Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E sad i zvanicno CESTITAM,Ljubi vas tetka VelNes,slika je :wub: :wub: :wub: .A dr ....psi laju ,karavani prolaze,pazi bogati ,on zna da ces se ti tesko poroditi.Pa znas li koliko ja zena znam koje su do poslednjeg minuta sedele kuci dok kontrakcije nisu bile toliko ucestale da je doslo vreme za porodjaj i onda otisle u bolnicu ,malo se napele i WUOLAAA stigla beba???E on verovatno jos nije imao zenu sa troje dece i zato jedan veliki TRT za njega. B)

hvala tetka VelNes............. :wub:

ovako sam ja sa drugim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka trudnoca i porodjaj je drugaciji i prica za sebe,a ne znam od kud njemu tako nesto da ti kaze........ne razmisljaj puno o tome uzivaj,slicica je prelijepa..

pa trudim se da ne mislim...verujem da ce sve biti ok.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooooooooo devojke Anchy se javila, predivne vesti!!!

OVULIRALA je juce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!

Endometrijum 14 mm. Ustrogestan od 21 dc do 28 dc.

t9304.gif

jupiii!!!!!!!!!!!bice dve crtice......

Svrca ti je bombonica..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

predivna slika,cestitam...a to sto pitam?hehhe samo kad dodjem tamo idemo na burek i jogurt,a mozda i na cardi kod pikeca ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

predivna slika,cestitam...a to sto pitam?hehhe samo kad dodjem tamo idemo na burek i jogurt,a mozda i na cardi kod pikeca ;-)

hvala..

super...ti si iz Sombora?a gde trenutno zivis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala..

super...ti si iz Sombora?a gde trenutno zivis?

ne ali imamo rodbine tamo pa kad idemo u goste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooooooooo devojke Anchy se javila, predivne vesti!!!

OVULIRALA je juce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!

Endometrijum 14 mm. Ustrogestan od 21 dc do 28 dc.

t9304.gif

Jaaaaw baaas super,bice bice ovog meseca sigurno!!! Kolega,Svrle je jedna mala dusa :wub: slatkis mali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooooooooo devojke Anchy se javila, predivne vesti!!!

OVULIRALA je juce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!

Endometrijum 14 mm. Ustrogestan od 21 dc do 28 dc.

t9304.gif

b0282.gifb0247.gifToooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo smo cekaliiiiiiiiiiiiiiii.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaw baaas super,bice bice ovog meseca sigurno!!! Kolega,Svrle je jedna mala dusa :wub: slatkis mali...

Jel' da?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' da?!

Jaw jeste bas puuuno! :wub: Tako bih ga ugnjavila... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala drage moje....uvek ste tu da pruzite podrsku..... :wub:

necu uopste misliti o tome....samo da prodje 12nedelja i uzivanje

Takice super za crculence,divna je slicica i ja bih jednu ali za nju moram kod privatnog doktora jer ovi u dz ne daju.Rekla si da se druzimo malo u prvom ali tamo retko ko zalazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram malo, dusica moja mala

Ne da je TRT nego je TRTINA!!!!!

I ja isto.

Nego devojko gde ti nestade???p0507.gif Sram te i stid bilo, jos bih ti ja svasta ranije rekla, nego sam ovde oko Svrce pa ne poztizavam. Daklen, duzna si ovoj malenoj druzini da objasnis kako sinagovorila tm na kuce!!!! I sta je sa tom betom??? I gde je BT?????????k32006.png

Sta rezis zeno hihiihiihihi.Za betu skokni do BT,za BT opet skokni u BT :P A za mog dzukca eeeeeeee to je kratka prica hihihi.Nisam razgovarala mm 1 ceo dan i rekla sam mu da sad vidim kakva su moja prava u njegovoj kuci.NIKAKVA i da sam bila srecnija dok smo ziveli u mojoj kuci jer sam tamo mogla da radim sta sam htela jer je kuca bila licno moja._E tada mu je valjda doslo iz dupeta u glavu iii eto moje kuceee

I koliko da se vidi da Svrca uci od malih nogu da prepozna sta je na BT grafu sta

fhw-Photo0.jpg

To nas dvoje sedimo napolju na tremu i uzivamo (neko manje, neko vise)

:rolleyes:

Jaooooooooooo devojke Anchy se javila, predivne vesti!!!

