Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

CORAK!!!!!!!!!!!Nista

znw-IMG014.jpg

dre-IMG014.jpg

ofm-IMG014.jpg

9nx-IMG014.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( pa kako......

eto.doduse nisam ni ocekivala pozitivan rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kako to?????

.Ma znala sam da nema nista,ali sam se ponadala zato sto su svi videli neke crtice pa i ja na proslim testicima.Ajde ako ti nije cimanje,ili kad budes imala vremena da mi posaljes u pp sta je potrebno za VTO od dokumentacije .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu,u kolima su mi svi rezultati,a kola odvezao mm,pisem ti kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto.doduse nisam ni ocekivala pozitivan rezultat

jesi imala neki stres?? da ti mozda ne kasni zbog toga..?? jel imas jos neki test za ujutru??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesi imala neki stres?? da ti mozda ne kasni zbog toga..?? jel imas jos neki test za ujutru??

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

grrrrr sad bas sestra bila u liliju i NEMAJU RECIMI TEST!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaze vec neko vreme ga nema u prodaji!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Jekic je kriva za sve,ojadila ih je :P

nema ga ni u Somboru....

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

super,bas mi je drago da pocinjes....

Juhuuu, bar ce zbog tebe sledeci meseci da budu zanimljivi :rolleyes: Srecno bockanje :P

Zene, odoh ja sad na Metallicu B) Velnes kad se vratim zujace mi u usima ali me to nece spreciti da ugledam II

ocu i ja....

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

draga,nemoj tako....koliko do sad pokusavate?

ljubim te da puknet4815.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ah VelNes jos nema premijera,neznam kolko ti je pala bt ali ako nije previse ondak je super,bice druga crtica jasno vidljiva,a mozda i taj bb test se pokaze kao dobar ;)

evo zene ovo su kolica sto smo gledali da kupimo za nase bebce,samo neznam kako ce jekic sa tri bebca,neznam dal imaju takva kolica za trojke?

Imaju kolica za trojke, nadjem link pa stavljam

hocu JA!!!!!!!!!

red-Photo0.jpg

zfe-Photo0.jpg

Luna, molicu SMS sa obavestenjem o rezultatima testa, verovatno ce mm okupirati komp u to vreme

oki

Aaaaaa LunaMinesto si zaboravila...ne si mi poslala svoju sliku u pp... m1520.gif

Saljem za 5 min

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

Ne pricaj kojesta bwe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

:(:( mogu samo da zamislim kako se osjecas,bas mi je zao,ali naravno netreba ocajavati naci ce se vec neko rjesenje,samo malo dok se smiris pa budes stvari sagledala drugacije......ljubim te puno drzi se mi smo uz tebe.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja sam sad u problemu,pa Boze mili sto se sve mora bas meni desiti......meni je menstr.prestala 5-6 maja, bilo je malo kao nekog sekreta,a danas poslepodne dobijem nekakav tamno smedji iscjedak i pomalo me boli stomak kao kad trebam dobiti i ledja me bole a pijem klomifen,sta sad raditi a tek mogu u petak kod doktora.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sam vas citirala al 'nesto nece pa nece

:wub:

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

Verujem da si bas skenjana,ali nemoj tako pricati. Idi naruckaj se i prespavaj.Jos nije nista gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam jos jedan ali ga necu raditi,bas sam se sje**** ,bas mnogo.I ne mogu vise .Rekla sam mm da nadje neku drugu jer ne zelim vise da mu dajem laznu nadu svaki put kad se nesto nazire, i ja dizem ruke od svega.ne mogu vise .ne mogu i gotovo.idem sad da ispraznim frizider jer mi u ovakvim situacijama samo hrana pomaze.

5.gifNecu da cujem vise takve gluposti,Odlazi u frizider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja sam sad u problemu,pa Boze mili sto se sve mora bas meni desiti......meni je menstr.prestala 5-6 maja, bilo je malo kao nekog sekreta,a danas poslepodne dobijem nekakav tamno smedji iscjedak i pomalo me boli stomak kao kad trebam dobiti i ledja me bole a pijem klomifen,sta sad raditi a tek mogu u petak kod doktora.....

Mozda je od klomifena? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saljem za 5 min

Jaw bre kolega mnogo si slatka!!!! Bas mi se dza slika!!! :wub: Joooj jedva cekam da te upoznam!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaw bre kolega mnogo si slatka!!!! Bas mi se dza slika!!! :wub: Joooj jedva cekam da te upoznam!!! :lol:

Ih, sad si me posramila. Ma obicna blesa koja voli da se sali, i za sve i svakog brine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja sam sad u problemu,pa Boze mili sto se sve mora bas meni desiti......meni je menstr.prestala 5-6 maja, bilo je malo kao nekog sekreta,a danas poslepodne dobijem nekakav tamno smedji iscjedak i pomalo me boli stomak kao kad trebam dobiti i ledja me bole a pijem klomifen,sta sad raditi a tek mogu u petak kod doktora.....

Uh bwe. Volela bih da mogu da ti pomognem ali o tome bas nista ne znam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo tako gledam iz prikrajka i cekam da vidim VelNes sa crticama, bas mi je zao sto nema nista za sad na testu, ali ne ocajavaj ti jos nisi dobila zar ne? Nikako ne mogu sve da ispratim ovde, ne stizem. A bude mi i nesto bezveze sad tu da nesto pisem, mi i ne pokusavamo bas dugo nekih par meseci a ima ovde dosta cekalica koje su vec dugo tu, cak i od moje prve trudnoce. Elem samo da znate da mislim na vas i da se nadam svaki mesec sve manje ovde a sve vise caskanja na onim trudnickim temama.

Sto se mene tice moj blesavi ciklus prosli mesec dobila 10 dana ranije, a nije ni cudo svi se nesto porazboljevali bili, nikako da zavrsimo sa sredjivanjem stana i tako, tako da uopste vise ne znam ni kad mi je O, a da merim BT mi je jos rano, jos uvek se vodim onim bice uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je od klomifena? :unsure:

ma ne znam, pila sam ga do sad i sve bilo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.