Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jao kakav san... Ej sta te briga,nahvali ti gospodju.... A kako su muževi u avionu reagovali? Tm mora da je bio ponosan.

:lol: Muzevi nisu nista reagovali, gin. pregled spada u ponudu aviokompanije :P u snu nisam ni obracala paznju na mm, pilot je preokupirao svu moju paznju :D

Nemam ja vremena da se sa tim stvarima bakcem. AKo naucimo da piskimo na odredjeno mesto ce biti puna kapa.

1. Sunce javljaj na pp kako si ti tvog medenka naucila da piski.

2. Dan za Bebe, lepse mi nego kada NE treba da dobijem

P&P mnogo

3. TI SI CUDO!!!!!

1. Pre bih kuce naucila nego ovo moje dete. Jutros je kakio svuda po teihu, nosu nece ni da pogleda :angry:

2. Jeste lepse je :rolleyes:

3. Nisam cudo nego sa malo fiiijuuu od nedostatka xxx :P A i poceli su plodni dani sto kaze Simona, moguce da mi podsvest salje signale ;)

good morning girls

e ovako devojke, pokusacu da budem sto kraca, sledi izvestaj:

prvo smo dobili rezultate s.grama, i odmah smo videli da nisu bas obecavajuci, 5miliona, od toga samo 12procenata skroz zdravih ostalo ima neku patologiju glave i repa, i dosta nepokretnih , dijagnoza azoo olygoaspermia gravis, ali...

dok cekamo da dodje dan kad smo zakazali kod v.vukotic ja odem kod mog doce, novi doca u dz, i prvi put idem kod njega, i krenem ja sa pricom o pripremi za vto. a on meni pogleda sve rezultate mm, i kaze da je po njemu ovo ok nalaz, da je potreban samo jedan zdrav i prav kako bi doslo do oplodnje, kaze imao je skoro jedan par sa slicnim s.gramom i da je decko samo ostavio cocacolu koju je pio u nenormalnim kolicinama, i da su pratili folikule i da je devojka ostala prirodno trudna. pomislim kako ipak ima nade.... kaze da kupim mejbibejbi, na sta ja njega pitam : pa doktore zar to valja, cula sam razna iskustva.. on se strecnu kao da sam ga ubola: pa kako da ne, naravno da valja... onda otvori moj karton i vidi kako mi je materica zavaljena, i posavetuje me za poze u seksu, e tu kad nisam umrla... znala sam ja da je meni materica zavaljena ali niko mi nista nikada nije rekao o zatrudnjivanju i da ce to biti ili nece biti problem.... i tako on meni kaze i sve pokaze na onim posterima na zidu i gde mi se nalazi materica i gde mi se nalazi grlic, i gde se stvaraju folikuli, izracuna on meni tu i kad su mi plodni dani, u koliko sati da se kekasamo, ma show ....njegov savet: da vidimo sta ce reci v.vukotic i da se po tome ravnamo, ako ona kaze vto, da dodjem kod njega da krenemo sa pripremama... a u medjuvremenu da mm batali kokakolu, cigare, svaki dan setnja bar pola sata, da pratim plodne dane uz mejbibejbi, da se keksamo od 12/1 nocu jer se tada oslobadja taj neki hormon, da obavezno zbog moje materice mora biti otpozadi i da posle toga noge uz zid bar 20 min.

e onda odemo mi kod v.vukotic: ona kaze nema sanse prirodno, mora potpomognutom metodom.da je pitanje je koliko bi i uspesna sada blila vto sa ovakvim njegovim nalazima. najbolje je da jos malo se strpimo i pokusamo da poboljsamo s/gram koliko je moguce kako bi povecali uspesnost vto. tako da mu je dala terapiju kolmefin 1/4 tablete, vitamin C, vitamin E, folnu kiselinu. da dodjemo za dva meseca na kontrolni sgram i da uradi inhibim B.

i takoooo mm je sad pod terapijom, sve to pije, klomefin smo jedva nasli. slusamo vinku ali i savete mog doce jer se nikad ne zna.. mozda nam se i posreci i prirodnim radovima...

i to vam je to devojke....

Morning B)

Pa 12% nije neka tragedija. Moj napravi dete, a i ona 2 neusesna, sa 20% i bez terapije. Istina nije imao te dvoglave ili dvorepe.

