Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

hvala draga ha podršci.. ali nekako mislim da testić nije pogrešio, iako je još rano za njega... baš nešto nisam optimista...al ajde, čekamo ponedeljak pa Bože zdravlja... ako ne ovog onda sledećeg meseca.....

nešto se razmišljam kako negde da pobegnem sa dragim na par dana... možda bi to pomoglo...bar na produženi vikend.... uffff al bi to bilo lepooooo

Da znaš da može da pomogne...da se malo odvojite od svega i svih, volite i uživate!

Sačekaj ponedeljak, pa ako ne bude, nemoj da se razočaraš, nego dragog za ruku, pa pobegnite par dana! t5123.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 nemoj samo da virkaš, nego kaži nam šta ima kod tebe? :P Ti si negde tu, pri kraju ciklusa, uskoro možda testić? :rolleyes:

хехе Ивана84 нама ништа не може да промакне

кажи нам, кажи нам, кажи нам t1814.gif

Hi hi,pa sta da vam kaze cure,kad nemam sta...Ja bih trebala da dobijem 28.,to je jos daleko,a imam neki osecaj da ce doci i ranije... :angry:;)

Ali sta je tu je,idem malo do Palica,divan je dan :rolleyes:

Lenocka,ti sad pravo u akciju i veliku korpu ponesi :lol:

...a Jекић ce da se sprda sa nama za 1.april ....kao nista...aprililililili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da si tužna, biće bolje, možda već sledećeg meseca. Evo i ja sam dobila juče i jedva čekam da mi prođe, pa da se bacim u akciju. Ovo sunce i proleće mi nekako daju energiju i nadu da će sve biti u redu!t117008.gif

Javi šta ti je rekao dr. Ja ovog meseca pravim pauzu od doktora, malo da odmorim mozak od njih :lol:

Sad sam se vratila od doktora, kad je čuo da sam dobila pljunu na sred hodnika (uz psovku, e jbga) i reče da dođem 7-8 dan ciklusa. Nasmeja me slatko. Tako da eto mene i u ovom krugu da se družimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Немој да си тужна, хвала богу видим имаш једно детенце и то ти је најлепша могућа утеха. Скупи снагу за следећи месец и ваљда ће да буде тај плусић, само немој да си тужна. Код неког Роде мало касне али је битно да дођу.

Tuga polako prolazi. A ako mi verujete, iako imam jedno dete, želja za ovim drugim nije ništa manja nego kad sam jurila prvo. Možda je sad i veća.

Ali mene nasmeja moj doca pa polako počinjem da se dižem.

Napred čekalice idemo u novi krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala draga ha podršci.. ali nekako mislim da testić nije pogrešio, iako je još rano za njega... baš nešto nisam optimista...al ajde, čekamo ponedeljak pa Bože zdravlja... ako ne ovog onda sledećeg meseca.....

nešto se razmišljam kako negde da pobegnem sa dragim na par dana... možda bi to pomoglo...bar na produženi vikend.... uffff al bi to bilo lepooooo

To ti je super ideja, neki lep hotelčić i ne izlazite dok ne napravite bebče

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se vratila od doktora, kad je čuo da sam dobila pljunu na sred hodnika (uz psovku, e jbga) i reče da dođem 7-8 dan ciklusa. Nasmeja me slatko. Tako da eto mene i u ovom krugu da se družimo

Joj, dobar je :lol: Mnogo znači kakav je doktor...naravno pre svega treba da bude dobar stručnjak, ali je isto bitan njegov odnos prema pacijentu. Ako ja vidim da je njemu stalo do toga što radi, ako i on ima isti cilj kao ja, u našem slučaju trudnoća, biće mi lakše, biću spokojnija. Naravno, nama je mnogo više stalo, tiče se lično nas, a za njega je to profesionalni odnos, ali ipak, ako je ravnodušan, nezainteresovan ili najgore neprijatan, onda to zna baš da utiče, koliko ovo prvo može da deluje pozitivno, toliko ovo drugo može da ubedači čoveka. Drago mi je što je tvoj doktor izgleda od ovih prvih i što te oraspoložio.

Čim ti je rekao da dođeš 7-8 dc, sigurno će da ti radi folikulometriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi hi,pa sta da vam kaze cure,kad nemam sta...Ja bih trebala da dobijem 28.,to je jos daleko,a imam neki osecaj da ce doci i ranije... :angry:;)

Ali sta je tu je,idem malo do Palica,divan je dan :rolleyes:

Lenocka,ti sad pravo u akciju i veliku korpu ponesi :lol:

...a Jекић ce da se sprda sa nama za 1.april ....kao nista...aprililililili :D

Uživaj u lepom danu i ne misli na vešticu...nikad se ne zna ;)

Da, ja samo da ispratim ovu i krećem u akciju, što ima da berem trešnjice,opaaaaaa...t1514.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje....PRVO- malisa srećan put.....

ja nisam mogla da izdržim i jutros sam radila test... naravno samo jedna crtica.... ufff.... ne zanm kako se osećam ... nekako i znala sam... a opet se nadam da je još rano jer treba da dobijem u ponedeljak... nešto, nisam se puno iznenadila kada sam videla...očekivala sam jednu crtu....

ostaje mi sad da čekam ponedeljak i da vidim da li ću dobiti....

po mom ponašanju i kako se ja osećam, sigurno ću i dobiti jer ujedam.....imam sve simptome pms-a..... strašno sam nervozna ..

mogu reći i da sam tužna.... joooj ne znam....

