Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Mm odložili put za četvrtak!h13002.gif Tako da smo nastavili istim tempom sa branjem trešnjica, pa ćemo videti na kraju meseca ima li kakvih rezultate tog našeg mukotrpnog "rada"...inače mislim da mi se bliži ovulacija, ima one plodne sluzi...videćemo...važno da za sad uživamo u berbi...t1532.gif

To lenocka,ima tu neceg,nije za dzabe odlozen put,to se tamo nesto u "vasioni" promenilo da bio tm bio tu sad za vreme ovulacije,samo napred t1544.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam Vesna, hvala ti što misliš na mene, ja sam do sad, od kad smo počeli, uvek pratila ovulaciju, najčešće folikulometrijom, trebalo je i ovaj mesec da idem, ali kad su mm rekli da treba da ide na put, to se padalo negde od 10. dana mog ciklusa i onda nisam htela da idem za džabe, a sad su mu odložili i rekoh, nema veze, preskočiću ovaj mesec, a mi ćemo u svakom slučaju da beremo trešnjice dok on ne pođe, pa možda se nešto i zakači... :lol: :lol: :lol: Da odmorim ovaj mesec od svega toga, a sledećeg ću malo više da pazim na to, samo mm da bude tu, jer ne mogu sama da napravim bebu... :lol: :lol: :lol: Danas mi je 13. dan ciklusa, meni obično bude kasnije ovulacija, oko 20. dana, ali ovog meseca sam pila sve one čajeve što kažu da pomažu, i već nekoliko dana imam tu sluz i osećam jajnike...videćemo, meni kad je ovulacija, nekoliko sati, pa i ceo dan osećam jak bol u jajniku, prošlog meseca nije bilo tog bola i nije ni bilo ovulacije, potvrđeno na uz...

citam ovo i secam se sebe pre dve godine. to je bila potpuna agonija sa brojAnjem :( . na kraju sam imala inseminaciju i iz prvog :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .mojoj sreci nije bilo kraja,a vec sam izgubila svaku nadu i htela na vto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citam ovo i secam se sebe pre dve godine. to je bila potpuna agonija sa brojAnjem :( . na kraju sam imala inseminaciju i iz prvog :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .mojoj sreci nije bilo kraja,a vec sam izgubila svaku nadu i htela na vto

Ćuti, ne pitaj...zato sam i rešila da ovog meseca ne idem da proveravam, malo da odmorim, prišlog sam se malo razočarala kad nije bilo ovulacije sa Klomifenom i Cikloproginovom, a pre toga je bilo, lekovi su samo trebali da je pomera unapred...onda promenim dr i on mi kaže, posle analiza za mene i mm, da je sve u redu i da ne treba ništa da pijem, samo da idem na folikulometriju, ali ovaj mesec i sa tim pauziram.

Eto vidiš, a neki kažu da je insemenacija gubljenje vremena, drago mi je zbog tebe...a koji je problem bio kod vas, ako ga je uopšte bilo?...Mislim ako ne pitam previše :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćuti, ne pitaj...zato sam i rešila da ovog meseca ne idem da proveravam, malo da odmorim, prišlog sam se malo razočarala kad nije bilo ovulacije sa Klomifenom i Cikloproginovom, a pre toga je bilo, lekovi su samo trebali da je pomera unapred...onda promenim dr i on mi kaže, posle analiza za mene i mm, da je sve u redu i da ne treba ništa da pijem, samo da idem na folikulometriju, ali ovaj mesec i sa tim pauziram.

Eto vidiš, a neki kažu da je insemenacija gubljenje vremena, drago mi je zbog tebe...a koji je problem bio kod vas, ako ga je uopšte bilo?...Mislim ako ne pitam previše :unsure:

da,bilo je problema... ja imam policisticne jajnike a mm ima poremecaj u gradji spermatozoida,mnogo vise onih sa abnormalnostima nego normalnih. tako da,kada nas dvoje spojis...nist' ne mos napraviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inseminacija,kada je indikovana,nije glupost nikako,a bitno je i ko to radi sve. mi cemo i sad da idemo opet na isto. sad pocinjem da pijem primolut nor da dobijem posto uopste nemam mentr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To lenocka,ima tu neceg,nije za dzabe odlozen put,to se tamo nesto u "vasioni" promenilo da bio tm bio tu sad za vreme ovulacije,samo napred t1544.gif

