Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

VN bas je neki glupav ovaj tvoj test :angry:

A zasto ne uradis betu?

Nemoj se jos nervirati, nikad se ne zna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

jooj znam kako ti je,ali ne smes da odustanes!!!! ni slucajno! za ono sto zelis treba se boriti nece samo od sebe doci,tesko je jako znam ali jednostavno ne smes da se predajes...glavu gore,nakrkaj se,isplaci se koliko god zelis....sutra je novi dan!!!! ljubim te :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, sad si me posramila. Ma obicna blesa koja voli da se sali, i za sve i svakog brine

i ja bih da te vidim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bih da te vidim :rolleyes:

Zar nisi???? Ima me u fotkama i dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar nisi???? Ima me u fotkama i dalje

jesam????? jooj pa toliko slicica vasih u poslednje vreme..sve sam pobrkala :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, sad si me posramila. Ma obicna blesa koja voli da se sali, i za sve i svakog brine

Obična nikako,vec veoma posebna,pozitivna i brižna ja to tako gledam. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaaaaa kakva diiiivna macaaaaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Devojke hvala vam sto ste uz mene,htela sam da odem sa foruma,ali nekako sam se navikla da uz jutarnju kafu na posli kao gost procitam sve sto ste pisale,pa onda za pauzu,pa kad dodjem kuci...kako bih bez vas????Ljubim vas svet4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaaaaa kakva diiiivna macaaaaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Devojke hvala vam sto ste uz mene,htela sam da odem sa foruma,ali nekako sam se navikla da uz jutarnju kafu na posli kao gost procitam sve sto ste pisale,pa onda za pauzu,pa kad dodjem kuci...kako bih bez vas????Ljubim vas svet4801.gif

:o velnes dobices po guzi..... :o

ne ides ti nikuda.....mi smo banda koja se drzi zajedno.....

kako bi mi bez tebe?

glavu gore i u nove pobede.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepo se provediiiiiiiiiiiii!!!!!! :rolleyes:
Juuuuhuuu lepo se provedi Ljubo!!! m1601.gif

Hvala, super sam se provela :)

gde si VelNes cekam proekciju,nisam otisla spavati zbog nje vec si me stavila na duplu muku,1)cekanje proekcija 2)moram opet jesti :lol:

:lol:

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

Sto mi je to poznato <_< i tako, malo po malo i nakupih se, dupla ja.

VelNes, ja sam ubedjena da je kod tebe nesto bilo, moguce biohemijska. Ipak se nazirala crtica i to na vise razlicitih testova, cak je i tm video a oni nikad ne vide.

Ja samo tako gledam iz prikrajka i cekam da vidim VelNes sa crticama, bas mi je zao sto nema nista za sad na testu, ali ne ocajavaj ti jos nisi dobila zar ne? Nikako ne mogu sve da ispratim ovde, ne stizem. A bude mi i nesto bezveze sad tu da nesto pisem, mi i ne pokusavamo bas dugo nekih par meseci a ima ovde dosta cekalica koje su vec dugo tu, cak i od moje prve trudnoce. Elem samo da znate da mislim na vas i da se nadam svaki mesec sve manje ovde a sve vise caskanja na onim trudnickim temama.

Sto se mene tice moj blesavi ciklus prosli mesec dobila 10 dana ranije, a nije ni cudo svi se nesto porazboljevali bili, nikako da zavrsimo sa sredjivanjem stana i tako, tako da uopste vise ne znam ni kad mi je O, a da merim BT mi je jos rano, jos uvek se vodim onim bice uskoro.

Prepoznah se u boldovanom. Neka Jacka, nek mi sacekamo i drugu bebicu ali i da cemo otici odavde pre trece :P Nadam se da ces brzo da se selis u prvi trim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obična nikako,vec veoma posebna,pozitivna i brižna ja to tako gledam. :wub:

t1811.gif

Lunaaaaa kakva diiiivna macaaaaaaaaa

Devojke hvala vam sto ste uz mene,htela sam da odem sa foruma,ali nekako sam se navikla da uz jutarnju kafu na posli kao gost procitam sve sto ste pisale,pa onda za pauzu,pa kad dodjem kuci...kako bih bez vas????Ljubim vas svet4801.gif

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o velnes dobices po guzi..... :o

ne ides ti nikuda.....mi smo banda koja se drzi zajedno.....

kako bi mi bez tebe?

glavu gore i u nove pobede.... :wub:

P&P!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaaaaa kakva diiiivna macaaaaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Devojke hvala vam sto ste uz mene,htela sam da odem sa foruma,ali nekako sam se navikla da uz jutarnju kafu na posli kao gost procitam sve sto ste pisale,pa onda za pauzu,pa kad dodjem kuci...kako bih bez vas????Ljubim vas svet4801.gif

Jaaaaw jeste!!!! :wub: :wub: :wub:

Nasa draga VelNes... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaw jeste!!!! :wub: :wub: :wub:

Nasa draga VelNes... :rolleyes:

Ma idi smesni su oboje i macos i kucos a tek kada smo ih spojili - podnose se!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma idi smesni su oboje i macos i kucos a tek kada smo ih spojili - podnose se!!!!!!

