Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ovaj mesec pauziram od IUI, posto bi mi padala u vreme kad je dr. na godišnjem :mellow:

Inače, zena se totalno skenjala, skoro više nego ja :P

Znači, ovaj mesec sam čista (bez klomifena i bez fol.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj mesec pauziram od IUI, posto bi mi padala u vreme kad je dr. na godišnjem :mellow:

Inače, zena se totalno skenjala, skoro više nego ja :P

Znači, ovaj mesec sam čista (bez klomifena i bez fol.).

SANJA, jel si ti išla na produvavanje jajovoda pre IUI ?

baš me zanima i to... pored VTO zanimam se i za IUI....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SANJA, jel si ti išla na produvavanje jajovoda pre IUI ?

baš me zanima i to... pored VTO zanimam se i za IUI....

Isla sam na hsg, provera prohodnosti. I moji su ok. Pa nema potrebe za produvavanjem.

IUI ti uvek prethodi VTO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isla sam na hsg, provera prohodnosti. I moji su ok. Pa nema potrebe za produvavanjem.

IUI ti uvek prethodi VTO.

znam za to, a jel si išla privatno ili u državnu? lekari kod nas nisu nešto zainteresovani za eku akciju, sve moraš da ih pitaš i sam tražiš.... ma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Luna nista se ne brini draga razumela sam poruku ali mi je onako napisana bila fenomenalna hahhaha srce moje :lol:

2. Ljubo od sad pare u brushalter ili sisober kako ti je lepse ,znas kako su stare bake pre radile,trazis im pare a one hop ruke u sise i daju ti za cokoladu :P

i ja cekam da vidim nase zvezde a inace onu spicenu i specenu grrrrrrrrr koliko MRZIM.

1. Divno draga, bas sam se ofuljila. Ladno nisam videla dok Ljuba to nije istakla

2. b0201.gif

<_< keine Luna, ja sam bio bre 2mo5pow.gif

b0202.gif

ma vas dve ste jedino lepo u toj emisiji, samo neka probaju da vas iseku, kad se pretvorim u nindzu!!!1

Potpis

e neka joj presednu te pare sto je uzela!!

Jopet POTPIS

Ovaj mesec pauziram od IUI, posto bi mi padala u vreme kad je dr. na godišnjem

Inače, zena se totalno skenjala, skoro više nego ja

Znači, ovaj mesec sam čista (bez klomifena i bez fol.).

PA kad krenes po akciji, ima perje da leti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam za to, a jel si išla privatno ili u državnu? lekari kod nas nisu nešto zainteresovani za eku akciju, sve moraš da ih pitaš i sam tražiš.... ma...

Išla sam u drzavnu, po preporuci dr., ali sam platila..

PA kad krenes po akciji, ima perje da leti

Ima da lupam x kao tinejdzer :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke i ja se malo danas testirala, kad mogu svi mogu i ja. Ali LH testic da ne bude zabune. b0236.gif

mislim da je negativan, prosudite sami... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj Ljubo muko moja gde tebe snadje Ja sam ti baksuz, videla si se sa mnom, popila kafu, ispušila par cigara, prošetala se po "Quizu" (trendušo) snimila te kamera i na kraju dana kao šlag na torti, drpili ti novčanik

P.S. Bole te brige, će izadješ na televizor, majke mi KaDD

Izgleda da me ovih dana hoce kamere :D Malopre se setam sa Savom po kraju kad AcaLukas nesto pozira a dva fotografa ga slikaju. Nisam imala gde pa ja pravo izmedju kamere i Ace. Sad cu da izadjem i na onu knjizicu u novi CD, a mozda i na poster ili bilbord :lol:

A nije to meni prvi put, ranije malo malo pa izadjem na nekom snimku nekih desavanja u gradu i u novinama. Jednom sam cak kad sam bila u Italiji i duvala je kosava (ne mogu da verujem da sam napisala kosava :huh: na buru sam mislila :lol: ) i snimali su za njihove vesti vremensku prognozu, i usnime mene - a ja ko Mardz Simpson imala jarko narandzastu dugacku kosu koja je u svoj svojoj duzini od vetra isla u vis :blink: ceo naredni dan na svakih sat vremena sam bila na TV-u :lol:

Pa da to je slava udarila u glavu, nema druge t1731.gif

VIdi je samo kako se ududila t1762.gif prava filmska zvezda

^_^ pa kraj u kome zivim to zahteva od mene. Preko puta Lepa Brena, Sasa popovic pa Keba :lol: Neko vreme kad je bila popularna ona pesma "...iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba..." ja svaki put kad nabasam na njega umrem od smeha. Mnogo je smesan, majke mi. Kao nesto se maskira da ga ne prepoznaju a onda gleda ko ga sve gleda :D

A ima ih jos, zaokruzili me pa reko' kad vec ne mogu da ih pobedim onda da im se pridruzim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam vadila betu danas, ni juče. Bojim se. Ako je nema ili je opet 1 to će mi baš teško pasti. Radila sam jutros Reci Mi i negativan je. Čini mi se da ću lakše podneti vešticu nego da mi po ko zna koji put kažu: Negativno! Imam para,ali namam snage da odem do laboratorije.. Hvala ti dr Jekić na sručnom mišljenju!