Daj Bože Suncokret!!! Čitaš mi misli, i ja sam tako pomislila-ko zna možda je takva sudbina, čim se namešta...ali ne smem previše da se nadam, ranije smo uvek brali trešnjice u vreme ovulacije, pa opet ništa...videćemo ovaj put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Bože Suncokret!!! Čitaš mi misli, i ja sam tako pomislila-ko zna možda je takva sudbina, čim se namešta...ali ne smem previše da se nadam, ranije smo uvek brali trešnjice u vreme ovulacije, pa opet ništa...videćemo ovaj put...

Ma ovaj mesec je nas,vidis kako je plodno pocelo s`prolecem,samo nek se tako nastavi t8308.gif pa da begamo odavde t0810.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inseminacija,kada je indikovana,nije glupost nikako,a bitno je i ko to radi sve. mi cemo i sad da idemo opet na isto. sad pocinjem da pijem primolut nor da dobijem posto uopste nemam mentr.

Možda ti je još rano da dobiješ, koliko vidim po tvom tikeru, nema još pola godine kako si se porodila, neke žene dobiju kasnije, posebno ako doje...A kakav je to lek, samo za dobijanje menstruacije ili ima još neka dejstva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro svima ja sam ustala da sacekam vest ja inace pre 11 neustajem ajmo ajmo na nogice lagane testici zovu m1211.gif i da moje cekalice ostale oprasim g33001.gif

Samo ti praši... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ovaj mesec je nas,vidis kako je plodno pocelo s`prolecem,samo nek se tako nastavi t8308.gif pa da begamo odavde t0810.gif

Da bude kolektivni prebeg čekalica u trudnice!!! :lol: :lol: :lol: Daj Bože...imamo mi strpljenja, ali mislim da je došlo vreme i za nas...k05191.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da ne prenagljujem ali primetila sam da su grudi pocele da me boluckaju dva dana posle ovulacije,danas me bas dosta jace bole a imam 10 dana do datuma kad NE treba da dobijem,ako nastave da bole svakim danom sve jace do 13-og ce eksplodirati,pa da vidimo s0528.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da ne prenagljujem ali primetila sam da su grudi pocele da me boluckaju dva dana posle ovulacije,danas me bas dosta jace bole a imam 10 dana do datuma kad NE treba da dobijem,ako nastave da bole svakim danom sve jace do 13-og ce eksplodirati,pa da vidimo s0528.gif

Ma neka bole, nemoj da se žališ, samo da je to-to!!! :lol: Rekoh ja-kolektivni prebeg ima da bude! ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neka bole, nemoj da se žališ, samo da je to-to!!! :lol: Rekoh ja-kolektivni prebeg ima da bude! ;):lol:

Kakvi da se zalim :D Samo nek one bole,nek se upale ako treba,ZELIM DA MI BUDE MUKA,ZELIM DA POVRACAM I ZELIM DA NE MOGU DA SPAVAM NA STOMAKU OD BOLNIH GRUDI,a vesticetinu da dobijem tamo negde u decembru :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene su bolele ludnica :)

Da,grudi su glavni pokazatelj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, Jeko Beko ja samo da vam se javim da čekam da potvrdite posle današnjeg testa!!!t4872.gif

Evo čekam...m1708.gif

Lucija2 nemoj još da nam se predaješ...ja ti i dalje držim palčeve!!!k0577.gif

Mm odložili put za četvrtak!h13002.gif Tako da smo nastavili istim tempom sa branjem trešnjica, pa ćemo videti na kraju meseca ima li kakvih rezultate tog našeg mukotrpnog "rada"...inače mislim da mi se bliži ovulacija, ima one plodne sluzi...videćemo...važno da za sad uživamo u berbi...t1532.gif

