Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

. Ne znam, mozda i jesam prgava, ali mi ide na nerve sve sto nije u redu, od ne skupljanja kucecih kaka i bacanja papirica pa do stvarnih sikaniranja raznoraznih javnih sluzbenika.

Ja svoju uredno skupljam :P Slažem se, bez obzira što i sama na neki način imam psa, nikako ne podržavam to što ljudi ne čiste za svojim ljubimcima, nema smisla, grozno je, a i nezdravo <_< Ja kad krenemo u šetnju obavezno sa sobom nosim dve kese.

:o Sad sam se setila, sestra mi je skoro pričala za to. Neka njena drugarica je od njega uzela neki čaj, dala čini mi se preko 200e odmah zatrudnela. Kad su rešili da imaju još jedno dete potražila je to u apoteci valjda i našla za mnogo manje para..

Da, podeljena su mišljenja, neki kažu da je lopov i prevarant, a drugi da im je pomogao, Boga pitaj...

a sta to,nisam u toku nesto?

da sam na tvom mestu uzela bi joj spric pa njoj dala tu inekciju

Ma na kraju se ispostavilo da je sestra šano dušo, nema potrebe ni za kakvim ciglama. Te cigle bi se stavljale ispod kreveta, čini mi se, da ga podupru malo, zbog jekićinog položaja dok leži, da joj valjda bude lakše.

:lol: :lol: i to u vrat t98028.gif :lol:

a za sta je ovaj napitak?

:lol: :lol:

Devojkeeeeee!!! imam jednu lepu vest citala sam nesto i videla da se 7 dana nakon zaceca uvecavaju grudi i postaju osetljive i posto sam zapisivala videla sam da smo 3-ceg radili na tome da imamo bebu poceli su i zubi da me bole i da mi se vrti u glavi neizostavno je da sam trudna, sl ned radim test tad ce proci 2 ned pa ce mi pokazati

Joj, svaka tebi čast na strpljenju, ajde, držimo ti palčeve da bude pozitivan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam uspela sve da citiram... :angry:

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo... :angry:

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

STRASNO!!!!!!

Moja kuma ga je pila i nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Kako si ti?

ja sam nikako...jutros opet zavrsila u bolnici,krvarenje se povecalo pa otisla jutros u D.Z gdje me pregledala i doktorka i potvrdila da je od upale,dobila sam neke kapi i ciprocinal tablete,ona se kaze nada da bi trebalo prestati do ponedeljka ako me ne daj Boze pocne puno da boli da ne cekam nego da dodjem u hitnu,ako sve bude ok kod nje sl.sedmice na kontrolu,tako da ovaj mjesec od moje bebe nista.Ma da mi je sad da ozdravim,boli me jos uvjek pomalo i bas sam iscrpljena,nije mi svejedno mada mozda zbog ove upale i nisam mogla ostati trudna,ne znam sa Bozijom pomoci dalje kako bude.......ljubim vas sve idem da legnem pa se kuckamo veceras ako budem bolje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nikako...jutros opet zavrsila u bolnici,krvarenje se povecalo pa otisla jutros u D.Z gdje me pregledala i doktorka i potvrdila da je od upale,dobila sam neke kapi i ciprocinal tablete,ona se kaze nada da bi trebalo prestati do ponedeljka ako me ne daj Boze pocne puno da boli da ne cekam nego da dodjem u hitnu,ako sve bude ok kod nje sl.sedmice na kontrolu,tako da ovaj mjesec od moje bebe nista.Ma da mi je sad da ozdravim,boli me jos uvjek pomalo i bas sam iscrpljena,nije mi svejedno mada mozda zbog ove upale i nisam mogla ostati trudna,ne znam sa Bozijom pomoci dalje kako bude.......ljubim vas sve idem da legnem pa se kuckamo veceras ako budem bolje :wub:

:o :o koliko te sve to boli kad si u bolnici završila? :( Juuu, utopli se, i stomak obavezno utopli, sutra će biti bolje t4617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sramota! I laze, krava jedna, zamena mora da te primi kao sto bi i tvoj dr. Ne sme pacijent da trpi sto on ladi j*j* u moru. Nego si ti fina i ne insistiras i ne pokazujes im da znas koja su tvoja prava a oni se ponasaju kao visa vrsta u odnosu na nas.