Ma vi svakako pokusavajte i prirodno dok cekate zeleno svetlo za VTO, slusajte oba dr jer im saveti nisu u suprotnosti.

Hvala sto me podseti za od pozadi, sad sam najavila mm koja poza ga veceras ceka, tako vec napravismo dete, sto da se menja receptura kad i ja imam blago zavaljenu matericu :P

Malo sam dosadna sa Zlatnom Makom, ali cudo je spermatozoide, vec sam pisala da je dok se moja koleginica stimulisala za VTO njm koristio Maku i dr je bio odusevljen rezultatima da je rekao da ce to i ostalim parovima da preporucuje. Svakako ne moze da skodi.

1. Jao, Ljubinka, za san Kako li ti pade na pamet...

2. I tako meni Rasa kaze juce nema folikula vise, pukao je u tih nekih 36 sati od jednog pregleda do drugog, endometrijum 14mm, kaze da je odlican. Jedino nije zadovoljan sto se uz klomifen razvio samo jedan folikul, ali bolje ista nego nista. Sad cekam 21dc pa pocinjem da uzimam utrogestan preventivno 7 dana, kaze ako do 28dc ne dobijem, da sacekam dan-dva pa da uradim test , ja se mislim moglo bi da ja nisam testomanijak I tako... Iskreno, ne zanosim se nesto previse, najbitnije mi je da je doslo do ovulacije, da nisam imala problema sa klomifenom, pa sad kako Bog da. Mislim kad pogledam unazad nekoliko meseci, nadala sam se ja i kad nije bilo nikakve sanse a kamoli sad, razocaracu se sigurno ako dodje vestica, ali bitno je da se stvari polako resavaju, i sad mogu da se opustim

1. Uopste mi nije cudno sto sanjam ginekologe, ali otkud i pilota i to 2u1 :huh:

2. Verovatno i da jeste puklo tokom veceri ili noci, mozda i na sam taj dan jer ne moze na uz da se primeti bas trenutak pucanja sem da se nonstop prati a kad pukne jos neko vreme se vidi taj folikul jer ne propada on bas u sekundi. Sigurna sam da ste potrefili dobro trenutak, malo mi se samo ne svidja ono tusiranje posle, tu si ih dobar broj pokokala, mada verujem da je neki specijalac uspeo da prodje sve prepreke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sada posto sam se rasplakala na pesmu Z.Joksimovica za Evroviziju, koju je obradio za ljude koji ne cuju, moram da vam pustim nesto da se nasmejete a i ja sa vama.

Moj propratni komentar je: Munze konza!!!

http://www.njuz.net/stanari-zgrade-uznemir...-novog-komsije/

Pazi, jos nisam pogledala ali da za Munze Konza imas veeeeliki +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno i da jeste puklo tokom veceri ili noci, mozda i na sam taj dan jer ne moze na uz da se primeti bas trenutak pucanja sem da se nonstop prati a kad pukne jos neko vreme se vidi taj folikul jer ne propada on bas u sekundi. Sigurna sam da ste potrefili dobro trenutak, malo mi se samo ne svidja ono tusiranje posle, tu si ih dobar broj pokokala, mada verujem da je neki specijalac uspeo da prodje sve prepreke.

To sto sam rekla da smem da se tusiram, ne znaci da sam to i uradila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sada posto sam se rasplakala na pesmu Z.Joksimovica za Evroviziju, koju je obradio za ljude koji ne cuju, moram da vam pustim nesto da se nasmejete a i ja sa vama.

Moj propratni komentar je: Munze konza!!!

http://www.njuz.net/stanari-zgrade-uznemir...-novog-komsije/

:lol::lol::lol: Svaka cast autoru na ovakvom tekstu. Valjala sam se od smeha na komentare, najjaci mi je - mozda je derpe :lol: Inace ta zgrada mi je u komsluku :ph34r: moracu u sirokom luku da je izbegavam, sta ako taj DC krene slucajno da baci djubre pa se sretnemo :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sto sam rekla da smem da se tusiram, ne znaci da sam to i uradila ;)

Jadna ti :lol: iskritikovasmo taj tvoj x posteno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci Ljubo ponuda aviokompanije!!!! b0201.gif a podsvest je cudo!!!

Ondak nema zabunr za dan B!!!!

Za maku cemo da vidimo na licnom primeru :lol:

A spermic specijalac je hit dana!

