Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

viiidite ih :rolleyes::rolleyes: :rolleyes:

tx2-535128.jpg

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej žene, ćao svima, malo sam čitala koliko sam stigla da pohvatam sve <_< ja sam došla sa odmora u sredu počinjem da radim i već sam ubijena u pojam zbog te činjenice :( na odmoru smo brali trešnjice dan i noć, ujutru uveče, gore dole levo desno ako sada nismo napravili, počeću ozbiljno da se brinem :blink: ama baš nikakvih simptoma nemam, osim što jedem kao da nikad hranu nisam videla, ali to me ne čudi preterano, jer je to kod mene normalna pojava :rolleyes: :rolleyes: zadnju m sam imala 27.04. tako da sada ostaje samo da se čeka da NEdobijem :rolleyes: :rolleyes: nadam se da će biti mnooogo plusića u ovom divnom maju

:lol: bravo bravo, baš ste bili vredni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

Šta je bre ovo? :blink: Tako divna vest a ti nam tako mirno saopštavaš posle svega što smo s' tobom proživele <_< Al', ajde, opraštam ti, bitno da je sve u redu i da kucka srculence II k07060.gif h13002.gif Imaš li sličicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaaaa aaa kakav avatar!!! divaan jeee! :wub:

ja jos nemoz da vidim taj novi ,meni prikazuje stari

Hej žene, ćao svima, malo sam čitala koliko sam stigla da pohvatam sve <_< ja sam došla sa odmora u sredu počinjem da radim i već sam ubijena u pojam zbog te činjenice :( na odmoru smo brali trešnjice dan i noć, ujutru uveče, gore dole levo desno :lol: :lol: ako sada nismo napravili, počeću ozbiljno da se brinem :blink: ama baš nikakvih simptoma nemam, osim što jedem kao da nikad hranu nisam videla, ali to me ne čudi preterano, jer je to kod mene normalna pojava :rolleyes: :rolleyes: zadnju m sam imala 27.04. tako da sada ostaje samo da se čeka da NEdobijem :rolleyes: :rolleyes: nadam se da će biti mnooogo plusića u ovom divnom maju

ce da bude,mora biti,kad najmanje ima simptoma

Srculence super za majo srculence i mi smo sada olalalalala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smiley-happy114.gif

:P

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

Divnooooooooooooooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Kako si danas draga?

Srculence, javljaj vise sta je bilo kod dr-a!!!!! Izgrickah nokte od cekanja!

pa vidim ja meni jedan noktic fali malo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jos nemoz da vidim taj novi ,meni prikazuje stari

Desni klik - reload.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je bre ovo? :blink: Tako divna vest a ti nam tako mirno saopštavaš posle svega što smo s' tobom proživele <_< Al', ajde, opraštam ti, bitno da je sve u redu i da kucka srculence II k07060.gif h13002.gif Imaš li sličicu?

Vidi sto nam je Sunce veselo i puna je maste sa ovim smajlicima,jel to sto si dobila struju ili je pao jos jedan x :P:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene nemogu da vas citiram sve ovaj laptop poludio izgleda i on je sada olalalal imam slikice kasnije cu da stavim ili mozda veceras neznam,da prvo moj muzic proba da sredi ovu stvar sto je laptop siznuo,ljubim vas do tada,sada idem da iskoristim ovo sunce jer ce cele nedelje biti kise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desni klik - reload.

Thank you...evo ga sad sam vidjela :rolleyes: bas je lijep ,crveno vatreno,nek sluti na radost :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi sto nam je Sunce veselo i puna je maste sa ovim smajlicima,jel to sto si dobila struju ili je pao jos jedan x :P:lol::lol:

Ja sam uvek veseO, sa blesavim smajlićima, pomešaO si me sa nekim :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaaaa aaa kakav avatar!!! divaan jeee!

Hvala i meni se bas Dja!

jeste draga hvala na pitanju :rolleyes: malo sam se jutros smrzla,isla sam da zakazem da izvadim pasos detetu...jooj kako je hladno katastrofa!!

Hladno bwe kao da nije maj. Cujem da je na Zlatiboru i Zlataru sneg, brrrrrrrr

Gospodja saradjuje, mora

Meni nestala struja čim sam napisala onaj post u 8.30h k07036.gif k07072.gif ja u prodavnicu, kaže mi prodavačica da do 14h neće biti, rade nešto, odlepila sam k07055.gif sva sreća pa imam onaj mp3 player, pa sam slušala muziku, inače bi' odlepila skroz na skroz, napolju vreme nikad gore a ja nemam struju, barem da je vreme lepo pa malo da izadjem, da prošetam, da gledam kroz prozor decu i pse, nigde nikog, kiša pljušti, a ja u polumraku sa slušalicama od 9h do 13.20h

Gospodja saradjuje, hihihi

Mrzim kada nema struje!!!!!!!!!!11 :angry:

Hej žene, ćao svima, malo sam čitala koliko sam stigla da pohvatam sve ja sam došla sa odmora u sredu počinjem da radim i već sam ubijena u pojam zbog te činjenice :( na odmoru smo brali trešnjice dan i noć, ujutru uveče, gore dole levo desno :lol: :lol: ako sada nismo napravili, počeću ozbiljno da se brinem ama baš nikakvih simptoma nemam, osim što jedem kao da nikad hranu nisam videla, ali to me ne čudi preterano, jer je to kod mene normalna pojava zadnju m sam imala 27.04. tako da sada ostaje samo da se čeka da NEdobijem nadam se da će biti mnooogo plusića u ovom divnom maju

Bitno je da ste uzivali i odmorili se

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

I to tek tako saopstavas????????????? Praher ce da radi!!!!