Evo i ja sam danas, po prvi put u zivotu naletela na baksuza doktora :angry:

Odem jutros na Institut za M i D da uradim briseve kako bih sledeci mesec uradila hsg i u ambulanti je neki drugi dr a ne onaj od prosle nedelje (svaki dan se smenjuju). Prozove me i odmah docek sa smrknutom facom - sta ja TEBI treba da radim, pa sto ti ne radi ta kod koje si bila, pa bris na ureaplazmu i mikoplazmu se placaju... Ali nisam ni ja od juce po lekarima i odmah sam zauzela gard i reko - ne placaju se kad imam uput, tu se nadoveze sestra i potvrdi mu da moze na uput, on se jos vise smrkne. A onda se meni smrkne pa mu odbrusim - sta se mrstite na mene, ko da je meni super da se godinama lomatam po lekarima, meni je receno da dodjem danas a vi ako necete da radite posaljite mi nekog drugog. Naravno, nastavio je da bude namrsten i rece mi da se skinem, nije mi bas bilo sve jedno, rekoh sad kad mi se dole osveti, ali nije bio je brz i prilicno nezan. Kad je cuo da merim bazalnu se nasmejao po prvi put ali podsmesljivo - meris bazalnu, pa to se radilo u proslom veku. Nije ni cudo sto ne zatrudnis kad sve radis sem sto pravis bebu. :huh: Ja sam mu promrmljala nesto u fazonu - e bas Vi znate sta ja radim :P Samo je napustio ordinacuju i ostavio me sa sestrom koja crce od smeha. Inace sestre su im sve divne i na salteru i ove sa lekarima. Sestra sa saltera mi je rekla da mogu sve hormone dzabe da uradim sa zelenim uputom.

:lol: za ovo boldovano.........a za ostalo strasno,sve vise je takvih dr.ne znas gdje bi otisao i kome samo traze pare,a kako se ti osjecas ma sta je njega briga.......meni skoro dr.kaze samo rascisti u glavi i bice beba pa kad si mogla ovo dvoje pa bice i to trece :angry: pa onda zasta ti uzimas pare ako je to do moje glave.. :blink:

Devojkeeeeee!!! imam jednu lepu vest citala sam nesto i videla da se 7 dana nakon zaceca uvecavaju grudi i postaju osetljive i posto sam zapisivala videla sam da smo 3-ceg radili na tome da imamo bebu poceli su i zubi da me bole i da mi se vrti u glavi neizostavno je da sam trudna ^^ sl ned radim test tad ce proci 2 ned pa ce mi pokazati :D:rolleyes::lol:

:rolleyes: drzimo fige da je to to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o koliko te sve to boli kad si u bolnici završila? :( Juuu, utopli se, i stomak obavezno utopli, sutra će biti bolje t4617.gif

da li smem kakve obloge ili onako samo da utoplim pa boli me poprilicno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li smem kakve obloge ili onako samo da utoplim pa boli me poprilicno :(

Bilo bi dobro kad bi imala termofor, da utopliš stomak, ili ako nemaš, improvizuj, napuni plastičnu flašu toplom vodom, bitno da stomaku bude toplo, to pomaže kod bolova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi dobro kad bi imala termofor, da utopliš stomak, ili ako nemaš, improvizuj, napuni plastičnu flašu toplom vodom, bitno da stomaku bude toplo, to pomaže kod bolova.

Hvala puno,t4614.gifidem odmah to da uradim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno,t4614.gifidem odmah to da uradim...

