iznervirala što je poranila malo.

Uh bre t1933.gif

Ako je za utehu, mada znam da tu nema utehe, bolje ranije nego da kasni i daje laznu nadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, jeste, trebao je da bude, ali neželjeni gost stigao ranije, tj. upravo pre 5 minuta!

Uh sto sam sad besna! Nisam tužna, znala sam da će da dođe, ali me iznervirala što je poranila malo.

Pih bezveze!!!! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao mukica, pa kako bwe????

On je bio skoro bolestan, primao je injekcije, ovo je izgleda povratnički kašalj, veterinar ga izgleda nije izlečio do kraja, na kontroli kao čista mu pluća a ono cvrc, opet je počeo da kašlje <_< promenili smo veterinara, sad se leči kod drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On je bio skoro bolestan, primao je injekcije, ovo je izgleda povratnički kašalj, veterinar ga izgleda nije izlečio do kraja, na kontroli kao čista mu pluća a ono cvrc, opet je počeo da kašlje <_< promenili smo veterinara, sad se leči kod drugog.

Joooj dusa mala... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa di pobeze Ljuba, sad je bila tu?!?!?!?! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam za to strucna ali sam cula da nakon prve trudnoce (bez obzira na njenu uspesnost)mnoge stvari mogu da se promenu kod ciklusa i zene uopste...

Jaaaaw moze!!!DoooooooDJiiiiii!!! Od sutra taman, tu smo ti mi i tvoj Ermanito. :lol:;)

Da znas da ocu! :angry: Sve ste mi sa plusica pobegle u tu BT, sad cu i ja da se pridruzim. Tamo se desava svasta... Temp. malo 36/5. malo 36/6, zezanje po ceo dan! :lol:

Moj ermanito je un mucaco muj guapo! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa di pobeze Ljuba, sad je bila tu?!?!?!?! <_<

Vratiće se, primetila sam kad ona piše post, da se isti pojavi posle nekog vremena, ne znam zašto, da l' zato što je dugačak :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bre t1933.gif

Ako je za utehu, mada znam da tu nema utehe, bolje ranije nego da kasni i daje laznu nadu

Sa ovim se slazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bre t1933.gif

Ako je za utehu, mada znam da tu nema utehe, bolje ranije nego da kasni i daje laznu nadu

P i P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da ocu! :angry: Sve ste mi sa plusica pobegle u tu BT, sad cu i ja da se pridruzim. Tamo se desava svasta... Temp. malo 36/5. malo 36/6, zezanje po ceo dan! :lol:

Moj ermanito je un mucaco muj guapo! :P

Ja ranije nisam svraćala uopšte tamo, od kad merim, redovno sam tamo i baš je zanimljivo B)

Nego, uopšte ne mogu da provalim na kom jajniku mi je folikul, obično znam unapred gde će da pukne, sad me oba boluckaju, možda će na svakom po jedan, pa budu blizanci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da se opravdam za jucerasnji izostanak (sreca, pa niko nije ni primetio <_<:P ) ubih se od posla, sto za firmu, sto oko deteta a jos sam i dve torte napravila za danasnji rodjendan bratovljeve cerke i sina. Jos mi je ostalo da ih ukrasavam danas, stavicu slicice veceras ako ispadnu lepo. Citala sam vas juce iz 10 navrata se po 2-3 min. vise puta pokusala da napisem bar 1 recenicu ali me uvek neko ili nesto prekine.

Drugo, Empressss, velkam bek :P Mozda se i ne oseca toliko tvoje odsustvo koliko se oseca prisustvo na plusicima. Sve sam iscitala i videla slicice. Divno! Pretpostavljam da osle onakvog tempa a i stepenica sa zida mozes da udjes u one svoje mrsave farmerke B)

daj Boze i to one zgodne trudnice ..........Evo nas Empresss,stize li kafica?nesi sama vise tuj smo mi..

U mom slucaju, ovoje i Bogu nemoguce :lol:

Vrednice jedna! I ja sam obavila slicne stvari jutros- Ispratila muza na posao, skuvala kafu, odvela sebe da piskim i kakim, pa evo sad jedem Nusli s mlekom i dosla da se druzim s vas!

Pa nema nikoga nigde, a ja zaboravim na vremesku razliku, jer kad se ulogujem, pokazuje mi lokalno vreme na svim postovima! Ja dodjem ovde u 7h, to je vama 5h, pa sam sam. Bolje je bilo kad sam se budila u 9-10h, tada ste sve vi vrednice vec tu.

:lol: Potseti me sad na onu pricu od prosle nedelje kad za 40tak godina budemo visile na BABCU... Onda cemo umesto o ixicima da pricamo kako smo danas SAME otisle u wc i u tabele upisivati AM ili PM, a retke srecnice ce imati xx :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala lepo,......BLAGODARIM!!!!!
Ljubazni ste!

