Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jos tacno sat vremena do trenutka kada ce nove tv zvezde zasijati na nasem nebu!!!!!

Ja se glupiram a vi ni da mi skrenete paznju da to radim bwe. Tek sam sada videla SUnce da si ti lepo napisala da je sutra "U trendu" a ja naraFno skapiram da je danas, pa an sva zvona najvaljujem za koliko ce poceti emisija.

O Boze!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se glupiram a vi ni da mi skrenete paznju da to radim bwe. Tek sam sada videla SUnce da si ti lepo napisala da je sutra "U trendu" a ja naraFno skapiram da je danas, pa an sva zvona najvaljujem za koliko ce poceti emisija.

O Boze!!!!

Mozda je to samp jos jedan znak zaaa.... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala devojke na komentarima za testic, znala ja da je negativa ali rekoh da postavim da se ne ljutite posle. m0161.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije pozitivan, jer mora da bude jaka crta. A koju koncetraciju meri, šta piše na njemu

nemam pojma ellena, bacih ga. to je onaj baby time. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala devojke na komentarima za testic, znala ja da je negativa ali rekoh da postavim da se ne ljutite posle. m0161.gif

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemam pojma ellena, bacih ga. to je onaj baby time. :huh:

:unsure::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ako je ovo vama negativno...vidi se neka blijeda crtica..ali vidi se...znaci onda je negativno i to malo sto se vidi...pih....jebo ti to....

Alex, ne stresiraj se :lol: ovo je LH test, test za odredjivanje ovulacije. On uvek pokazije dve crtice ali je pozitian tek kad je test crta ista ili jaca od kontrolne.

Kod testova za trudnocu se i dalje nadamo bilo kakvoj i najbledjoj crtici ;)

ja sam iz okoline bg B) ali mogu uzeti uput za institut. samo što mm ima stalno bakterije i to treba da bude čisto kako bi mogli bilo šta da radimo. još 5 dana pije profertil i onda zakazujemo sledeće nedelje kontroli s-gram i s-kulturu i ondaK kod doce. i jedva čekam.

mada smo ovaj mesec bili baš vredni i sada čeka taj 01. da NE dobijem... i samo mislim o tome.....

Uf, bas navijam za taj 1. maj. Tad je mm i meni 9. godisnjica braka :rolleyes: bas da me obradujes pa da cvrkucem mm-u ceo dan :P

25r30wi.gif

Joj Keba, strašan je. Mislim da ne postoji veći narcis od njega, seljober :)

Ma upis je zivi, da ga idis kako namontiran ide da dzogira, sa sve velikim naocarima za sunce, ko prava zvezda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaw diiiivni su i svi trudni!!!! cestitam takice!

Takice, cestitam!!! :)

Hvala vam drage moje....

Izgleda da me ovih dana hoce kamere , Malopre se setam sa Savom po kraju kad AcaLukas nesto pozira a dva fotografa ga slikaju. Nisam imala gde pa ja pravo izmedju kamere i Ace. Sad cu da izadjem i na onu knjizicu u novi CD, a mozda i na poster ili bilbord ,

A nije to meni prvi put, ranije malo malo pa izadjem na nekom snimku nekih desavanja u gradu i u novinama. Jednom sam cak kad sam bila u Italiji i duvala je kosava (ne mogu da verujem da sam napisala kosava , na buru sam mislila, i snimali su za njihove vesti vremensku prognozu, i usnime mene - a ja ko Mardz Simpson imala jarko narandzastu dugacku kosu koja je u svoj svojoj duzini od vetra isla u vis :blink: ceo naredni dan na svakih sat vremena sam bila na TV-u ,

^_^ pa kraj u kome zivim to zahteva od mene. Preko puta Lepa Brena, Sasa popovic pa Keba :lol: Neko vreme kad je bila popularna ona pesma "...iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba..." ja svaki put kad nabasam na njega umrem od smeha. Mnogo je smesan, majke mi. Kao nesto se maskira da ga ne prepoznaju a onda gleda ko ga sve gleda,

A ima ih jos, zaokruzili me pa reko' kad vec ne mogu da ih pobedim onda da im se pridruzim ;)

sta te briga,bices na televizor i na bilbord.... :lol:

ja sam iz okoline bg B) ali mogu uzeti uput za institut. samo što mm ima stalno bakterije i to treba da bude čisto kako bi mogli bilo šta da radimo. još 5 dana pije profertil i onda zakazujemo sledeće nedelje kontroli s-gram i s-kulturu i ondaK kod doce. i jedva čekam.

mada smo ovaj mesec bili baš vredni i sada čeka taj 01. da NE dobijem... i samo mislim o tome.....

drzimo fige da gospodja vestica zaobidje tvoju adresu....

A ja sledeće nedelje idem da dam krv na one mutacije :D I baš mi cim, prvo u neku laboratoriju da mi izvade krv, pa posle sa bočicom moje krvi trčim u Institut <_< ne mogu da verujem da ovi iz Instituta ne mogu da naprave jednu malu kabinu u kojoj će neko da vadi krv i sve lepo završiš na jedno mestu <_<

joj to i kod nas tako...moras sam nositi krv...uzas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice čestam na trudnoći

na oba testa se lepo vide crtice

hvala...

