Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ermanito, zašto plačeš i tuguješ? :huh:

Luna, sad u sredu će biti 3 nedelje, oni rekoše od 2-4, tako da očekujem svaki dan da mi jave :)

Pa u svakom slucaju ce da bude ubrzo....cekamo ;) da nam javnes oma kad bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj Boze i to one zgodne trudnice :P ..........Evo nas Empresss,stize li kafica?nesi sama vise tuj smo mi..

Evo, evo kaficeeeee! :)

sa-kafa-s.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo kaficeeeee! :)

sa-kafa-s.jpg

Hvala lepo,......BLAGODARIM!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vE prijupitam.

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? :unsure: Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala lepo,......BLAGODARIM!!!!!

:P Ljubazni ste! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cini mi se da sam odmah registrovala sredu kao sredinu. Jos uvek dobro rade moje sinapse :P Da li ti se dja "tvoja" slicica???

Joooj, da sličica, diviiivnaaa, šećerasta, ma to sam ja skroz B) I da, dužna sam ti odgovor za psa. Problem je što ja prvo prelistam ovu temu kao gost pa se onda ulogujem, i dok se ulogujem zaboravim kome sam šta htela da napišem, dobro si me podsetila ;) Pisala sa o tome na "Kućnim ljubimcima", Leon nije moj lični pas, on živi kod brata i mame u kući i imaju dvorište, doduše zajedničko, ali bolje i to nego stan u kome sam ja <_< bude malo i kod mene, dan dva, zajednički su nam troškovi za njega, često sam tamo, prespavam... tako da se može reći da je zajednički pas, na relaciji Vračar - Mirijevo.

Vrednice jedna! I ja sam obavila slicne stvari jutros- Ispratila muza na posao, skuvala kafu, odvela sebe da piskim i kakim, pa evo sad jedem Nusli s mlekom i dosla da se druzim s vas! :P

Pa nema nikoga nigde, a ja zaboravim na vremesku razliku, jer kad se ulogujem, pokazuje mi lokalno vreme na svim postovima! :rolleyes: Ja dodjem ovde u 7h, to je vama 5h, pa sam sam. :unsure: Bolje je bilo kad sam se budila u 9-10h, tada ste sve vi vrednice vec tu.

Aaa, mislila sam da si mi se nešto rastužiO, dobro je da je samo zbog samoće na Bepcu ;) Ja se nešto uspavala jutros, ustala u 7.30h, valjda ovo ludačko vreme utiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vE prijupitam.

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? :unsure: Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT. :unsure:

Ne znam mozda i ja sam se to pitala,znam da pre 7 dana znam kad cu dobiti sad nista,ali evo posle 2 meseca se vratilo u normalu,juce mi bila ovulacija a grudi za 2 broja vece,mozda nam se zato i desio spontani ko ce ga znati najbolje da pitas dr.da li je to mjerilo,ili Sunce ona se bolje razumije u hormone,bar je meni par puta dala dobar savjet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrednice jedna! I ja sam obavila slicne stvari jutros- Ispratila muza na posao, skuvala kafu, odvela sebe da piskim i kakim, pa evo sad jedem Nusli s mlekom i dosla da se druzim s vas! :P

Pa nema nikoga nigde, a ja zaboravim na vremesku razliku, jer kad se ulogujem, pokazuje mi lokalno vreme na svim postovima! :rolleyes: Ja dodjem ovde u 7h, to je vama 5h, pa sam sam. :unsure: Bolje je bilo kad sam se budila u 9-10h, tada ste sve vi vrednice vec tu.

Nije strasno, dok sve zavrsis eto mene, cmok

Moram da vE prijupitam.

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? :unsure: Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT. :unsure:

O JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Pocinje merazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ako slucajno nesto nije u redu sa hormonima odmah cemo po BT videti. Nemoj unapred da brigas. Ima brdo zena koje nista ne osecaju ni vesticaru ni O, pa ostaju trudne.

