Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja ne vidim kolica

zaboravila sam da stavim link :lol: sad sam ispravila gresku,nije slika vec video ako sve bude kako valja sa trudnocom ima moj muz da pukne 1300eurica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

juhuuuuu

Aha.

A trebalo bi da je najosetljiviji, mislim da je on 20 necega, a ostali su svi preko 25 necega u necemu :lol: onih jedinica, znate na sta mislim :lol:

10 <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

Proslo me je malo ovo silno uzbudjenje i sad kad se setim koliko sam se samo nasetala,na koliko sam vrata kucala,koliko puta su me vracali zbig necega,koliko su sve to zakomplikovali ljudi,sama procedura skupljnja analiza je zaista jako jednostavna,kad znas ono sto ja sad znam.Tako da drage moje,ako vam nekad zatreba(valjda nece)bilo kakav savet za pripremu za vto tu sam da vam olaksam muke,kad vec meni niko nije mogao da pomogne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je poverenje, eh!

Mislim da ih Ljuba VIDI!!!!!

Kada ga upoznas ugnjavi ga, mnogo je blesav. Inace cokce kada ga mazis :wub:

Imam ja macora, spasili ga sinoc. Macak je predivan, prati me svuda, voli da se mazi i kada me vidi to je radost neopisiva!!!! Ako hoces stavljam sliku da vidis kako paja

P&P

hocu JA!!!!!!!!!

Ah VelNes jos nema premijera,neznam kolko ti je pala bt ali ako nije previse ondak je super,bice druga crtica jasno vidljiva,a mozda i taj bb test se pokaze kao dobar ;)

evo zene ovo su kolica sto smo gledali da kupimo za nase bebce,samo neznam kako ce jekic sa tri bebca,neznam dal imaju takva kolica za trojke?

DIIVNOOO!!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa vako :lol: kupljena su 2 testa neki Gamem +,projekciju ocekujte oko 18:30.A je cu da trpim do tad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa vako :lol: kupljena su 2 testa neki Gamem +,projekciju ocekujte oko 18:30.A je cu da trpim do tad ;)

Svi doktori preporucuju taj test,kazu da je najpouzdaniji,cekamo sliKice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa vako :lol: kupljena su 2 testa neki Gamem +,projekciju ocekujte oko 18:30.A je cu da trpim do tad ;)

cekamo proekciju jeeee drzim ti fige da vidis dve lepe crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

juuuupii!!! odlicno!! :rolleyes:

Ah VelNes jos nema premijera,neznam kolko ti je pala bt ali ako nije previse ondak je super,bice druga crtica jasno vidljiva,a mozda i taj bb test se pokaze kao dobar ;)

evo zene ovo su kolica sto smo gledali da kupimo za nase bebce,samo neznam kako ce jekic sa tri bebca,neznam dal imaju takva kolica za trojke?

divna su kolicaaa!!!

e pa vako :lol: kupljena su 2 testa neki Gamem +,projekciju ocekujte oko 18:30.A je cu da trpim do tad ;)

jeeeeeaaaaaaa jedva cekam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juhuuuuu

10 <_<

Da, 10, u pravu si!

Proslo me je malo ovo silno uzbudjenje i sad kad se setim koliko sam se samo nasetala,na koliko sam vrata kucala,koliko puta su me vracali zbig necega,koliko su sve to zakomplikovali ljudi,sama procedura skupljnja analiza je zaista jako jednostavna,kad znas ono sto ja sad znam.Tako da drage moje,ako vam nekad zatreba(valjda nece)bilo kakav savet za pripremu za vto tu sam da vam olaksam muke,kad vec meni niko nije mogao da pomogne

Drzimo fige da uspe iz prve! :wub:

e pa vako :lol: kupljena su 2 testa neki Gamem +,projekciju ocekujte oko 18:30.A je cu da trpim do tad ;)

Luna, molicu SMS sa obavestenjem o rezultatima testa, verovatno ce mm okupirati komp u to vreme <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

grrrrr sad bas sestra bila u liliju i NEMAJU RECIMI TEST!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaze vec neko vreme ga nema u prodaji!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Jekic je kriva za sve,ojadila ih je :P

Ima u Vrsackom Liliju. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stgla kuci-brisevi sterilni,sad samo cekam ponedeljak da pocnem sa bockanjemBanane21.gif

Juhuuu, bar ce zbog tebe sledeci meseci da budu zanimljivi :rolleyes: Srecno bockanje :P

Zene, odoh ja sad na Metallicu B) Velnes kad se vratim zujace mi u usima ali me to nece spreciti da ugledam II

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa vako :lol: kupljena su 2 testa neki Gamem +,projekciju ocekujte oko 18:30.A je cu da trpim do tad ;)

Jedva cekam generacijo!!!Vec sad pocinjem da drzim fige :rolleyes: Ali stvarno ne bi bilo lose pa kupis po vise komada pa da mozes sa prvom jutarnjom da radis, da ne moras da trpis. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu, bar ce zbog tebe sledeci meseci da budu zanimljivi :rolleyes: Srecno bockanje :P

Zene, odoh ja sad na Metallicu B) Velnes kad se vratim zujace mi u usima ali me to nece spreciti da ugledam II

lepo se provediiiiiiiiiiiii!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu, bar ce zbog tebe sledeci meseci da budu zanimljivi :rolleyes: Srecno bockanje :P

Zene, odoh ja sad na Metallicu B) Velnes kad se vratim zujace mi u usima ali me to nece spreciti da ugledam II

Juuuuhuuu lepo se provedi Ljubo!!! m1601.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuuhuuu lepo se provedi Ljubo!!! m1601.gif

:lol: :lol: gde izvlacis te smajlije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: gde izvlacis te smajlije :lol:

eeeeeeee m1602.gif A ovo smo mm i ja! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaa LunaMinesto si zaboravila...ne si mi poslala svoju sliku u pp... m1520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde si VelNes cekam proekciju,nisam otisla spavati zbog nje vec si me stavila na duplu muku,1)cekanje proekcija 2)moram opet jesti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i odbrojavanje pocinjeeeeeeee sad ce teest!! ajde VelNes dosta si trpela :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i odbrojavanje pocinjeeeeeeee sad ce teest!! ajde VelNes dosta si trpela :rolleyes:

izgleda da je u soku ili je pala u nesvest kada je videla dve lepe crvene crtice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde hajde generacijo...ne moz vise da cekamo!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da je u soku ili je pala u nesvest kada je videla dve lepe crvene crtice ;)

Moguce moguce!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel ja rekoh u 18:30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel ja rekoh u 18:30

vec proslo! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel ja rekoh u 18:30

davaj test :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.