Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dusa moja setila se mojih rezultata :wub:

Jesu svi su gotovi i brisevi i analize krvi i SVE JE OK,fali mi samo rezultat brisa vagine i cerviksa,a toga se najvise i bojim jer su mm nasli u uretalnom brisu neke bakterije :(

Pa kako da se ne setim kad su te izbusili kao reseto :(

Jao, pa to je najbezopasnije a moze (ne daj Boze) da ti pokvari planove <_< Nadam se da nece :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene pocinju da boluckaju jajnici :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene pocinju da boluckaju jajnici :unsure:

m1218.gif nešto se kuva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusa moja setila se mojih rezultata :wub:

Jesu svi su gotovi i brisevi i analize krvi i SVE JE OK,fali mi samo rezultat brisa vagine i cerviksa,a toga se najvise i bojim jer su mm nasli u uretalnom brisu neke bakterije :(

Bice valjda i to dobro!!!!!

Mene pocinju da boluckaju jajnici :unsure:

Oooooooooo nesto se krcka!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVRCA NAM JE STIGAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mislim da nikada niko nije docekao kuce kao mi. Cak su dosla i dva radnika mm da rasire zicu da moze da se seta mali dupanger. Pa kucica namestena, ali je on u mom krilu sada i pokusava da paja - smeta mu ova tastatura kad kucam. :P

A jos ga nismo okupali jer se mm vratio na posao,a hoce da ga kupamo zajedno, pa smrdjucka, po malo, mukica medena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVRCA NAM JE STIGAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mislim da nikada niko nije docekao kuce kao mi. Cak su dosla i dva radnika mm da rasire zicu da moze da se seta mali dupanger. Pa kucica namestena, ali je on u mom krilu sada i pokusava da paja - smeta mu ova tastatura kad kucam. :P

A jos ga nismo okupali jer se mm vratio na posao,a hoce da ga kupamo zajedno, pa smrdjucka, po malo, mukica medena

joj baš lepo :wub: Stavi sliku da ga vidimo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj baš lepo :wub: Stavi sliku da ga vidimo :wub:

Ne mogu da ga slikam sa jednom rukom; stavljam cim uslikam ovaj mali dupanger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da se poFalim, mm je upravo doneo kucicu za naseg malog psa. Prvo kucica pa pas. A inace smo mu kupili i posudice za hranu i vodu, pa pelenice, pa hranu, pa ogrlicu i povodac ... Hihihi

Jos samo on da stigne

jao pa to je bas super,mali svrca.. :wub:

Dusa moja setila se mojih rezultata :wub:

Jesu svi su gotovi i brisevi i analize krvi i SVE JE OK,fali mi samo rezultat brisa vagine i cerviksa,a toga se najvise i bojim jer su mm nasli u uretalnom brisu neke bakterije :(

ma bice valjda sve ok.a kad ce biti ti nalazi gotovi?

Mene pocinju da boluckaju jajnici :unsure:

aha....priprema se,zagrijevanje pocelo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene,samo da vam se javim da sam malo pre dosla kuci iz hitne jer sam jutros prokrvarila :( na UZ je bilo sve uredno osim sto se plod jos ne vidi pa su mi ponovo uzeli krv da provere hormone i sad su mi javili da je to u redu da je beta jos narasla i da postoji trudnoca.E sad nije mi jasno ako je sve u redu zasto nema ploda jos uvek?Po poslednjem ciklusu ja sam znaci 5+3 a po cb test koji pokazuje koliko nedelja sam ondak sam 3+6,u kojoj nedelju bi se moglo najranije videti plod?Ako je iko imao slicno iskustvo neka kaze makar i pp;molim vas.Zivot mi se skratio i nemam volje za nista,neznam sta da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene,samo da vam se javim da sam malo pre dosla kuci iz hitne jer sam jutros prokrvarila :( na UZ je bilo sve uredno osim sto se plod jos ne vidi pa su mi ponovo uzeli krv da provere hormone i sad su mi javili da je to u redu da je beta jos narasla i da postoji trudnoca.E sad nije mi jasno ako je sve u redu zasto nema ploda jos uvek?Po poslednjem ciklusu ja sam znaci 5+3 a po cb test koji pokazuje koliko nedelja sam ondak sam 3+6,u kojoj nedelju bi se moglo najranije videti plod?Ako je iko imao slicno iskustvo neka kaze makar i pp;molim vas.Zivot mi se skratio i nemam volje za nista,neznam sta da radim.

