Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jekic...glvu gore,sta ti je...Znam da sti razocarana,isto je i meni tako bilo pre tri dana,ali sta je tu je,novi mesec je pred nama i mozda je bas taj-tajh13071.gif Na dan kad sam dobila,drugarica mi javlja da je opet trudna i evo ceka trece dete,uh bas sam bila neka grozna i potistena nisam mogla cak ni normalno da se radujem zbog nje(kako ovo grozno zvuci).....

Ali idemo dalje,sad ce sezona tresnjica njam njam,mada ja i ove vansezonske berem hihihit1519.gif

Doci ce i nas mesec,izgleda da su nam bebice trvrdoglave :wub:

Tako i meni isto. Danas am saznala da mi je jos jedna prijteljica trudna,i jeste mi drago zbog nje ali sam u isto vreme i razocarana :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam nekad ljubomorna,to je neko normalno stanje za nas koji imamo poteskoce da dobijemo bebu,i cesto me grize savest zbog toga,nisam zlobna,daleko od toga,ali kao da u tim trenutcima kad cujem da je neko trudan od mojih drugarica imam nekog djavola u sebi :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako i meni isto. Danas am saznala da mi je jos jedna prijteljica trudna,i jeste mi drago zbog nje ali sam u isto vreme i razocarana :(

joj meni niko ne sme više ni da kaže da je neko trudan....tačno znam kako se osećaš...

nije ti krivo zbog nje, ali uvek se pitaš kad ćeš ti....

a ja sam malopre videla moju drugaricu kako šeta sa kolicima... ufff.. nekako sam baš bila ljubomorna.....

danas kupujem test i radim sutra ujutru...

ne smem previše da se nadam jer se sve bojim kako ću se razočarati....samo mislim na to kako ću na posao ako ujutru vidim 1 crtu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da vam se pridružim...što kaže Jekić nisam ljubomorna nego mi je krivo što nemam i ja bebu :( Sinoć smo bili kod komšija koje imaju bebu, pa došle i druge komšije koje imaju bebu i stariju devojčicu i ja sam uzela manju bebicu, ova veća prohodala, pa ljubomorna što držim ovu manju, jer me baš voli i mota mi se oko nogu, pa je ja držim za ruku i šetamo...a i ovo starija devojčica hoće da se igramo...a ja mislim "kad ću tako sa mojom decom" :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako bice sve u svoje vreme ja sam rekla uvek , nemozemo mi kad hocemo nek=go kad ono hoce i kad ti bog da zato veruj da i tebe i svaku od vas ceka beba ....a sve to sto osecate je normalno ....

Znam Zvončice i ja sebi to stalno govorim i nemoj da misliš da sam klonula duhom ili da sam razočarana, nego eto, dođe mi ponekad u ovu moju ludu glavu tako nešto...ali brzo se razvedrim jer čeka mene moja beba :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke, ja sam ovde nova i isto cekalica kao i vi.

Radila sam folikulometriju pre desetak dana i imala sam folikul od 21mm, primila Pregnyl 5000 i sad mi ostaje opet da cekam. Imate li vi iskustva sa Pregnylom?

Trebala bih da dobijem oko sedmog, ali me ovih dana bole grudi sa strane, tj do pazuha, da li to moze znaciti da sam mozda ostala trudna. Inace kad treba da dobijem bole me cele grudi, ali se to nije dogodilo u zadnjih par menstruacija.

Pozdravljam vas sve puuno, zelim vam da vas ta vestica ne poseti bar u narednih 9 meseci.

Mmilena DOBRODOSLA u nas caroban svet t123031.gif

Ja sam primala pregnyl 5000, kako je meni dr. rekao ta injekcija stvara pogodno tle za razvoj folikula i zacece, meni nije pomogao jer sam ja specifican slucaj (pcos i endometrioza), ako nemas nikakvih problema sve su sanse da ostanes trudna, meni su posle primanja te injekcije jajnici ludeli, cak su mi i odnosi bili bolni, sad svaki organizam je drugaciji i to ne mora da znaci da ces i ti tako proci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма девојке нећемо више о томе, боље ћемо о трешњицама, ја сам синоћ онако болесна обрала 3 пута t1811.gif

Вежбам за следедћи месецp1003.gif

U pravu si...da pređemo na lepše teme...