Znas li da gledas u solju????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, neće biti isključenja kod mene danas, gledala sam na sajtu, danas i sutra rade u drugim delovima grada. Ja sam još i dobro prošla juče, u nekim delovima NBgd, struje nije bilo od 8-19h, zamislite tek taj užas :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, da sličica, diviiivnaaa, šećerasta, ma to sam ja skroz B) I da, dužna sam ti odgovor za psa. Problem je što ja prvo prelistam ovu temu kao gost pa se onda ulogujem, i dok se ulogujem zaboravim kome sam šta htela da napišem, dobro si me podsetila ;) Pisala sa o tome na "Kućnim ljubimcima", Leon nije moj lični pas, on živi kod brata i mame u kući i imaju dvorište, doduše zajedničko, ali bolje i to nego stan u kome sam ja <_< bude malo i kod mene, dan dva, zajednički su nam troškovi za njega, često sam tamo, prespavam... tako da se može reći da je zajednički pas, na relaciji Vračar - Mirijevo.

Imam ja znas onu moju crtu, kada vidim neku sliku ili stvar odmah je povezem sa nekom osobom. Tako je bilo i sa tom slicicom - to si bila ti, hihihihi

Jao Leon, i ime mu je lepo!!!!! Ljub ljub za Leona. Pomazi ga za mene kada ga vidis, dusu jednu.

Ne znam mozda i ja sam se to pitala,znam da pre 7 dana znam kad cu dobiti sad nista,ali evo posle 2 meseca se vratilo u normalu,juce mi bila ovulacija a grudi za 2 broja vece,mozda nam se zato i desio spontani ko ce ga znati najbolje da pitas dr.da li je to mjerilo,ili Sunce ona se bolje razumije u hormone,bar je meni par puta dala dobar savjet..

Svarno Sunce? Ne falis se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da, neće biti isključenja kod mene danas, gledala sam na sajtu, danas i sutra rade u drugim delovima grada. Ja sam još i dobro prošla juče, u nekim delovima NBgd, struje nije bilo od 8-19h, zamislite tek taj užas :o

Brrrrrrrrrrrrrr uzas

A zasto sve to?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, da sličica, diviiivnaaa, šećerasta, ma to sam ja skroz B) I da, dužna sam ti odgovor za psa. Problem je što ja prvo prelistam ovu temu kao gost pa se onda ulogujem, i dok se ulogujem zaboravim kome sam šta htela da napišem, dobro si me podsetila ;) Pisala sa o tome na "Kućnim ljubimcima", Leon nije moj lični pas, on živi kod brata i mame u kući i imaju dvorište, doduše zajedničko, ali bolje i to nego stan u kome sam ja <_< bude malo i kod mene, dan dva, zajednički su nam troškovi za njega, često sam tamo, prespavam... tako da se može reći da je zajednički pas, na relaciji Vračar - Mirijevo.

Aaa, mislila sam da si mi se nešto rastužiO, dobro je da je samo zbog samoće na Bepcu ;) Ja se nešto uspavala jutros, ustala u 7.30h, valjda ovo ludačko vreme utiče.

Slusam TDI stream i bas cujem da kazu kako je vreme kisovito i uzasno i neka niska temp. od 10ak stepeni. To je pravo vreme za spavanjac! <_<

E, cuh na radiju da se promenila novcanica od 100 dinkica, pa da se ne zbunite! :P Dok ja dodjem, ovih 1000 dinara sto mi je ostalo, nece ni vaziti. :lol:

Ne znam mozda i ja sam se to pitala,znam da pre 7 dana znam kad cu dobiti sad nista,ali evo posle 2 meseca se vratilo u normalu,juce mi bila ovulacija a grudi za 2 broja vece,mozda nam se zato i desio spontani ko ce ga znati najbolje da pitas dr.da li je to mjerilo,ili Sunce ona se bolje razumije u hormone,bar je meni par puta dala dobar savjet..

Eto... i ti si imala slicno... DoFtorka Sunce, ermano kerido, to zna, sad ce ona da posavetuje.

