Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol:

Nasmejala sam te -to je vazno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim na brzinu izvestaj od nase drage Anchy.

"12dc na levom jajniku folikul 20x18mm,endometrijum 10mm. Ima jos par komada, ali nisu dovoljno dobri."

Ona ce napisati pun izvestaj kada dodje do kompa veceras ili tek sutra.

Sutra radi i koitalni test.

Puno vas pozdravlja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim na brzinu izvestaj od nase drage Anchy.

"12dc na levom jajniku folikul 20x18mm,endometrijum 10mm. Ima jos par komada, ali nisu dovoljno dobri."

Ona ce napisati pun izvestaj kada dodje do kompa veceras ili tek sutra.

Sutra radi i koitalni test.

Puno vas pozdravlja!!!

uuu sjajnooooo ,vidim ja da ce ovaj mesec biti jos koji pozitivan test ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim na brzinu izvestaj od nase drage Anchy.

"12dc na levom jajniku folikul 20x18mm,endometrijum 10mm. Ima jos par komada, ali nisu dovoljno dobri."

Ona ce napisati pun izvestaj kada dodje do kompa veceras ili tek sutra.

Sutra radi i koitalni test.

Puno vas pozdravlja!!!

uuu sjajnooooo ,vidim ja da ce ovaj mesec biti jos koji pozitivan test ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: sorry morala sam

Znam tacno kako se sada osecas i ja kad sam besna mislim da izgledam kao u onoj raekami za lion cokoladicu

:lol: i ja isto :lol:

VN, ajde lepo idi do muza, malo se zagrlite i pomazite :rolleyes:

Ja tako u sred ljutnje, kad mi dosadi da se ljutim i kad shvatim da mogu da se ljutim do prekosutra, ustanem pa mu sednem u krilo, znas kako se sokira :blink: , ali mu bude drago... :D ajde, ajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh evo i mene,......imam upalu jajnika potvrdjeno ali kaze dr.da to nista ne ometa :blink: da mogu da nastavim sa klomifenom a dao mi neke antibiotike koji kostaju ni manje ni vise nego 2 600 dinara 3 kutije po 3 kapsule samo ima u njima, treba da popijem, za 5 dana da dodjem ponovo da vidi sta je sa folikulima,danas je bilo rano kaze to se tek kuva,a krvarenje bi trebalo da se povuce za dan dva..... Anchy vidim i kod tebe se kuva opasno,bice tu nesto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Joooooooj blese sta je ona primetila :lol:

:wub::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh evo i mene,......imam upalu jajnika potvrdjeno ali kaze dr.da to nista ne ometa :blink: da mogu da nastavim sa klomifenom a dao mi neke antibiotike koji kostaju ni manje ni vise nego 2 600 dinara 3 kutije po 3 kapsule samo ima u njima, treba da popijem, za 5 dana da dodjem ponovo da vidi sta je sa folikulima,danas je bilo rano kaze to se tek kuva,a krvarenje bi trebalo da se povuce za dan dva..... Anchy vidim i kod tebe se kuva opasno,bice tu nesto :rolleyes:

Auuu majku mu pa di to bas da te snadje... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tuj si kolega!?!?

Ja cu evo sad u malu setnjicu sa mm,cu jem sladoledic! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim na brzinu izvestaj od nase drage Anchy.

"12dc na levom jajniku folikul 20x18mm,endometrijum 10mm. Ima jos par komada, ali nisu dovoljno dobri."

Ona ce napisati pun izvestaj kada dodje do kompa veceras ili tek sutra.

Sutra radi i koitalni test.

Puno vas pozdravlja!!!

Drzim fige bas bas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

keks ne dolazi u obzir.trenutno ne razgovaramo,do daljnjeg

Pravac u krilo kod tm i keks odmah jedan

zato sto mi neda da donesem jednu mali dzukelicu od kolege u kucu

Morate zajedno da je izaberete kuce i da izgleda da ga je on izabrao ;)

Hehee na plusicima 888 strana a na bazalnoj 222 strana.

:wub: sve je ona videla duparica jedna

Eh evo i mene,......imam upalu jajnika potvrdjeno ali kaze dr.da to nista ne ometa :blink: da mogu da nastavim sa klomifenom a dao mi neke antibiotike koji kostaju ni manje ni vise nego 2 600 dinara 3 kutije po 3 kapsule samo ima u njima, treba da popijem, za 5 dana da dodjem ponovo da vidi sta je sa folikulima,danas je bilo rano kaze to se tek kuva,a krvarenje bi trebalo da se povuce za dan dva..... Anchy vidim i kod tebe se kuva opasno,bice tu nesto

Pa kako to majku mu?????????????????? :angry:

tuj si kolega!?!?

Ja cu evo sad u malu setnjicu sa mm,cu jem sladoledic! :rolleyes:

Evo sada, kupali Svrcu (sad blazeno paja kod mene u krilu urolan u peskir), pre toga kosili travu.

Sladoled?! oh, ocem i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim na brzinu izvestaj od nase drage Anchy.

"12dc na levom jajniku folikul 20x18mm,endometrijum 10mm. Ima jos par komada, ali nisu dovoljno dobri."