Pazi, jos nisam pogledala ali da za Munze Konza imas veeeeliki +

To je jedan, jos samo jedan da nabacim i eto meni dve crte ;)

Svaka cast autoru na ovakvom tekstu. Valjala sam se od smeha na komentare, najjaci mi je - mozda je derpe :lol: Inace ta zgrada mi je u komsluku :ph34r: moracu u sirokom luku da je izbegavam, sta ako taj DC krene slucajno da baci djubre pa se sretnemo :o

b0215.gif

Jadna ti iskritikovasmo taj tvoj x posteno

Ma Ljubo, ona to namerno tako nama da nas bocka, hormoni je drmaju i to oni bebeci :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Ljubo, ona to namerno tako nama da nas bocka, hormoni je drmaju i to oni bebeci :wub:

Ma kakvi hormoni, moram da se branim, samo neki napadi na moj sexualni zivot, te zabusavate, te sto si se tusirala... <_<:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi hormoni, moram da se branim, samo neki napadi na moj sexualni zivot, te zabusavate, te sto si se tusirala... <_<:P

:lol: :lol:

Anchy gde je moj recept za tablerone? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Anchy gde je moj recept za tablerone? :angry:

Jopet sam neobavestena; kakve tablerone????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Anchy gde je moj recept za tablerone? :angry:

Evo ga, samo sto nije, kuckam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jopet sam neobavestena; kakve tablerone????

Luna znas sta ti sleduje od mene kad si neobavestena?5.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toblerone

Sastojci:

1 margarin

3 jajeta

300g secera

200g cokolade

2 kasike kakaoa

100g przenog susama

100g seckanog przenog neslanog kikirikija

200g mlevenog keksa

100g cokolade za glazuru

malo ulja

Priprema:

1.U odgovarajucoj posudi magrarin zagrejati na pari da se otopi.

2.Umutiti jaja i secer, pa polako dodavati margarinu. Kuvati na pari dok se secer ne otopi.

3.Dodati kakao i cokoladu, pa lagano mesajuci postepeno sipati kikiriki, keks i susam.

4.Odgovarajucu tepsiju ili kalup namazati sa nekoliko kapi ulja i izliti u nju toplu smesu. Sacekati da se masa stvrdne pa staviti glazuru od cokolade otopljene na pari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toblerone

Sastojci:

1 margarin

3 jajeta

300g secera

200g cokolade

2 kasike kakaoa

100g przenog susama

100g seckanog przenog neslanog kikirikija

200g mlevenog keksa

100g cokolade za glazuru

malo ulja

Priprema:

1.U odgovarajucoj posudi magrarin zagrejati na pari da se otopi.

2.Umutiti jaja i secer, pa polako dodavati margarinu. Kuvati na pari dok se secer ne otopi.

3.Dodati kakao i cokoladu, pa lagano mesajuci postepeno sipati kikiriki, keks i susam.

4.Odgovarajucu tepsiju ili kalup namazati sa nekoliko kapi ulja i izliti u nju toplu smesu. Sacekati da se masa stvrdne pa staviti glazuru od cokolade otopljene na pari.

Fala Anchy,cu probati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fala Anchy,cu probati

Obavezno, super je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wooow kolega kakav avatar!!! Riba i po! :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wooow kolega kakav avatar!!! Riba i po! :blink::blink::blink:

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toblerone

Prepisato i prvom prilikom se pravi!!!!!!! Hvala draga!!!

Luna, kakva riba! t2824.gif

t1815.gif

wooow kolega kakav avatar!!! Riba i po! :blink::blink::blink:

t1815.gif

P&P

t1815.gif

Pa reko da i ja promenim kada sve menjate avatar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa reko da i ja promenim kada sve menjate avatar

Vala neka si!!! :rolleyes::wub: diiiiiiivan je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, avatar je soooo sexyy, to si nekako ti, pun pogodak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala neka si!!! :rolleyes::wub: diiiiiiivan je...

Cmok, drago mi je sto ti se dopada

Luna, avatar je soooo sexyy, to si nekako ti, pun pogodak ;)

Stvarno trep-trep t1815.gif

Superiska, mozda mi se posle ovog i potrefi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, pa prošlo nedelju dana, GDE SI B'E?? 66362.1078005.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P. VRCI SE OVAMO2mo5pow.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P. VRCI SE OVAMO2mo5pow.gif

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.