A sta ces sa klomifenom? :unsure: Jel si zavrsila terapiju? Jel znaju doktori da ga koristis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muka od sikaniranja na svakom koraku. Pocevsi od uciteljica, preko prodavacica, lekara i sestara, salterusa.... Ceo zivot nas neko dribla a ti trpis jer TAKO TREBA. E kod mene to nece moci, jos sam se na uciteljicama izvezbala :D Izvinjavam se svim normalnim radnicima, ne mislim na sve na ovom svetu, hvala Bogu vise je normalnih. Ali evo primera na koji ja sizim (a mm je sramota sto se prepucavam) - pre nekog vremena odemo u jedan od hipermarketa da kupimo materijal za veceru, jela nam se pizza. Objekat je otvoren do 21:30. Ja trzim salamu a prodavacica sa delikatesa ce meni - ne secemo vise, oparala sam masinu :blink: u 21:15! Ja joj kazem da ima jos 15 min. pre kraja radnog vremena a ona ce meni kako ona hoce u 21:30 da ide kuci. Ja nju razumem, ali ona to mora sa svojim poslodavcem da resi, da ili skrati radno vreme marketa kako bi zaposleni isli kuci kad oni misle da treba ili da njima produzi radno vreme za tih 15-20 min. Meni je sve jedno, ali sam utrcala bas u taj market zato sto jos radi i necu (debela) da ostanem bez vecere. Naravno, mm hoce u zemlju da propadne i vuce me sve vreme, ali ja dok mi nije isekla salamu nisam odustala. Ne znam, mozda i jesam prgava, ali mi ide na nerve sve sto nije u redu, od ne skupljanja kucecih kaka i bacanja papirica pa do stvarnih sikaniranja raznoraznih javnih sluzbenika.

Gledajuci boldiranom ti si mi sestra bliznakinja. Grrrrrrrrrr, ja sam Kalimero!!!!

Pa da, to je ono sto sam napisala u prethodnom postu. Meni je za njega rekla kuma, ona je od njega uzimala cajeve jos pre 20-tak godina i tada je bilo preskupo. Ali tada nije bilo interneta pa da se covek sve lepo raspita ;)

A inace, pricala sam vam da kod Rase ispred ordinacije ima gomila ramova sa slicicama majki i beba, kojima je on na bilo koji nacin pomogao da dodju na svet ;) , i tako ja pre neki dan gledam te slicice i vidim upravo tu moju kumu, znala sam ja da je ona imala probleme i da je isla negde ali nisam imla pojma da je to moj Rasa :lol: I danas je pozovem da je pitam za misljenje i ona meni kaze da od kako je otisla prvi put kod Rase pre 18 godina nikad vise nije otisla kod nekog drugog doktora. On joj je mnogo pomogao, da nije njega bilo ko zna kad bi ostala trudna i kakvo bi dete rodila. Eto, jos malo da nahvalim Rasu :D

Rekoh ti ja da je Rasa car, nisam dzabe imala viziju u boji!

Ja kad krenemo u šetnju obavezno sa sobom nosim dve kese.

Te cigle bi se stavljale ispod kreveta, čini mi se, da ga podupru malo

Veliki pas -puno kake :P

Cigla bi trabalo da se stavi pod donji deo kreveta, da se podigne i da tako spava

ja sam nikako...jutros opet zavrsila u bolnici,krvarenje se povecalo pa otisla jutros u D.Z gdje me pregledala i doktorka i potvrdila da je od upale,dobila sam neke kapi i ciprocinal tablete,ona se kaze nada da bi trebalo prestati do ponedeljka ako me ne daj Boze pocne puno da boli da ne cekam nego da dodjem u hitnu,ako sve bude ok kod nje sl.sedmice na kontrolu,tako da ovaj mjesec od moje bebe nista.Ma da mi je sad da ozdravim,boli me jos uvjek pomalo i bas sam iscrpljena,nije mi svejedno mada mozda zbog ove upale i nisam mogla ostati trudna,ne znam sa Bozijom pomoci dalje kako bude.......ljubim vas sve idem da legnem pa se kuckamo veceras ako budem bolje :wub:

Oh dusice draga. Nadam se da ce ti do jutra biti mnogo bolje. Obavezno vunene carapice na noge stavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ces sa klomifenom? :unsure: Jel si zavrsila terapiju? Jel znaju doktori da ga koristis?

ma zavrsila sam terapiju jos u srijedu,tad me dr pregledao i rekao da nastavim tj.da zavrsim sa klomifenom, ali mi je rekao da ce krvarenje da stane,medjutim nije stalo sad ne znam sta cu dalje,vjerovatno sam ga djabe pila ovaj mjesec a stim da ima produzeno dejstvo posluzice sledeci mjesec.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oh dusice draga. Nadam se da ce ti do jutra biti mnogo bolje. Obavezno vunene carapice na noge stavi