Ono sto sam ja nalazila na vise mesta je da beta pocinje da raste 2 dana od zaceca. To naravno ne znaci i da je rezultat pozitivan. Ja sam, vodjena tom informacijom, vadila betu 7. dpo i bila je 4,6. Takodje kad god da sam je vadila a nije postojala trudnoca bila je manja od 0,1 cak i par dana posle izgubljene trudnoce. Ja mislim da su velike sanse da postoji neka aktivnost kod tebe, potpuno je nevazno da li ce beta biti iznad 5, vazno da je veca od 2 ili 3 i to je dovoljno da olako pripremas vatromet.

Ljubo ajde u prevozu da ti se desilo pa ajde, gde u Ušću čoveče Od sad grlim svoju torbu gde god da idem

Sto je najcrnje od svega, to je mala torbica koja visi na ramenu ali je tacno ispod miske a i ja stalno nesto je namestam i bas pazim. Mora da sam trudna pa je lopuza iskoristila moju rasejanost tongue.gif

Luna, Ljubo kakve su cene u Quiz-u vidim da imaju lepe haljine?

Pristojne, haljina koja se meni svidela kosta 5.000 din. a recimo neki heklani topic (bas je lep i Sunce i ja smo se prvo za njega zalepile) nesto manje od 2.000 din. Nisam bas na sve obracala paznju ali mislim da su skroz ok.

keine Luna, ja sam bio bre

Vidis da joj se smracilo pa brka Sunce i Mesec tongue.gif

e neka joj presednu te pare sto je uzela!!!

E ako je ona debela, znaci gladna nije, nek kupi za sve pare cokoladu i nek pukne stoka biggrin.gif

SANJA, jel si ti išla na produvavanje jajovoda pre IUI ?

baš me zanima i to... pored VTO zanimam se i za IUI....

Vidim da si iz BG-a. Uzmi uput za Institut za majku i dete i tamo ce za dzabe da ti urade inseminaciju. Bar su meni tako. Kad rece da ce biti rezultati za tm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke i ja se malo danas testirala, kad mogu svi mogu i ja. Ali LH testic da ne bude zabune. b0236.gif

mislim da je negativan, prosudite sami... :huh:

NEGATIVAN :P samo ima jedan problem kod Lh testova. Kad pocnes da ih radis onda ih radis sve dok ne pokazu pozitivan rezultat, ovako nema nikakvu poentu. Kod tebe je to veliki trosak s obzirom na duzinu ciklusa i ja ti pre svega savetujem dr, pa hormonski status, pa folikulometriju a onda ako sve ide bez problema uz folikulometriju ukljucis i Lh tracice par dana pre nego sto folikul sazri i ima da ga ubodes u sred srede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, pa ti si baš popular girl :D A nemaš tu sliku sa narandžastom Mardž? :lol: mnogo me zanima kako to izgleda. I ušetala si se izmedju Ace? Ti si to namerno, voliš da izadješ na televizor pa to ti je Ćudo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja stvarno nisam normalna :blink: bila sam juce uvece kod dr i zaboravila d vam podnesem izvestaj. Onaj folikul od 20 mm je i dalje 20 mm. Dr je ubedjena da je to zuto telo jer nema nikakve promene, sutra idem opet da vidimo da li se jos uvek vidi. Kaze vazno je da nije preslo u cistu. Eto to samo, nista posebno ali moram da vas izvestim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, pa ti si baš popular girl :D A nemaš tu sliku sa narandžastom Mardž? :lol: mnogo me zanima kako to izgleda. I ušetala si se izmedju Ace? Ti si to namerno, voliš da izadješ na televizor pa to ti je Ćudo :P

pa imam negde neku fotku sa tom ridjom kosom ali nemam bas taj momenat kad je duvao vetar. Kad nadjem cu stavim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima da lupam x kao tinejdzer

