Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Baš tako! Čekala sam M sa tolikom strepnjom i nadom kao što sada čekam bebca :lol: :lol:

Još nas svi okolo požuruju kada ćete, kada ćete, već ste 7 godina zajedno, ajde napravite ovog meseca bebu, mislim se, dođi ti pa napravi ako umeš brže, i još kad dobijem uvek kažu Jaoo pa što si dobila, mi smo mislili da će biti bebac :blink: :blink: :blink: aaaaaaaa

Ma nemoj ni da im pricas, ja uvek kazem, hocemo jos malo da uzivamo, lepo nam je, sta koga pa briga!! :angry:

Znas, ljudi ne razmisljaju na nacin da su mesecno samo 2-4 dana plodna, a ne svaki dan, pa to moze kad 'oces! Drugima tvoje vreme brze prolazi!

Uzivaj bre, sad ce beba, s prolecem! :*

Е Сунце јави нам се како си прошла.

Анчи овај месец у акцију ;)

Ивана јел стављаш вагиналете.

Мејби видим говнара дошла :angry:

Остале чекалице све вас поздравља пуно :wub:

Ја сам мало нерасположена, више ми се чита него што ми се пише, не замерите.

Ljube te cekalice! Samo cituckaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< Dok smo se cuvale, svaki put kad nam je kasnilo, molile smo Boga da dobijemo, sad ga molimo da ne dobijemo! <_<

Joj.. sve smo prosle kroz to..

Jao kad se samo setim da sam plakala jer sam se bojala da ne zatrudnim <_< Budaletina..Al' dobro ajde bila sam klinka, pa mi je oprošteno :P

Е Сунце јави нам се како си прошла.

Анчи овај месец у акцију ;)

Ивана јел стављаш вагиналете.

Мејби видим говнара дошла :angry:

Остале чекалице све вас поздравља пуно :wub:

Ја сам мало нерасположена, више ми се чита него што ми се пише, не замерите.

Stavljam stavljam :D Preko dana curi malo, do uveče već prestane tako da bez problema mogu da je stavim, još dve mi ostale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nemoj ni da im pricas, ja uvek kazem, hocemo jos malo da uzivamo, lepo nam je, sta koga pa briga!! :angry:

isto i ja kažem :rolleyes:

Znas, ljudi ne razmisljaju na nacin da su mesecno samo 2-4 dana plodna, a ne svaki dan, pa to moze kad 'oces! Drugima tvoje vreme brze prolazi!

Uzivaj bre, sad ce beba, s prolecem! :*

ej ali 20 parova oko nas iz prve dobilo dete..pa kako bre... juče me drugarica zove kaže trudna sam, ja se začudim otkud kad znam da nisu još planirali, kaže "omaklo se" :blink: :blink: :blink: :blink: e što ti je to nepravda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Аја и ја тебе читам, хтела сам да ти кажем да сам ја ишла на неке прегледе када смо били око годину дана покушавали. Како хоћеш али можеш да сачекаш још 4 месеца па да идеш, за то време може свашта да се деси ;)

Јао некад ме гризе савест, имам утисак да ја не смем да будем нерасположена и да кукам, добила сам највеће благо на свету а ја се жалим што ме боле ноге :angry:

Нећу да се вадим на хормоне, али понекад ми баш дође да плачем а не знам ни што, а после се једем што плачем око глупости и што сам незахвална :angry:

Pa nije lako nositi tri života u sebi, imaš i ti dušu, plači kad ti se plače izbaci to iz sebe, ja cmizdrim nešto u poslednje vreme svaki čas što nisam trudna a kamoli ti :lol: Hormoni su to, proći će, nisi ni ti od kamena niti to umanjuje tvoju zahvalnost što ćeš imati divnu dečicu

Videćemo, imamo taj odmor u maju pa ćemo vredno raditi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Аја и ја тебе читам, хтела сам да ти кажем да сам ја ишла на неке прегледе када смо били око годину дана покушавали. Како хоћеш али можеш да сачекаш још 4 месеца па да идеш, за то време може свашта да се деси ;)

Јао некад ме гризе савест, имам утисак да ја не смем да будем нерасположена и да кукам, добила сам највеће благо на свету а ја се жалим што ме боле ноге :angry:

Нећу да се вадим на хормоне, али понекад ми баш дође да плачем а не знам ни што, а после се једем што плачем око глупости и што сам незахвална :angry:

Ma što da te grize savest, zato što te muči ono što muči svaku trudnicu, a ti još nosiš tri bebe :blink: Mislim razumem šta hoćeš da kažeš, ali nije fer. Konačno si dočekala da zatrudniš i sad ne sme da ti bude teško, a svi znamo da je teško, pa još troduplo teško..