Hvala vam sto mislite na mene,i ja mislim na vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojkeeeeee!!! imam jednu lepu vest citala sam nesto i videla da se 7 dana nakon zaceca uvecavaju grudi i postaju osetljive i posto sam zapisivala videla sam da smo 3-ceg radili na tome da imamo bebu poceli su i zubi da me bole i da mi se vrti u glavi neizostavno je da sam trudna ^^ sl ned radim test tad ce proci 2 ned pa ce mi pokazati :D:rolleyes::lol:

srekno ti bilo i da vidis dve crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde je ovde spisak cekalica????? :angry:

auuuuuu...ala ste se ulenjile :wacko: ...ajde ajde blago meni brzo jedan spisak...sta je bre ovo ja dok sam bila cekalica imali smo jedan veeeeliki spisak koji se polako smanjivao uz koji mi je bilo puno lakse...

cekalice koje su duze na ovoj temi verovatno znaju o kakvom spisku je rec...

i kako ja sad bez spiska da znam ciju premijeru cekamo...

hajde vratite spisak mooooolim vas!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam sto mislite na mene,i ja mislim na vas :wub:

:wub:

A gde je ovde spisak cekalica????? :angry:

auuuuuu...ala ste se ulenjile :wacko: ...ajde ajde blago meni brzo jedan spisak...sta je bre ovo ja dok sam bila cekalica imali smo jedan veeeeliki spisak koji se polako smanjivao uz koji mi je bilo puno lakse...

cekalice koje su duze na ovoj temi verovatno znaju o kakvom spisku je rec...

i kako ja sad bez spiska da znam ciju premijeru cekamo...

hajde vratite spisak mooooolim vas!!!!!!!

Imamo spisak - napravile smo novu temu, cek sada cu da nadjem. Samo u pravu si, pojedine se ulenjile i ne pisu nove datume kada treba da NEdobiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Imamo spisak - napravile smo novu temu, cek sada cu da nadjem. Samo u pravu si, pojedine se ulenjile i ne pisu nove datume kada treba da NEdobiju

a pa izvinte ondaK nisam u toku! :ph34r: evo idem odmah da nadjem tu temu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se ujavim ovde :) Prvi put od kako sam prestala da dojim su pocele grudi da mi oticu malo, pre trudnoce mi se to redovno desavalo pred menz, ali isto tako i kao simptom trudnoce. E sad zadnjih par mens nisam imala to oticanje samo uzasnu glavobolju, pa sam sad vec pocela u glavi da kontam da mozda jesam, a trebam tek 18 da ne dobijem, a ovo je prvi mesec od kako pokusavamo da sam se stvarno ponadala. Mislim svaki mesec se nadam ali uvek pocne ono muljanje u stomaku i glavobolja pa znam da nema nista... u svakom slucaju ja cu da se nadam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dodjem ja u DZ i da predam knjizicu,kazu vas doktor ne radi iducih mesec dana....ja kazem dobro ko mu je zamena trebala bi da obavim prvi pregled,a oni ce meni morate sacekati da dodje vas doktor(mesec dana :o )niste hitan slucaj(moram da krvarim da bi me neko pregledao?)Tako da sam sad zvala mog privatnog doktora(divan covek,ali stvarno)i zakazala danas u 17:45h....izvadila sam malopre krv i sad cu za pola sata po rezultate....pocele su mi mucnine ove jutarnje.....jedva cekam da vidim da li je sve ok.....smorih ja....

Katastrofa...zamena mora da te primi bez obzira na to sto nisi hitan slucaj..

:o :o kakva smo mi kretenska država pa ovo nema nigde! Nema, samo ako imaš pare možeš da se lečiš u ovoj banana državi, privatnik il' ništa

P&P

nisam uspela sve da citiram...

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo...