Sad me potsetiste pa da se pohalim kako imam prvo izdanje Bontona koje je stampano na srpskom jeziku iz 1923. god. U njemu ima vrlo korisnih saveta, npr. kako se treba obuci za pijacu, a meni i bratu je najzanimljiviji bio kad neko kine treba da mu se kaze "Ah, vi kihnuste" a on odgovara sa "Hvala sto primetiste" :lol:

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? :unsure: Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT.

E to bi bas bilo dobro i da ti cekiramo hormone a i jedva cekam tvoje komentare na tu temu :P

Brrrrrrrrrrrrrr uzas

A zasto sve to?????

Zato sto je iznenada pala kisa u sred proleca, kao sto ih i u sred zime iznenadi sneg. Ostaje nam samo da vidimo kakav nas kolaps ceka kad u julu bude bilo preko 38 stepeni <_<

Pa to sam i ja mislila... a ovo da progesteron moze naglo da opadne pri zacecu nisam znala... Znam da je pokazatelj male kolicine progesterona-krvarenje, ali sad kad dodjem, videcu sa doktorom da mozda uzmem i ja nesto preventivno.

Trebalo bi i klinike da zovem, da zakazem, ali jos uvek ne znam tacan datum dolaska, a bojim se da ne odu na godisnje odmore... Dolazim taman u sred sezone.

Pre nego sto dodje do zaceca zuto telo luci progesteron koji sluzi da eventualno oplodjenu jajnu celiju odrzi do momenta kad se impantira u matericu. Prilikom implatacije dolazi do malog pada progesterona (to nam je onaj implatacijski pad BT) zato sto dalju ulogu u lucenju preuzima sam embrion. E tu moze da se desi taj zez oko nivoa progesterona - da prilikom analiza pre trudnoce on bude odlican jer ga merimo izlucenog pomocu zutog tela ali da sam embrion nije u stanju da luci dovoljnu kolicinu za odrzivost ploda. Tada mu treba pomoci utrogestanom ili inekcijama progesterona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bre t1933.gif

Ako je za utehu, mada znam da tu nema utehe, bolje ranije nego da kasni i daje laznu nadu

To jeste.

Sutra cu da zovem dr, da vidimo sta dalje. Valjda se vraća sutra, mislim da je na nekom seminaru u Crnoj Gori. Zvala je moja pijatrljica pre neki dan, nesto da je pita za sebe, pa je dr pitala sta je samnom. Ona joj odgovori da sam ja pred nervnim slomom (luda je sto joj je to rekla, ali dobro, sad je gotovo), pa je moja dr rekla da joj se obavezno javim, da cemo sad da ukljucimo i mm. Jedva cekam da je zovem, ne znam sta mislila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas da ocu! :angry: Sve ste mi sa plusica pobegle u tu BT, sad cu i ja da se pridruzim. Tamo se desava svasta... Temp. malo 36/5. malo 36/6, zezanje po ceo dan! :lol:

Moj ermanito je un mucaco muj guapo! :P

Ma uvek neka desavanja sta da ti kazem... :rolleyes:

Guapo guapo nego sta!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratiće se, primetila sam kad ona piše post, da se isti pojavi posle nekog vremena, ne znam zašto, da l' zato što je dugačak :huh:

Tako sam i pretpostavljla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Potseti me sad na onu pricu od prosle nedelje kad za 40tak godina budemo visile na BABCU... Onda cemo umesto o ixicima da pricamo kako smo danas SAME otisle u wc i u tabele upisivati AM ili PM, a retke srecnice ce imati xx :lol:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ranije nisam svraćala uopšte tamo, od kad merim, redovno sam tamo i baš je zanimljivo B)

Nego, uopšte ne mogu da provalim na kom jajniku mi je folikul, obično znam unapred gde će da pukne, sad me oba boluckaju, možda će na svakom po jedan, pa budu blizanci :D

Vrrrrrlo moguce Sunasce!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa di pobeze Ljuba, sad je bila tu?!?!?!?! <_<

Ne bezim nego me Bebac izloguje dok pisem esej

Da znas da ocu! :angry: Sve ste mi sa plusica pobegle u tu BT, sad cu i ja da se pridruzim. Tamo se desava svasta... Temp. malo 36/5. malo 36/6, zezanje po ceo dan!

Moj ermanito je un mucaco muj guapo! :P

E na to sam mislila :lol: jedva cekam

Vratiće se, primetila sam kad ona piše post, da se isti pojavi posle nekog vremena, ne znam zašto, da l' zato što je dugačak

:lol:

Ja ranije nisam svraćala uopšte tamo, od kad merim, redovno sam tamo i baš je zanimljivo

Nego, uopšte ne mogu da provalim na kom jajniku mi je folikul, obično znam unapred gde će da pukne, sad me oba boluckaju, možda će na svakom po jedan, pa budu blizanci

Mozda je to resenje za tvoj problem, kad budes morala da proizvedes vise krvi za dve bebe nece stici da se zgusne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.