Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

cao ste drage moje forumasice,meni je danas super samo sto me neka kiselina izjeda,grudi su ok nema bolove,pms je prisutan onako pa zbog tog bola imam kiselinu,polovina i dalje tu i tamo razvaljuje ali nista strasno,eto za razliku od prve trudnoce ova ce mi biti totalno razlicna :lol: nadam se da necu morati da lezim u krevetu a i srclence ce mi pomoci oko toga hehhe

Uradila sam danas dva testa,testove koje mozes uraditi 4dana prije izostanka ciklusa,ja bi trebala nedobiti u sredu a danasnje testove s ovakve

jrf-P42303.jpg

idem sad kod maticnog po uput za laboratoriju,ali prvo cu jos nesto pojesti ljubim vas sve i zelim da sto prije vidite pozitivne testove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa čitam Vas redovno i zaista se divim generalnom optimizmu ove teme mada mi je pomalo i tužna .... kada pročitam koliko nadanja, očekivanja, i svega ostalog a onda ispadne .... ništa... Da mogu virtuelno da vam pošaljem nešto lijepo :) to bi onda bilo nešto ovako :) .... sa simboličnim značenjem :D

wallpaper-4470.jpg

jao duga nesto najlepse,dve godine kako nisam videlu dugu ovde ali sam pre neki dan videla duplu nesto najlepse,imam slike od prije dve godine pa cu vam kasnije pokazati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srculence, definitivno si trudna, nema sumnje, samo još i gin. da potvrdi, a tad ću i da ti čestitam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srculence, definitivno si trudna, nema sumnje, samo još i gin. da potvrdi, a tad ću i da ti čestitam ;)

kod ginekologa sam tek 29maja ;)

idem da seobucem i pravac kod kod dokija po uput za lab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz HVALA!!!!!

Srculence, vec sam ti sve rekla, jos da dr potrvdi, ti stavis tiker i zbrises u prvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa čitam Vas redovno i zaista se divim generalnom optimizmu ove teme mada mi je pomalo i tužna .... kada pročitam koliko nadanja, očekivanja, i svega ostalog a onda ispadne .... ništa... Da mogu virtuelno da vam pošaljem nešto lijepo :) to bi onda bilo nešto ovako :) .... sa simboličnim značenjem :D

wallpaper-4470.jpg

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://youtu.be/cH0mgh3lnIs dobra fora na kraju klipa :lol:

:lol:

Luna znaci i ti ne prtis na casu smashfreak.gif

opasna cekalica bolje joj se ne zamerati.... :rolleyes:

Hej, imas li zaba tu kod tebe??? Ljuba nam je rekla da ima jedan test sa zabom; stavis zabu u teglu, ispiskis se po njoj i ako si trudna zaba garant umire!!!!!

:o:blink:

Topaz hvala na tako pozitvnoj slici...

srculence pa cestitam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je jos uvek beo kao sneg,11dpo,stomak boli svaki dan vesticara stize, i tako dan za danom i nista sve uzalud...koliko sam buljila u test pocele mi se pricinjavati crte :blink:527483_389828424373747_100000397790767_1398223_389828374373752_100000397790767_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je jos uvek beo kao sneg,11dpo,stomak boli svaki dan vesticara stize, i tako dan za danom i nista sve uzalud...koliko sam buljila u test pocele mi se pricinjavati crte :blink:

ja na prvom vidim jaako bledu crtu....na drugom ne jer je blizu pa je mutno..aj nek neko stavi negativ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja na prvom vidim jaako bledu crtu....na drugom ne jer je blizu pa je mutno..aj nek neko stavi negativ..

P&P

Nego devojke, da vas nesto pitam.

Malopre sam posle ko zna koliko vremena uzela Maybe Baby i evo sada mi pokazuje oulaciju. Razgranalo se samo tako!!!!

Sta sad pa to znaci? Nisam bas mlogo uverena u njega, ali ipak (eto jopet se hvatam za slamcicu, eh zivote).

Gdi je Ljuba sada? Ona bi to odmah nasla neko nadahnuto objasnjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P

Nego devojke, da vas nesto pitam.

