Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ma kakvi nece biti foruma tek tad ce da se usija tastatura :lol: od kuckanja,necemo vidjeti dobro al cemo do tad nauciti dobro napamet gdje je koje slovo.....a najposjecenija ce biti zenske price i mozda savrsen muz :lol::lol:m03153.gif
ja jutros zvala doktora jer jos uvjek me boli stomak i ide onako pomalo smedjeg iscjedka,pa mi rekao da moram doci danas do njega jer je najvjerovatnije upala jajnika ali ne mora da znaci vidjece se na pregledu sta je,tako da sam se i ja sje....skroz na skroz jer samo mi je jos to trebalo.Kod njega idem u pola 3,pa se javljam veceras sa izvjestajem....

:wacko: stvarno, samo ti još to fali <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da je zaboravite da je vreme potrebno za revitalizaciju spermica 72 dana, pa vi vidite. Znaci treba da prodje minimum 72 dana da bi se krenulo sa mrtve tacke

Da, da ,zato sam rekla kad se vratimo sa odmora,za nekih 3 meseca krecemo na posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da ,zato sam rekla kad se vratimo sa odmora,za nekih 3 meseca krecemo na posao.

JAo bwe Lucija sto ti je lep avatar!!!!!!

Rad, rad i samo rad :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lucija, avatar :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :) Najverovatnije cemo da kupimo ovakvu mackicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :) Najverovatnije cemo da kupimo ovakvu mackicu.

Nisam ljubitelj macaka, mada vam to verovatno smesno zvuci kada me dvorisni macak obozava i prati u stopu, ali sam se zaljubila u rusku modru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja javim posle duga vremena. Sve sam uredno procitala. Cestita. SRCULENCETU i svim novim trunicama!!! Zao mi je Ljubo I Nestrpljivko.. Ni ja nisam trudna :( Danas i juce su mi recimo plodni dani. Ne merim temp, ne gledam maby baby, ne kupujem LH trakice. Totalno sam se opustila (znam da mnogo rizikujem sto koristim rec ''opusteno'' na nasem furumu :*) Zaista ne mislim o tudnoci. Pomirila sam se sa tim da beba nece doci toliko brzo koliko sam ja zamislila.

Jekic ima jednog decaka koliko sam shvatila za sada sigurno. JEEEEEEE! Imas li draga ime u opciji?

Ljubim vas sve komplet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lucija, avatar :wub: :wub: :wub: :wub:

Tvoj avatar je ubedljivo najlepsi na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tvoj avatar je ubedljivo najlepsi na forumu.

PiP

VRATILA SI SEEEEEEEEEEE :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tvoj avatar je ubedljivo najlepsi na forumu.

Na forumu? :o:) hvalaaaa t4803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja javim posle duga vremena. Sve sam uredno procitala. Cestita. SRCULENCETU i svim novim trunicama!!! Zao mi je Ljubo I Nestrpljivko.. Ni ja nisam trudna :( Danas i juce su mi recimo plodni dani. Ne merim temp, ne gledam maby baby, ne kupujem LH trakice. Totalno sam se opustila (znam da mnogo rizikujem sto koristim rec ''opusteno'' na nasem furumu :*) Zaista ne mislim o tudnoci. Pomirila sam se sa tim da beba nece doci toliko brzo koliko sam ja zamislila.

Jekic ima jednog decaka koliko sam shvatila za sada sigurno. JEEEEEEE! Imas li draga ime u opciji?

Ljubim vas sve komplet!

Ako, si, neka malo za promenu, što da ne ;)

jekić ima dva dečaka i devojčicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako, si, neka malo za promenu, što da ne ;)

jekić ima dva dečaka i devojčicu :rolleyes:

дивввввввввнооооооооо

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PiP

VRATILA SI SEEEEEEEEEEE :wub: :wub: :wub: :wub:

Tu sam ja stalno, nego nemam nista pametno da prijavnim. jako mi je zao sto one crtice na testu nisu bile jace Nestrpljivko.. ja tako kad se nerviram, uradim betu pa sam mirna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ja stalno, nego nemam nista pametno da prijavnim. jako mi je zao sto one crtice na testu nisu bile jace Nestrpljivko.. ja tako kad se nerviram, uradim betu pa sam mirna!

Ma stres je cudo,na poslu mi je bilo nenormalna ludnica,svi smo malo skrenuli.Kao sto rekoh u bazalnoj ,cula sam se sa docom i posto smo kucni prijatelji rekao mi je da i bey pregleda yna sta je u pitanju posto me je video nasta sam licila ovih dana.Rekao je da pustim da dodje prirodno da je ne izazivamo jer je to samo od stresa.Rekao mi je i da se pripayim malo,da par dana odmorim i ako treba popijem bromazepan da mi se malo misici opuste i sve ce biti ok.U slucaju da izostane i posle odmaranja da vidimo sta dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 2 puta radila test ali su oba negativna a kasni mi ovaj mesec kazu da ti testovi i nisu pouzdani toliko... :) ja se nadam da su mi pogresno pokazali :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iusticia, bas lepo sto si se javila, mozes slobodno i cesce ;) , mi se ovde raspricamo i o drugim stvarima ne samo o trudnoci ;) Neka si se opustila...

