Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:lol: Ermano! :lol:

Pa vi's 'vako! Psa nismo jeli, ali sada cete na slici videti sta smo sve mogli da jedemo, ali nesmo... Neka, hvala. Muzu nudili psa, malo se lomio, ali na kraju nije pojeo. Ma idi begaj!

Sto se tice iksica, omanuli smo... Beba nije zamucena sigurno. Imali smo samo jedan iksic, dok je u nama jos bilo snage, na pocetku, posle se nije znalo ko je prvi zaspao. Dva dana, posle tog iksica sam dobila (druga od kiretaze, na 29. dan) i krvarila sam bas dosta. Nosila sam i tampon i ulozak, nikada mi nije islo toliko :blink: A ceo dan napolju, ne pitaj kako mi je bilo. Tako da, ovog meseca od bebe ic, pa se nadam da ce ipak biti Made in Serbia. :lol:

Juce cim smo sleteli (ne znam odakle nam snage), dosli kuci, popili kafu i isli smo da gledamo stanove jer se selimo za 10ak dana.

Sad treba da raspakujem 4 kofera, da sve sklonim operem, pa da pocnem da pakujem u kutije knjige i ostalo sto je manje bitno.

Moramo da nadjemo stan u roku od 3 dana, pa cu onda znati tacan dolazak za Srbiju.

Svasta ja ispisah, rezime- dobro je sto ti ermano nije trudan, ceka me puno pakovanja i nosenja stvari.

Ali mene me interesuje kako ti napredujes? :lol: Vidim nosi se carevo novo odelo, gospodin radi punom parom, a kako je gospodja? Je l saradjuje?

Ja sam tebi rekO, bices trudan kada dodjem! :wub:

Dupangeru, fenomenalo sto si dobio na 29 ti dan, ali super. I taman ce ti prijati ovaj odmor, pa zamor od pakovanja, pa trema sto stizes nama ... napravicete bebca necete ni osetiti. CMOK CMOK CMOK

Izvinjavam se na pauzama, ali mi smo morali da piskimo i kakimo i gricnemo. Smejte se koliko hocete, ali mislim da je blagoslov za nas sto nam je Svrca dosao u kucu, mm da nauci strpljenu. Igra se sa njim i kad ga ono u igri malo gricne to je drama; ili kada se upiski na tepih, a pre toga nam je pokazao (koliko je mogao, tj uzmuvao se) da bi da piski. MAli je i treba vremena. Napolje ga je odmah izbacio u sred noci!!!! Lepo sam mu objasnila da je malen, pa ga je pustio unutra izljubio, izgrlio, ma shou. Sutradan sam mu rekla, da je super sto je Svrca pre bebe tu, jer bi u suprotnom bebac zavrsio napolju. Moram da primetim da se mm osetno promenio NABOLJE!!!!

Izvini Empress duso, na upadu sa temom. NAstavi sa pricom!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress za tebe i ostale cekalice - moji prvi bozuri iz baste

sqv-Photo0.jpg

Jedva cekam kafenisanje, a ti kada se sredis za stan i odredis datum dolsaka, reci datume kada si slobodna za kafenisanje, da se dogegam do BGa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde sad ona ode, a toliko smo je cekale??? I gde je SUnce??? :angry:

Uciteljice??? Gde su ostale cekalice bwe????? Sta je ovo????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Istop!!!!t4847.gif Hvala ti draga!

Dupangeru, fenomenalo sto si dobio na 29 ti dan, ali super. I taman ce ti prijati ovaj odmor, pa zamor od pakovanja, pa trema sto stizes nama ... napravicete bebca necete ni osetiti. CMOK CMOK CMOK

Izvinjavam se na pauzama, ali mi smo morali da piskimo i kakimo i gricnemo. Smejte se koliko hocete, ali mislim da je blagoslov za nas sto nam je Svrca dosao u kucu, mm da nauci strpljenu. Igra se sa njim i kad ga ono u igri malo gricne to je drama; ili kada se upiski na tepih, a pre toga nam je pokazao (koliko je mogao, tj uzmuvao se) da bi da piski. MAli je i treba vremena. Napolje ga je odmah izbacio u sred noci!!!! Lepo sam mu objasnila da je malen, pa ga je pustio unutra izljubio, izgrlio, ma shou. Sutradan sam mu rekla, da je super sto je Svrca pre bebe tu, jer bi u suprotnom bebac zavrsio napolju. Moram da primetim da se mm osetno promenio NABOLJE!!!!