Ona ce napisati pun izvestaj kada dodje do kompa veceras ili tek sutra.

Sutra radi i koitalni test.

Puno vas pozdravlja!!!

Super,bolje jedan a' vredan nego par pa nikakvi

Eh evo i mene,......imam upalu jajnika potvrdjeno ali kaze dr.da to nista ne ometa :blink: da mogu da nastavim sa klomifenom a dao mi neke antibiotike koji kostaju ni manje ni vise nego 2 600 dinara 3 kutije po 3 kapsule samo ima u njima, treba da popijem, za 5 dana da dodjem ponovo da vidi sta je sa folikulima,danas je bilo rano kaze to se tek kuva,a krvarenje bi trebalo da se povuce za dan dva..... Anchy vidim i kod tebe se kuva opasno,bice tu nesto :rolleyes:

:blink:

Sta da se radi,sve za bebe.Nekad pomislim koliko sam samo para potrosila do sad,pa da se bar isplatilo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco koji je dan ciklusa,sta se desava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče mi palo na pamet, kako za jedno 20-30 god neće biti ni foruma, ni plusića, ni zezanja, ni ničega bićemo sve matore babe, štrikaćemo i gledati dnevnik na RTS-u u 19.30h dok nam se dečica spremaju za noćni izlazak. Kako me to sve rastužilo

A mene nasmejalo :lol:

1. Nece tada biti za nas zanimljiv vise Bebac nego BABAC

2. Bice plusica ali u dioptriji

3. Mozda cemo strikati i gledati dnenik ali nam deca nece vise biti decica i neke od nas ce mozda i unucice tada morati da cuvaju dok se "decica" spremaju za izlazak.

draga moja mogu da zamislim kroz sta sii prošla...

mislim da mene sve to čeka pa imam par pitanja ali to ću na PP danas kasnije, jer sam sad na poslu i ne mogu da kuckam baš puno.....

za sada samo da se javim da smo radili kontrolni spermogram - nije dobar, bili smo kod doce koji nas je poslao kod V.Vukotić, danas idemo pa izveštaj sledi, taman ću tada sve napisati šta mi je ko od lekara rekao, jer sam bila i kod mog doce koji je pravi hit!!!

puno vas ljubim ...

Od kad sam ovo citirala (jos jutros ali ne stizem da odgovorim) vec si verovatno i napisala taj izvestaj do sada.

Ljubo, ima li nekih slicica sa koncerta?

Ja tek popodne idem kod Rase, umisljam simptome ovulacije, eggwhite koliko hoces, pritisak u jajnicima, mnogo se plasim da mi ne kaze veceras da sam se istripovala i da nema niceg

P.S. Od koga su krenule one PP?

Slicica ima ali sa sestrinog aparata, jos mi ih nije poslala. Ja nisam htela da rizikujem da nosim svoj jer ne sme profi oprema a kako da ja pandurima objasnim da je ovaj moj samo velik ali da nije profi :P

Nadam se da si i ti do sada napisala izvestaj od Rase, odoh sad da citam

Ne znam od koga je krenulo, drago mi je da ste sve na mene mislile i na moje dobro, ali napuniste mi inbox <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravac u krilo kod tm i keks odmah jedan

Morate zajedno da je izaberete kuce i da izgleda da ga je on izabrao ;)

:wub: sve je ona videla duparica jedna

Pa kako to majku mu?????????????????? :angry:

Evo sada, kupali Svrcu (sad blazeno paja kod mene u krilu urolan u peskir), pre toga kosili travu.

Sladoled?! oh, ocem i ja

Sad je mirisljava mala dusa... :wub:

Ajd dodji, ima za sve!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je mirisljava mala dusa... :wub:

Ajd dodji, ima za sve!!! :lol:

Ma idi, jos pomalo kandise ali je sav pufnast i svilen.

Mljac.

Ispravka za Anchyn izvestaj, u pitanju je post koitalni test!!!! Sta da se radi kad ja tupcica ne znam za to.

Drzimo joj pesnice!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu majku mu pa di to bas da te snadje... :blink:

ma nemam pojma,bole me vec duze vrijeme,al sve mislim il je ovulacija,pa onda trudna sam :blink: i to se oduzilo na upalu...

Pravac u krilo kod tm i keks odmah jedan

Morate zajedno da je izaberete kuce i da izgleda da ga je on izabrao ;)

:wub: sve je ona videla duparica jedna

Pa kako to majku mu?????????????????? :angry:

uh i ja sam ljuta :angry:

Sta da se radi,sve za bebe.Nekad pomislim koliko sam samo para potrosila do sad,pa da se bar isplatilo :(

ma znam sve to samo sve je skupo,valjda ce jednom da urodi plodom,da ne bude uzalud....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco koji je dan ciklusa,sta se desava?

Danas 21 dan, trebalo bi da ne dobijem u iducu sredu, ali vec danas se vestica najavljuje, pa je ocekujem da stigne tacno na vreme.