Nije strasno, dok sve zavrsis eto mene, cmok

O JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Pocinje merazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ako slucajno nesto nije u redu sa hormonima odmah cemo po BT videti. Nemoj unapred da brigas. Ima brdo zena koje nista ne osecaju ni vesticaru ni O, pa ostaju trudne.

Znas li da gledas u solju????????

Ma sad cu da zalepim papirce da me podseti ujutru... Ja sam bakuta, sve zaboravljam.

Znam. Ce ti gledam u solju. :P

I da, neće biti isključenja kod mene danas, gledala sam na sajtu, danas i sutra rade u drugim delovima grada. Ja sam još i dobro prošla juče, u nekim delovima NBgd, struje nije bilo od 8-19h, zamislite tek taj užas :o

Joj, jadni oni... Toliko smo navikli na stuju (i njene pogodnosti) da bukvalno ne znamo sta cemo sa sobom kad nestane. Uvek me je nerviralo kad nestane struja ili voda... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vE prijupitam.

Dobila sam (i zavrsila se) drugu mens. od kiretaze. Oba puta nisam imala nikakve simptome- ni bolne grudi, ni krsta, stomak, glava... (inace je rasturalo, svaki put) Grudi su mi, sta vise, ispuhane nacisto...

Bojim se da se nesto poremetilo... mozda vise nemam dovoljno progesterona? :unsure: Ili sta li vec...

Juce mi se zavrsilo, pa bih mogla i ja da merim BT. :unsure:

Ne znam mozda i ja sam se to pitala,znam da pre 7 dana znam kad cu dobiti sad nista,ali evo posle 2 meseca se vratilo u normalu,juce mi bila ovulacija a grudi za 2 broja vece,mozda nam se zato i desio spontani ko ce ga znati najbolje da pitas dr.da li je to mjerilo,ili Sunce ona se bolje razumije u hormone,bar je meni par puta dala dobar savjet..

To sve zavisi od ciklusa do ciklusa, bude i meni par puta tako, ništa me živo ne boli kad treba da dobijem, a nekad rastura, nije svaki ciklus isti i to nemoj da te brine. Prošlo je relativno skoro od kiretaže, hormoni se još uvek vraćaju na svoje mesto.

Al' to što simona kaže da Progesteron može da utiče na spontani je vrlo tačno. Čitala sam dosta o tome na netu i našla podatak da Progesteron može da bude visok u drugom delu ciklusa, ali da isto tako može naglo da opadne. Npr. uradimo hormone i pokaže nam normalan Progesteron, mi zatrudnimo i vodimo se mišlju da nam je Progesteron ok, medjutim, dodje do spontanog, i u kasnijim istraživanjima pokaže se da je Proges. dobar u vreme kad se inače radi, ali da naglo opadne ukoliko dodje do oplodnje, dr. još uvek nemaju adekvatno objašenjenje zašto se to dešava. U tim slučajevima se preporučuje preventivno uzimanje tog hormona odmah nakon ovulacije. Neki dr. se čak slažu da merenje Progesterona uopšte nije validno, iz razloga koji ja ne razumem, neka stručna objašnjenja su u pitanju.

simona, jesi li stavljala flašu tople vode na stomak ono veče?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Slusam TDI stream i bas cujem da kazu kako je vreme kisovito i uzasno i neka niska temp. od 10ak stepeni. To je pravo vreme za spavanjac! <_<

2. E, cuh na radiju da se promenila novcanica od 100 dinkica, pa da se ne zbunite! :P Dok ja dodjem, ovih 1000 dinara sto mi je ostalo, nece ni vaziti. :lol:

Eto... i ti si imala slicno... DoFtorka Sunce, ermano kerido, to zna, sad ce ona da posavetuje.