I jbg.ne znam sta bih ti rekla,pa jel jos mnogo krvaris ili je onako pomalo,tad se koristi utrogestan tablete ako je potvrdjena trudnoca,a mozda je jos mala pa se ne vidi,sta ti kazu doktori?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jbg.ne znam sta bih ti rekla,pa jel jos mnogo krvaris ili je onako pomalo,tad se koristi utrogestan tablete ako je potvrdjena trudnoca,a mozda je jos mala pa se ne vidi,sta ti kazu doktori?

po hormone sve je u redu,na uz se ne vidi nista rekli su mi ili je jos rano ili nema ploda i zato moram cekati do ponedeljka :( a do tada cu da poludim,rekla mi da je moguce da krvarim ovih par dana i ako nesto nevalja da ce organizam sam odbaciti.Ali prema njoj maternica zatvorena,krvarenje nije doslo od tamo,plodova voda je tu...hormoni odgovaraju trudnoci...sta nevalja?pitala sam za utrogestan,progesteron kako li se vec zove rekla je da mi to nece pomoci :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene,samo da vam se javim da sam malo pre dosla kuci iz hitne jer sam jutros prokrvarila :( na UZ je bilo sve uredno osim sto se plod jos ne vidi pa su mi ponovo uzeli krv da provere hormone i sad su mi javili da je to u redu da je beta jos narasla i da postoji trudnoca.E sad nije mi jasno ako je sve u redu zasto nema ploda jos uvek?Po poslednjem ciklusu ja sam znaci 5+3 a po cb test koji pokazuje koliko nedelja sam ondak sam 3+6,u kojoj nedelju bi se moglo najranije videti plod?Ako je iko imao slicno iskustvo neka kaze makar i pp;molim vas.Zivot mi se skratio i nemam volje za nista,neznam sta da radim.

Jedino sto znam je da kada sam ugledala dve crtice i zvala moju dr da zakazem pregled ona je prvo izracunala otprilike nedelju i zakazala mi tek u 7oj da dodjem jer se tada vidi plod. Rekla mi je da pre toga nnema svrhe jer se nece videti. To je sve sto znam. Jekic je u pocetku malo krvarila secam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po hormone sve je u redu,na uz se ne vidi nista rekli su mi ili je jos rano ili nema ploda i zato moram cekati do ponedeljka :( a do tada cu da poludim,rekla mi da je moguce da krvarim ovih par dana i ako nesto nevalja da ce organizam sam odbaciti.Ali prema njoj maternica zatvorena,krvarenje nije doslo od tamo,plodova voda je tu...hormoni odgovaraju trudnoci...sta nevalja?pitala sam za utrogestan,progesteron kako li se vec zove rekla je da mi to nece pomoci :blink:

ma da izludis do ponedeljka,a nemas nekog drugog doktora privatno da odes kod njega,ipak da se vidi od kuda to krvarenje,jel puno krvaris?mozda i nije tako strasno kako mi mislimo ali te potpuno razumijem da nemozes cekati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene,samo da vam se javim da sam malo pre dosla kuci iz hitne jer sam jutros prokrvarila :( na UZ je bilo sve uredno osim sto se plod jos ne vidi pa su mi ponovo uzeli krv da provere hormone i sad su mi javili da je to u redu da je beta jos narasla i da postoji trudnoca.E sad nije mi jasno ako je sve u redu zasto nema ploda jos uvek?Po poslednjem ciklusu ja sam znaci 5+3 a po cb test koji pokazuje koliko nedelja sam ondak sam 3+6,u kojoj nedelju bi se moglo najranije videti plod?Ako je iko imao slicno iskustvo neka kaze makar i pp;molim vas.Zivot mi se skratio i nemam volje za nista,neznam sta da radim.

Polako, ne mora da bude nista katastrofalno.

5+3 je previse rano da se vidi plod. Meni se nije video tada plod uopste. Doduse nisam imala krvarenje, ali i dalje moze da bude sve ok kod tebe.

A jesu li videli neke elemente trudnoce, zuto telo, gestacijski meshak..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srculence, sad gledam, ja sam bila 5+4 na ultrazvuku prvom i video se samo gestacijski meshak, nije se video plod uopste, niti zumancana kesa.

Nedelju dana kasnije, sve se lepo videlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZ je uredan nista nisu nasli znaci sve je OK,prokrvarila sam jutros i evo sad nema nista,kako ce se stvari odvijati neznam.Normalno da sam nazvala mog doktora koji radi i privatno,prosli put sam kod njega i bila na privatno aon radi i u bolnici na drzavno.Reko je da dodjem kod njega ali sam mu rekla da mi je daleko i da cu do bolnice stici z 15minuta pa se slozio s tim da odem do bolnice a njegov asistent ce mu preneci sve sto treba,kako god,sacekala sam da jedna zene donese na svet svoje dete :rolleyes: pa me je doktorica na dezurnom primila i pregledala,normalno uz konsultaciju sa mojim doktorom.Doktor se slozio da sacekamo do ponedeljka jer i da odem sad ili sutra ako ova doktorica nije videla ploda nece ni on videti samo cu se dzaba truskati sat ipo po busevima.Jel trebam da ja sad mirujem il sta?Neznam sta ciniti kad imam malo dete pored mene koje je postalo neposlusno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene,samo da vam se javim da sam malo pre dosla kuci iz hitne jer sam jutros prokrvarila :( na UZ je bilo sve uredno osim sto se plod jos ne vidi pa su mi ponovo uzeli krv da provere hormone i sad su mi javili da je to u redu da je beta jos narasla i da postoji trudnoca.E sad nije mi jasno ako je sve u redu zasto nema ploda jos uvek?Po poslednjem ciklusu ja sam znaci 5+3 a po cb test koji pokazuje koliko nedelja sam ondak sam 3+6,u kojoj nedelju bi se moglo najranije videti plod?Ako je iko imao slicno iskustvo neka kaze makar i pp;molim vas.Zivot mi se skratio i nemam volje za nista,neznam sta da radim.

