Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

jao devojke radila sam test - JEDNA CRTA !!!!!

baš sam se rastužila..... ne znam šta se dešava.... imala sam 28.02 poslednju, i po mom sam trebala dobiti 28.03 (jer to je 28i dan, zar ne?)

a evo još ništa...

sad sam baš zbunjena....tužna sam....uffff

sve mi se čini kako ću dobiti... i da ovo što osećam je ustrvati pms i ništa drugo....

Moj savet ti je da sacekas jos dan-dva,kao sto neko vec rece mozda ti je ovulacija kasnila pa nisi imala dovoljno hcg u urinu koji se u prvom tromesecju od 24 do 48h povecava za duplo,ili radi betu pa da budes sigurna. U svakom slucaju trudna ili ne ako ne dobijes poseti dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas shvatila da sam se preracunala,mislila sam da trebam dobiti 5og a ustvari trebam treceg.Februar me zbunio skroz. Tek danas su me pocele boleti grudi ali samo sa strana i nije jak bol kao sto inace bude,ledja me bole kao nikad do sad i nema onih groznih bubuljica koje poiskacu 7 dana pred vesticu. Malo pre sam uradila test i samo jedna crtica.Inace kupila sam istu marku testa sa kojim sam utvrdila i prvu trudnocu pre kasnjenja ali je drugacije pakovanje,i posle sam procitala na upustvu da se radi tek nakon sto izostane veca. To mi daje malo nade,cekacu treci pa ce mo da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se pridruzim!Mesec dana radimo na tome da ostanem trudna po drugi put,pa nadamo se da cemo ubrzo i uspeti,da necemo morati dugo da cekamo.Pritom jos i trebam da se vratim na posao jer je isteklo porodiljsko a vise bi volela da malo radim pa opet na trudnicko i porodiljsko. Veliki pozdrav za sve!Svima drzim fige! :rolleyes:

DOBRO NAM DOŠLA!!! Da što pre ugledaš svoje dve crtice!!!

g20082.gif

Jeko Beko ajde radi test, pa javljaj da se radujemo!!! h13042.gif

Lucija 2 daj Bože da je rano ili da je test pogrešio, držim ti palčeve!!!k05195.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro...

jutros u 5:33 me je probudio bol i ......

dobila sam :(

nekako sam tužna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

budi malo tužna a onda glavu gore pa u nove pobede

a ja sad odo na folikometriju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi žao mi je...ali glavu gore, čim ispratiš vešticu, spremi se za nove radne pobede!!!

Yora javljaj kako si prošla na folikulometriji ;) I ja sam trebala sad negde da počnem, ali pošto mm sutra ili prekosutra ide na 2 nedelje, neću da idem za džabe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка бери ти трешњице за сваки случај, можда ти од чајева овулација мало подрани.

E kad već reče...juče odem u wc, kad vidim počela ona plodna sluz, rastegljiva, samo još nije onako bistra i providna...ali počela...baš sam se iznenadila, kod mene to bude mnogo kasnije, juče mi je bio tek 9.dan ciklusa :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ето видиш, сад само бери, бери пре него што ти оде мужић, можда ће да ипак буде нешто овај месец.

И ја чекам да добијем па да кренем са чајевима, нисам хтела пре менструације јер хоћу да кренем са њима како треба.

Virak možeš da kreneš da piješ čim ga nabaviš, a i hajdučku travu. Ja sam tako, počela sam nekoliko dana premensturacije i bilo mi je još bolje jer me nije boleo stomak kad sam dobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde devojke, citam postove i ocekujem da pocnete lagano da prijavljujete dve crtice

Jeko beko, tebi od srca zelim da im povuces nogu i prijavis nam sutra pozitivan testic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde devojke, citam postove i ocekujem da pocnete lagano da prijavljujete dve crtice

Jeko beko, tebi od srca zelim da im povuces nogu i prijavis nam sutra pozitivan testic

:)

Hvala ti, daj Bože!t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Yora javljaj kako si prošla na folikulometriji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo pre sam se vratila, izmerio me i rekao da dođem u nedelju na merenje. Opet. Pa verovatno od utorka se bacam na trešnice i na lov na mužića-pužića. Juuuuuuppiiiiiii

Samo napred, da poraste lepi i veliki folikul, da pukne, pa da spermići krenu u lov!!!t1544.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Jekic,evo potpisujem isto sto si rekla..A moze i prepisujemk0502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na srdacnoj dobrodoslici! Nadam se da cemo imati uskoro neke lepe vesti! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 10 dana izostanka menstruacije...smo ugledali dve crtice :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 10 dana izostanka menstruacije...smo ugledali dve crtice :))))))

Čestitam!!!

congratulations-desi-glitters-19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма потписуј-преписуј није ни битно, само да смо у праву и да Јора добије две цртице.

A i vi samnom. Ma kad dohvatim muža ima odma da napravi blizance

Nakon 10 dana izostanka menstruacije...smo ugledali dve crtice :))))))

Jupii

šalji bebi prašinu i vuci nas za nosiće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se pridruzim!Mesec dana radimo na tome da ostanem trudna po drugi put,pa nadamo se da cemo ubrzo i uspeti,da necemo morati dugo da cekamo.Pritom jos i trebam da se vratim na posao jer je isteklo porodiljsko a vise bi volela da malo radim pa opet na trudnicko i porodiljsko. Veliki pozdrav za sve!Svima drzim fige! :rolleyes:

Vladanag20037.gif Ostani s nama da ti brze prodje vreme do zeljenih plusica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro...

jutros u 5:33 me je probudio bol i ......

dobila sam :(

nekako sam tužna....

Nemoj tugovati,ides u sledeci krug,u nove nadeg40009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo pre sam se vratila, izmerio me i rekao da dođem u nedelju na merenje. Opet. Pa verovatno od utorka se bacam na trešnice i na lov na mužića-pužića. Juuuuuuppiiiiiii

Ajde,ajde,posao cekat1516.gif pa da se radujemot8310.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta nam radiš ti Suncokret, jesi li vredna? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 10 dana izostanka menstruacije...smo ugledali dve crtice :))))))

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 10 dana izostanka menstruacije...smo ugledali dve crtice :))))))

Plavookicat3736.gif Begaj u "prvo tromesecje"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta nam radiš ti Suncokret, jesi li vredna? :lol:

Juce nisam,bila svekrva na jedan dan(sramota :lol: )al zato danast1560.gif :lol:

pa da vidimo 13-og sta smo smuckali :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzgred Lenocka,procitala sam sad na jednoj temi nesto lepo sto si napisala :) Idem da ti se zahvalim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.