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

QQ...zdravstvo nam je uzas...ko i kako nas lece dobro smo i zivi(cast izuzecima)

Devojkeeeeee!!! imam jednu lepu vest citala sam nesto i videla da se 7 dana nakon zaceca uvecavaju grudi i postaju osetljive i posto sam zapisivala videla sam da smo 3-ceg radili na tome da imamo bebu poceli su i zubi da me bole i da mi se vrti u glavi neizostavno je da sam trudna ^^ sl ned radim test tad ce proci 2 ned pa ce mi pokazati :D

Ovako sam ja zvucala dok sam iscekivala da rezultat prvog pokusaja...i da,optimizam se isplati,ja sam bila tad trudna

Evo i ja da se ujavim ovde :) Prvi put od kako sam prestala da dojim su pocele grudi da mi oticu malo, pre trudnoce mi se to redovno desavalo pred menz, ali isto tako i kao simptom trudnoce. E sad zadnjih par mens nisam imala to oticanje samo uzasnu glavobolju, pa sam sad vec pocela u glavi da kontam da mozda jesam, a trebam tek 18 da ne dobijem, a ovo je prvi mesec od kako pokusavamo da sam se stvarno ponadala. Mislim svaki mesec se nadam ali uvek pocne ono muljanje u stomaku i glavobolja pa znam da nema nista... u svakom slucaju ja cu da se nadam :)

Nadaj se,to se ne placa i nada poslednja umire...Daj Boze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ovo nema nigde, "šteta da se baci" a što ćeš ti posle da pokupiš neku infekciju, to nikom ništa???

Ma boli nju uvo sto ce da se baci nego ona mora da pravda svaku inekciju, a onda ce ona da trpi sankcije sto je razbila ampulu. Bolje i da ubije nekoga nego da joj odbiju od plate ili sta vec.

Ih cula, bila kod njega :D Vec sam pre nekih godinu dana pisala o tom zanimljivom susretu, sad me mrzi da bas toliko detaljisem ali utisak je prilicno los. Previse se intimizira sa nama, zove nas "deco moja", prica kako bi svi da nas razvedu i sl... Bukvalno deklamuje napamet naucen tekst i odredi terapiju i to ce vas kostati 200 evra. Nama je osecaj posle "seanse" bio prilicno los i nismo hteli ni da probamo.

Malo sam guglala i evo sta sam nasla, nekome je onaj covek pomogao nekome nije, iskustva su razlicita. Uglavnom kazu da uzima pare za cajeve i ostale stvari kojih ima u svakoj biljnoj apoteci za male pare. Na jednom forumu sam nasla terapiju koju on daje, neka devojka iskuckala sve, evo kakva je terapija

1.U toku prepodneva popiti jednu solju caja

SALVIA OFFICINALIS- br.1

u popodnevnim casovima popiti jednu solju caja

-GERANIUM ROBERTIANUM-br.2

u vecernjim casovima popiti solju caja

-MELISSA OFFICINALIS-br.3

priprema:Usolju caja sipati jednu kafenu kasikicu caja i preliti sa 2dl prokljucale vode.

Nakon 15-20 minprocediti,sacekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj,sto duze to bolje.Cajeve piti u toku dana.Cajevi 1 i 2 mogu se zasladiti medom po zelji.

2.MATICNI MLEC:

ujutro i uvece,najmanje pola sata prije jela,uzeti po jednu plasticnu kasicicu Maticnog mleca(nikako metalnom).Mlec polizati kao lizalicu,ne gutati vec polako da sklizne niz grlo.teglice drzati u frizideru.

3.PROPOLIS KAPI:

U toku dana 3 puta po pet kapi propolisa,moze u vodi ili na kocki secera.

4.JABUKOVO SIRCE I MED

Svako vece u casu vode razmutiti " kafene kasikice meda i 2 kasikice jabukovog sirceta(nabaviti 2 kg meda i 1litr jabukovog sirceta.

Sto se tice cajeva 1. je zalfija, 2. zdravac i 3. maticnjak.

Sta mislite o ovome?

Sto se cajeva tice ovo je prepisana Brojsova terapija protiv steriliteta, s tim sto je kod Brojsa ukljucen i caj od kantariona. Provericu pa cu vam sve lepo ispisati. Ovo sa maticnim mlecom i jabucnim sircetom su stari naodni lekovi koji mogu samo da pomognu.

Sigurna sam da mu je terapija dobra, svakako pomogne, ali ako je ovo sto si napisala sve sto i on daje, onda stvarno nema potrebe da se bace 200 evra. A i saveti od dr Brojsa su besplatni (ili makar koliko njegova knjiga kosta) i mi sve lecimo po njegovim savetima sa poprilicnim uspehom, od mucanja pa na dalje. Evo bas sam pre par dana cula za jednu mladu mamu koja ide na hor sa mojim bratom i kumom da je pomocu Brojsove terapije gladovanja izlecila karcinom dojke.