Predlazem da tm uzme odmor, nece moci da podnese ritam b0204.gif

Izgleda da me ovih dana hoce kamere :D Malopre se setam sa Savom po kraju kad AcaLukas nesto pozira a dva fotografa ga slikaju. Nisam imala gde pa ja pravo izmedju kamere i Ace. Sad cu da izadjem i na onu knjizicu u novi CD, a mozda i na poster ili bilbord

A nije to meni prvi put, ranije malo malo pa izadjem na nekom snimku nekih desavanja u gradu i u novinama. Jednom sam cak kad sam bila u Italiji i duvala je kosava (ne mogu da verujem da sam napisala kosava na buru sam mislila i snimali su za njihove vesti vremensku prognozu, i usnime mene - a ja ko Mardz Simpson imala jarko narandzastu dugacku kosu koja je u svoj svojoj duzini od vetra isla u vis ceo naredni dan na svakih sat vremena sam bila na TV-u

pa kraj u kome zivim to zahteva od mene. Preko puta Lepa Brena, Sasa popovic pa Keba Neko vreme kad je bila popularna ona pesma "...iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba..." ja svaki put kad nabasam na njega umrem od smeha. Mnogo je smesan, majke mi. Kao nesto se maskira da ga ne prepoznaju a onda gleda ko ga sve gleda

A ima ih jos, zaokruzili me pa reko' kad vec ne mogu da ih pobedim onda da im se pridruzim

Hihihi, znaci da te vole kamera bez obzira na zemlju.

E, svi su oni isti, pi pi. Nemoj da im se pridruzujes molim te

Mora da sam trudna pa je lopuza iskoristila moju rasejanost tongue.gif

Pristojne, haljina koja se meni svidela kosta 5.000 din. a recimo neki heklani topic (bas je lep i Sunce i ja smo se prvo za njega zalepile) nesto manje od 2.000 din. Nisam bas na sve obracala paznju ali mislim da su skroz ok.

Vidis da joj se smracilo pa brka Sunce i Mesec tongue.gif

E ako je ona debela, znaci gladna nije, nek kupi za sve pare cokoladu i nek pukne stoka biggrin.gif

Vidim da si iz BG-a. Uzmi uput za Institut za majku i dete i tamo ce za dzabe da ti urade inseminaciju. Bar su meni tako. Kad rece da ce biti rezultati za tm?

O da!!!!

Hihihihihii, a mozda je i kod nje pljusak pa se zamracilo

NEGATIVAN :P samo ima jedan problem kod Lh testova. Kad pocnes da ih radis onda ih radis sve dok ne pokazu pozitivan rezultat, ovako nema nikakvu poentu. Kod tebe je to veliki trosak s obzirom na duzinu ciklusa i ja ti pre svega savetujem dr, pa hormonski status, pa folikulometriju a onda ako sve ide bez problema uz folikulometriju ukljucis i Lh tracice par dana pre nego sto folikul sazri i ima da ga ubodes u sred srede.

Strucnjak ti je odgovorio Uciteljice, nema potrebe da se petljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, pa ti si baš popular girl :D A nemaš tu sliku sa narandžastom Mardž? :lol: mnogo me zanima kako to izgleda. I ušetala si se izmedju Ace? Ti si to namerno, voliš da izadješ na televizor pa to ti je Ćudo :P

ISTINA ZIVA b0214.gif

LJuvo davaj slicicu

A ja stvarno nisam normalna :blink: bila sam juce uvece kod dr i zaboravila d vam podnesem izvestaj. Onaj folikul od 20 mm je i dalje 20 mm. Dr je ubedjena da je to zuto telo jer nema nikakve promene, sutra idem opet da vidimo da li se jos uvek vidi. Kaze vazno je da nije preslo u cistu. Eto to samo, nista posebno ali moram da vas izvestim.

Pa to ti kazem, daj izvestaj a njega nema. Zaboravna si, mora da si trudna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moram da vam skeniram fotku koja je izasla u onom casopisu JOY, ja na Exitu sa kosom svom u dredovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moram da vam skeniram fotku koja je izasla u onom casopisu JOY, ja na Exitu sa kosom svom u dredovima

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e to moram da vidim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke i ja se malo danas testirala, kad mogu svi mogu i ja. Ali LH testic da ne bude zabune. b0236.gif

mislim da je negativan, prosudite sami... :huh:

I ako je ovo vama negativno...vidi se neka blijeda crtica..ali vidi se...znaci onda je negativno i to malo sto se vidi...pih....jebo ti to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da si iz BG-a. Uzmi uput za Institut za majku i dete i tamo ce za dzabe da ti urade inseminaciju. Bar su meni tako. Kad rece da ce biti rezultati za tm?