Kukaj sestro slatka 4chsmu1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајде нећу више да вас давим. Ко нам је следећи за тест, имам утисак да сад све добијате у року од 5 дана. Ускладио вам се циклус девојке :lol:

Meni upravo prolazi a moja semena tečnost za oplodnju je na putu, i moja jajna ćelija pati :lol: :lol: ne videh da se iko sprema za testiće :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Аја јел то значи да имаш овулацију почетком циклуса или нисам разумела добро.

Ne, ne, nisam lepo napisala <_< <_< M mi prolazi, ali je mm na putu, i vraća se tek za 2 nedelje, tako da ćemo možda zakačiti samo jedan dan ovulacije :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е ако је стално на путу, немој ни да се нервираш што нисте уболи до сад. Мени је мој вазда био при руци па нам требало 17 месеци :lol:

у сваком случају, боље један плодни дан да се убоде него ниједан ;)

I ja sam sigurna da je to u pitanju. Moraćemo da ulovimo taj jedan i da nadoknadimo sve :blink::lol: Prijatna vam večera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne radim test danas,stigla mi je Gospodja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne radim test danas,stigla mi je Gospodja ;)

jest ta gospodja vjestica...sledeci mjesec je tvojj...

ja nemogu docekat jutro da izmjerim T...ima da bude 40...zajebat cu i FF i sve testove... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne radim test danas,stigla mi je Gospodja ;)

:angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jest ta gospodja vjestica...sledeci mjesec je tvojj...

ja nemogu docekat jutro da izmjerim T...ima da bude 40...zajebat cu i FF i sve testove... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jedva cekam 2uge4p4.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. slatka si, sad barem sve znam o vozačima i njihovim mošnicama

2. nije vozač, mm je specijalac ima užasno stresan posao, a plus i pored mog posla imamo privatni i to je ludaja 0-24. hvala puno na savetima, to ću i da uradim za početak, da bar budemo mirne glave i da znamo da li je kod nas sve ok, a tajming ćemo da jurimo između 2 njegova terena B)

1. :lol: nikad se ne zna za sta ce da zatreba

2. E onda ne sumnjam u njegove sposobnosti i fizicku spremu ;) Samo morace da isplanira jedan tajni prepad na tvoje jajne celije :P

Е Сунце јави нам се како си прошла.

Анчи овај месец у акцију

Ивана јел стављаш вагиналете.

Мејби видим говнара дошла

Остале чекалице све вас поздравља пуно

Ја сам мало нерасположена, више ми се чита него што ми се пише, не замерите.

Ma opusteno, svi imamo faze mrzopisa i radocita :lol:

Аја и ја тебе читам, хтела сам да ти кажем да сам ја ишла на неке прегледе када смо били око годину дана покушавали. Како хоћеш али можеш да сачекаш још 4 месеца па да идеш, за то време може свашта да се деси

Јао некад ме гризе савест, имам утисак да ја не смем да будем нерасположена и да кукам, добила сам највеће благо на свету а ја се жалим што ме боле ноге

Нећу да се вадим на хормоне, али понекад ми баш дође да плачем а не знам ни што, а после се једем што плачем око глупости и што сам незахвална

Eeeej pa nisi robot pa da programiras samo lepe misli i lepa osecanja. Ti sad dok to sve prezivljavas nisi mozda ni svesna savim koliki je stres trudnoca uopste a kamoli viskokorizicna tripl trudnoca. Pa ja ne mogu ni da zamislim koliko bih ujedala samu sebe za ovu izraslinu na kraju ledja da moram stalno da lezim. Jeste da je zarad viseg cilja ali dokonost je najgora za psihu. A gde je tu briga, pa cimanje po 300 km tamo vamo da bi ti rekli dobar dan i dovidjenja a na sve to sad te jos i noge bole. I jeste, neces da se vadis na hormone, ali oni su tu i prčkaju ti po mozgu i to su tek počeli. Majke mi, ne znam da li su gori u trudnoći ili kad se porodiš <_< Zato nemoj da te je sramota da se žališ - imaš pravo, to ne umanjuje tvoju zahvalnost i borbu za svaku od tri mrvice :wub:

Ja ne radim test danas,stigla mi je Gospodja

pih djubre jedno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2. E onda ne sumnjam u njegove sposobnosti i fizicku spremu ;) Samo morace da isplanira jedan tajni prepad na tvoje jajne celije :P

Ma opusteno, svi imamo faze mrzopisa i radocita :lol:

kuku ako sve predjete u fazu mrzopisa, nećete ni moći da radočitate, jer nećete imati šta :lol:;)

A što se tiče prepada, izgleda da je moja jajna ćelija napravila dobre barikade i stavila pancir :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče ga nisam više zvala, mm mi je predložio da ga zovem danas, aj' kao, nedelja je, možda je sa porodicom, bla, bla.... tako da, danas ga lovim il' me nema :D Nije mu fora, al' šta ću, moram da ga jurim, ne trebam ja njemu, već on meni. Još sam se juče čula sa tim prijateljem preko koga idemo, kaže da je gin. stalno u nekoj gužvi, i da ako mi se opet ne javi, da mu slobodno pustim poruku, da mu u poruci napišem ko sam i zašto zovem, pa će mi se on sigurno javiti kad bude mogao.

