Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bljak :P nisam je ni pipnula, majke mi, za sva buduca desavanja zasluzan je iskljucivo njm

On verovatno nije hteo da gubi vreme na ispitivanje jer vec zna da su losi i verovatno bi u svakom slucaju opet ovo isto prepisao. Pretpostavljamda terapija nije losa jedino sto ne znas koliko je poboljsanje. A ni to nema veze ako hormoni budu dovoljno dobri za bebicu. Sto manje znas manje patis ;)

A narocito medicinske sestre zvane moja strina :angry: ufff sto me ona svojim "znanjem" izvede iz takta.

Posle 10 min. se ne pojavljuje evaporacijska. Ti si zeno trudna.

A ti stvarno ne znas da slikas :P Pa vidi kako ti je izostrena torba, udalji malo taj test od aparata i pre nego sto kliknes, pritisni do pola to dugme za klik i sacekaj zvucni signal a i videces na ekranu da je izostreno. Onaj test od juce je ubi Boze mutan a mogu da procitam sta pise sa onog papirceta ispod stolice :lol: Probaj opet da uslikas, neka je udaljen test, vazno da je ostar pa cu ti ga ja zumirati ako ne znas.

Pametno zboris Ljubo. 100 posto nisam prvi slucaj sa takvom dijagnozom. p0110.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasla sam ovu sliku,pa sam se setila koliko je jekic testova uradila i kako je rekla da ce i pred porodjaj uraditi jedan

pregnancy_test.jpg

m0168.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja bolje stvarno ne mogu :( :(

Dosta bolje. Ja ovde vidim nesto.

Da da obavezno za par dana ponovi testi i to Reci Mi.

Iiiiis vestice, moram da je teram da slusajno ne dodje. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,avatari su vam odlicni

Hvala Myheart :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne ti :lol: zamislila sam da sam upetljala prste tamo gde se bebe prave :wacko:

Nema veze sta se na fotki vidi, vazno da se uzivo ne vidi. Lepo se vidi skoro na svim fotkama, pa cak i na jucerasnjoj. Ja bih na tvom mestu sad svako jutro radila po jedan da se nasladjujemo sve jacoj crtici :rolleyes: Evo, malo sam zumirala i prebacila u negativ, sklona sam da ti vec sad cestitam, al ajde sacekacu dan dva

hh5-gpy-P4.jpg

1. I ja cu kad dodjes ovde na lezanje :rolleyes: Samo sto ce tad da predje u stomacinu i mazicu ga sa obe ruke :lol:

2. Ni ja ne mogu od stomaka :lol:

3. Imas ReciMi test da kupis u Lilly-ju, on ce pre da ti pokaze lepe crte.

Bas se vide lepo crte. Negativ ne sme da laze!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes, brate mili, pa ti si trudan!!!

P&P ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao drage moje kako bi to bilo divno da je istina.Plasim se da se radujem ali sigurno na testu nesto ima .nadam se samo da nismo sve kolektivno odlepile ilii da to nisu evaporacijske crte :unsure: uzasno sam zabrinuta,strah me je da ponovim test ali moracu za koji dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao drage moje kako bi to bilo divno da je istina.Plasim se da se radujem ali sigurno na testu nesto ima .nadam se samo da nismo sve kolektivno odlepile ilii da to nisu evaporacijske crte :unsure: uzasno sam zabrinuta,strah me je da ponovim test ali moracu za koji dan :)

razumem te potpuno,ali nema cega da te bude strah..kad ponovis test bolje ces se osecati...ja bih i sad uradila iako tek 12og treba da mi ne dodje veca :lol: :lol: cini mi se da si rekla da ce ti sestra kupiti sutra test,lepo sacuvas jutarnji urin i uradis ga cim ti donese :rolleyes: ali na ovim testovima definitivno ima nesto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao drage moje kako bi to bilo divno da je istina.Plasim se da se radujem ali sigurno na testu nesto ima .nadam se samo da nismo sve kolektivno odlepile ilii da to nisu evaporacijske crte :unsure: uzasno sam zabrinuta,strah me je da ponovim test ali moracu za koji dan :)

