Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

A kako mislis "sredi jajnike samo tako"...jer ja sam ga pila x puta...i ako sad nisam uhvatila zeca,opet cu ga piti...meni je stvarno dobar...3.gif

Mislim - dobar je :P

A sredi jajnike samo tako-popravlja mnoooogo stanje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni ovaj mjesec sledi klomifen,on se pocinje piti od 5 dana vesticare je li tako?....nema nam Tajci79 sigurno sad vrijedno radi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni ovaj mjesec sledi klomifen,on se pocinje piti od 5 dana vesticare je li tako?....nema nam Tajci79 sigurno sad vrijedno radi :P

Ja sam ga pila od 3dc do 7 dc..tako mi moj mali rekao..moj doktorcic...

A ja sam cula da on moze i osusiti jajnike..ma ko ga sisa..ne razmisljam o negativnim stvarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni ovaj mjesec sledi klomifen,on se pocinje piti od 5 dana vesticare je li tako?....nema nam Tajci79 sigurno sad vrijedno radi :P

od 1dc do 5dc. Moze da se počne bilo koji dan, od tih prvih pet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ga pila od 3dc do 7 dc..tako mi moj mali rekao..moj doktorcic...

A ja sam cula da on moze i osusiti jajnike..ma ko ga sisa..ne razmisljam o negativnim stvarima...

Kako da ih osusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da ih osusi?

ma neznam ni ja...samo sam tako cula...ma da je toliko rizican nebi ga doktori propisivali...jos moj mali meni dao bez pracenja folikula pa evo me...jos ziva... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače,moram nesto da vam ispričamsmiley-sad009.gif

Juče, kod dr., čekam ja svoga reda, i vidim izlazi anesteziolog.

Već pretpostavljam sta bi moglo biti... al ajd kuliram.

Kasnije pričam ja sa dr., i spominjem da sve devojke koje poznajem a radile su abortus, ostaju trudne iz prve (a stvarno je tako). Tek mi dr. skrene paznju, da budem malo tisa, posto u sobi pored spava (ili već sta radi) devojka kojoj su upravo uradili abortus.

Priznajem, doslo mi je da je bar malo nagrdim smiley-angry016.gif

Ne ulazim u to koji su razlozi njeni niti sta drugo, ali koja ironija. U jednoj sobi ja, koja se ubi od pokušavanja, a u drugoj sobi ona...smiley-sad017.gif

I sve to zove se-"žuta minuta"..

To je život.. <_< Neko se ubi za neke stvari, dok neko te iste stvari odbacuje kao da su nešto sasvim nebitno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene pogledaj te ovaj klip, mnogo je sladak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je život.. <_< Neko se ubi za neke stvari, dok neko te iste stvari odbacuje kao da su nešto sasvim nebitno..

Jeste, život je to. Ali me pogodi smiley-sad047.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otom potom, ispraticemo prvo ovaj ciklus da vidimo da li ovuliram ili ne, pretpostavljam da je klomifen jedino resenje ako nema ovulacije. A on se tesko nalazi u Srbiji, moracu moje drage cekalice malo da angazujem ako bude bilo potrebe.

Ne znam, meni ne, ali meni nisu redovni ciklusi, pa ne mogu da se oslanjam na to.

No frks ;)

Ovo je definitivno najjace prasenje ikada! Ako posle ovog aviNJona ne ostanemo trudne, ja ne znam sta moze da pomogne! :lol:

Divno jedno bice! :wub:

Ja tebi cestitam sto si otkacila ucenje (mnogo si lepa)! A dok cistis kucu, misao je pritom potpuno slobodna i ne razmisljaj o majstorima! A bakterije su sve prosle, jao, ima da se vezbaju okeeeee!!! :D

Ovo ime, ja nikada necu moci da dodelim tom coveku! :lol: On je za mene Radasin! I lepse mu ide Radasin... :D

:lol: POTPIS

Inače,moram nesto da vam ispričamsmiley-sad009.gif

Juče, kod dr., čekam ja svoga reda, i vidim izlazi anesteziolog.

