Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

:huh: Dr ti je malo caknut. Ne znam sta pametno da ti kazem, osim da to ne mora da znaci, a on jako lupa gluposti. Mojoj mami je svaki porodjaj bio sve laksi, a 4 puta se porodila. Ima ovde i mna mama, i ona kaze da joj je tako bilo. Nemoj uopste o tome razmisljati.

A slicica ti je fantazija :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,ne mora to da znaci.Tebi je razmak izmedju trudnoca ok. Bzvz mi to plasenje zena..

Inace,bravo za srculence,i lepa vam je slicica

:huh: Dr ti je malo caknut. Ne znam sta pametno da ti kazem, osim da to ne mora da znaci, a on jako lupa gluposti. Mojoj mami je svaki porodjaj bio sve laksi, a 4 puta se porodila. Ima ovde i mna mama, i ona kaze da joj je tako bilo. Nemoj uopste o tome razmisljati.

A slicica ti je fantazija :rolleyes:

hvala drage moje....uvek ste tu da pruzite podrsku..... :wub:

necu uopste misliti o tome....samo da prodje 12nedelja i uzivanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala drage moje....uvek ste tu da pruzite podrsku..... :wub:

necu uopste misliti o tome....samo da prodje 12nedelja i uzivanje

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pas -puno kake :P

Nije, nego zna nekad da kaki dva puta, stokica moja :wub: dve kese za dve ture

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takicee :wub: :wub: za srculence :wub: :wub:

Što se tiče čekaličkog spiska, meni je sasvim svejedno gde će da bude, bila je ideja da se skloni odavde jer guši temu, sad kad je napravljena nova tema nije zanimljivo. Vratite ga onda ovde i rešen problem. Bolje da se redovno upisujemo, nego da skuplja prašinu tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takicee :wub: :wub: za srculence :wub: :wub:

Što se tiče čekaličkog spiska, meni je sasvim svejedno gde će da bude, bila je ideja da se skloni odavde jer guši temu, sad kad je napravljena nova tema nije zanimljivo. Vratite ga onda ovde i rešen problem. Bolje da se redovno upisujemo, nego da skuplja prašinu tamo.

Pa,prebacen je jer nismo mogli da nadjemo uvek ko se zadnji upisao,pa da nastavimo,nego smo se upisivale koja je gde stigla,pa je nastao haos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada, meni od kad merim BT nije ni bitan sam datum nedobijanja vec koji mi je dpo i zato mi i nije zanimljiv taj spisak

I meni je zanimljivija BT, ali odem na spisak da uredno pogledam kada je dan B za devojke i da se upisem

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj....

:wub: :wub: :wub: srce medeno kucka

A dr-a pusti da prica sta prica. Moja baka mi je pricala da je sa svakim detetom sve lake i brze. Prema tome uzivaj draga! I hvala za slicicu predivna je!!! CMOK

Nije, nego zna nekad da kaki dva puta, stokica moja :wub: dve kese za dve ture

hihihi vala kad ovo cudo kaki vise puta a jedva je vece od misa, mogu misliti sta taj tvoj dzin uradi :wub:

Pa,prebacen je jer nismo mogli da nadjemo uvek ko se zadnji upisao,pa da nastavimo,nego smo se upisivale koja je gde stigla,pa je nastao haos.

Tako je, nismo mogle da se povatamo, pa jedna nadje pravi spisak a druga nesto stariji i tako. Ovako je bolje, odes, upises se, periodicno pogledas kada je dan B da se ne propusti premijera i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hihihi vala kad ovo cudo kaki vise puta a jedva je vece od misa, mogu misliti sta taj tvoj dzin uradi :wub:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vas puno maybe pozdravlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub:

vi ste divne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub:

vi ste divne....

Takve smo po celom telu :rolleyes::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice, divno za srculence :rolleyes: A za doktora :angry: Mislim stvarno... Al dobro, neka je on tebe isprepadao, pa na porodjaju da se iznenadis kad sve prodje lagano ;)

Sto se tice spiska, ni dok je bio ovde nismo bile nesto mnogo azurne a sad jos manje, a i dobar broj nas meri BT, tako da uglavnom znamo kad je kojoj dan D. Ja bih spisak ostavila tamo gde jeste ;) A ako cemo iskreno, kad bilo koja od nas dobije zar stvarno mislite da joj je u tom trenutku do toga da se upisuje u bilo kakav spisak? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vas puno maybe pozdravlja

Pozdravi je PUNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!Ljub, ljub, ljub...

:wub: :wub:

vi ste divne....