Jao bas mi je zao sto si se opet razocarala :( ...znam da je tesko ali probaj da se opustis,doci ce i tvoje vreme sigurna sam. Ja cekam 5-i mada se ne nadam previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, dobar je :lol: Mnogo znači kakav je doktor...naravno pre svega treba da bude dobar stručnjak, ali je isto bitan njegov odnos prema pacijentu. Ako ja vidim da je njemu stalo do toga što radi, ako i on ima isti cilj kao ja, u našem slučaju trudnoća, biće mi lakše, biću spokojnija. Naravno, nama je mnogo više stalo, tiče se lično nas, a za njega je to profesionalni odnos, ali ipak, ako je ravnodušan, nezainteresovan ili najgore neprijatan, onda to zna baš da utiče, koliko ovo prvo može da deluje pozitivno, toliko ovo drugo može da ubedači čoveka. Drago mi je što je tvoj doktor izgleda od ovih prvih i što te oraspoložio.

Čim ti je rekao da dođeš 7-8 dc, sigurno će da ti radi folikulometriju.

naravno da znači dobar doktor. Baš me je slatko nasmejao. Opustila sam se i nisam bila toliko nervozna.

Šta je sa Mališom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo žene nama me jedan dan i vi ispišete celu stranu :rolleyes: - znači da se nešto dešava, neka, neka stićiću ja da pročitam :D

Jekić gde si uzimala čajeve i koliko para ? ja bih uzela virak jer baš imam bolne mensruacije.

Bibi-libi - sačekaj još malo možda i ne dobiješ (daj Bože :rolleyes: ) a iako dobiješ idemo dalje ZAJEDNO...

Ja treba 4 da dobijem ali uopšte nisam bila vredna tako da kod mene sigurno ništa - uf ovaj mesec sam baš nešto lenja :(

Ali što kaže Yora iako je drugo dete u pitanju baš sam nestrpljiva i želja je veeelika, i eto malo i nesvesno smo napravili pauzu :blink:

Malisa javljaj kako je bilo....

friends-desi-glitters-8.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo žene nama me jedan dan i vi ispišete celu stranu :rolleyes: - znači da se nešto dešava, neka, neka stićiću ja da pročitam :D

Jekić gde si uzimala čajeve i koliko para ? ja bih uzela virak jer baš imam bolne mensruacije.

Evo reći ću ti ja, pošto sam i ja sve kupila :) Virak ti je 220 dinara 100 gr (puna papirna kesica), hajdučka trava 120 din, a macina trava oko 150 din, mislim da tako beše...u svakom slučaju tu je negde svaki...imaš u prodavnicama zdrave hrane.Virak pijem 5. dan, počela sam 2 dana pre nego da dobijem i mogu da ti kažem da prvi put uopšte ne osećam ni grčeve, ni napetost u stomaku, ništa...zaboravim se da sam dobila i da bih češće trebala do wc-a :lol: Videćemo da li će da pomogne i za ono drugo, važnije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je sa Mališom

Malisa stize danas kuci....pa cete sve cuti iz prve ruke :)

Meni je ovulacija pocela t5450.gif ali sam se skroz opustila i nije mi to vise bitno, vidite i same da sam retko na ovoj temi sada sam cekalica za vto .....ali vas posmatram t3601.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa stize danas kuci....pa cete sve cuti iz prve ruke :)

Meni je ovulacija pocela t5450.gif ali sam se skroz opustila i nije mi to vise bitno, vidite i same da sam retko na ovoj temi sada sam cekalica za vto .....ali vas posmatram t3601.gif

Jedva čekamo da nam stigne Mališa i da nam sve ispriča k0507.gif

Ti nemoj da zabušavaš, nego u radnu akcijut1507.gif

Pa i ti si naša čekalica, ovako ili onako...nemoj da nas zapostavljaš, nego dođi da se družimo ovde...t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje....PRVO- malisa srećan put.....

ja nisam mogla da izdržim i jutros sam radila test... naravno samo jedna crtica.... ufff.... ne zanm kako se osećam ... nekako i znala sam... a opet se nadam da je još rano jer treba da dobijem u ponedeljak... nešto, nisam se puno iznenadila kada sam videla...očekivala sam jednu crtu....

ostaje mi sad da čekam ponedeljak i da vidim da li ću dobiti....

po mom ponašanju i kako se ja osećam, sigurno ću i dobiti jer ujedam.....imam sve simptome pms-a..... strašno sam nervozna ..

mogu reći i da sam tužna.... joooj ne znam....