Ja se spremala sinoć, ali zaspala dok je mm gledao utakmicu :unsure: Danas moram prvo da nadoknadim za juče, pa onda da "odradim" današnju dozu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ја сам јуче три пута а од данас имам мигрену,

b0282.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма девојке нећемо више о томе, боље ћемо о трешњицама, ја сам синоћ онако болесна обрала 3 пута t1811.gif

Вежбам за следедћи месецp1003.gif

TO KRALJICE !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene trešnjice čekaju za par dana, sutra idem na folikometriju pa kad doca kaže beri a ja na muža

b0277.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јао Леночка па ти ћеш данас баш да се нарадишt1589.gif

ја сам јуче три пута а од данас имам мигрену, доста ми је је трешања за овај месец

Joj, ćuti, gotova sam, nema mi bežanja :unsure:

A ti, vrednica naša, mora da ti je posle sinoć tm ovako izgledao t15167.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene trešnjice čekaju za par dana, sutra idem na folikometriju pa kad doca kaže beri a ja na muža

b0277.gif

Stisni ga!t15181.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sad najvise sto sam obrala 6 puta u danu bravo ja t2019.gif dok nisam ostala trudna 2 puta minimum dnevno :lol: a sad jedno velikooo 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Pa ti si potrošila zalihe...čekaj sad da se malo obnove trešnjice, pa opet u berbu!!!t15205.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sad najvise sto sam obrala 6 puta u danu

b0705.gif Bravo Zvoncice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Jekić dobra si! b0205.gif

Meni mm kaže kad me uhvati tako pa krenem da ga spopadam "mora da su ti plodni dani, uhvatilo te teranje" :lol: :lol: :lol: A onda jednom kad je on mene krenuo da spopada kaže mi "izgleda da su meni sad plodni dani" b0260.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svima vam zelim ovo....daj-baby-f.jpg

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, što je slatko...t1843.gif

Daj Bože!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јоро сад напад на мужаt1535.gif

Леночка мој драги и ја обично овако изгледамо t1524.gif ја сам ова ружичаста.

Јадничак синоћ није знао шта ми би, обично облеће око мене цео дан а синоћ ја у напад и хоћу још, био је баш овакавm1827.gif

U napad nego šta.

E jesi blesava. Ti si svog baš stisla

t1851.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvoncica 6 puta? Covece,svaka cast,mm i ja max 2 puta jer meni se posle drugog puta dole sve upali,posle izgledam ko prebijena macka,jedva hodam t2514.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veseljace divna slika,kako da se covek ne raznezi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvoncica 6 puta? Covece,svaka cast,mm i ja max 2 puta jer meni se posle drugog puta dole sve upali,posle izgledam ko prebijena macka,jedva hodam t2514.gif

I meni isto tako,a ne znam zbog cega :blink: :blink: mislim htela bi ja jos al ne mogu, zna li neko kako da to sprecim i da uzivam kao Zvoncica ???? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo mi je ubedljivo najbolja fora kad su plivaci u pitanju :lol:

genijalno

b0282.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni isto tako,a ne znam zbog cega :blink: :blink: mislim htela bi ja jos al ne mogu, zna li neko kako da to sprecim i da uzivam kao Zvoncica ???? :unsure:

Ja sam jos kao mala imala problem sa tim,osetljivo mi je dole od kad znam za sebe,secam se da je mama stalno morala da mi duva kad se upali :lol: Milslim da to ima veze sa velikom preosetljivoscu sluzokoze vagine i u sexu od silnog trenja dodje brzo do upale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvoncica 6 puta? Covece,svaka cast,mm i ja max 2 puta jer meni se posle drugog puta dole sve upali,posle izgledam ko prebijena macka,jedva hodam t2514.gif

I meni isto tako,a ne znam zbog cega :blink: :blink: mislim htela bi ja jos al ne mogu, zna li neko kako da to sprecim i da uzivam kao Zvoncica ???? :unsure:

I meni ponekad bude tako, pa sutra hodam kao kauboj :lol:dwu-holebi.jpg

A ponekad mogu ihihi, po celu noć :lol:t15176.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.