A inace, pricala sam vam da kod Rase ispred ordinacije ima gomila ramova sa slicicama majki i beba, kojima je on na bilo koji nacin pomogao da dodju na svet , i tako ja pre neki dan gledam te slicice i vidim upravo tu moju kumu, znala sam ja da je ona imala probleme i da je isla negde ali nisam imla pojma da je to moj Rasa I danas je pozovem da je pitam za misljenje i ona meni kaze da od kako je otisla prvi put kod Rase pre 18 godina nikad vise nije otisla kod nekog drugog doktora. On joj je mnogo pomogao, da nije njega bilo ko zna kad bi ostala trudna i kakvo bi dete rodila. Eto, jos malo da nahvalim Rasu

Moracemo da osnujemo Klub ljubitelja dr Radasina

Za zene koje ne mogu da ostanu trudne

Nema na cemu, ja nisam sigurna jer ga nikad nisam koristila, ali racunam posto je hormon u pitanju da nije bitno.

Pa koliko se secam ne bi trebalo da je bitno da li ga koristis pre ili posle jela ali bi razmaci izmedju trebalo da budu jednaki, na 8 sati.

Ja svoju uredno skupljam Slažem se, bez obzira što i sama na neki način imam psa, nikako ne podržavam to što ljudi ne čiste za svojim ljubimcima, nema smisla, grozno je, a i nezdravo Ja kad krenemo u šetnju obavezno sa sobom nosim dve kese.

Da, podeljena su mišljenja, neki kažu da je lopov i prevarant, a drugi da im je pomogao, Boga pitaj...

Ma na kraju se ispostavilo da je sestra šano dušo, nema potrebe ni za kakvim ciglama. Te cigle bi se stavljale ispod kreveta, čini mi se, da ga podupru malo, zbog jekićinog položaja dok leži, da joj valjda bude lakše.

Joj, svaka tebi čast na strpljenju, ajde, držimo ti palčeve da bude pozitivan

Mene te kake uzasavaju. Najgori mi je primer od preko puta moje kuce gde se nalazi zelena povrsina koju samo jedne komsije uredno odrzavaju, kose, sade, zalivaju... Svi mi ostali uzivamo u plodovima njihovog rada i pustamo ih da rade sa tim sta hoce jer sve sto sade je bas lepo. E sad se nasle neke druge komsije pametne i pustaju svog labradora da njake i trci po tom parkicu jer ih mrzi da ga negde malo prosetaju a nema sanse da bi posle za njim pokupili. Za njihovim primerom su i jos neki krenuli i sad nego ove komsije sto odrzavaju svaki dan skupe po desetine govanjaca da bi deca (i moj Sava) mogla da se igraju. Meni je to van svake pameti, pa ni ja dete ne pustam da kaki gde hoce, a dete je, trebalo bi da je manje gadna decija kaka od kucece (obe su gadne). Ili kad odem na kej (bilo koji i zemunski i savski) ako Sava krene da trci po travi obavezno ili ugazi ili jos gore padne u neku kaku <_<

Gledajuci boldiranom ti si mi sestra bliznakinja. Grrrrrrrrrr, ja sam Kalimero!!!!

Rekoh ti ja da je Rasa car, nisam dzabe imala viziju u boji!

Veliki pas -puno kake

Cigla bi trabalo da se stavi pod donji deo kreveta, da se podigne i da tako spava

Oh dusice draga. Nadam se da ce ti do jutra biti mnogo bolje. Obavezno vunene carapice na noge stavi

I dalje ne kapiram taj momenat sa ciglom :huh: Pod koji deo kreveta da se stavi? Pod noguce pa da nakrivi krevet pod uglom ili tamo gde joj je stomak pa kao da ne propadne :lol: nemam pojma, ovaj drugi deo mi je mnogo smesan ako je to, pa moje dupe je teze od Jekicinog stomaka pa mi ne trebaju cigle da ga poduprem.