3. Ma sad cu da zalepim papirce da me podseti ujutru... Ja sam bakuta, sve zaboravljam.

4. Znam. Ce ti gledam u solju. :P

5. Joj, jadni oni... Toliko smo navikli na stuju (i njene pogodnosti) da bukvalno ne znamo sta cemo sa sobom kad nestane. Uvek me je nerviralo kad nestane struja ili voda... <_<

1. Jeste za spavanjac-ali tako vec nekoliko dana. Ocem sunceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

2. Sta se promenilo, koje pare? Jopet sam neobavestena

3. Ucini to seretlek, pa da uzivamo u tvom BT grafu.

4. OJEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Jedva cekam!!!!

5. Vala ne znam sta je gore da li voda ili struja kada nestane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sve zavisi od ciklusa do ciklusa, bude i meni par puta tako, ništa me živo ne boli kad treba da dobijem, a nekad rastura, nije svaki ciklus isti i to nemoj da te brine. Prošlo je relativno skoro od kiretaže, hormoni se još uvek vraćaju na svoje mesto.

Al' to što simona kaže da Progesteron može da utiče na spontani je vrlo tačno. Čitala sam dosta o tome na netu i našla podatak da Progesteron može da bude visok u drugom delu ciklusa, ali da isto tako može naglo da opadne. Npr. uradimo hormone i pokaže nam normalan Progesteron, mi zatrudnimo i vodimo se mišlju da nam je Progesteron ok, medjutim, dodje do spontanog, i u kasnijim istraživanjima pokaže se da je Proges. dobar u vreme kad se inače radi, ali da naglo opadne ukoliko dodje do oplodnje, dr. još uvek nemaju adekvatno objašenjenje zašto se to dešava. U tim slučajevima se preporučuje preventivno uzimanje tog hormona odmah nakon ovulacije. Neki dr. se čak slažu da merenje Progesterona uopšte nije validno, iz razloga koji ja ne razumem, neka stručna objašnjenja su u pitanju.

simona, jesi li stavljala flašu tople vode na stomak ono veče?

Pa to sam i ja mislila... a ovo da progesteron moze naglo da opadne pri zacecu nisam znala... :unsure: Znam da je pokazatelj male kolicine progesterona-krvarenje, ali sad kad dodjem, videcu sa doktorom da mozda uzmem i ja nesto preventivno.

Trebalo bi i klinike da zovem, da zakazem, ali jos uvek ne znam tacan datum dolaska, a bojim se da ne odu na godisnje odmore... Dolazim taman u sred sezone. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brrrrrrrrrrrrrr uzas

A zasto sve to?????

Rade nešto na mreži.

Ljubiću ga, pile moje, razboleo mi se, kašlje, pun je šlajma :(

Slusam TDI stream i bas cujem da kazu kako je vreme kisovito i uzasno i neka niska temp. od 10ak stepeni. To je pravo vreme za spavanjac! <_<

E, cuh na radiju da se promenila novcanica od 100 dinkica, pa da se ne zbunite! :P Dok ja dodjem, ovih 1000 dinara sto mi je ostalo, nece ni vaziti. :lol:

Eto... i ti si imala slicno... DoFtorka Sunce, ermano kerido, to zna, sad ce ona da posavetuje.

Ma sad cu da zalepim papirce da me podseti ujutru... Ja sam bakuta, sve zaboravljam.

Znam. Ce ti gledam u solju. :P

Joj, jadni oni... Toliko smo navikli na stuju (i njene pogodnosti) da bukvalno ne znamo sta cemo sa sobom kad nestane. Uvek me je nerviralo kad nestane struja ili voda... <_<

Ovde je vreme da ne poveruješ, u subotu 30 stepeni, a sada 8 <_< i tako do petka-subote, svaki dan kiša i hladnoća, bolest! Ermanito, a koji radio 'fataš tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Jeste za spavanjac-ali tako vec nekoliko dana. Ocem sunceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

2. Sta se promenilo, koje pare? Jopet sam neobavestena

3. Ucini to seretlek, pa da uzivamo u tvom BT grafu.

4. OJEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Jedva cekam!!!!

5. Vala ne znam sta je gore da li voda ili struja kada nestane

Kazu da se apoeni od 100 din. promenile. Tj., i dalje je Tesla, ali se grb nesto povecao, koliko sam ih razumela, pa su najavili da od danas su pustene u opticaj, pa da se ljudi ne zbune da je falsifikat.