pa vidim ja meni jedan noktic fali malo :lol:

Ti se sali ali svi smo se ovde bili prepali. Super za maleno srdasce. Jeeeeeeeeeaaaaaaaa

Thank you...evo ga sad sam vidjela bas je lijep ,crveno vatreno,nek sluti na radost

Dace Bog!!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uvek veseO, sa blesavim smajlićima, pomešaO si me sa nekim :huh:

ne,ne, nisam pomesao,dobro sam procito,da je juce bio x ,tako pise u bazalnoj,pa ja mislila i jutros pao jedan jer nije bilo struje... :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim kada nema struje!!!!!!!!!!11 :angry:

Kad imaš društvo onda je i nekako podnošljivo, ali kad si sam, onda ti ne preostaje ništa drugi nego da k07114.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne,ne, nisam pomesao,dobro sam procito,da je juce bio x ,tako pise u bazalnoj,pa ja mislila i jutros pao jedan jer nije bilo struje... :P:lol:

:lol: :lol: :lol: stvarno će neko ko ovo čita kao gost i ko nas ne poznaje da pomisli da smo svi ovde homoseksualci :lol: :lol: da, da, tačno za x juče, ali danas sam mogla samo sama sa sebe da se x-ujem, mm na poslu, sam sam bio, nije čak ni onih mojih golubova bilo što ih svaki dan hranim, došli i oni kad je došla struja, nevaljalci jedni k07116.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad imaš društvo onda je i nekako podnošljivo, ali kad si sam, onda ti ne preostaje ništa drugi nego da k07114.gif

:lol: a bio si nam sam :wacko: uh i ja mrzim kad sam sama i ovako a jos kad nema struje onda je strasno,inace bas se nekako bojim samoce..valjda sto mi uvjek galama u kuci pa kad se svi razidju bas se ruzno osjecam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: a bio si nam sam :wacko: uh i ja mrzim kad sam sama i ovako a jos kad nema struje onda je strasno,inace bas se nekako bojim samoce..valjda sto mi uvjek galama u kuci pa kad se svi razidju bas se ruzno osjecam :unsure:

Ja mrzim tišinu, ne volim čak ni kad odemo kod mm na selo, hvataju me bubice, živci mi rade, tamo sve tiho, mirno, još kad mi neko kaže "Jaoo, jedva čekam da idemo na selo, tamo mirno, tiho, ptičice cvrkuću" Onda ja upadnem "Ne volim selo, mir, tišinu i ptičice" Ljudi me gledaju k'o da sam luda :lol: Al' stvarno je tako, 2-3 h mogu da provedem i meni dosta, moram podhitno u buku da udjem, inače ludim. Kod mene u kući uvek mora muzika da se čuje, ako ne muzika, tv obavezno, pa makar ga i ne gledala, al' nešto mora da se čuje, uveče je obavezno uspavljivanje uz TV. Kad odemo negde u goste i spavamo u sobi u kojoj nema TV, ja odlepim, ne zato što sam razmažena pa mi treba TV, nije TV u pitanju, nek' se čuju i neki glasovi spolja, samo da se čuje nešto. Jednom sam tako popila Bromazepam, uhvatila me opasna panika zbog tišine. E, od tada, gde god da idemo u goste, ja lap top nosim sa sobom, pa pustim muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

jupiiiiiiii !!!!!!!!pa rekla sam ti da ce sve biti ok,LJUBAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EMPRESSSSSSSS VRATILA SI SEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

Vidim da ste se divno proveli,odlicno,taman da se malo odmorite od svega.Slike su fenomenalne ali ja opet nisam upoznala tebe :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mrzim tišinu, ne volim čak ni kad odemo kod mm na selo, hvataju me bubice, živci mi rade, tamo sve tiho, mirno, još kad mi neko kaže "Jaoo, jedva čekam da idemo na selo, tamo mirno, tiho, ptičice cvrkuću" Onda ja upadnem "Ne volim selo, mir, tišinu i ptičice" Ljudi me gledaju k'o da sam luda :lol: Al' stvarno je tako, 2-3 h mogu da provedem i meni dosta, moram podhitno u buku da udjem, inače ludim. Kod mene u kući uvek mora muzika da se čuje, ako ne muzika, tv obavezno, pa makar ga i ne gledala, al' nešto mora da se čuje, uveče je obavezno uspavljivanje uz TV. Kad odemo negde u goste i spavamo u sobi u kojoj nema TV, ja odlepim, ne zato što sam razmažena pa mi treba TV, nije TV u pitanju, nek' se čuju i neki glasovi spolja, samo da se čuje nešto. Jednom sam tako popila Bromazepam, uhvatila me opasna panika zbog tišine. E, od tada, gde god da idemo u goste, ja lap top nosim sa sobom, pa pustim muziku.

e i ja bas tako,volim buku i galamu,i tv sam prenjela u spavacu pa kad je mm nocna tako se uspavljujem....volim i ja negdje u prirodu da idem da rostiljamo :lol: ali da zivim tako negdje ma nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EMPRESSSSSSSS VRATILA SI SEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

Vidim da ste se divno proveli,odlicno,taman da se malo odmorite od svega.Slike su fenomenalne ali ja opet nisam upoznala tebe :unsure:

Sta je s tebe stize li vestica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je s tebe stize li vestica?

nema prokletinje jos :angry: bas me nervira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema prokletinje jos :angry: bas me nervira

Tebi poprilično kasni :huh: kol'ko već?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da prijavim nisam jos dobila, mislim ni ne trebam tek za 4 dana ali meni nesto malo malo pa porani, tako da sam srecna pa makar sto nisam dobila ranije. A joj sad bi uradila test, ceo dan mi se mota po glavi. Uffff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.