Nemoj generacijo da se nerviras i brines. Ce da vidis kad ponovis testic. Ne vredi ovako da opterecujes glavu. Znam i ja da bih u tvojoj situaciji odlepila, uradila 10 testica, ali treba pokusati ostati hladne glave, ne nadati se previse, da ne daj Boze dodje do nekog razocarenja vec joj bolje kad te kroz par dana iznenadi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao drage moje kako bi to bilo divno da je istina.Plasim se da se radujem ali sigurno na testu nesto ima .nadam se samo da nismo sve kolektivno odlepile ilii da to nisu evaporacijske crte :unsure: uzasno sam zabrinuta,strah me je da ponovim test ali moracu za koji dan :)

kakvi razocarenje ima bwe da ugledas lepo crticu sa jutranjom pa ces da sizis od radosti samo ti cuj mene jer ja vec sizim heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao drage moje kako bi to bilo divno da je istina.Plasim se da se radujem ali sigurno na testu nesto ima .nadam se samo da nismo sve kolektivno odlepile ilii da to nisu evaporacijske crte :unsure: uzasno sam zabrinuta,strah me je da ponovim test ali moracu za koji dan :)

Velnes draga,na mom testu su se jedva videle,pa su malo pomalo postale upadljive....

i ti ces tako videces....

Inace Ljubo,Sunce,Uciteljice avatari su vam prelepi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakvi razocarenje ima bwe da ugledas lepo crticu sa jutranjom pa ces da sizis od radosti samo ti cuj mene jer ja vec sizim heheh

joj draga iz tvojih usta u Bozije usi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj generacijo da se nerviras i brines. Ce da vidis kad ponovis testic. Ne vredi ovako da opterecujes glavu. Znam i ja da bih u tvojoj situaciji odlepila, uradila 10 testica, ali treba pokusati ostati hladne glave, ne nadati se previse, da ne daj Boze dodje do nekog razocarenja vec joj bolje kad te kroz par dana iznenadi. ;)

bas to,uopste se ne nadam previse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace Ljubo,Sunce,Uciteljice avatari su vam prelepi.....

Hvala :)

Јао мораћу и један пред порођај, можда бих и до сад радила неки тест него не смем да шетам да одем до апотеке, а мужу кад би затражила гледао би ме овако

:blink:

Е ја сам цело време мислила да повучем Сунце за нос и заборавила гуска да то урадим кад сам је видела <_<

Следећи пут Љубо да ме подестиш да вас вучем за носиће, од мене нема вајде да се сетим, памћење ми је ко у златне рибице читавих 2 секунде :huh:

:lol: :lol:

Da, nismo se ni slikale <_<

Aaa, to se ne važi, moraš sama da se setiš :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V.N, aj' danas testić da uradiš :rolleyes: ko će da čeka sutra, prek'sutra <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V.N, aj' danas testić da uradiš :rolleyes: ko će da čeka sutra, prek'sutra <_<

P&P :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velnes draga,na mom testu su se jedva videle,pa su malo pomalo postale upadljive....

i ti ces tako videces....

Inace Ljubo,Sunce,Uciteljice avatari su vam prelepi.....

Hvala takice!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećan put Luna i Srećna Slava! :)

Hvala!!!!

Srecna slava domacice....zelim ti puno zdravlja,ljubavi i sto pre BEBU.....

Hvala, uha kako lepa zelja!!!

Srecan put i srecna slava....da slavite u miru,zdravlju i veselju jos puno,puno godina!!

Hvala!

Srecna Slava LunaMi,da se lijepo provedes da se ne umoris mnogo,i da sledecu slavu docekas sa svojim bebcom :wub: i mi tebe ljubimo t4804.gif

Uh kako divno draga. Hvala!!!!!

Fala kolega, takodje. Lepo se provedi pa se cujemo...vec mi nedostajes...m1507.gif

Hvala, cmok

Luna, srećan put, već nedostaješ t4801.gif

Empress, kerida mija t4836.gif

CMok, cmok, hvala.

Uzivaj, mila i srecna slava! Da vam donese zdravlja i bebuuuuuuuu i otera sve sekiracije!

I mi tebe ljubimo puuuuuno!!!!

265947v59bl0120s.gif (pravi kineski! :D)

Divno, hvala draga!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna Srecna ti Slava,da je provedete u zdravlju i veselju i da sledecu docekate sa bebicom u narucju.Ljubim te i pozdravljam.

P.S. Moje vestice jos nema <_<

HValaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.Ti si trudan, rekla sam ti vec!!!

Obožavam latino muziku, Hulia pogotovo, njegov glas baca u trans, kad njega slušam kao da sam na oblacima :rolleyes: :rolleyes:

g1435.gif

Oh i ja i ja

Draga moja, u zdravlju i sreci da proslavite slavu!

Ljubim te! :wub:

Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ljub ljub

Ženeeee, pao prvi x bez zaštite, sa Grand finalom t1563.gif zagrevanjee B) B)

Jjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa inventar. m0148.gif

Da nije kolega LunaMi otputovala bila bi i ona tu, ali opravdano je.