ja sam iz okoline bg B) ali mogu uzeti uput za institut. samo što mm ima stalno bakterije i to treba da bude čisto kako bi mogli bilo šta da radimo. još 5 dana pije profertil i onda zakazujemo sledeće nedelje kontroli s-gram i s-kulturu i ondaK kod doce. i jedva čekam.

mada smo ovaj mesec bili baš vredni i sada čeka taj 01. da NE dobijem... i samo mislim o tome.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sledeće nedelje idem da dam krv na one mutacije :D I baš mi cim, prvo u neku laboratoriju da mi izvade krv, pa posle sa bočicom moje krvi trčim u Institut <_< ne mogu da verujem da ovi iz Instituta ne mogu da naprave jednu malu kabinu u kojoj će neko da vadi krv i sve lepo završiš na jedno mestu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a evo i baby rapida <_<

14u-PHTO00.jpg

5c5-PHTO00.jpg

a evo i oba,onaj od juce i ovaj od jutros

xo-PHTO00.jpg

ca1-PHTO00.jpg

Takice čestam na trudnoći

na oba testa se lepo vide crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke i ja se malo danas testirala, kad mogu svi mogu i ja. Ali LH testic da ne bude zabune. b0236.gif

mislim da je negativan, prosudite sami... :huh:

Nije pozitivan, jer mora da bude jaka crta. A koju koncetraciju meri, šta piše na njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moram da vam skeniram fotku koja je izasla u onom casopisu JOY, ja na Exitu sa kosom svom u dredovima

TOOOOOOOOOO pa to zelim da vidim devojko!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da me ovih dana hoce kamereMalopre se setam sa Savom po kraju kad AcaLukas nesto pozira a dva fotografa ga slikaju. Nisam imala gde pa ja pravo izmedju kamere i Ace. Sad cu da izadjem i na onu knjizicu u novi CD, a mozda i na poster ili bilbord :lol:

A nije to meni prvi put, ranije malo malo pa izadjem na nekom snimku nekih desavanja u gradu i u novinama. Jednom sam cak kad sam bila u Italiji i duvala je kosava (ne mogu da verujem da sam napisala kosava :huh: na buru sam mislila :lol: ) i snimali su za njihove vesti vremensku prognozu, i usnime mene - a ja ko Mardz Simpson imala jarko narandzastu dugacku kosu koja je u svoj svojoj duzini od vetra isla u vis :blink: ceo naredni dan na svakih sat vremena sam bila na TV-u :lol:

pa kraj u kome zivim to zahteva od mene. Preko puta Lepa Brena, Sasa popovic pa Keba :lol: Neko vreme kad je bila popularna ona pesma "...iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba..." ja svaki put kad nabasam na njega umrem od smeha. Mnogo je smesan, majke mi. Kao nesto se maskira da ga ne prepoznaju a onda gleda ko ga sve gleda :D

A ima ih jos, zaokruzili me pa reko' kad vec ne mogu da ih pobedim onda da im se pridruzim ;)

25r30wi.gif

Joj Keba, strašan je. Mislim da ne postoji veći narcis od njega, seljober :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da me ovih dana hoce kamere :D Malopre se setam sa Savom po kraju kad AcaLukas nesto pozira a dva fotografa ga slikaju. Nisam imala gde pa ja pravo izmedju kamere i Ace. Sad cu da izadjem i na onu knjizicu u novi CD, a mozda i na poster ili bilbord :lol:

A nije to meni prvi put, ranije malo malo pa izadjem na nekom snimku nekih desavanja u gradu i u novinama. Jednom sam cak kad sam bila u Italiji i duvala je kosava (ne mogu da verujem da sam napisala kosava :huh: na buru sam mislila ) i snimali su za njihove vesti vremensku prognozu, i usnime mene - a ja ko Mardz Simpson imala jarko narandzastu dugacku kosu koja je u svoj svojoj duzini od vetra isla u vis :blink: ceo naredni dan na svakih sat vremena sam bila na TV-u :lol:

^_^ pa kraj u kome zivim to zahteva od mene. Preko puta Lepa Brena, Sasa popovic pa Keba :lol: Neko vreme kad je bila popularna ona pesma "...iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba..." ja svaki put kad nabasam na njega umrem od smeha. Mnogo je smesan, majke mi. Kao nesto se maskira da ga ne prepoznaju a onda gleda ko ga sve gleda

A ima ih jos, zaokruzili me pa reko' kad vec ne mogu da ih pobedim onda da im se pridruzim ;)

Jao sou zivi :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.