Već pretpostavljam sta bi moglo biti... al ajd kuliram.

Kasnije pričam ja sa dr., i spominjem da sve devojke koje poznajem a radile su abortus, ostaju trudne iz prve (a stvarno je tako). Tek mi dr. skrene paznju, da budem malo tisa, posto u sobi pored spava (ili već sta radi) devojka kojoj su upravo uradili abortus.

Priznajem, doslo mi je da je bar malo nagrdim smiley-angry016.gif

Ne ulazim u to koji su razlozi njeni niti sta drugo, ali koja ironija. U jednoj sobi ja, koja se ubi od pokušavanja, a u drugoj sobi ona...smiley-sad017.gif

I sve to zove se-"žuta minuta"..

Nije to nista, vec sam jednom pisala, kad sam radila inseminaciju na Institutu za majku i dete smeste te ta dva sata da lezis u dnevnoj bolnici zajedno sa ostalim "slucajeima" a to su u najvecem broju abortusi. I tako njih 5-6 razglaba o tome koji im je po redu abortus i kako im bas sad u sred renoviranja kuce ne treba jos jedno dete ali moze sledece godine :angry: i na kraju pitaju mene a sta ja to radim (2 sata noge u vis i jastuk pod guzu) i ja im kazem da ja pravim bebu a one sve - KAKO TAKO :blink:

ma neznam ni ja...samo sam tako cula...ma da je toliko rizican nebi ga doktori propisivali...jos moj mali meni dao bez pracenja folikula pa evo me...jos ziva...

Meni se samo ne svidja sto te ne prati na uz jer kako zna da ti folikuli pucaju? Kod klomifena moze da se desi da folikuli umesto da puknu predju u ciste, zato je bitno ispratiti desavanja.

Tkodje ga ne treba dugo koristiti, ako posle 3-4 meseca ne dovede do trudnoce onda kazu da ni nema svrhe dalje ga piti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, život je to. Ali me pogodi smiley-sad047.gif

Kako ne pogađa :(

Ovaj mi je favorit :wub:

Daaa fenomenalan je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

No frks ;)

:lol: POTPIS

Nije to nista, vec sam jednom pisala, kad sam radila inseminaciju na Institutu za majku i dete smeste te ta dva sata da lezis u dnevnoj bolnici zajedno sa ostalim "slucajeima" a to su u najvecem broju abortusi. I tako njih 5-6 razglaba o tome koji im je po redu abortus i kako im bas sad u sred renoviranja kuce ne treba jos jedno dete ali moze sledece godine :angry: i na kraju pitaju mene a sta ja to radim (2 sata noge u vis i jastuk pod guzu) i ja im kazem da ja pravim bebu a one sve - KAKO TAKO :blink:

Meni se samo ne svidja sto te ne prati na uz jer kako zna da ti folikuli pucaju? Kod klomifena moze da se desi da folikuli umesto da puknu predju u ciste, zato je bitno ispratiti desavanja.

Tkodje ga ne treba dugo koristiti, ako posle 3-4 meseca ne dovede do trudnoce onda kazu da ni nema svrhe dalje ga piti.

Jadne one, šta će sa dedetom u sred renoviranja :angry: takvima dete ne treba uopšte.. Sve mogu da razumem ali takve, što ti kažeš ‚‚slučajeve‚‚ ne mogu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj mi je favorit :wub:

Aaaaa ovaj ko moj Sava :lol: tako i on odgovara na ista pitanja

Lenocka, cestitam ti ovaj poslednji ispit, pa da uskoro setas po sudu stomacic :rolleyes: Ovo je toja godina definitivno t8740.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaAco, dobro nam došla i što kraće se zadržala (na ovoj temi, naravno) ;)

Anchy, ni ja neću moći da ga zovem drugačije, on ostaje Radašin - Raša :lol: samo me zanimalo kako se čovek stvarno zove :lol:

A ja konačno dočekala gišu :rolleyes: danas izmedju 14 - 14.30h, da ga zovem na mob. verovatno da se dogovorimo kad da dodjem i tako to :) Juče kad mi je mm javio, osetila sam kuvanje u stomaku i sva krv mi je pojurila u obraze, kako me spičila trema, jooj, valjda zato što je blizu novi pokušaj, pa iskreno, nije mi baš svejedno, fata me frks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ga pila od 3dc do 7 dc..tako mi moj mali rekao..moj doktorcic...

A ja sam cula da on moze i osusiti jajnike..ma ko ga sisa..ne razmisljam o negativnim stvarima...

Ma nek se osusi sta hoce samo da ja ostanem trudna ovako se ja osusih,cekajuci svaki mjesec :PSuncokret,bas super,zelim ti puno,puno srece,da to bude onaj pravi pokusaj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otom potom, ispraticemo prvo ovaj ciklus da vidimo da li ovuliram ili ne, pretpostavljam da je klomifen jedino resenje ako nema ovulacije. A on se tesko nalazi u Srbiji, moracu moje drage cekalice malo da angazujem ako bude bilo potrebe.

Ne znam, meni ne, ali meni nisu redovni ciklusi, pa ne mogu da se oslanjam na to.

Mislim da ga sad vec ima po apotekama,uvezli su iz BiH,kosta oko 500 dinara

I meni ovaj mjesec sledi klomifen,on se pocinje piti od 5 dana vesticare je li tako?....nema nam Tajci79 sigurno sad vrijedno radi :P

Ja sam ga pila jednom od 3-8 dana,a drugi put od 2-7

SanjaAco, dobro nam došla i što kraće se zadržala (na ovoj temi, naravno) ;)

Anchy, ni ja neću moći da ga zovem drugačije, on ostaje Radašin - Raša :lol: samo me zanimalo kako se čovek stvarno zove :lol:

A ja konačno dočekala gišu :rolleyes: danas izmedju 14 - 14.30h, da ga zovem na mob. verovatno da se dogovorimo kad da dodjem i tako to :) Juče kad mi je mm javio, osetila sam kuvanje u stomaku i sva krv mi je pojurila u obraze, kako me spičila trema, jooj, valjda zato što je blizu novi pokušaj, pa iskreno, nije mi baš svejedno, fata me frks.

t2036.gifCekamo izvestaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neznam sto je on meni rekao od 5 dana vec dva puta sam tako pila,prvi put je stvarno upalilo ali nije se dobro zavrsilo :( a drugi put nije,pa sad ne znam da ga nazovem pa pitam sad... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače,moram nesto da vam ispričam

Juče, kod dr., čekam ja svoga reda, i vidim izlazi anesteziolog.

Već pretpostavljam sta bi moglo biti... al ajd kuliram.

Kasnije pričam ja sa dr., i spominjem da sve devojke koje poznajem a radile su abortus, ostaju trudne iz prve (a stvarno je tako). Tek mi dr. skrene paznju, da budem malo tisa, posto u sobi pored spava (ili već sta radi) devojka kojoj su upravo uradili abortus.

Priznajem, doslo mi je da je bar malo nagrdim

Ne ulazim u to koji su razlozi njeni niti sta drugo, ali koja ironija. U jednoj sobi ja, koja se ubi od pokušavanja, a u drugoj sobi ona...

I sve to zove se-"žuta minuta"..

<_< <_< <_<:angry: Mrzim takve glupe situacije!!! Ko kad su meni sveze iskiretiranoj doveli u sobu dve trudnice u poodmakloj trudnoci!!!

Ja sam ga pila od 3dc do 7 dc..tako mi moj mali rekao..moj doktorcic...

A ja sam cula da on moze i osusiti jajnike..ma ko ga sisa..ne razmisljam o negativnim stvarima...

