Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Joj sta sam ja sve radila svojom kucicima kad sam bila mladja Sve ovo boldovano, tusirala ih, nisam imala pojma da treba da pazim usi, strcala ih parfemima, susila fenom. I svi su preziveli Ne znam samo sto su osle bezali od mene

Mogu misliti :wub:Nadam se samo da ce da promene sampon :P

:o :o <_< i ja se pitam :lol::P

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a za NJU _TRT, TRT, TRT ,b0242.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo posebne sampone za macu a sad sam kupila i za kucu.Ja sam za otvaranje teme ;)

I STA VAM YNACI TO OT?

hahha ,more ona je mlada zena tek joj je 47. ali posesivnost je cudo ...u svakom slucaju JA SAM DOBILA SVOJE KUUUCEEEE sam vam rekla da cu uspeti :P

Tema već postoji, Anchy i ja tamo pišemo ooodavnooo ;)

OT - off topic ;)

Jeeejejejejejejejejejjeeje, daj slikuuu, sad ću da stavim link gde možemo da ćaskamo o kucama i stavljamo slike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stavljam cim dodjem kuci.sad sam na poslu.pa nemam bas vremena.samo sam htela da vam se pohvalim da pika cudo pravi :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a za NJU _TRT, TRT, TRT ,b0242.gif

k07020.gif :lol: :lol: k07075.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stavljam cim dodjem kuci.sad sam na poslu.pa nemam bas vremena.samo sam htela da vam se pohvalim da pika cudo pravi :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:k07077.gif nije za DJabe izreka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM DOBILA SVOJE KUUUCEEEE sam vam rekla da cu uspeti :P

Jeeeeeee!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neće da troše pare, jefitinije im je da kupe "Brezu" od 100 din

Joooojjj, dušaaaaaa milaaaa

Da, da, ceo život sam sa psima

E, kad budeš poželela da pišemo o kucama, možemo u posebnu temu za to, da ne "gušimo" ovde, da ne budemo OT, admini će da nas ispraše

Da li tako rade i za svoje dupe ili za decu, jer kada uzmes zivotinju moras i da pazis na nju kao na dete, jer ona ne ume da kaze nista.

Hocem da pisemo, samo da dodjem do kompa od moje dZukelice :wub:

Devojke ja sam opet uradila test i nista...a za divno cudo pocele su grudi da me bole..to mi se jos nije desavalo,cak ni kad treba da dobijem. totalno sam zbunjena.

Mislim da ti je Ljuba rekla da je najbolje betu da uradis-ona ne gresi. Mozda spadas u grupu onih kojima tek kasnije pokaze test dve crte

Tesko je opustiti se.. ali ja imam jedan predlog koji je upalio kod mene i mog dragag. Nije bas za javnost, pa cu ti poslati u privatnoj poruci. Takodje, okrenula sam se drugim stvarima i zaista ne mislim na trudnocu u opste.

Ocem i ja jedan PP, ako moze!!!! Plus dodatak o tome kako ne mislis na trudnocu, pomoglo bi mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, sinoc smo kasno stigli, pa sam se odmah turila u krevet!

VelNes, manje stresa, molim te! Znam kako ti je, i ja kad sam se selila nisam smela da ponesem mog macora, mog ljubimca, posto sad cuvamo dva psa-mackoubice, koja macka udje u dvoriste iz njega izlazi samo u dzaku <_< Ali, ubedices ti njega vec nekako, i moji s&s se stalno bune sto namemo travu i cvece u dvoristu a mi im samo kazemo da zato imamo dva najlepsa psa u gradu :D (kao da je njih mnogo briga... :P )

Prezivela ja jucerasnji dan, kao sto vam je Luna rekla, imam jedan dobar folikul i to na levom jajniku, sto je super jer mi je leva strana mnogo bolja od desne, 20x18 je bio juce, danas bi trebalo da bude zreo. Endometrijum mi je juce bio 10mm, jel to bese dovoljno? Rasa kaze da je super, zadovoljan je kako sam odreagovala na klomifen, gleda me na UZ i kaze "super, odlicno si ga napravila", ludak :lol:

Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" :lol: Izvini, morala sam! :rolleyes:

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila :huh: I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm :P i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

Sta da ti kazem vise od onoga sto sam napisala- tupcica ne zna (posle sam zguglala). Eh.