Malopre sam posle ko zna koliko vremena uzela Maybe Baby i evo sada mi pokazuje oulaciju. Razgranalo se samo tako!!!!

Sta sad pa to znaci? Nisam bas mlogo uverena u njega, ali ipak (eto jopet se hvatam za slamcicu, eh zivote).

Gdi je Ljuba sada? Ona bi to odmah nasla neko nadahnuto objasnjenje

ja ne znam njemu bas ne verujem..jer je i mom muzu pokazao O :lol: :lol: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne znam njemu bas ne verujem..jer je i mom muzu pokazao O :lol: :lol: :blink: :blink:

I mom, ali eto ... rekoh da se za slamcicu vatam.

A razgranalo se - prolece, eh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mom, ali eto ... rekoh da se za slamcicu vatam.

A razgranalo se - prolece, eh

kod tebe je bila lepa O...mozda ce sutra skociti BT?? svi se mi nadamo do poslednjeg dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

opasna cekalica bolje joj se ne zamerati.... :rolleyes:

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opasna cekalica bolje joj se ne zamerati.... :rolleyes:

Znam karate, kung-fu, sumo i ostale japanske reci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala ako bude, biras imena sa mnom!

Jeeeeeeeeeeeee!!!! Imam ja vec spisak, ima sva da ti predlozim! Jupi!

ja u ti dati samo imaj malo strpljenja heheh

prije sam pila sa jednu malu kasiku sekera pa sam pocetkom meseca sa dve a sada vec sa tri

:lol: Ti si jos gora od mene, meni je jedna kasicica-slatka kafa! :lol: Ti pijes secer sa ukusom kafe! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeeeeeeee!!!! Imam ja vec spisak, ima sva da ti predlozim! Jupi!

:lol: Ti si jos gora od mene, meni je jedna kasicica-slatka kafa! :lol: Ti pijes secer sa ukusom kafe! :D

Znaci dogovor je pao, jos samo da se desi i taj momenat, eh.

Ranije sam pila sa 4 kasicice secera, a onda pocela nasilno da smanjujem i dosla na jednu. I opet gledam: Stigla vam je posta!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci dogovor je pao, jos samo da se desi i taj momenat, eh.

Ranije sam pila sa 4 kasicice secera, a onda pocela nasilno da smanjujem i dosla na jednu. I opet gledam: Stigla vam je posta!!!!

A ja kreten gledam da li si mi poslala poruku! hahahah :lol: Nacisto sam luda!

Uf bre, mnogo 4! :unsure: Svaka cast sto si smanjila na jednu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lunami nemoj da zabusavas bwe sa tim o testovima daj jedan pravi za trudnice molim te

simona nazire se bleda crtica ;) nisam ni morala da zagledjujem odmah sam je videla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sto sam starija sve sladju kafu pijem :wacko: Pocela sam sa jednom kasicicom a sad pijem sa tri! Meni je muka od "gorke" kafe, kad kazem gorka mislim nedovoljno slatka, sa dve mogu da popijem ali jedva, bez secera uopste ne mogu da progutam, verujte probala sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam karate, kung-fu, sumo i ostale japanske reci ;)

5yjbztv.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija2012 sto se ne kuckas s nama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simona nazire se bleda crtica ;) nisam ni morala da zagledjujem odmah sam je videla

Ne znam i ja uzivo kad gledam kao da ima nesto,mada stomak me boli pa prestane,pa se ja ponadam,pa me opet zaboli pa vise ne znam sta da mislim,joj ovo izludi covjeka nacisto...b0703.gifb0708.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija2012 sto se ne kuckas s nama?

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam i ja uzivo kad gledam kao da ima nesto,mada stomak me boli pa prestane,pa se ja ponadam,pa me opet zaboli pa vise ne znam sta da mislim,joj ovo izludi covjeka nacisto...b0703.gifb0708.gif

I ja an prvom kao nesto vidim... Ali nisam bas sigurna..

Da probas sutra ponovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.