Izvini Empress duso, na upadu sa temom. NAstavi sa pricom!!!!

Empress za tebe i ostale cekalice - moji prvi bozuri iz baste

sqv-Photo0.jpg

Jedva cekam kafenisanje, a ti kada se sredis za stan i odredis datum dolsaka, reci datume kada si slobodna za kafenisanje, da se dogegam do BGa

Gde sad ona ode, a toliko smo je cekale??? I gde je SUnce??? :angry:

Uciteljice??? Gde su ostale cekalice bwe????? Sta je ovo????

Sve sam te iscitirala!!! :D

Malisa je dusa jedna! Pisanko, samo neka trenira mm, treba njima malo! :D

Nema sta vise, sve sam rekla o Pekingu, ajmo sad da CEKAMO PLUSICE! :P

Pijemo kafu, javljam obavezno!

Tu smo bre, bar ja, kacila malo slike, pa idi vidi ako oces. Na putovanjima su!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da! Bozuri su PREDIVNI!!!

Hvala za cvecance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sam te iscitirala!!! :D

Malisa je dusa jedna! Pisanko, samo neka trenira mm, treba njima malo! :D

Nema sta vise, sve sam rekla o Pekingu, ajmo sad da CEKAMO PLUSICE! :P

Pijemo kafu, javljam obavezno!

Tu smo bre, bar ja, kacila malo slike, pa idi vidi ako oces. Na putovanjima su!

O odoh da vidim omaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O odoh da vidim omaaaaaaaaa

Napisala sam mm, a mislila sam tm! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice moje, mene ceka raspakivanje kofera, pa ponovo pakovanje, tako da cu se jos malo druziti s vama, pa begam na poso!

A evo malo ultimativnih hitova sa kineskog MTV-a!

Mislimda su koreanske grupe u pitanju, ali se vrte stalno! Mm i ja uvece kad dodjemo u sobu, uklucimo MTV da nam peva i uvek jedan od ovih spotova! :D

Ovaj je bas za djuskicu:

Hehehhehe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da... i ovaj! Tugaljiv!

Ali njezna melodijica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisala sam mm, a mislila sam tm! :P

Ma opusteno, procitala sam tm ;)

1.

Ovaj je bas za djuskicu:

2.

Sredjuj se ti samo a treba da odmoris i nozice svoje umorne.

1. Vidim da imaju dosta fanova ali se meni sova naj Djasvi.

2. Ovaj mi se vise svidja, odlicno igraju i oba spota su bas dobro uradjena. Kinezi kad rade, bas ga urade. Jedino me interesuje zato su im muskarci tako "zenstveni"? Sladunjavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opusteno, procitala sam tm ;)

Sredjuj se ti samo a treba da odmoris i nozice svoje umorne.

1. Vidim da imaju dosta fanova ali se meni sova naj Djasvi.

2. Ovaj mi se vise svidja, odlicno igraju i oba spota su bas dobro uradjena. Kinezi kad rade, bas ga urade. Jedino me interesuje zato su im muskarci tako "zenstveni"? Sladunjavi?

:lol: :lol:

Pa valjda su moderni, pojma nemam! Da ih vidis na ulici, svi takvi! :D

Ima i normalno podsisanih i obucenih, alo im je ovo valjda neki trend. Meni svi lice na onog naseg Milana Stankovica (valjda se tako zove). :D

I ovaj treci spot je super uradjen, dole pise objasnjenje o cemu se radi u pesmi. Bas su super, ali da jesu zenskasti-jesu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da... i ovaj! Tugaljiv!

Ali njezna melodijica.

