Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bljak :P nisam je ni pipnula, majke mi, za sva buduca desavanja zasluzan je iskljucivo njm

:o :o :angry: pa je l' sam tol'ko gadna? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na komplimentu za divan avatar :rolleyes:

V.N ne bi' rekla da je ovo evaporacijska ;) jeste bleda, baš bleda, ali mislim da je trudnička, one su onako osenčene, pune, a ova tvoja je takva ;) evaporacijske su tanke, bele i ugravirane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na komplimentu za divan avatar :rolleyes:

V.N ne bi' rekla da je ovo evaporacijska ;) jeste bleda, baš bleda, ali mislim da je trudnička, one su onako osenčene, pune, a ova tvoja je takva ;) evaporacijske su tanke, bele i ugravirane.

e ali na onoj mutnoj se vidi po sred one roze senke neka bela tanka linija kao da je ugravirana :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ali na onoj mutnoj se vidi po sred one roze senke neka bela tanka linija kao da je ugravirana :blink:

Previše mi je osenčena i puna linija da bi bila evaporacijska, i to na mutnoj slici. Ne znam kako je uživo, ali meni se sad, ovako gledajući čini da nije evapor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenooo ja na prvoj slici gde si oba slikala(tamo gde se vidi ruka) ja vidim dve crte na oba testaa!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V.N, 'aj u 5 marke da nije evaporacijska? :lol::P

P.S. imaš lepe prstiće na nogama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenooo ja na prvoj slici gde si oba slikala(tamo gde se vidi ruka) ja vidim dve crte na oba testaa!!

jel i ti vidis????? ja sam mislila da se jucerasnji isprljao od peska :blink:

V.N, 'aj u 5 marke da nije evaporacijska? :lol::P

P.S. imaš lepe prstiće na nogama :P

:lol: ponovicu test za koji dan ako sam trudna saljem ti 100 marki :P

si videla kakvi su :lol: kao mladi krompiri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke divni su vam avatari :rolleyes:

Здраво свима, где сте цртице.

В.Н бре како негативан тест :angry: одлично се држи температура :(

Љуба је била у праву везано за моје изненађење, од сад сам Госпоџа :lol:

congratualtions.gif čestitam i ovde :)

VelNes i ja vidim neku crticu, ma idi kupi neki drugi samo da nije Babyrapid, ma dobro je samo dok veštice nema :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel i ti vidis????? ja sam mislila da se jucerasnji isprljao od peska :blink:

:lol: ponovicu test za koji dan ako sam trudna saljem ti 100 marki :P

si videla kakvi su :lol: kao mladi krompiri :lol:

ma da!! vidi se lepo na oba testa!! aj za dva dana da radis opet,ako mozes radi i sutra :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan devojke.Uradila sam test jutros sa prvom jutarnjom ,mislim da je evaporacijska crtica u pitanju posto se bas slabo vidi i pojavila se posle 10 min.hs4-IMG014.jpg slikala sam i sa foto aparatom ali je opet mutna,verovatno ja ne znam da slikam :huh:

VelNes kad skilas ne moras bas toliko blizu, varovatno ti bas zato fokusira sve okolo a to sto priblizis zamuti, probaj tako. ;) Jako je mutno tako da nista ne vidim. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo,Sunce,Uciteljice divni su vam avatari :rolleyes:

Hvala generacijo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ponavljam test za 2 dana ako ne dodje veca vestica,skoknucu do NBGD u Lili da kupim ReciMi ,posto cu prvi put da ga radim njega mozda mi se posreci :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Здраво свима, где сте цртице.

В.Н бре како негативан тест :angry: одлично се држи температура :(

Љуба је била у праву везано за моје изненађење, од сад сам Госпоџа :lol:

Gospodzo,cestitam. Nek vam je sa srecom i da dugo uzivate u vasoj ljubavi.

Сунце пао први без одела за господина :lol:;)

Јао једва чекам крај месеца, ух те твоје премијере су фантастичне, не секирај нам се, овај пут Љуба је умешала прсте, има све да буде како треба.

Umreh os smeha...

VelNes,prvo nista nisam videla ni na jednoj slici,a onda sam se lepo potrudila i zaista se vide crtice na oba testa. Sacekaj jos koji dan,pa ako doticne nema(a nece je biti) ti ponovi sa ReciMi. Bt se lepo drzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,avatari su vam odlicni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasla sam ovu sliku,pa sam se setila koliko je jekic testova uradila i kako je rekla da ce i pred porodjaj uraditi jedan

pregnancy_test.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasla sam ovu sliku,pa sam se setila koliko je jekic testova uradila i kako je rekla da ce i pred porodjaj uraditi jedan

pregnancy_test.jpg

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa je l' sam tol'ko gadna?