1. Vrlo je bitno da nam napišeš kolika je Beta, da bi mogli da sračunamo da li se pravilno duplirala od prošlog puta.

2. Kakvo je bilo krvarenje?

3. Jesi li imala bolove uz to krverenje, je l' te boli sad nešto?

4. Kakvu plodovu vodu spominješ?

5. 3+6 nemoguće da jesi, jer ti je vreme za očekivanu menstruaciju prošlo, možeš da budeš samo 5+3.

6. Nemoj odmah da paničiš, možda nije ništa, svaki organizam je drugačiji, nekom se plod vidi sa 5 nedelja, nekom sa 6, nekom sa 7, strpi se do ponedeljka. Ali, iskreno, ono što je meni malo čudno je to da je tebi test za trudnoću drugu crtu pokazao jako rano, mnogo pre nego što treba da dobiješ, od tada je prošlo 2 nedelje, skoro 3, a tebi se još uvek samo mešak pokazuje. Malo je neodgovorno od te doktorke u Hitnoj što ti nije dali Progesteron, on može i te kako da ti pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZ je uredan nista nisu nasli znaci sve je OK,prokrvarila sam jutros i evo sad nema nista,kako ce se stvari odvijati neznam.Normalno da sam nazvala mog doktora koji radi i privatno,prosli put sam kod njega i bila na privatno aon radi i u bolnici na drzavno.Reko je da dodjem kod njega ali sam mu rekla da mi je daleko i da cu do bolnice stici z 15minuta pa se slozio s tim da odem do bolnice a njegov asistent ce mu preneci sve sto treba,kako god,sacekala sam da jedna zene donese na svet svoje dete :rolleyes: pa me je doktorica na dezurnom primila i pregledala,normalno uz konsultaciju sa mojim doktorom.Doktor se slozio da sacekamo do ponedeljka jer i da odem sad ili sutra ako ova doktorica nije videla ploda nece ni on videti samo cu se dzaba truskati sat ipo po busevima.Jel trebam da ja sad mirujem il sta?Neznam sta ciniti kad imam malo dete pored mene koje je postalo neposlusno?

Pa svakako pokusaj da mirujes, ne znam sta bih ti rekla, nisam imala iskustva sa krvarenjem, samo neki braonkasti sekret jedan dan i tad su mi dali utrogestan da stavljam.

Ali sto se tice toga da se plod ne vidi, to JESTE vrlo rano, i mnogima se ne vidi tada plod, to sam sigurna. Jeste da je tesko cekati, ali u ovom slucaju ces morati da sacekas i da vidis sta ce biti na sledecem UZ.

Srecno i pokusaj da mislis samo pozitivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, lepo sam ti rekla da si lekar (neću napišem ono drugo da me ne bi zeznula :P)... :)

Srculence, ti odma u stanje mirovanja. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, lepo sam ti rekla da si lekar (neću napišem ono drugo da me ne bi zeznula :P)... :)

Srculence, ti odma u stanje mirovanja. :rolleyes:

Da, da, napiši slobodno, navikla sam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVRCA NAM JE STIGAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mislim da nikada niko nije docekao kuce kao mi. Cak su dosla i dva radnika mm da rasire zicu da moze da se seta mali dupanger. Pa kucica namestena, ali je on u mom krilu sada i pokusava da paja - smeta mu ova tastatura kad kucam. :P

A jos ga nismo okupali jer se mm vratio na posao,a hoce da ga kupamo zajedno, pa smrdjucka, po malo, mukica medena

Srce malo, prava je beba, samo 'pava, ljubim ga ja u toplu njuškicu :wub: :wub: :wub: :wub: A šta je sa ostalim dušama sa gradilišta, je l' njih neko mukice uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, napiši slobodno, navikla sam :D

A baš si me bila uvatila :D Nego sam preletela - beše me sram. Al moj DR jesi :) :) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A baš si me bila uvatila :D Nego sam preletela - beše me sram. Al moj DR jesi :) :) :rolleyes:

:)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni jos vece nema..ali kupila danas jos jedan test..pa ako nedodje za jedno 10 dana,radim ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni jos vece nema..ali kupila danas jos jedan test..pa ako nedodje za jedno 10 dana,radim ga...

:blink::o ko će da čeka toliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.