Ja se glupiram a vi ni da mi skrenete paznju da to radim bwe. Tek sam sada videla SUnce da si ti lepo napisala da je sutra "U trendu" a ja naraFno skapiram da je danas, pa an sva zvona najvaljujem za koliko ce poceti emisija.

O Boze!!!!

oce u trudnoci to da se desava.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je to samp jos jedan znak zaaa....

oce u trudnoci to da se desava....

Jao devojke rekla bih vam ali sam obecala Ljubi da cu da t1757.gif a dokle cu da izdrzim ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke rekla bih vam ali sam obecala Ljubi da cu da t1757.gif a dokle cu da izdrzim ...

e pa i nije ti foraaa znas...ajde kaziii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke rekla bih vam ali sam obecala Ljubi da cu da t1757.gif a dokle cu da izdrzim ...

e pa i nije ti foraaa znas...ajde kaziii

t1940.gif nije nije, nikako t1950.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se glupiram a vi ni da mi skrenete paznju da to radim bwe. Tek sam sada videla SUnce da si ti lepo napisala da je sutra "U trendu" a ja naraFno skapiram da je danas, pa an sva zvona najvaljujem za koliko ce poceti emisija.

O Boze!!!!

Nešto se definitivno s tebe dešava :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nešto se definitivno s tebe dešava :rolleyes:

Kazem ja. Basa sam se zabrinula za sebe. Jedino u sta sam mogla da se pouzdam je moj mozak, a sada i on otkazuje m1520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem ja. Basa sam se zabrinula za sebe. Jedino u sta sam mogla da se pouzdam je moj mozak, a sada i on otkazuje m1520.gif

A prvi moj post si namerno preskočila? :PPEVAJ B'E!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A prvi moj post si namerno preskočila? :PPEVAJ B'E!

Koji post????? Sat da pevam??? Sada si me potpuno zbunila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke rekla bih vam ali sam obecala Ljubi da cu da t1757.gif a dokle cu da izdrzim ...

t1940.gif nije nije, nikako t1950.gif

Luna,mislim da misli na ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji post????? Sat da pevam??? Sada si me potpuno zbunila :blink:

:lol:

Luna,mislim da misli na ovo?

Da, da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko peva? Sta peva? Zasto treba da peva? :unsure:

:lol:

Kako ste mi deovjke drage? Jesam li nesto lepo propustila? :rolleyes:

Ma one hoce da Luna propeva zato sto su radoznale a ne prate desavanja. Ja joj zabranila da stalno govori kako ovaj mesec nema sanse a one sad misle ko zna sta ne sme da kaze <_< Ne paze na casu, eto to je.

Propustila si Takicine II :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste mi deovjke drage? Jesam li nesto lepo propustila? :rolleyes:

Ljuuuuuuuuuuuuuuubac!!!! Jedva te docekasmo bwe. I naravno tvoj raport sa sve slickama

Ma one hoce da Luna propeva zato sto su radoznale a ne prate desavanja. Ja joj zabranila da stalno govori kako ovaj mesec nema sanse a one sad misle ko zna sta ne sme da kaze <_<Ne paze na casu, eto to je.

Nista ne paze m1309.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma one hoce da Luna propeva zato sto su radoznale a ne prate desavanja. Ja joj zabranila da stalno govori kako ovaj mesec nema sanse a one sad misle ko zna sta ne sme da kaze <_< Ne paze na casu, eto to je.

Propustila si Takicine II :rolleyes:

I srculencetove! :P

Ljubo, je l ima nesto novo sa onim zutim telom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljuuuuuuuuuuuuuuubac!!!! Jedva te docekasmo bwe. I naravno tvoj raport sa sve slickama

Nista ne paze m1309.gif

Hhahahah vidi ga ovaj nindza! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I srculencetove! :P

Ljubo, je l ima nesto novo sa onim zutim telom?

Kako se ti svega setis mila :wub:

Devojke, mogle bi da se upisete u listu sa terminima za NE dobijanje, potpuno je neazurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hhahahah vidi ga ovaj nindza! :P

Hihihi, pomislio bi covek da je opasan strucnjak, a on na kraju sebe zvekne po glavi - to sam videla u jednom filmu i pala sa stolice, bukvalno, od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se ti svega setis mila :wub:

Devojke, mogle bi da se upisete u listu sa terminima za NE dobijanje, potpuno je neazurna

:wub:

Evo ja cu da se upisem u listu (iako pojma nemam da li ce tada da dodje, jer ce mi to biti druga od kiretaze) :P

Hihihi, pomislio bi covek da je opasan strucnjak, a on na kraju sebe zvekne po glavi - to sam videla u jednom filmu i pala sa stolice, bukvalno, od smeha

Pa to! Takve forice su mi super! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.