Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Бебице М није битно како ћеш да му кажеш, само бре да човек сазна, и он мисли о томе колико и ти али мушакрци су такви неће да причају о томе.

Мени мој драги пре неко вече рекао да је сањао да сам родила ћерку, а мени се срце стегло колико сам била тужна и само сам га загрлила ево и сад ми се плаче кад помислим на то, до сад је увек он мене тешио а сад сам ја њега, и много ми је тешко било кад добијем али никад као тад.

jekic verujem ti , kada sam prosli mesec dobila a tada smo prvi put pokusali. ja sam toliko bila razocarana i odmah su mi se motale crne misli po glavi da sam bolesna ili ne mogu da imam decu, inace imala sam ciste i zbog toga sam mislila da i ne mogu da ostanem u drugom stanju...

znam da ti je mnogo tesko...

moja rodjena sestra nije mogla da ostane trudna tri godine a nije imala nikakvih problema, sada ima dve prelepe devojcice...

tako da nemoj nikad da gubis nadu ...

ne znam ni sta vise da ti kazem sem da ti zelim puno srece i da sledeci testic bude pozitivan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, uradila sam test, videla sam svoju drugu crtu!!!! Uradila sam ga pre pola sata, nadam se da je tacno to jer ipak nije jutarnji urin. Sta mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, uradila sam test, videla sam svoju drugu crtu!!!! Uradila sam ga pre pola sata, nadam se da je tacno to jer ipak nije jutarnji urin. Sta mislite?

Jao covece,pa bravooo,dve bebe danas :D Stvarno napredujemo,plodan ovaj mart,nema sumnje nikakve,nema veze sto nisi uradila ujutru,dve crte su dve crte i to treba cestitati :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao covece,pa bravooo,dve bebe danas :D Stvarno napredujemo,plodan ovaj mart,nema sumnje nikakve,nema veze sto nisi uradila ujutru,dve crte su dve crte i to treba cestitati :D:wub:

Bogami, plodan je stvarno!!! Nadam se da je to-TO!!! Nekako sam nepoverljiva jos uvek, uradicu i sutra ujutru!!! Hvala vam curice moje PUNOOO, izgleda da ce biti puno bebica tamo pocetkom jeseni....Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, uradila sam test, videla sam svoju drugu crtu!!!! Uradila sam ga pre pola sata, nadam se da je tacno to jer ipak nije jutarnji urin. Sta mislite?

CESTITAM CVETICUUUUUUU !!!! IDEMO DALJE RADITE TE TESTICE VIDITE DA JE DANAS SRECAN DAN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebica m cestitam ti od srca ......ja nemam veze sa ovom temom al sam redovno ovde i svima zelim da ugledate crtice ...

HAVALA PUNOO!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo divno 2 bebe jupiiiiii a ostali idemo tresnjice t1594.gifplodan mart i samo tresnjice ..... :lol:

:lol: Joj sto je meni ova slika smesna,kad god je vidim uvek se slatko nasmejem :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, plodan je stvarno!!! Nadam se da je to-TO!!! Nekako sam nepoverljiva jos uvek, uradicu i sutra ujutru!!! Hvala vam curice moje PUNOOO, izgleda da ce biti puno bebica tamo pocetkom jeseni....Ljubim vas

Ujutru ces samo videti jos tamniju drugu crticu,ma nema sumnje zeno,blagoslovena si :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO, HVALA VAM PUNOOO JOS JEDNOM, UBILA SAM SE OD PLAKANJA, NARAVNO OD SRECE!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CVETICU JA TEK SAD VIDIM DA JE TEBI RODJENDAN 15.10. DANAS NAM JE OCIGLEDNO SUDJENO DA VIDIMO DVE CRTICE I JA SAM RODJENA 15.10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CVETICU JA TEK SAD VIDIM DA JE TEBI RODJENDAN 15.10. DANAS NAM JE OCIGLEDNO SUDJENO DA VIDIMO DVE CRTICE I JA SAM RODJENA 15.10

Zezas!!! hahha, divno, ima nesto u univerzumu, ko zna!!! Bas mi je drago, vagice! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма први пут сам видела код њега колико је и он тужан, искрено увек ме је тешио и мало сам себична била па се све вртело око мене кад добијем он мене теши и смирује, никад није показивао јер није хтео да ме повреди колико је и њему тешко, то се подразумевало али се о томе није разговарало.