OVULIRALA je juce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!

Endometrijum 14 mm. Ustrogestan od 21 dc do 28 dc.

t9304.gif

OPAAAAAAAA m1230.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooooooooo devojke Anchy se javila, predivne vesti!!!

OVULIRALA je juce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!

Endometrijum 14 mm. Ustrogestan od 21 dc do 28 dc.

t9304.gif

t2774.gifSuperiska

pa trudim se da ne mislim...verujem da ce sve biti ok.... :rolleyes:

Naravno da ce sve biti OK

Takice super za crculence,divna je slicica i ja bih jednu ali za nju moram kod privatnog doktora jer ovi u dz ne daju.Rekla si da se druzimo malo u prvom ali tamo retko ko zalazi

Sladjo ti si,cini mi se,obecala tiker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2774.gifSuperiska

Naravno da ce sve biti OK

Sladjo ti si,cini mi se,obecala tiker

joj de me nadje.Iskreno jos se bojim mozda da jos prodje malo vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta rezis zeno hihiihiihihi.Za betu skokni do BT,za BT opet skokni u BT :P A za mog dzukca eeeeeeee to je kratka prica hihihi.Nisam razgovarala mm 1 ceo dan i rekla sam mu da sad vidim kakva su moja prava u njegovoj kuci.NIKAKVA i da sam bila srecnija dok smo ziveli u mojoj kuci jer sam tamo mogla da radim sta sam htela jer je kuca bila licno moja._E tada mu je valjda doslo iz dupeta u glavu iii eto moje kuceee

:rolleyes:

OPAAAAAAAA m1230.gif

Videla i dalje mislim da treba beta da se vadi.

A za kuce cu ponoviiti TRT njoj tamo

joj de me nadje.Iskreno jos se bojim mozda da jos prodje malo vremena

Samo lagano pa kada se osecas sigurna. JEdva cekam da vidim tvoj tiker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice super za crculence,divna je slicica i ja bih jednu ali za nju moram kod privatnog doktora jer ovi u dz ne daju.Rekla si da se druzimo malo u prvom ali tamo retko ko zalazi

ma ne daju ni ovde,samo kod privatnika.....ja nikako da skupim hrabrosti i da pocnem pisati u prvi.....a tamo je stvarno prazno,ali sad ce nase cekalice tamo da predju....

joj de me nadje.Iskreno jos se bojim mozda da jos prodje malo vremena

a koja si nedelja?

Ovo moram da podelim sa vama, mada nije za ovu temu. Pa zar nije predivno???

http://www.youtube.com/watch?v=dv_gOBi8Wpk

:wub: ocu i ja kucu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice divna ti je slicica, joj odmah sam se raznezila Boze koliko li sam samo sati provela gledajuci u te slicice nakon svakog pregleda :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice divna ti je slicica, joj odmah sam se raznezila Boze koliko li sam samo sati provela gledajuci u te slicice nakon svakog pregleda :wub: :wub: :wub:

hvala...i ja sam svaku moju gledala po par sati,tako i ovu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

Divna je slicica, bravo za srdasce! Termin je bas zanimljiv, 3 dana posle smaka sveta :lol:

A za porodjaj stvarno ne mogu da verujem da se tako izlupetao, to niko ne moze da zna do samog kraja kakav ce da bude. A porodila si se vec dva puta, nista ti nije nepoznato, nece ti biti ni mnogo lakse a ni mnogo teze od ta dva prethodna.