Ma ne ti :lol: zamislila sam da sam upetljala prste tamo gde se bebe prave :wacko:

e ali na onoj mutnoj se vidi po sred one roze senke neka bela tanka linija kao da je ugravirana

Nema veze sta se na fotki vidi, vazno da se uzivo ne vidi. Lepo se vidi skoro na svim fotkama, pa cak i na jucerasnjoj. Ja bih na tvom mestu sad svako jutro radila po jedan da se nasladjujemo sve jacoj crtici :rolleyes: Evo, malo sam zumirala i prebacila u negativ, sklona sam da ti vec sad cestitam, al ajde sacekacu dan dva

hh5-gpy-P4.jpg

Хвала драга моја Анчи

1. Ма немој да се оптерећујеш страховима овај пут, мора да буде све у реду, овај пут беба те чека, нашла си доброг лекара, нашла си лекове, све ће да буде 0К, а и мора мазила си ми стомачић

Хвала Сунце.

Хвала В.Н, ето решили смо да не живимо више у греху, мада нам је добро ишло :D

Ма шта да ти кажем Љубо ми пратимо трендове, сад су у моди та мала венчања.

Нисмо се упознали баш добро, младожења неки стидљив није хтео ни да ме пипне кад смо остали сами :D

2. Ма шта да је не пипнеш, па јеси ли је ти видела, ко лутка је бре, ја бих је пипнула него не могу од стомака

3. Ја брате мили видим лепу црту, узми РециМи тест, он је бољи, сигурна сам да ће лепше да се види на њему.

1. I ja cu kad dodjes ovde na lezanje :rolleyes: Samo sto ce tad da predje u stomacinu i mazicu ga sa obe ruke :lol:

2. Ni ja ne mogu od stomaka :lol:

3. Imas ReciMi test da kupis u Lilly-ju, on ce pre da ti pokaze lepe crte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ponavljam test za 2 dana ako ne dodje veca vestica,skoknucu do NBGD u Lili da kupim ReciMi ,posto cu prvi put da ga radim njega mozda mi se posreci :unsure:

Kako mozes da izdrzis da ne uradis sutra jedan :blink:

Evo opet slicica tvojih testova, sad ce nadam se vece da mi postavi

p57-gpy-P4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako mozes da izdrzis da ne uradis sutra jedan :blink:

Evo opet slicica tvojih testova, sad ce nadam se vece da mi postavi

p57-gpy-P4.jpg

jaaaaaaao kako se sad lepo videeee :lol: ma ja se osecam kao da ih nisam ni videla,uopste se ne nadam previse-dok ne vidim tamnije crtice ja uopste nemam nameru da verujem. ;) Sutra ce sestra da mi kupi recimi test.Rekla sam joj sa mi uzme jedno 5-6 komada za svaki slucaj.Ako ne uspe ovaj put,da ih iskoristim sledeci put.Jedino zasto sam pomislila da mozda jesam je to sto mi se svremena na vreme desava da osetim miris kiselog mleka,ali nekako tupo kao da mi vetar nanese odnekud :blink: .Gotovo,vec sam pocela da tripujem-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes, brate mili, pa ti si trudan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b1d-IMG013.jpg

opet je mutno grrrrr,ma foto aparat mi je na poslu a kamera mi se nesto pokarambasila na telefonu :angry:

kakvi beo nije mpoguce dfa je beo samo ti se tako cini,malo nagnut monitor i ja saml se izvalila na krevet uhhh odmah sam se digla kad sam videlu drugu crticu jeeeee pa ti si trudna jupiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel i ti vidis????? ja sam mislila da se jucerasnji isprljao od peska :blink:

:lol: ponovicu test za koji dan ako sam trudna saljem ti 100 marki :P

si videla kakvi su :lol: kao mladi krompiri :lol:

kakve krompire xixixi

a kome cete to slati pisma pa toliko maraka vam treba hahaha

jekic pa gospodzo cestitam vam od srca i zelim vam sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Здраво свима, где сте цртице.

В.Н бре како негативан тест :angry: одлично се држи температура :(

Љуба је била у праву везано за моје изненађење, од сад сам Госпоџа :lol:

Cestitam gospodjo....da zivite u sreci i zdravlju sa vasim bebicama 100godina...

jaaaaaaao kako se sad lepo videeee :lol: ma ja se osecam kao da ih nisam ni videla,uopste se ne nadam previse-dok ne vidim tamnije crtice ja uopste nemam nameru da verujem. ;) Sutra ce sestra da mi kupi recimi test.Rekla sam joj sa mi uzme jedno 5-6 komada za svaki slucaj.Ako ne uspe ovaj put,da ih iskoristim sledeci put.Jedino zasto sam pomislila da mozda jesam je to sto mi se svremena na vreme desava da osetim miris kiselog mleka,ali nekako tupo kao da mi vetar nanese odnekud :blink: .Gotovo,vec sam pocela da tripujem-

TRUDNA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes kao da tu ima nesto :huh: ali je mutno <_< a jos i babyradid <_<

Ljubo,Sunce,Uciteljice lepi su vam avatari :rolleyes:

Tek sad stigoh da odgovorim. Fala si!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla nazad :wub:

P&P

jupiii stigla vestica!! znaci bila si u mom kraju?? sto nisi svratila na kafu :P

cestitam Jekic draga!!!! bas te mi lepi, sve najlepse od srca :wub:

Ti si iz Panceva?

Ebi drugi put kad budem bila sama, ovo je bilo bas iznenada i isla zbog prijateljice.

Ce se dogovorimo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.