Hvala ti mila,ja ustvari imam dosta razloga da pomislim da je zakacilo ovaj put ,jer nisam jos dobila,grudi me bas dosta bole a trebale su do sad prestati ako se blizi vestica,onda ledja me bole isto kao da imam upalu misica i kada lezim na stomaku kao da sam legla na kamen,pojacan apetit i super raspolozena. Ali stvar je u tome sto sam se zadnjih nekoliko meseci razocarala a bilo je nekih simptoma,pa zato vise volim dase ne nadam pa ako dobijem nece mi biti puno tesko. I ja tebi drzim palceve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da ne prenagljujem ali primetila sam da su grudi pocele da me boluckaju dva dana posle ovulacije,danas me bas dosta jace bole a imam 10 dana do datuma kad NE treba da dobijem,ako nastave da bole svakim danom sve jace do 13-og ce eksplodirati,pa da vidimo s0528.gif

meni je to bio prvi izrazeni simptom,a posle toga spavanje po ceo dan. ajde,ajde,ima tu necega.. :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti mila,ja ustvari imam dosta razloga da pomislim da je zakacilo ovaj put ,jer nisam jos dobila,grudi me bas dosta bole a trebale su do sad prestati ako se blizi vestica,onda ledja me bole isto kao da imam upalu misica i kada lezim na stomaku kao da sam legla na kamen,pojacan apetit i super raspolozena. Ali stvar je u tome sto sam se zadnjih nekoliko meseci razocarala a bilo je nekih simptoma,pa zato vise volim dase ne nadam pa ako dobijem nece mi biti puno tesko. I ja tebi drzim palceve!!!

lucija jel si radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvi da se zalim :D Samo nek one bole,nek se upale ako treba,ZELIM DA MI BUDE MUKA,ZELIM DA POVRACAM I ZELIM DA NE MOGU DA SPAVAM NA STOMAKU OD BOLNIH GRUDI,a vesticetinu da dobijem tamo negde u decembru :D:lol:

jaooo ja sam se u prosloj trdnoci 4 ipo meseca dobro napatila s'povracanjem ali veruj mi samo da hoce zakaciti pa neka povracam i svih 9 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija jel si radila test?

nisam jos,kupla sam danas pa cu uraditi jutru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo ja sam se u prosloj trdnoci 4 ipo meseca dobro napatila s'povracanjem ali veruj mi samo da hoce zakaciti pa neka povracam i svih 9 :)

Upravo to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam jos,kupla sam danas pa cu uraditi jutru

A sto sad ne uradis?Bas bi bilo lepo da nas i ti obradujes,nema veze sto nije prva jutarnja,ako ti kasni dan dva,tri,trebalo bi da se pokaze,pa makar i ona bleda,ajde lucijaa,do it now :) Ej,koliko je sati sad kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se u drugoj raspala povracajuci zivela sam na infuziji izgubila 11 kg do 7 meseca a i u ovoj 3 dok nije malisa oziveo nisam mogla na noge sve vreme lezala u krevetu ako moze bez povracanja bilo bi idealno :)

Ja sam imala do sad dve trudnoce(neuspesne) i simptomi su mi u obe vrlo brzo prestali,nije bilo prilike da mi bude muka,tako sam i znala da nesto nije u redu,a kazu da mucnina cuva trudnocu,nije uvek tako ali u vecini slucajeva jeste.Zato ja toliko i zelim da povracam u ovoj trecoj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ja sam prolupala hehehehe nisam se naspavala ti pitas za Sidney aaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa jpj jesam lik

Da :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto sad ne uradis?Bas bi bilo lepo da nas i ti obradujes,nema veze sto nije prva jutarnja,ako ti kasni dan dva,tri,trebalo bi da se pokaze,pa makar i ona bleda,ajde lucijaa,do it now :) Ej,koliko je sati sad kod vas?

4:50 popodne,uradila bih danas ali idem sa mm na veceru pa necu da budem ne raspolozena ako bude samo jedna crta,radim ujutru i odmah javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala do sad dve trudnoce(neuspesne) i simptomi su mi u obe vrlo brzo prestali,nije bilo prilike da mi bude muka,tako sam i znala da nesto nije u redu,a kazu da mucnina cuva trudnocu,nije uvek tako ali u vecini slucajeva jeste.Zato ja toliko i zelim da povracam u ovoj trecoj :rolleyes:

razumem te...onda ti i ja zelim da povracas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.