Pa i ja sam negde citala da moze da bude jako opasan, naravno, uz nadzor lekara sanse za to su minimalne.

Žene pogledaj te ovaj klip, mnogo je sladak

Dusica mala!

Nije to nista, vec sam jednom pisala, kad sam radila inseminaciju na Institutu za majku i dete smeste te ta dva sata da lezis u dnevnoj bolnici zajedno sa ostalim "slucajeima" a to su u najvecem broju abortusi. I tako njih 5-6 razglaba o tome koji im je po redu abortus i kako im bas sad u sred renoviranja kuce ne treba jos jedno dete ali moze sledece godine i na kraju pitaju mene a sta ja to radim (2 sata noge u vis i jastuk pod guzu) i ja im kazem da ja pravim bebu a one sve - KAKO TAKO

Meni se samo ne svidja sto te ne prati na uz jer kako zna da ti folikuli pucaju? Kod klomifena moze da se desi da folikuli umesto da puknu predju u ciste, zato je bitno ispratiti desavanja.

Tkodje ga ne treba dugo koristiti, ako posle 3-4 meseca ne dovede do trudnoce onda kazu da ni nema svrhe dalje ga piti.

Mislim stvarno, bas je bezveze kad zatudnis a imas neke druge "obaveze" :angry:

Anchy, ni ja neću moći da ga zovem drugačije, on ostaje Radašin - Rašan samo me zanimalo kako se čovek stvarno zove

A ja konačno dočekala gišu :rolleyes: danas izmedju 14 - 14.30h, da ga zovem na mob. verovatno da se dogovorimo kad da dodjem i tako to Juče kad mi je mm javio, osetila sam kuvanje u stomaku i sva krv mi je pojurila u obraze, kako me spičila trema, jooj, valjda zato što je blizu novi pokušaj, pa iskreno, nije mi baš svejedno, fata me frks.

Ma i ja ga zovem Radasin-Rasa, sad kad smo bili kod njega, mm me na ulasku u ordinaciju pita "cekaj, a kako se stvarno zove doktor?" :lol:

Suncokret, super za docu, javi sta ti je rekao! A kako se zove tvoj doca? :)

Mislim da ga sad vec ima po apotekama,uvezli su iz BiH,kosta oko 500 dinara

Ja sam ga pila jednom od 3-8 dana,a drugi put od 2-7

Verovatno je to samo po Bg-u, kod nas na jugu tesko da ima negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače,moram nesto da vam ispričamsmiley-sad009.gif

Juče, kod dr., čekam ja svoga reda, i vidim izlazi anesteziolog.

Već pretpostavljam sta bi moglo biti... al ajd kuliram.

Kasnije pričam ja sa dr., i spominjem da sve devojke koje poznajem a radile su abortus, ostaju trudne iz prve (a stvarno je tako). Tek mi dr. skrene paznju, da budem malo tisa, posto u sobi pored spava (ili već sta radi) devojka kojoj su upravo uradili abortus.

Priznajem, doslo mi je da je bar malo nagrdim smiley-angry016.gif

Ne ulazim u to koji su razlozi njeni niti sta drugo, ali koja ironija. U jednoj sobi ja, koja se ubi od pokušavanja, a u drugoj sobi ona...smiley-sad017.gif

I sve to zove se-"žuta minuta"..

To je život.. <_< Neko se ubi za neke stvari, dok neko te iste stvari odbacuje kao da su nešto sasvim nebitno..

Potpisujem vas, 'oba DVE'! <_< Taj abortus ne mogu da progutam, al'ajd... Mozda one znaju nesto sto mi ne znamo... Ali zene koje izvrse cedomorstvo, e njih bih ja lepo na Trg, pa besenje! :angry:

Zbog jedne dileE, o kojoj sam citala u novinama pre par godina, i dan danas mi to odjekuje u glavi.