Imamo spisak - napravile smo novu temu, cek sada cu da nadjem. Samo u pravu si, pojedine se ulenjile i ne pisu nove datume kada treba da NEdobiju

Meni je taj spisak od kako je dobio svoju temu ostao potpuno nezanimljiv, niti se upisujem niti gledam ko kad treba da ima premijeru. A da ga vratimo ovde s tim da ga ostavimo i na toj posebnoj temi kako ne bi morale da ga lovimo po plusicima.

Mada, meni od kad merim BT nije ni bitan sam datum nedobijanja vec koji mi je dpo i zato mi i nije zanimljiv taj spisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada, meni od kad merim BT nije ni bitan sam datum nedobijanja vec koji mi je dpo i zato mi i nije zanimljiv taj spisak

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam uspela sve da citiram... :angry:

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo... :angry:

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

strasno, nemam reci.... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muka od sikaniranja na svakom koraku. Pocevsi od uciteljica, preko prodavacica, lekara i sestara, salterusa.... Ceo zivot nas neko dribla a ti trpis jer TAKO TREBA. E kod mene to nece moci, jos sam se na uciteljicama izvezbala :D Izvinjavam se svim normalnim radnicima, ne mislim na sve na ovom svetu, hvala Bogu vise je normalnih. Ali evo primera na koji ja sizim (a mm je sramota sto se prepucavam) - pre nekog vremena odemo u jedan od hipermarketa da kupimo materijal za veceru, jela nam se pizza. Objekat je otvoren do 21:30. Ja trzim salamu a prodavacica sa delikatesa ce meni - ne secemo vise, oparala sam masinu :blink: u 21:15! Ja joj kazem da ima jos 15 min. pre kraja radnog vremena a ona ce meni kako ona hoce u 21:30 da ide kuci. Ja nju razumem, ali ona to mora sa svojim poslodavcem da resi, da ili skrati radno vreme marketa kako bi zaposleni isli kuci kad oni misle da treba ili da njima produzi radno vreme za tih 15-20 min. Meni je sve jedno, ali sam utrcala bas u taj market zato sto jos radi i necu (debela) da ostanem bez vecere. Naravno, mm hoce u zemlju da propadne i vuce me sve vreme, ali ja dok mi nije isekla salamu nisam odustala. Ne znam, mozda i jesam prgava, ali mi ide na nerve sve sto nije u redu, od ne skupljanja kucecih kaka i bacanja papirica pa do stvarnih sikaniranja raznoraznih javnih sluzbenika.

Pa nisam Ljubo nista uradila... :(:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, to je ono sto sam napisala u prethodnom postu. Meni je za njega rekla kuma, ona je od njega uzimala cajeve jos pre 20-tak godina i tada je bilo preskupo. Ali tada nije bilo interneta pa da se covek sve lepo raspita ;)

A inace, pricala sam vam da kod Rase ispred ordinacije ima gomila ramova sa slicicama majki i beba, kojima je on na bilo koji nacin pomogao da dodju na svet ;) , i tako ja pre neki dan gledam te slicice i vidim upravo tu moju kumu, znala sam ja da je ona imala probleme i da je isla negde ali nisam imla pojma da je to moj Rasa :lol: I danas je pozovem da je pitam za misljenje i ona meni kaze da od kako je otisla prvi put kod Rase pre 18 godina nikad vise nije otisla kod nekog drugog doktora. On joj je mnogo pomogao, da nije njega bilo ko zna kad bi ostala trudna i kakvo bi dete rodila. Eto, jos malo da nahvalim Rasu :D

Rasha duuuusa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takice jesam ja dobro razumela da si iz Sombora?

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...sto pitas?

a zdravstvo nam je takvo kakvo je....samo moramo biti na oprezu da nam ne dodju glave :(

e ovako bila sam kod doce...

srce kucka,sve je ok,termin mi je 25.12.

trenutno sam u 8.nedelji....

evo i slikica853-PHTO00.jpg

nego me doktor dodatno uplasio,kao da se i ovako ne plasim spontanog,on me isprepada porodjajem....kaze da je treca trudnoca sama po sebi najteza,a tako i porodjaj.... :(

Ma,ne mora to da znaci.Tebi je razmak izmedju trudnoca ok. Bzvz mi to plasenje zena..

Inace,bravo za srculence,i lepa vam je slicica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.