Kada je nasa kuja okotila 5 malih kuca, onaj macor je stalno bio kod njih, jako ih je voleo, spavao sa njima dusa mala, a kad smo ih sve podelili bas se videlo da je jadnicak patio jer je uvek spavao na mestu gde su bile kuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je nasa kuja okotila 5 malih kuca, onaj macor je stalno bio kod njih, jako ih je voleo, spavao sa njima dusa mala, a kad smo ih sve podelili bas se videlo da je jadnicak patio jer je uvek spavao na mestu gde su bile kuce.

Hihihi kako su medeni. Da, moze to kada je prvo dosao u kucu kucos ali ako je prvo macos onda ide malo teze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihi kako su medeni. Da, moze to kada je prvo dosao u kucu kucos ali ako je prvo macos onda ide malo teze

Bar su meni tako rekli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

Ole, ole, ole, sad ćeš ti dvojke, trojke iz cuga ;)

9nx-IMG014.jpg

<_<

Ja samo tako gledam iz prikrajka i cekam da vidim VelNes sa crticama, bas mi je zao sto nema nista za sad na testu, ali ne ocajavaj ti jos nisi dobila zar ne? Nikako ne mogu sve da ispratim ovde, ne stizem. A bude mi i nesto bezveze sad tu da nesto pisem, mi i ne pokusavamo bas dugo nekih par meseci a ima ovde dosta cekalica koje su vec dugo tu, cak i od moje prve trudnoce. Elem samo da znate da mislim na vas i da se nadam svaki mesec sve manje ovde a sve vise caskanja na onim trudnickim temama.

Sto se mene tice moj blesavi ciklus prosli mesec dobila 10 dana ranije, a nije ni cudo svi se nesto porazboljevali bili, nikako da zavrsimo sa sredjivanjem stana i tako, tako da uopste vise ne znam ni kad mi je O, a da merim BT mi je jos rano, jos uvek se vodim onim bice uskoro.

Jacka, spremaš se za drugi krug? :) Dobro nam došla :)

Devojke hvala vam sto ste uz mene,htela sam da odem sa foruma,ali nekako sam se navikla da uz jutarnju kafu na posli kao gost procitam sve sto ste pisale,pa onda za pauzu,pa kad dodjem kuci...kako bih bez vas????Ljubim vas svet4801.gif

:o svašta s' tobom ženo, zašto bi odlazila sa foruma? Možeš ako hoćeš da napraviš malu pauzu, da akumuliraš baterije za sledeći krug, ako u ovom nema ničeg, ali, da odlaziš sa foruma, jok! Ne može t2629.gif

Kada je nasa kuja okotila 5 malih kuca, onaj macor je stalno bio kod njih, jako ih je voleo, spavao sa njima dusa mala, a kad smo ih sve podelili bas se videlo da je jadnicak patio jer je uvek spavao na mestu gde su bile kuce.

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, čekamo izveštaj danas t1103.gif t1103.gif t1103.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunaaaaa kakva diiiivna macaaaaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Devojke hvala vam sto ste uz mene,htela sam da odem sa foruma,ali nekako sam se navikla da uz jutarnju kafu na posli kao gost procitam sve sto ste pisale,pa onda za pauzu,pa kad dodjem kuci...kako bih bez vas????Ljubim vas svet4801.gif

VelNes t26107.gif

Kakvo odlazenje? Ccccccc.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, čekamo izveštaj danas t1103.gif t1103.gif t1103.gif

t2712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, čekamo izveštaj danas t1103.gif t1103.gif t1103.gif

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče mi palo na pamet, kako za jedno 20-30 god neće biti ni foruma, ni plusića, ni zezanja, ni ničega <_< bićemo sve matore babe, štrikaćemo i gledati dnevnik na RTS-u u 19.30h :( dok nam se dečica spremaju za noćni izlazak. Kako me to sve rastužilo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče mi palo na pamet, kako za jedno 20-30 god neće biti ni foruma, ni plusića, ni zezanja, ni ničega <_< bićemo sve matore babe, štrikaćemo i gledati dnevnik na RTS-u u 19.30h :( dok nam se dečica spremaju za noćni izlazak. Kako me to sve rastužilo <_<

Ma o cemu to pricas Sunce moje?! PA tek tada cemo da visimo na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I gde su sada sve devojke???

Ljubo ocem izvestaj sa koncerta, detaljan narFno!

Anchy cekamo izvestaj od RAse, detaljan narFno!

VelNes draga, nadam se i dalje visokoj beti.

Empress nadam se da ces se posle odmora vratiti sa brdoooooooooooo fotki. I izvestaj, detaljan narFno!

Srculence10, ima li sta novo?

Devojke koje malo duze nisu tu:

Red Butterfly volela bih da nam se javis i samo kazes kako si i dokle se stiglo.

Kikiriki, mila nasa nadam se da si dobro.

Tajci, nadam se da ces se pojaviti ovde opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče mi palo na pamet, kako za jedno 20-30 god neće biti ni foruma, ni plusića, ni zezanja, ni ničega <_< bićemo sve matore babe, štrikaćemo i gledati dnevnik na RTS-u u 19.30h :( dok nam se dečica spremaju za noćni izlazak. Kako me to sve rastužilo <_<

draga nemoj tako...u to vreme cemo vec imati unucice,pa ce nam oni biti zanimacija....

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.