BAS TAKO. t4801.gif

nadam se da ce biti sve ok,dok neodradim jos taj uz nemam hrabrosti za nista vidis da ni vama nisam pisala,valjda ce biti sve ok.Javicu vam kako je bilo

Potpuno te rayumem draga. Samo lagano!!!!

Gde ste bando moja? c0140.gif Nije me bilo neko vreme, prvo gosti, pa mi je internet bio u kvaru, a i iskreno prijalo mi je da se malo odmorim od kompjutera, interneta i sl...počelo lepo vreme, pa sam se bacila malo na šetnju, sađenje cveća i tako to ;) Kod mene nema ništa posebno, uradila sam kontrolni bris, nema ništa, sve je čisto, hvala Bogu, sad treba da odem do dr-a da se dogovorimo oko testa na trombofiliju...ja sam opuštena, nigde ne žurim, mislim želim bebu, ali za razliku od toga kako mi je bilo npr.u ovom periodu prošle godine, sad se osećam skroz drugačije, nekako rasterećeno, nemam pojma, možda i zato što treba prvo da završim neke stvari vezano za posao, pa su mi misli malo skrenute...Šta ima ovde novo, je li nas obradovala neka čekalica? Uputite me, nema šanse da stignem da isčitam sve...ljubim vas svet4801.gif

Leno duso, svi su nalazi odlicni!!!!!!!!! Jupi

I najbolje od svega sto se ti dobro osecas :wub:

dobro jutro devojke!!! Divan dan vam zelim!!! t5212.gif

Ja sinoc dobila pa sam hepi, posle dvaaaaaaa meseca...

A sinoc sto sam se provela u Pancevu... m0168.gif

Bila na toj proslavi ziva svirka, a neki deckic pevao, jadan ni intonaciju ne zna da potrefi, slavila se master diploma a ono ko da sam na svadbu dosla. m0168.gif Bar je klopa bila super a dezert nismo ni stigli da probamo, otisli...

t4803.gif Divno draga!

Eeee pa i ja da malo pa da i ja malo promenim avatara...samo za kog kolegu LunaMi...Snezana

t4706.gif ovaj se koleZa sav raznezio!!!!!!

De ste, zene, vidim sve izmenjale avatare, ako, ako... ;) lepi su vam :)

Predivni, ali predivni

Љуба је била у праву везано за моје изненађење, од сад сам Госпоџа

Cestitam GospodZo, a uskoro i GospodZo Mama!!!! k32012.png Ljubim da pukne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма шта да ти кажем Љубо ми пратимо трендове, сад су у моди та мала венчања.

Нисмо се упознали баш добро, младожења неки стидљив није хтео ни да ме пипне кад смо остали сами

Stvarno?!

k32052.png

jao drage moje kako bi to bilo divno da je istina.Plasim se da se radujem ali sigurno na testu nesto ima .nadam se samo da nismo sve kolektivno odlepile ilii da to nisu evaporacijske crte uzasno sam zabrinuta,strah me je da ponovim test ali moracu za koji dan

VelNes draga, ocem odmah jedan test!!!! Trudna si duso moja draga 100%, rekla sam ti to pre 10 dana!!!! Imam neki spurijus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, kako je bilo na slavi, je l' si pala s' nogu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro moje drage!!!

Kao sto vidite po okupaciji teme, vratijo se Šime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k32055.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke m0162.gif

VN ja uglavnom ne vidim drugu crticu, ali ja se i neracunam jer nosim sociva, ali zeno kod tebe je vidim. Nisam te dzabe povukla za nosic. Nemoj tu da mi cekas tri dana da radis test, nego i danas jedan da padne. A sto ne uradis betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, kako je bilo na slavi, je l' si pala s' nogu?

Da znas da jesam draga moja, ali vredi. Mnogo volim slavu i okupljanja, mnogo. Jedino mi je krivo sto nismo mogli i danas da ostanemo, jer bi mogla jos msalo da pricam sa mamom. Ovako smo skoro svo vreme provele u spremanju. ALi se nadam da cu otici ponoo na par dana sama pa da malo provedemo nas dve kvalitetno vreme.

A sinoc se vratili a ono ka BG-u guzva, a mi na izlazu skoro sami :P

Dobro jutro devojke m0162.gif

VN ja uglavnom ne vidim drugu crticu, ali ja se i neracunam jer nosim sociva, ali zeno kod tebe je vidim. Nisam te dzabe povukla za nosic. Nemoj tu da mi cekas tri dana da radis test, nego i danas jedan da padne. A sto ne uradis betu?

E ako si joj rekla!!! Meni ne veruje sram je bilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.