SanjaAco, dobro nam došla i što kraće se zadržala (na ovoj temi, naravno) ;)

Anchy, ni ja neću moći da ga zovem drugačije, on ostaje Radašin - Raša :lol: samo me zanimalo kako se čovek stvarno zove :lol:

A ja konačno dočekala gišu :rolleyes: danas izmedju 14 - 14.30h, da ga zovem na mob. verovatno da se dogovorimo kad da dodjem i tako to :) Juče kad mi je mm javio, osetila sam kuvanje u stomaku i sva krv mi je pojurila u obraze, kako me spičila trema, jooj, valjda zato što je blizu novi pokušaj, pa iskreno, nije mi baš svejedno, fata me frks.

Joj, Sunce, kako je to dobar osecaj! Ja sam nekako ubedjena da ces ti roditi tu bebicu iz prvog pokusaja! Ne znam zasto, ali bas imam taj osecaj! Jedva cekam da budes trudan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaAco, dobro nam došla i što kraće se zadržala (na ovoj temi, naravno) ;)

Anchy, ni ja neću moći da ga zovem drugačije, on ostaje Radašin - Raša :lol: samo me zanimalo kako se čovek stvarno zove :lol:

A ja konačno dočekala gišu :rolleyes: danas izmedju 14 - 14.30h, da ga zovem na mob. verovatno da se dogovorimo kad da dodjem i tako to :) Juče kad mi je mm javio, osetila sam kuvanje u stomaku i sva krv mi je pojurila u obraze, kako me spičila trema, jooj, valjda zato što je blizu novi pokušaj, pa iskreno, nije mi baš svejedno, fata me frks.

Jeee Sunasce moje, uskoro pocinje odbrojavanje :rolleyes: Cim zavrsis razgovor, odmah ovde da raportiras.

A za tremu i nervozu je sasvim ocekivano, pa nije to neki ispit makar i diplomski, to tebe tvoja beba ceka :wub:

Upropastiste mi ime za sledeceg sina <_< Mnogo mi se svidja da se zove Rasa ali samo tako jer duza imena iz kojih moze da se izvede kao nadimak su mi bljak. Uvek mi je na pameti Rasa Popov, on je takav dobrica. Ali sad nema sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem vas, 'oba DVE'! <_< Taj abortus ne mogu da progutam, al'ajd... Mozda one znaju nesto sto mi ne znamo... Ali zene koje izvrse cedomorstvo, e njih bih ja lepo na Trg, pa besenje! :angry:

Zbog jedne dileE, o kojoj sam citala u novinama pre par godina, i dan danas mi to odjekuje u glavi.

Joj, Sunce, kako je to dobar osecaj! Ja sam nekako ubedjena da ces ti roditi tu bebicu iz prvog pokusaja! Ne znam zasto, ali bas imam taj osecaj! Jedva cekam da budes trudan!

Mislis cetvrtog <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis cetvrtog <_<

Ma ne! Mislim PRVOG, posle terapije! Ona prva tri ne racunam... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee Sunasce moje, uskoro pocinje odbrojavanje :rolleyes: Cim zavrsis razgovor, odmah ovde da raportiras.

A za tremu i nervozu je sasvim ocekivano, pa nije to neki ispit makar i diplomski, to tebe tvoja beba ceka :wub:

Upropastiste mi ime za sledeceg sina <_< Mnogo mi se svidja da se zove Rasa ali samo tako jer duza imena iz kojih moze da se izvede kao nadimak su mi bljak. Uvek mi je na pameti Rasa Popov, on je takav dobrica. Ali sad nema sanse.

Jeste lepo ime, al asocijacija na Radasina... :lol: Mada mene podseca na jednog bivseg decka ;) A imam i bivseg koji se zove Sava :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste lepo ime, al asocijacija na Radasina... :lol: Mada mene podseca na jednog bivseg decka ;) A imam i bivseg koji se zove Sava :P

Hahahah... :lol: :lol: :lol:

I u mom slucaju, imena svih bivsih (i mojih i njegovih) otpadaju u startu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.