Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

I meni ponekad bude tako, pa sutra hodam kao kauboj :lol:dwu-holebi.jpg

A ponekad mogu ihihi, po celu noć :lol:t15176.gif

Meni stalno bude tako,eh,izgleda da Veseljak i ja mozemo samo da sanjamo o Zvoncicinom rekordu...s0528.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene ja pukoh više od ovih čajeva, popijem kad se skupe svi skoro 2 litra dnevno t0374.gif

Ne znam dokle ću ovako da izdržim, pokoleba me i to što će mm da bude često odsutan, pa pomislim da li uopšte ima vajde da ih pijem, ali opet...kad sam već počela, guraću, pa dokle stignem...samo da upali!t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,nemoj da se kolebas nikako,ti ih lepo pij,ako ne upali sad dok ti muz cesto bude na putu,onda ces bar pripremiti organizam na pravi nacin za ono najlepse,ne moze da odmogne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da upali!t0803.gif

Naravno da ce da upali,m1211.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма девојке нећемо више о томе, боље ћемо о трешњицама, ја сам синоћ онако болесна обрала 3 пута t1811.gif

Вежбам за следедћи месецp1003.gif

Svak cast Jekic,tako i treba,samo se volite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2924.gifdevojke

Jel palo juce?t1594.gif :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pijem Suncokret, pijem <_<

Pa...t1807.gif jeste...palo jet15119.gif :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pijem Suncokret, pijem <_<

Pa...t1807.gif jeste...palo jet15119.gif :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Moja omiljenas0528.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Moja omiljenas0528.gif

Jedna od... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm juce zaspao u 18.30h,i kaze da ga probudim za sat vremena,ja ga budim a on "za 15min",posle nije hteo da ustane :angry: a ja ovuliramt1502.gif

More kad sam ga kasnije probudila iz dubokog sna"ustaaajj" i dohvatila ?page=1]t1514.gifPosle toga sam zaspala ko jagnje,on je imao nesanicu,nije mogo dugo da zaspit1463.gifb0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao devojke radila sam test - JEDNA CRTA !!!!!

baš sam se rastužila..... ne znam šta se dešava.... imala sam 28.02 poslednju, i po mom sam trebala dobiti 28.03 (jer to je 28i dan, zar ne?)

a evo još ništa...

sad sam baš zbunjena....tužna sam....uffff

sve mi se čini kako ću dobiti... i da ovo što osećam je ustrvati pms i ništa drugo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bibi <_< mada nista nije gotovo dok ne dobijes,testovi hoce nekad i da zakazu,ili da ti je kasnila ovulacija,ne predaj se, jos ima nade,ako nista drugo,ide novi mesec,novi pokusaj,nemoj pasti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao devojke radila sam test - JEDNA CRTA !!!!!

baš sam se rastužila..... ne znam šta se dešava.... imala sam 28.02 poslednju, i po mom sam trebala dobiti 28.03 (jer to je 28i dan, zar ne?)

a evo još ništa...

sad sam baš zbunjena....tužna sam....uffff

sve mi se čini kako ću dobiti... i da ovo što osećam je ustrvati pms i ništa drugo....

Zašto ne uradiš betu, da budeš sigurna. A onda kod lekara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao devojke radila sam test - JEDNA CRTA !!!!!

baš sam se rastužila..... ne znam šta se dešava.... imala sam 28.02 poslednju, i po mom sam trebala dobiti 28.03 (jer to je 28i dan, zar ne?)

a evo još ništa...

sad sam baš zbunjena....tužna sam....uffff

sve mi se čini kako ću dobiti... i da ovo što osećam je ustrvati pms i ništa drugo....

Nista jos nije gotovo,Mozda je jos rano da pokaze test.Sacekaj jos neki dan pa ako vestica ne dodje , a nece . ti ponovi ili uradi betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi,nista nije gotovo dok "ona" ne dodjek07007.gif...Strpi se jos malo,sacekaj,a ako ipak dodje,tu je sledeci mesec,pa vredno u nove berbet1507.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Биби тестови некад закажу, кад например касни овулација, они, наравно, не могу да покажу две црте јер тад нема довољно хормона. Најбољи пример за то је Сека , она је радила тест, чак је и радила бету, и тек после две недеље јој се показало.

ufff..... sačekaću još malo pa ću da vadim krv... ukoliko ne dobijem pre toga....

ja mislim da je meni ovulacija kasnije, jer sam jednom bila na uz oko 20og i tad mi je doca rekla da su mi plodni dani.... po slici sa uz...

ma ne znam više .... danas nisam ni raspoložena, nervozna sam, ujedala bih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi sačekaj još malo...i meni je obično kasno ovulacije oko 20-tog dana, pa mi ciklus bude po 35 dana...u svakom slučaju nemoj da se razočaraš, nego što kaže Ivana84-u nove berbe!t15205.gif

Jekić ako ne možeš da nađeš, kaži, poslaću ti ja, samo mi javi!m0125.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce je bila ovulacija....za 15 dana videcemo sta smo uradili ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce je bila ovulacija....za 15 dana videcemo sta smo uradili ;) ;) ;)

Veseljace,ti i ja cemo zajedno da cekamo ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мали Весељаче можда нам за 15 дана, објавиш да чекаш једну малу мрвицуt8301.gif

Леночка ако не нађем за 5 дана, јавићу ти се на пп да се договоримо, узела сам Мацину и Хајдучку траву, и Жалфију, још ми тај Вирак хвали, кад само помислим колко то треба течности да се пије, има да будем ко балон.

jekic sto ne probas na pijaci od prodavaca da nadjes,ja sam Virak kupovala kod jedne zene,nista divlje,ima zena svoje radnje,e-mail adresu,bavi se time,sve cisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет ја сам звала ову жену, али нико ми се није јавио. После сам окренула једну рођаку из Ниша и она ми је рекла да ће да ми нађе Вирак, тако да од следећег циклуса почињем са свим чајевимаb0247.gif

Bravo,eto,resen problemh13079.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iz tvojih usta u bozije usi!vazi se za test!m1212.gifi!!!

Ajde bre,ja ceo dan cekam tebe misleci da si ga vec kupila i odradila i da ces da nam javis srecne vesti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

plasim se da ga uradim!eto iskreno!aj prekosutra ga radim!!!

Zasto se plasis? Sta moze da se desi? Nesto sto si do sad vec mnogo puta videla,a u najboljem slucaju ono sto najvise zelis ;) Mada,mozda je i bolje da ga uradis prekosutra,da budes sigurnija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko nemoj da cujem da se nervirask05104.gifto skodi tvom organizmu a mozda i bebicik05139.gif....

Sacekaj jos malo pa radi testic,daj Boze da obradujes sebe i nask05164.gif

Saljem ti jedan poljubac,i malo smanji nervozut4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se pridruzim!Mesec dana radimo na tome da ostanem trudna po drugi put,pa nadamo se da cemo ubrzo i uspeti,da necemo morati dugo da cekamo.Pritom jos i trebam da se vratim na posao jer je isteklo porodiljsko a vise bi volela da malo radim pa opet na trudnicko i porodiljsko. Veliki pozdrav za sve!Svima drzim fige! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.