A na fertility friend-u sam napravil profil, ali moram da se snadjem jos malo. Tamo ima fina prezentacija koja objasnjava kako treba. ako se ne snadjem, napravicu graf u Exelu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rade nešto na mreži.

Ljubiću ga, pile moje, razboleo mi se, kašlje, pun je šlajma :(

Ovde je vreme da ne poveruješ, u subotu 30 stepeni, a sada 8 <_< i tako do petka-subote, svaki dan kiša i hladnoća, bolest! Ermanito, a koji radio 'fataš tamo?

Ma fatam ga preko neta. Odem na oficijalni sajt, kliknem na Stream i slusam uzivo preko neta. Fajlic otvoris preko Winapa i pustis ko pesmicu. Svaku radio stanicu, koja ima tu Stream opciju, mozes da slusas preko neta. Ovde nemam nikakv stub, pa ne mogu da slusam radio (osim preko moba), a i jedina koja vredi je jedna lokalna, koju drze Britanci. Ostalo je pfuj. <_<

Ja inace obozavam da slusam radio i uvek mi drnda u pozadini. Omiljen mi je bi radio Idea i bas sam se smorila kad ga je radio-difuzna industrija ugasila. Pustali su najbolju muziku i imali najsmesnije talk-show-ue.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma fatam ga preko neta. Odem na oficijalni sajt, kliknem na Stream i slusam uzivo preko neta. Fajlic otvoris preko Winapa i pustis ko pesmicu. Svaku radio stanicu, koja ima tu Stream opciju, mozes da slusas preko neta. Ovde nemam nikakv stub, pa ne mogu da slusam radio (osim preko moba), a i jedina koja vredi je jedna lokalna, koju drze Britanci. Ostalo je pfuj. <_<

Ja inace obozavam da slusam radio i uvek mi drnda u pozadini. Omiljen mi je bi radio Idea i bas sam se smorila kad ga je radio-difuzna industrija ugasila. Pustali su najbolju muziku i imali najsmesnije talk-show-ue.

Aaa, da, i ja slušam radiJo preko neta često. Nego sam potpuno smetnula s' uma da možeš preko neta, pa se pitam, kako tamo radiJo signal može da po'fata naše stanice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo kaficeeeee! :)

sa-kafa-s.jpg

eee moze jedna,moze :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simona, jesi li stavljala flašu tople vode na stomak ono veče?

jesam,imam kese sa zip zatvaracem pa sam udve takve posto su manje nasula i umotala u pelenu,i umirila se i bilo je dosta bolje.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam,imam kese sa zip zatvaracem pa sam udve takve posto su manje nasula i umotala u pelenu,i umirila se i bilo je dosta bolje.. :rolleyes:

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rade nešto na mreži.

Ljubiću ga, pile moje, razboleo mi se, kašlje, pun je šlajma :(

Jao mukica, pa kako bwe????

jesam,imam kese sa zip zatvaracem pa sam udve takve posto su manje nasula i umotala u pelenu,i umirila se i bilo je dosta bolje.. :rolleyes:

Super. Bitno je da ti je bolje. Cuvaj se sada, treba da ti se skroz ta upala sanira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vidim Joci je sutra dan B

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, zene drage! t4407.gif

Ja sinoc zaspala u 22h, icepala sam se! :D A lepo nam se pokvarila glavna klima, pa nam je u kuci divota, obzirom da je napolju preko 45C. <_< Vidim ja da cemo i mi kao maybe da spavamo u kolima.

To je onaj zakon inata- selimo se za 10 dana, ovo crklo, a mora da se popravlja jer ne moze da se dise... i tako. :mellow:

Nasli smo stancic, odlucili se za jedan koji merkamo odavno, tako da cemo napokon biti u gradu!

Ja se bacam na iksice, znaci opustena sam skroz, pa cemo za dva meseca valjda da ubodemo. :lol:

I tako... pijem kaficu i cekam da mi dodjete, da caskamo. :wub:

Nego sta! Jedva cekam tu kaficu!

t2728.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.