E bibi ipak si bila nestrpljiva,naravno da ce biti jedna crtica kad si ga rano uradila,aj ti lepo uradi jos jedan sa jednim danom zakasnjenja pa javljaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sutra putujem

Cujemo se kad se vratim pa da cekamo dve crte zajedno

Ljubim vas.

Srecno malisa,cekamo vesti i plusice,neko i crtice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se vratila od doktora, kad je čuo da sam dobila pljunu na sred hodnika (uz psovku, e jbga) i reče da dođem 7-8 dan ciklusa. Nasmeja me slatko. Tako da eto mene i u ovom krugu da se družimo

:lol: Doktor je car :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je bre ovo? Cekalice se uspavaleg0411.gif Ima li neko neke novosti?

t8316.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Lenocka hvala - kod mene u selu nema prodavnica zdrave hrane :( ali prvom prilikom kad budem isla za grad kupujem.... Ja baš baš imam bolne menstruacije pogotovo ako se malo prehladim ali još bolje što može da pomoge i kod zatrudnjivanja :P

Suncokret većina nas treba oko prvog da dobije (ako sam dobro upućena :blink: ) pa sad će krenuti jedna po jedna DAJ BOŽE sa lepim vestima....

cute-desi-glitters-111.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Lenocka hvala - kod mene u selu nema prodavnica zdrave hrane :( ali prvom prilikom kad budem isla za grad kupujem.... Ja baš baš imam bolne menstruacije pogotovo ako se malo prehladim ali još bolje što može da pomoge i kod zatrudnjivanja :P

Suncokret (ako sam dobro upućena :blink: ) pa sad će krenuti jedna po jedna DAJ BOŽE sa lepim vestima....

cute-desi-glitters-111.gif

Mislis da NE dobije ;) Bolje zvuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja to sve kao znam,ali ne umem da se opustim.Svakog meseca do menstruacije ja odlepim koliko razmisljam o tome.To mnogo koci,svesna sam toga,ali nek mi neko kaze na koji nacin ja to da sprecim.Ja sam vec imala jednu trudnocu,koja je uspela iz prve ali na zalost bila neuspesna,pa sam valjda zabrazdila da ce se i ovaj put tako primiti.E sad kako nema trudnoce vec tri meseca,ja se sve gore osecam.Prekosutra bi trebala dobiti i imam sve simptome pms-a,tako da nista ni ovaj mesec :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D pa to, to sam mislila :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene stigla sam sinoc ali sam bila mnogo umorna tako da sam ostavila za danas.

Klinika je super kao i sestre i dr Janicijevic koja me primila,ceo tim je super jako prijatan , tamo se osecas prijatno sto je mnogo bitno.

Sve sto se tice VTO pocinje se kad dobijem mecu a to je oko 20-tog aprila. Tad pocinjem sa kontracepcionim pilulama.Treba da odem jos jednom na UZ pre ciklusa.

To je drage moje za pocetak sve .

Samo polako i opusteno, bice sve kako treba.(bar se nadam) veoma je vazna sama priprema organizma za ceo taj postupak tj. za hormonsku terapiju,tako da ne treba da se zuri.

Polako ali sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene stigla sam sinoc ali sam bila mnogo umorna tako da sam ostavila za danas.

Klinika je super kao i sestre i dr Janicijevic koja me primila,ceo tim je super jako prijatan , tamo se osecas prijatno sto je mnogo bitno.

Sve sto se tice VTO pocinje se kad dobijem mecu a to je oko 20-tog aprila. Tad pocinjem sa kontracepcionim pilulama.Treba da odem jos jednom na UZ pre ciklusa.

To je drage moje za pocetak sve .

Samo polako i opusteno, bice sve kako treba.(bar se nadam) veoma je vazna sama priprema organizma za ceo taj postupak tj. za hormonsku terapiju,tako da ne treba da se zuri.

Polako ali sigurno.

Bice bice,mora da bude,najiskrenije ti zelim da ostvaris svoju zelju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice bice,mora da bude,najiskrenije ti zelim da ostvaris svoju zelju :wub:

Hvala ti draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da otvorim i ovakvu temu.Sve vi koje ste u iscekivanju druge srtice ili plusica pisite kako se osecate.Vreme ce nam brze proci ako smo u iscekivanju zajedno. :rolleyes:

Drzim fige da sto pre docekame svoje dve crtice.

:( CAO JA SAM NOVA OVDJE ALI KAD STE KOD PLUSICA JA IH CEKAM VEC GODINU DANA I NISTA,POSTALA SAM OCAJNA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.