Što se tiče čuvanja od trudnoće, mm i ja smo se čuvali punih 5 god. Aj' kao, kad se venčamo, počinjemo sa bebom. Da mi je neko rekao kakve ću muke da imam, počela bi' mnogo ranije, al' šta sad, "da baba zna da će da padne, ona bi sela".

jekić draga, imaš puno pravo da budeš neraspoložena, i mi NEtrudne smo nekad u out-u, a kamoli ti, trudnica sa tri bebe. Još i to ležanje i razmišljanje, mora da ti je u glavi ringišpil, šta će biti, da l' će sve biti dobro.... strah od serklaža, bolne noge, sve se to skupi i sve će proći. Nadam se da si danas bolje t4705.gif

t1950.gif za sve veštice koje su došle t1949.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuku ako sve predjete u fazu mrzopisa, nećete ni moći da radočitate, jer nećete imati šta :lol:;)

A što se tiče prepada, izgleda da je moja jajna ćelija napravila dobre barikade i stavila pancir :angry: :angry:

Čuva se od mangupa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da podelim svama moje muke inace cu do cetvrtka da izludim dok neodem na uz.ove nedelje bi trebalo da sam 6 nedelja,ali imala sam onako menstrualne bolove kao da cu svaki cas dobiti sto sam cula da je ok materica se siti itd ali sam imala i malo drugacije bolove pa sam se odmah setila mog proslog missed ab i sva sam u panici cak mislim i da me bradavice manje bole,Danas sam ponovila test i to beby rapid plocicu i crtice su i dalje tu znaci jednake cu boje i kontrolna i testna to bi valjda trbalo da znaci da beta raste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram da podelim svama moje muke inace cu do cetvrtka da izludim dok neodem na uz.ove nedelje bi trebalo da sam 6 nedelja,ali imala sam onako menstrualne bolove kao da cu svaki cas dobiti sto sam cula da je ok materica se siti itd ali sam imala i malo drugacije bolove pa sam se odmah setila mog proslog missed ab i sva sam u panici cak mislim i da me bradavice manje bole,Danas sam ponovila test i to beby rapid plocicu i crtice su i dalje tu znaci jednake cu boje i kontrolna i testna to bi valjda trbalo da znaci da beta raste

Hm, menstrualni bolovi ako su slabi, nisu problem, ne valja ako su jaki, kakve drugačije bolove si osetila? Baby rapid nije neki pokazatelj da li trudnoća napreduje, možda je bolje da odeš i da izvadiš Betu, ona će ti najbolje reći. A ne bi bilo zgoreg da odeš privatno na UZ, da se vidi pravo stanje. Ti menstrualni bolovi mogu da znače pad Progesterona i možda je dobro da odeš negde na pregled, da ti uključe, ukoliko je potrebno injekcije Progesterona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej ali 20 parova oko nas iz prve dobilo dete..pa kako bre... juče me drugarica zove kaže trudna sam, ja se začudim otkud kad znam da nisu još planirali, kaže "omaklo se" :blink: :blink: :blink: :blink: e što ti je to nepravda..

Ma ne obracaj paznju na to, nego razmisljaj ovako... Ti ces uskoro ostati trudna, pa ce tvoja beba biti najmladja i najvoljenija (a i moci ce da se hvali kako je najmladja, kad poraste :P), a jos ako bude devojcica, ku kuuuuuu! :D

Ja ne radim test danas,stigla mi je Gospodja ;)

:angry: Pih!

Juče ga nisam više zvala, mm mi je predložio da ga zovem danas, aj' kao, nedelja je, možda je sa porodicom, bla, bla.... tako da, danas ga lovim il' me nema :D Nije mu fora, al' šta ću, moram da ga jurim, ne trebam ja njemu, već on meni. Još sam se juče čula sa tim prijateljem preko koga idemo, kaže da je gin. stalno u nekoj gužvi, i da ako mi se opet ne javi, da mu slobodno pustim poruku, da mu u poruci napišem ko sam i zašto zovem, pa će mi se on sigurno javiti kad bude mogao.