Barbarita, dobrodosla!

Jao, zene, ja imam utisak da ce jajnici da mi eksplodiraju, sve jaci pritisak osecam, dal se tripujem, nemam pojma... Ziva nisam do popodne :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 2 puta radila test ali su oba negativna a kasni mi ovaj mesec kazu da ti testovi i nisu pouzdani toliko... :) ja se nadam da su mi pogresno pokazali :rolleyes:

[Može biti ;) najbolji pokazatelj trudnoće je analiza krvi, nema dileme, tako da, ako sumnjaš, trk u laboratoriju. A je l' ti inače kasni, imaš li kakve simptome?

I da, da ti poželim dobrodošlicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iusticia, bas lepo sto si se javila, mozes slobodno i cesce ;) , mi se ovde raspricamo i o drugim stvarima ne samo o trudnoci ;) Neka si se opustila...

Barbarita, dobrodosla!

Jao, zene, ja imam utisak da ce jajnici da mi eksplodiraju, sve jaci pritisak osecam, dal se tripujem, nemam pojma... Ziva nisam do popodne :unsure:

Cepa te ovulacija? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, ja imam utisak da ce jajnici da mi eksplodiraju, sve jaci pritisak osecam, dal se tripujem, nemam pojma... Ziva nisam do popodne :unsure:

Nemoj se nervirati, napomenula sam da je bol u predelu jajnika normalna pojava.

Ja sam imala osećaj kao da će jajnici "pući" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 2 puta radila test ali su oba negativna a kasni mi ovaj mesec kazu da ti testovi i nisu pouzdani toliko... :) ja se nadam da su mi pogresno pokazali :rolleyes:

Dobro došla, i što pre prošla dalje.

Koliko ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cepa te ovulacija? :D

Nadam se da je to u pitanju :rolleyes:

Nemoj se nervirati, napomenula sam da je bol u predelu jajnika normalna pojava.

Ja sam imala osećaj kao da će jajnici "pući" :lol:

E da, bukvalno imam potrebu da se drzim za stomak dok hodam, sve mislim da ce da izlete :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala. :) 5 dan i imam par simptoma ujutru mi je katastrofa muka i jako sam osetljiva zbog gluposti se rasplacem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je to u pitanju :rolleyes:

E da, bukvalno imam potrebu da se drzim za stomak dok hodam, sve mislim da ce da izlete :lol:

:blink:

Totalno te razumem. Drzim fige-da je guzva a mališani rastu ;)

Hvala. :) 5 dan i imam par simptoma ujutru mi je katastrofa muka i jako sam osetljiva zbog gluposti se rasplacem...

Lepi simptomi :rolleyes:

Kakav ti je inače ciklus? Kad si radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je to u pitanju :rolleyes:

E da, bukvalno imam potrebu da se drzim za stomak dok hodam, sve mislim da ce da izlete :lol:

Da, cepa pa rastura, tako meni zna da bude, toliko loše da mi malo fali da odem u Hitnu, nesnosni bolovi. Al' ne znam od čega to zavisi, nekad boli da hoću da poludim, nekad normalan bol, a nekad ništa, jedva osetim.

Hvala. :) 5 dan i imam par simptoma ujutru mi je katastrofa muka i jako sam osetljiva zbog gluposti se rasplacem...

Što ne izvadiš krv? Tako ćeš sigurno znati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je nasa kuja okotila 5 malih kuca, onaj macor je stalno bio kod njih, jako ih je voleo, spavao sa njima dusa mala, a kad smo ih sve podelili bas se videlo da je jadnicak patio jer je uvek spavao na mestu gde su bile kuce.

Slika je fenomenalna :)

P.S. Od koga su krenule one PP? <_<

Da devojke, nemojte to da šaljete <_< Ne podnosim lančane poruke..

Naravno, i treba tako, i moja sa 53 izgleda k'o devojčica.

I to je tačno.

I to zavisi, imaš žene od 45 god. koje izgledaju starije od onih koje imaju 60 god. Ali, generalno, kad vidiš ženu, ("pričam" u trećem licu) od 60 i kusur god. retko ko će reći, "Ona žena..." nego "Ona baba, bakuta"

Al' ajde da se ispravim, za 40 god. kad budemo štrikale..... :P

Ja da štrikam neću nikad :D Biću moderna baba i vodiću unuče u šoping :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.