Tuzna pesma! smrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene se fino raspisale za vikend :D

Ja dosla da vam posaljem prasinice, nisam dugo..

v66-images.jpg

ofs-dust.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Pa valjda su moderni, pojma nemam! Da ih vidis na ulici, svi takvi! :D

Ima i normalno podsisanih i obucenih, alo im je ovo valjda neki trend. Meni svi lice na onog naseg Milana Stankovica (valjda se tako zove). :D

I ovaj treci spot je super uradjen, dole pise objasnjenje o cemu se radi u pesmi. Bas su super, ali da jesu zenskasti-jesu! :D

E BRAVO, sve se mucim na koga mi lice a ono na Milana!!! Samo farba drugacija hihihihihi

Jeste, spot je predivan, procitala o cemu se radi - tuzno, a pesma predivna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene se fino raspisale za vikend :D

Ja dosla da vam posaljem prasinice, nisam dugo..

v66-images.jpg

ofs-dust.gif

Nisi, sram te bilo :lol:

Hvala, uhvatila sam!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citirala sam sto stvari i sve mi se izbrisalo :angry: ,sad moram peske :angry:

Empress lepo je videti te opet onlinet4614.gif

Luna jel i ti zavrsis tako napolju kad nisi dobra?

Nemam pojma sta sam jos i kome htela da napisem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene se fino raspisale za vikend :D

Ja dosla da vam posaljem prasinice, nisam dugo..

v66-images.jpg

ofs-dust.gif

Hvala Hellen! Sad je i ja 'vatam, treba i meni malKo! :D

Divan ti je ticker! :wub:

E BRAVO, sve se mucim na koga mi lice a ono na Milana!!! Samo farba drugacija hihihihihi

Jeste, spot je predivan, procitala o cemu se radi - tuzno, a pesma predivna

:lol: Kazem ti! Nasa zvezda Milance!

Jeste... Bas je lepa pesmica.

Citirala sam sto stvari i sve mi se izbrisalo :angry: ,sad moram peske :angry:

Empress lepo je videti te opet onlinet4614.gif

Luna jel i ti zavrsis tako napolju kad nisi dobra?

Nemam pojma sta sam jos i kome htela da napisem :blink:

Hvala, cackalice mojaaaa!!!! :wub:

Meni je drago sto su ti analize dobre! Je l pocelo bockanje-tog dela se ne secam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna jel i ti zavrsis tako napolju kad nisi dobra?

Hihihi ne moz' on sa mnom na kraj da izadje. Uvek ga u raspravi pobedim. UVEK!!!!! Razbijem ga sa logikom!

Ne moze da shvati da je to jos beba i da mu treba vremena. Pitala ga ja da li on misli da ako bebi kaze da kaze tata da li ce beba odmah da progovori samo zato sto joj je on to rekao. Gleda me i trepce a sve misli da bi :blink: Blesa moja! Posle je razmislio i sve je ok. On je naprasit u sekundi dela bez razmisljanja, ali ga ja polako smirujem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeeeeeeeee moje divne, drage, lepe!!!!

Nihao! (sto bi rekli chajnizi)

Evo me, dos'o sam!!! 1050043q0bb0ov6eh.gif

Pa vi ste mislili na mene svi! Ljubim vas ja jaaaaakoooooooo!

Prvo hocu da se zna da sam vas sinoc iscitala sve! NesUm se logovala jer sam kao konj umorna bila, pa nisam imala snage da pisem, a o predivnom Pekingu se moze pisati tri dana!

Vidim da se kod VelNes desavaju cudne stvari... Ja bre, sto gledah testice, videh slabe crtice na nekoliko komaTa, pa mi je bas cudno!

GospoDzo jekic u zdravlju i veselju da nosite burmu i neka vam donese samo srecne trenutke! Ona klasicnu zeljicu- da imate puno dece, vi ispunjavate o jednom trosku, odjedared! Stvarno ti zelim svu srecu sveta!

Srculence, takice, drago mi je da trudnoce idu lepo! Srculence me malo prepalo, ali vazno je da je sve ok. Mazite tiberone!

Simona, nadam se da je krvarenje stalo i da se osecas bolje...