Što se tiče čuvanja od trudnoće, mm i ja smo se čuvali punih 5 god. Aj' kao, kad se venčamo, počinjemo sa bebom. Da mi je neko rekao kakve ću muke da imam, počela bi' mnogo ranije, al' šta sad, "da baba zna da će da padne, ona bi sela".

jekić draga, imaš puno pravo da budeš neraspoložena, i mi NEtrudne smo nekad u out-u, a kamoli ti, trudnica sa tri bebe. Još i to ležanje i razmišljanje, mora da ti je u glavi ringišpil, šta će biti, da l' će sve biti dobro.... strah od serklaža, bolne noge, sve se to skupi i sve će proći. Nadam se da si danas bolje t4705.gif

t1950.gif za sve veštice koje su došle t1949.gif

To jeste.. Ja bih na tvom mesto otisla i licno ga na'vatala. Tako ne moze da omane! Iscimaj se, cekaj koliko treba, ali vidi se licno sa njim. Bice vise ucinka, veruj mi.

moram da podelim svama moje muke inace cu do cetvrtka da izludim dok neodem na uz.ove nedelje bi trebalo da sam 6 nedelja,ali imala sam onako menstrualne bolove kao da cu svaki cas dobiti sto sam cula da je ok materica se siti itd ali sam imala i malo drugacije bolove pa sam se odmah setila mog proslog missed ab i sva sam u panici cak mislim i da me bradavice manje bole,Danas sam ponovila test i to beby rapid plocicu i crtice su i dalje tu znaci jednake cu boje i kontrolna i testna to bi valjda trbalo da znaci da beta raste

Mene je isto boleo stomak i materica i jajnici, pa na smenu, ali nista neizdrzivo. Tako da ako je bol ok, nemoj da brines, to je normalno. I vazno je da bol na jednom mestu ne traje duze od pola sata/sat! Ako samo zigne, ili traje par minuta, to je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To jeste.. Ja bih na tvom mesto otisla i licno ga na'vatala. Tako ne moze da omane! Iscimaj se, cekaj koliko treba, ali vidi se licno sa njim. Bice vise ucinka, veruj mi.

Ja i treba da se vidim sa njim, sad ga zovem samo da se dogovorimo kad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i treba da se vidim sa njim, sad ga zovem samo da se dogovorimo kad.

Ma znam.. Nego ti ja pricam iz svoje perspektive, jer ovde ako nekoga pozoves ili mu posaljes mejl-zaborave te, ovako se ja napravim blesava, dodjem licno i kazem-bila sam u prolazu (ili sam vec nesto morala bas tu da uradim), pa eto.

Posalji mu poruku, pa ako ti se ne javi do sutra, zovi opet.. ne znam. :unsure:

Ja bih isla, jer ja vise nemam strpljenja da cekam... (ja sam sada malo naelektrisana jer cekam dve firme da mi se jave, od intervjua i nista, pa mi lepo dodje da ih sve za gusu vatam :angry:, sta god da je, bar nek jave u pm!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam.. Nego ti ja pricam iz svoje perspektive, jer ovde ako nekoga pozoves ili mu posaljes mejl-zaborave te, ovako se ja napravim blesava, dodjem licno i kazem-bila sam u prolazu (ili sam vec nesto morala bas tu da uradim), pa eto.

Posalji mu poruku, pa ako ti se ne javi do sutra, zovi opet.. ne znam. :unsure:

Ja bih isla, jer ja vise nemam strpljenja da cekam... (ja sam sada malo naelektrisana jer cekam dve firme da mi se jave, od intervjua i nista, pa mi lepo dodje da ih sve za gusu vatam :angry:, sta god da je, bar nek jave u pm!)

Znaš kako, ako ja sad odem tamo, on je možda na nekoj operaciji, ili ima hitne slučajeve, ili, sastanke, ili, šta ti ja znam, to bi' onda značilo da moram da džudžim ko zna koliko, a iskreno, nemam živaca. Ovako, lepo ga dobijem tel. zakažem sastanak, i na miru sednem sa čovekom i popričam. Sačekaću, ako sam ovoliko čekala, čekaću još dan/dva, tri.

A to za posao, tačno znam, ja sam poslala prošle godine preko 100 CV-jeva, i niko se nije udostojio da mi bar napiše, "Ne zanimaš nas" NIKO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, menstrualni bolovi ako su slabi, nisu problem, ne valja ako su jaki, kakve drugačije bolove si osetila? Baby rapid nije neki pokazatelj da li trudnoća napreduje, možda je bolje da odeš i da izvadiš Betu, ona će ti najbolje reći. A ne bi bilo zgoreg da odeš privatno na UZ, da se vidi pravo stanje. Ti menstrualni bolovi mogu da znače pad Progesterona i možda je dobro da odeš negde na pregled, da ti uključe, ukoliko je potrebno injekcije Progesterona.

ma neboli mene jako nego onako slabo i prestane,najvise sam se uplasila sto me bradavice bole manje nego prosle nedelje ma sva sam u tripu da sama sebi stvaram tenzije.a stavljam progesteron vaginalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.