Nervozna sam vise od svega, stalno se vrtimo u krug. Bila ovaj mesec na klomifenu, super odreagovala, imala 4 folikula, kaze moja dr, nikad bolji nisu bili, proverila hormone, sve ok.... bas sam se bila ponadala da ce biti nesto, ali posle 3 meseca doslo na red da mm ode na kontrolni spermogram, nije mu bio bas najbolji pa je imao neku terapiju, sve on to lepo odradio, spermogram se bas popravio, ali pojavile se bakterije u spermokulturi. Uzas.

Sad ih verovatno i ja imam, tako je to stalno kod nas, nego mi nije jasno kako se stalno druge pojavljuju.

Urolog mu je rekao da ako se ne ostvarimo trudnocu do te njegove kontrole, da uradimo i ASA test (test na antispermatozoidna antitela) pa smo i to zakazali, ali tek za 22. 5. na Torlaku.

Ja cu u medjuvremenu svoje briseve odraditi, pa ako ima nesto da sto pre pocnem sa terapijom.

I bez obzira na sve to, ja se ipak nadam da mi vestica nece u sredu doci u posetu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: i ja isto :lol:

VN, ajde lepo idi do muza, malo se zagrlite i pomazite :rolleyes:

Ja tako u sred ljutnje, kad mi dosadi da se ljutim i kad shvatim da mogu da se ljutim do prekosutra, ustanem pa mu sednem u krilo, znas kako se sokira :blink: , ali mu bude drago... :D ajde, ajde...

m0918.gif

to kod mene tako neide.Evo mu m0932.gif od mene vise .Trt,Trt i TRT sa veeelikim TRT.Nista dok mi se ne izvini pa makar ne razgovarali do daljnjeg,Pa bem mu misa,niti mogu sa dvoristem da radim sta hocu,niti mogu da drzim papagaja,niti mogu da imam cvece zakaceno o ogradu na terasi niti mogu da imam dete,jedva sam macu unela u kucu i sad da mi se** za kuce e tu se prijatelj malkoo zajebunio :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehee na plusicima 888 strana a na bazalnoj 222 strana. :lol:

:lol: Odlicno zapazanje

Pravac u krilo kod tm i keks odmah jedan

Morate zajedno da je izaberete kuce i da izgleda da ga je on izabrao ;)

:wub: sve je ona videla duparica jedna

Pa kako to majku mu?????????????????? :angry:

Evo sada, kupali Svrcu (sad blazeno paja kod mene u krilu urolan u peskir), pre toga kosili travu.

Sladoled?! oh, ocem i ja

Ja mislim da ne treba tako cesto kupati kuce, pogotovo male :unsure: Nisam sigurna, nesto mi se mota po glavi da to lose utice na njihovu prirodnu zastitu koze i dlake :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da bude jos gore ove glupacetine jos uvek nema,popusila sam od juce 4 kutije cigareta i dim pocinje na usi da mi izlazi.Tacno cu odlepiti .ili cu napisati na celu

PAZI - UJEDAM !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo zene kolko ste vi sve ispisale,jos sam pocela da zevam pa progutacu laptop dok vas iscitam :lol:

Juce sam docekala test od VelNes al nisam mogla da odgovorim,nisam znala sta reci a iskreno se vise nisam ni mogla dici iz kreveta kolko sam se najela :blink: a nazalost i ovo vece sam se najela lepo pa sad cekam da bude ono prvo bluckanje u trudnoci,ko me tero da toliko jedem?

Vidim ima i nove clanove jeee zelim da i vi sto pre odete od ove zasad ubedljivo najbolje teme ;)

Ljubo kako je bilo na Nothing ellse mothers xixixi da znas da ti zavidim

i sta sam jos htela napisati?nemam poim ,jel ima neki lek za ovo stanje sto se zaboravlja u trudnoci?

inace ja sam ok krvarenje nema i nadam se da se nece ni pojaviti aaaaa setila sam se jekic ima dva momka i jednu curu jeeee super

odoh ja vec mi i glava pada na monitoru,laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo zene kolko ste vi sve ispisale,jos sam pocela da zevam pa progutacu laptop dok vas iscitam :lol:

Juce sam docekala test od VelNes al nisam mogla da odgovorim,nisam znala sta reci a iskreno se vise nisam ni mogla dici iz kreveta kolko sam se najela :blink: a nazalost i ovo vece sam se najela lepo pa sad cekam da bude ono prvo bluckanje u trudnoci,ko me tero da toliko jedem?

Vidim ima i nove clanove jeee zelim da i vi sto pre odete od ove zasad ubedljivo najbolje teme ;)

Ljubo kako je bilo na Nothing ellse mothers xixixi da znas da ti zavidim

i sta sam jos htela napisati?nemam poim ,jel ima neki lek za ovo stanje sto se zaboravlja u trudnoci?

inace ja sam ok krvarenje nema i nadam se da se nece ni pojaviti aaaaa setila sam se jekic ima dva momka i jednu curu jeeee super

odoh ja vec mi i glava pada na monitoru,laku noc

E bas mi je drago da je to krvarenje proslo...i ne ponovilo se!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad si tuj popegla Sunce ti tvoje?!?!? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.