Devojcice moje, kucici, macici i zecici su vam preslatki! 'Ocem i jaaaaaaaaaaaaa!!!

Luna i Sunce... dva brata moja, grlim vas najjace na svetu!

Sole mio, mi ermano, eramnito kerido, te kijero muco, muco, mucisimo!!!

Ljubo zeno, care, zmajE! t4614.gif

Nedostajale ste mi sve! IvanaV, Ivancice (obe), Anchy... (i sve moje cekalice, koje nisam nabrojala sada, a volEm ih mnogo) Mozak mi je i dalje tamo.

Sada cu kratko da opisem kako je bilo, ali sam morala prvo da vam izjavim ljubav i da vas izgrlim i izljubim jakooooooooo!!!! t4624.gif

dobro dosla nazad :wub: .....nedostajala si punoooooo......

Pokusacu u kratkim crtama da opisem utiske iz Pekinga, koji me je potpuno, ostavio bez teksta.

Prvo smo leteli (ja nadrogirana bromazepamima) 9 sati (ukupno).

Stigli u presladak hotel u po noci, malo odmorili i ujutru krenuli u akciju, koja nije stala celih 6 dana. Na nogama smo bili po 15 sati. Moja paorska stopala (puna rana, zuljeva i otecena) su me dosta dobro posluzila, jedino sto od bolova nisam mogla da zaspim uvece, pa me je umor potpuno savladao juce.

Ave Grubinu! (da nije bilo Grubinovih papuca, umBro bih)

Elem, ono, po cemu cu pamtiti Peking su predivni parkovi (kojih ima mnogo), puni jezera i zaostavstina dve dinastije, starih preko 500 godina! Kinezi, predivan narod, nasmejan, pozitivan i srecan!

U tim parkovima,na svakom koraku cete naici na grupu ljudi (manju ili vecu), koji igraju, pevaju nacionalne kineske pesme i igre, tako da je to neverovatna atrakcija. A draz svemu daje to sto oni to rade za svoju dusu, jer u tome uzivaju, a ne da bi animirali turiste.

Sto se turista tice, mm i ja smo videli, brat bratu, 20 belaca... Ostalo su sve kinezi! Turisti iz cele Kine.

Ono sto je smesno, ljudi su nam prilazili i molili da se slikaju s nama! :blink: Da li zato sto smo belci, da li zato sto smo visoki, pojma nemam, ali osecala sam se k'o da sam neka poznata pevaljka! :lol: To mi je bilo mnogo smesno, jer su samo devojke (male, slatke kineskinje trazile da se slikaju sa mnom).

O njihovim palatama, hramovima, vidikovcima, zaista nemam reci. Okacicu par slika, ali nazalost, slika ni malo ne moze da docara lepotu svega, a kamoli koliko je sve to veliko. Od gradjevina do prostranstva. Parkovi (nekada letnja odmaralista kraljeva) su zapravo toliko veliki, da je potreban jedan ceo dan da bi se sve obislo, uslo u svaki hram, presao svaki mostic....

Mm i ja smo kupili knjizicu (mali vodic), ja na netu pronasla apsolutno sve informacije o atrakcijama, metrou, restoranima nacionalne kuhinje i jos gomili stvari, tako da, smo sve obisli sami i snasli se bez ikakvih problema. Bukvalno nam vodic i nije bio potreban.

Jeli smo pravu Pekinsku patku (dobili i sertifikat) :lol: sou! Hrana im je inace preukusna! Ja obozavam kombinaciju slatko-slanih ukusa, muz isto, tako da smo uzivali u svakom zalogaju.

Vozili se rikšom (dvosed koji vuce jedan covek). Sada to voze biciklom. Ja sam rekla muzu da necu da se vozim time jer mi je zao tog nekog cike koji mora da trci i vuce nas pozadi koji sedimo. Ali sada je modernizovano! :lol:

Takodje, interesentna stvar je sto biciklista ima vise nego automobila! Samo lete na sve strane i totalno su slatki! Uglavnom, idu na struju (mali akumulator koji pokrece tockove), jer je zagadjenost u Pekingu ogromna.