I meni je zanimljivija BT, ali odem na spisak da uredno pogledam kada je dan B za devojke i da se upise

srce medeno kucka

A dr-a pusti da prica sta prica. Moja baka mi je pricala da je sa svakim detetom sve lake i brze. Prema tome uzivaj draga! I hvala za slicicu predivna je!!! CMOK

Tako je, nismo mogle da se povatamo, pa jedna nadje pravi spisak a druga nesto stariji i tako. Ovako je bolje, odes, upises se, periodicno pogledas kada je dan B da se ne propusti premijera i to je to

Prvo sam mislila da je greska u kucanju a onda si ponovila :P Zasto B?

Sve vas puno maybe pozdravlja :)

Joj maybe, bas mi nedostaje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna je slicica, bravo za srdasce! Termin je bas zanimljiv, 3 dana posle smaka sveta :lol:

A za porodjaj stvarno ne mogu da verujem da se tako izlupetao, to niko ne moze da zna do samog kraja kakav ce da bude. A porodila si se vec dva puta, nista ti nije nepoznato, nece ti biti ni mnogo lakse a ni mnogo teze od ta dva prethodna.

Prvo sam mislila da je greska u kucanju a onda si ponovila :P Zasto B?

Joj maybe, bas mi nedostaje :(

da ko dozivi pricace :lol:

mozda i bude na sam dan smaka sveta??? :blink:

maybe bas nedostaje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas bila kuma na krstenju jednoj maloj dusici :wub: Jedino sto mi se Savke smorio jer sam drzala neku drugu bebu a ne njega, pa se drao ko magarac i morali smo da ga udaljimo iz crkve :P Ljubomorko, bice frka kad dodje druga beba, a mozda i nece jer k zna kada ce to biti, mozda ce ec da krene u skolu <_<

Joj, moram da vam ispricam kakav sam nocas san imala.

Ladno sam sanjala da letimo avionom, tu je i mm i neko drustvo i naravno ostali putnici i onda na sred leta izlazi pilot iz kabine (dobar baja ;) ) i krece da pregleda ginekoloski sve putnice :blink: Onako, samo zavuce ruku u g-dju procacka i da komentar. Ja sedim skroz na kraju i posmatram kako pregleda jednu po jednu i posle svake skida rukavice, stavio je gomilu rukavica jednu preko druge, i sve vreme razmisljam da li ce ih imati dovoljno dok dodje do mene :lol: Onda stize i do mene,procacka i kaze nesto u fazonu (ne znam bas tacno) da je moja khmm san svakog muskarca :D Toliko sam se smejala, jos nisam ni oci otvorila, morala sam mm sve da ispricam, ceo dan me zeza za pilota ginekologa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.Ja sam danas bila kuma na krstenju jednoj maloj dusici :wub: Jedino sto mi se Savke smorio jer sam drzala neku drugu bebu a ne njega, pa se drao ko magarac i morali smo da ga udaljimo iz crkve :P

2. Ljubomorko, bice frka kad dodje druga beba, a mozda i nece jer k zna kada ce to biti, mozda ce ec da krene u skolu <_<

1.dusica mala,navikao da je glavni.... :wub:

2.necu da cujem to,dobice nas Savke uskoro batu ili seku....da ima sa kim da se igra.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, moram da vam ispricam kakav sam nocas san imala.

Ladno sam sanjala da letimo avionom, tu je i mm i neko drustvo i naravno ostali putnici i onda na sred leta izlazi pilot iz kabine (dobar baja ;) ) i krece da pregleda ginekoloski sve putnice :blink: Onako, samo zavuce ruku u g-dju procacka i da komentar. Ja sedim skroz na kraju i posmatram kako pregleda jednu po jednu i posle svake skida rukavice, stavio je gomilu rukavica jednu preko druge, i sve vreme razmisljam da li ce ih imati dovoljno dok dodje do mene :lol: Onda stize i do mene,procacka i kaze nesto u fazonu (ne znam bas tacno) da je moja khmm san svakog muskarca :D Toliko sam se smejala, jos nisam ni oci otvorila, morala sam mm sve da ispricam, ceo dan me zeza za pilota ginekologa :lol:

:lol: necu vise da se vozim avionom....osta avion bez pilota..... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.