Ma jedva cekam tvoju zelenu BT!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ste ovakve sa kucama kakve ce te tek biti sa svojim bebicama... :wub: :wub: :wub:

t4847.gif

Ovo vazi i za mozak

Carice

hahahahhahahha e bas to

jooj dusa jedna,stavicu ti slike danas

hahha ,more ona je mlada zena tek joj je 47. ali posesivnost je cudo ...u svakom slucaju JA SAM DOBILA SVOJE KUUUCEEEE sam vam rekla da cu uspeti :P

OBAVEZNO davaj slike.

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII dobrodosla u klub

a za NJU _TRT, TRT, TRT ,b0242.gif

t2712.gift2724.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde da se izreklamiramo :D

a3d-Fotogr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, sinoc smo kasno stigli, pa sam se odmah turila u krevet!

Prezivela ja jucerasnji dan, kao sto vam je Luna rekla, imam jedan dobar folikul i to na levom jajniku, sto je super jer mi je leva strana mnogo bolja od desne, 20x18 je bio juce, danas bi trebalo da bude zreo. Endometrijum mi je juce bio 10mm, jel to bese dovoljno? Rasa kaze da je super, zadovoljan je kako sam odreagovala na klomifen, gleda me na UZ i kaze "super, odlicno si ga napravila", ludak :lol:

Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" :lol: Izvini, morala sam! :rolleyes:

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila :huh: I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm :P i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

Jupii za folikul :lol:

Sad drzimo fige i navijamo cheerleader3.gif

Zene samo kacite neke slatke kucicce, ja ih obozavam i patim da imam kuche ceo zivot..ali zivim u stanu pa je malo komplikovano, no, bez obzira odlucila sam da imam kuche svakako, neko malo za stan, ali opet nije bas pametno sad kad dolazi bebica da ga uzimamo, muz mi kaze da sacekamo dok beba malo poraste..i onda da uzmemo

Koliko vidim bice kuche za 10 godina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< koje komplikacije sve postoje <_<

Aha.. <_<

Sta da ti kazem vise od onoga sto sam napisala- tupcica ne zna (posle sam zguglala). Eh.

Ma jedva cekam tvoju zelenu BT!!!!!!

Pa nisam ni ja znala, niko se nije naucen rodio ;)

Jupii za folikul :lol:

Sad drzimo fige i navijamo cheerleader3.gif

Zene samo kacite neke slatke kucicce, ja ih obozavam i patim da imam kuche ceo zivot..ali zivim u stanu pa je malo komplikovano, no, bez obzira odlucila sam da imam kuche svakako, neko malo za stan, ali opet nije bas pametno sad kad dolazi bebica da ga uzimamo, muz mi kaze da sacekamo dok beba malo poraste..i onda da uzmemo

Koliko vidim bice kuche za 10 godina :D

:rolleyes:

Ma samo neka se radjaju bebice dok je vreme, a za ljubimca nikad nije kasno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svasta nesto sam citirala al nije mi dao da odg :angry:

JOCO jooj sta vas sve snadje,bice to sve dobro!!

SRCULENCE hvala bogu prodje i krvarenje,kad ce uz?? da gledamo mrvice :rolleyes:

VELNES bravo za kucu,ipak si pobedila!!!!!!!