Mm i ja iznajmili camcic, pa se vozili po jezeru, slusali Kineze kako sviraju na nacionalnim instrumentima, pa je ta voznja delovala kao da sam u tom vremenu.

Isli smo da gledamo akrobate..... :blink: E to je haos!

Za kineski zid-ostajem bez teksta! Koliko je to veliko, visoko i neverovatno! Kako su oni to gradili-svaka im cast! U nekom momentu, stepenice dostizu ugao i do 60 stepeni. Dok smo se penjali, imali smo utisak da se penjemo vertiklano! Mm i ja smo ambiciozno prepesacili (citaj-penjali se i spustali) nekih 5-6 kilometara (to ni kinezi ne rade). Tresle su nam se noge dva dana! :lol:

Sve u svemu, da ne davim puno, ovo mi je najlepse putovanje u zivotu! Uzivala sam, u apsolutno svemu, od grada, ljudi, hrane... Vreme je bilo prelepo, suncano svaki dan, sem jednog, kada je nesto paduckala kisica, ali tada smo proveli vreme u sopingu, cenkajuci se sa Kinezima! :D

Zbog velike vlage, cesto su visine maglovite (videcete na slikama), mada uzivo ne deluje tako maglovito.

Jao, svasta bih jos mogla da napisem, ali detalje ostavljam za uz kaficu, kada se budemo nasle, za koju nedelju! :P

Drago mi je sto si se lepo provela i sto si uzivala

Dusa moja lepa!!!! :wub:

I vi ste meni puuuuuuno nedostajale!

A nisam napisala glavnu stvar!

Budistickih hramova ima mnoooogo... Ne zna se koji je lepsi. Unutra kad udjes, celo jedno malo carstvo sa predivnim statuama Bude i njegovih cuvara, raznoraznih kicanki i slika!

Slikanje u hramu je zabranjeno, a i kazu da se Buda ne sme slikati jer to donosi nesrecu.

Ali sam se zato, po naski, poklonila i pozelala da moje cekalice ostanu trudne u godini Zmaja!

t4801.gifdusa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, cackalice mojaaaa!!!! :wub:

Meni je drago sto su ti analize dobre! Je l pocelo bockanje-tog dela se ne secam...

Ma jos nisa dobila u pm,sad kad treba nece,takko da jos nisam bockalica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, duso, konacno si tu! Pa stvarno si falila! Dodji da te zagrlim t4602.gif

Jao, mogu samo da zamislim kako ste se divno proveli, odoh da gledam slicice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jos nisa dobila u pm,sad kad treba nece,takko da jos nisam bockalica

Sad ces stvarno da budes cackalica :lol:

A jel danas treba da dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro dosla nazad :wub: .....nedostajala si punoooooo......

Drago mi je sto si se lepo provela i sto si uzivala

t4801.gifdusa....

Trudnjaco moja divna! :wub:

Ma jos nisa dobila u pm,sad kad treba nece,takko da jos nisam bockalica

Hahaha, bockalica! Lepo Anchy kaze-bices prava cackalica! :D To uvek tako... <_< Cekaj jos malo... sad ce ona! Pa onda bebac!

Empress, duso, konacno si tu! Pa stvarno si falila! Dodji da te zagrlim t4602.gif

Jao, mogu samo da zamislim kako ste se divno proveli, odoh da gledam slicice.

Dodjemmmmmmmmm... :wub: I ja tebe grlim jakooo!!!

Stvarno je bilo predivno... Necu vise da davim, definitivno idem da nas raspakivam!

Ljubim vas sve, pa se kuckamo kasnije agen. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ces stvarno da budes cackalica :lol:

A jel danas treba da dobijes?

Svakako sam bodlca il' bodem il' se bodem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodjemmmmmmmmm... :wub: I ja tebe grlim jakooo!!!

Stvarno je bilo predivno... Necu vise da davim, definitivno idem da nas raspakivam!

Ljubim vas sve, pa se kuckamo kasnije agen. :wub:

Ajde begaj, to je jako dosadan pos'o <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.