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice, divno za srculence :rolleyes: A za doktora :angry: Mislim stvarno... Al dobro, neka je on tebe isprepadao, pa na porodjaju da se iznenadis kad sve prodje lagano ;)

Sto se tice spiska, ni dok je bio ovde nismo bile nesto mnogo azurne a sad jos manje, a i dobar broj nas meri BT, tako da uglavnom znamo kad je kojoj dan D. Ja bih spisak ostavila tamo gde jeste ;) A ako cemo iskreno, kad bilo koja od nas dobije zar stvarno mislite da joj je u tom trenutku do toga da se upisuje u bilo kakav spisak? ;)

P&P

Kada ti ides kod Rase??? To mene interesuje draga :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P

Kada ti ides kod Rase??? To mene interesuje draga :wub:

Za nekih sat vremena krecem, posto danas radi samo prepodne do 12h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za nekih sat vremena krecem, posto danas radi samo prepodne do 12h.

Odmah javljaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drzim pesnice!!!!!!!!! Evo i Svrcine cu da stezem samo da sve bude "zeleno"!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmah javljaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drzim pesnice!!!!!!!!! Evo i Svrcine cu da stezem samo da sve bude "zeleno"!!!!!

:lol: Nemoj da gnjavis Svrcka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za nekih sat vremena krecem, posto danas radi samo prepodne do 12h.

h13088.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

h13088.gif

:wub:

Sunce, sad nesto gledam tvoj avatar i potpis, sad si bas prava cekalica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

E sad i zvanicno CESTITAM,Ljubi vas tetka VelNes,slika je :wub: :wub: :wub: .A dr ....psi laju ,karavani prolaze,pazi bogati ,on zna da ces se ti tesko poroditi.Pa znas li koliko ja zena znam koje su do poslednjeg minuta sedele kuci dok kontrakcije nisu bile toliko ucestale da je doslo vreme za porodjaj i onda otisle u bolnicu ,malo se napele i WUOLAAA stigla beba???E on verovatno jos nije imao zenu sa troje dece i zato jedan veliki TRT za njega. B)

Takve smo po celom telu

I ja cesto koristim ovu recenicu kao odgovor :lol:

:wub:

Sunce, sad nesto gledam tvoj avatar i potpis, sad si bas prava cekalica :rolleyes:

P&P ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da gnjavis Svrcka

Moram malo, dusica moja mala

E sad i zvanicno CESTITAM,Ljubi vas tetka VelNes,slika je :wub: :wub: :wub: .A dr ....psi laju ,karavani prolaze,pazi bogati ,on zna da ces se ti tesko poroditi.Pa znas li koliko ja zena znam koje su do poslednjeg minuta sedele kuci dok kontrakcije nisu bile toliko ucestale da je doslo vreme za porodjaj i onda otisle u bolnicu ,malo se napele i WUOLAAA stigla beba???E on verovatno jos nije imao zenu sa troje dece i zato jedan veliki TRT za njega. B)

I ja cesto koristim ovu recenicu kao odgovor :l

Ne da je TRT nego je TRTINA!!!!!

I ja isto.

Nego devojko gde ti nestade???p0507.gif Sram te i stid bilo, jos bih ti ja svasta ranije rekla, nego sam ovde oko Svrce pa ne poztizavam. Daklen, duzna si ovoj malenoj druzini da objasnis kako sinagovorila tm na kuce!!!! I sta je sa tom betom??? I gde je BT?????????k32006.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

svaka trudnoca i porodjaj je drugaciji i prica za sebe,a ne znam od kud njemu tako nesto da ti kaze........ne razmisljaj puno o tome uzivaj,slicica je prelijepa..

Sve vas puno maybe pozdravlja :)

pozdravi i ti nju,fali nam puno :wub:

Za nekih sat vremena krecem, posto danas radi samo prepodne do 12h.

Uh,cekamo...4hba7gi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I koliko da se vidi da Svrca uci od malih nogu da prepozna sta je na BT grafu sta

fhw-Photo0.jpg

To nas dvoje sedimo napolju na tremu i uzivamo (neko manje, neko vise)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooooooooo devojke Anchy se javila, predivne vesti!!!

OVULIRALA je juce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!

Endometrijum 14 mm. Ustrogestan od 21 dc do 28 dc.

t9304.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice, divno za srculence :rolleyes: A za doktora :angry: Mislim stvarno... Al dobro, neka je on tebe isprepadao, pa na porodjaju da se iznenadis kad sve prodje lagano ;)

iz tvoje tastature u bozije usi :rolleyes:

ma ja sam se vec malo oladila od njegove price,vise se bojim iducih 4nedelje,ali trudim se da budem optimista.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.