LUNA bas si ga razmazila,i ja obozavam da ih gnjavim :rolleyes:

LJUBO to sto si radila kucicima i ja sam :lol: :lol: jos sa bastenskim crevom sam ih kupala :unsure: jao boze nisam normalna,al nista im nije bilo,hvala bogu,a i ja sam bila klinka :unsure:

ANCHY Rasa je genije!! jedva cekam izvestaj!!!

valjda nisam nekog zaboravila :unsure:

odo rucak da spremim,moram nesto na brzinu ubice me muz :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se samo da ce da promene sampon :P

:lol:

svasta nesto sam citirala al nije mi dao da odg :angry:

odo rucak da spremim,moram nesto na brzinu ubice me muz :o

Ovo boldovano-tako je mene juce zzzzzzzzzzzzz...pa sam odustala....

A za rucak-cesto i ja tako,na brzinu,jer zaglavim ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u svakom slucaju JA SAM DOBILA SVOJE KUUUCEEEE sam vam rekla da cu uspeti :P

Znali smo mi da ces uspeti t2742.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes ura za kučence Banane21.gif

Anchy ura za folikule :) Opasan Raša, nema šta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, odličan folikul, zato je i bolelo tako! Jedan ali vredan!

kakvi su to bre antibiotici? :angry: ja sam za svoju upalu pila Himoral 600 din.

da i meni je dao taj himoral 643 dinara,on je kao za otok tako mi rekla ona u apoteci,ali ove neke kapsule dodju samo 3 u jednoj kutiji.Ma nemam pojma da znam da mogu samo taj himoral da ne uzimam vise ove jer sam juce samo jednu kutiju kupila... :unsure:

Prezivela ja jucerasnji dan, kao sto vam je Luna rekla, imam jedan dobar folikul i to na levom jajniku, sto je super jer mi je leva strana mnogo bolja od desne, 20x18 je bio juce, danas bi trebalo da bude zreo. Endometrijum mi je juce bio 10mm, jel to bese dovoljno? Rasa kaze da je super, zadovoljan je kako sam odreagovala na klomifen, gleda me na UZ i kaze "super, odlicno si ga napravila", ludak :lol:

Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" :lol: Izvini, morala sam! :rolleyes:

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila :huh: I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm :P i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

E pa da i meni je moj dr.rekao da do nedelje nema nista pa onda jedan u nedelju a jedan posle 2 dana kao valjda spermici jaci i kvalitetniji...

a za NJU _TRT, TRT, TRT ,b0242.gif

:lol:

stavljam cim dodjem kuci.sad sam na poslu.pa nemam bas vremena.samo sam htela da vam se pohvalim da pika cudo pravi :lol:

:lol: svaka ti cast,cestitam ti na pobjedi,zasluzila si ti to,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobri den zene drage,

probudila sam se jutros u 10:30 pa smo se nabrzake spremili i pravac bolnica,vodili smo srculence kod pedijatra jer kasljanje se nesmiriju ujutru i uvece i promukla je sva dusica slatka,al je plakala dok su je pregledali :( uzput smo sreli mog dokija nismo nista pricali,jer se vidimo u ponedeljak i nadam se na mrvicu i naravno pitaci za utrogestan da mi ispise na recept jer je 5e a bez recepta je 25e pa bolje je sa receptom heheh

stigli smo kuci ,malo jeli pa izasla do apteke po lek za srculence ali trebam ici kasnije po lek jer ga moraju napraviti,uzput sam srela sveki pa mi rekla da cemo trebati da izadjemo iz njenog stana ufff to mi najteze palo tek kad sad kazem mm za to kosa ce da mu odpadne :( al sta cemo nema nam druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobri den zene drage,

probudila sam se jutros u 10:30 pa smo se nabrzake spremili i pravac bolnica,vodili smo srculence kod pedijatra jer kasljanje se nesmiriju ujutru i uvece i promukla je sva dusica slatka,al je plakala dok su je pregledali :( uzput smo sreli mog dokija nismo nista pricali,jer se vidimo u ponedeljak i nadam se na mrvicu i naravno pitaci za utrogestan da mi ispise na recept jer je 5e a bez recepta je 25e pa bolje je sa receptom heheh

stigli smo kuci ,malo jeli pa izasla do apteke po lek za srculence ali trebam ici kasnije po lek jer ga moraju napraviti,uzput sam srela sveki pa mi rekla da cemo trebati da izadjemo iz njenog stana ufff to mi najteze palo tek kad sad kazem mm za to kosa ce da mu odpadne :( al sta cemo nema nam druge

jaoo bre,mukica mala :( pa gde sad jos i selidba???strasno,problem do problema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas 21 dan, trebalo bi da ne dobijem u iducu sredu, ali vec danas se vestica najavljuje, pa je ocekujem da stigne tacno na vreme.

Nervozna sam vise od svega, stalno se vrtimo u krug. Bila ovaj mesec na klomifenu, super odreagovala, imala 4 folikula, kaze moja dr, nikad bolji nisu bili, proverila hormone, sve ok.... bas sam se bila ponadala da ce biti nesto, ali posle 3 meseca doslo na red da mm ode na kontrolni spermogram, nije mu bio bas najbolji pa je imao neku terapiju, sve on to lepo odradio, spermogram se bas popravio, ali pojavile se bakterije u spermokulturi. Uzas.

Sad ih verovatno i ja imam, tako je to stalno kod nas, nego mi nije jasno kako se stalno druge pojavljuju.

Urolog mu je rekao da ako se ne ostvarimo trudnocu do te njegove kontrole, da uradimo i ASA test (test na antispermatozoidna antitela) pa smo i to zakazali, ali tek za 22. 5. na Torlaku.

Ja cu u medjuvremenu svoje briseve odraditi, pa ako ima nesto da sto pre pocnem sa terapijom.

I bez obzira na sve to, ja se ipak nadam da mi vestica nece u sredu doci u posetu! :)

Joco ne mora da znaci da iams i ti te bakterije,kazem ti to jer evo sad mm ima na brisu a ja ne.ASA test svekako mislim da treba uraditi jer je to jedno obicno vadjenje krvi,a ako postoji problem resi se ocas posla.Navijam da vestica ne dodje u sredu ;)

Tesko je opustiti se.. ali ja imam jedan predlog koji je upalio kod mene i mog dragag. Nije bas za javnost, pa cu ti poslati u privatnoj poruci. Takodje, okrenula sam se drugim stvarima i zaista ne mislim na trudnocu u opste.

I ja bih pp :rolleyes:

Evo i ovde da se izreklamiramo :D

a3d-Fotogr.jpg

secer

dobri den zene drage,

probudila sam se jutros u 10:30 pa smo se nabrzake spremili i pravac bolnica,vodili smo srculence kod pedijatra jer kasljanje se nesmiriju ujutru i uvece i promukla je sva dusica slatka,al je plakala dok su je pregledali :( uzput smo sreli mog dokija nismo nista pricali,jer se vidimo u ponedeljak i nadam se na mrvicu i naravno pitaci za utrogestan da mi ispise na recept jer je 5e a bez recepta je 25e pa bolje je sa receptom heheh

stigli smo kuci ,malo jeli pa izasla do apteke po lek za srculence ali trebam ici kasnije po lek jer ga moraju napraviti,uzput sam srela sveki pa mi rekla da cemo trebati da izadjemo iz njenog stana ufff to mi najteze palo tek kad sad kazem mm za to kosa ce da mu odpadne :( al sta cemo nema nam druge

Kako to mislis -srela si s i ona ti je na ulici rekla"e da znas treba da se iselite iz mog stana"??????Ne razumem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco ne mora da znaci da iams i ti te bakterije,kazem ti to jer evo sad mm ima na brisu a ja ne.ASA test svekako mislim da treba uraditi jer je to jedno obicno vadjenje krvi,a ako postoji problem resi se ocas posla.Navijam da vestica ne dodje u sredu ;)

Ma znam da ne mora, a i da imam, to bi mi bio najmanji problem. Tura antibiotika i gotovo.

Znam da se test radi iz krvi, mm mora i krv i plivace da da na analizu, nego me nervira sto moram da cekam jos 12 dana do testa.

Najbolje bi bilo da u sredu ugledam II, pa da ne moram ni da idem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.