Зато ми је и тешко то толико пало јер је он ретко тужан, изузетно је весела особа и кад сам видела колико он пати мени се срце сломило.

Зато сам и рекла Бебици да му јави, како је нама кад чекамо дан да прође да би радиле тест и он тако мисли о томе и што да мучи човека

Jekic, vucem te za nosic!!! Ne brini, osecam da ces nas i ti obradovati vrlo brzo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja radila test... prvo sam se razocarala kad ono ja malo bolje pogledam i vidim i drugu crticu jese malo bledja ali je tu... sta mislite da li je to to?? ili da se ne nadam jos dok ne ponovim test za neki dan...

Cure, uradila sam test, videla sam svoju drugu crtu!!!! Uradila sam ga pre pola sata, nadam se da je tacno to jer ipak nije jutarnji urin. Sta mislite?

CCEEESSSTTTTIIITTTAAAAAMMMMMM!!!!!!!!!!!!! :D Neka vam je sa srecom, lepo i ugodno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice m ....Cveticu.... sta sam vam rekla...stize prolece i rode B)

Zelim vam lepu,laku i dosadnu trudnocu,da ponosno setate svoje stomacice...a uskoro evo i nas za vama....jos jednom CESTITAMMMMMMM :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, plodan je stvarno!!! Nadam se da je to-TO!!! Nekako sam nepoverljiva jos uvek, uradicu i sutra ujutru!!! Hvala vam curice moje PUNOOO, izgleda da ce biti puno bebica tamo pocetkom jeseni....Ljubim vas

Cestitam cveticu nadam se da cemo i mi brzo za tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, uradila sam test, videla sam svoju drugu crtu!!!! Uradila sam ga pre pola sata, nadam se da je tacno to jer ipak nije jutarnji urin. Sta mislite?

Još jedan bebac!

Cvetiću moj lepi, ČESTITAM TI OD SRCA!moms32.gif

Kao što su žene već rekle, čim ti se pojavila druga crtica uveče, to je to! Ponovi i ujutru, da budeš mirnija, ali ne brini, videćeš samo jaču drugu crticu!

Drage moje nemojte da mi budete tužne, i meni nekad dođu takvi momenti i ja imam takve snove, dođu mi suze kad gledam nešto vezano za bebe na tv-u, ali znam doći će moja bebica, samo je malo tvrdoglava...na mamu :P

A ovaj lepi dan sa dve bebice, samo je početak i najava proleća koje će biti prepuno naših plusića!!!

Ajmo, samo pozitivno!!!!

t117009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, uradila sam test, videla sam svoju drugu crtu!!!! Uradila sam ga pre pola sata, nadam se da je tacno to jer ipak nije jutarnji urin. Sta mislite?

Cveticu i Bebice m cestitam!!!

baby-smile.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jedan bebac!

Cvetiću moj lepi, ČESTITAM TI OD SRCA!moms32.gif

Kao što su žene već rekle, čim ti se pojavila druga crtica uveče, to je to! Ponovi i ujutru, da budeš mirnija, ali ne brini, videćeš samo jaču drugu crticu!

Drage moje nemojte da mi budete tužne, i meni nekad dođu takvi momenti i ja imam takve snove, dođu mi suze kad gledam nešto vezano za bebe na tv-u, ali znam doći će moja bebica, samo je malo tvrdoglava...na mamu :P

A ovaj lepi dan sa dve bebice, samo je početak i najava proleća koje će biti prepuno naših plusića!!!

Ajmo, samo pozitivno!!!!

t117009.gif

Lenocka, prelepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka, prelepo.

Dodji da te cmoknem t4843.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodji da te cmoknem t4843.gif

Hvala draga evo i tebi jedan kis t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam mnogo, drage moje zenice, zelim vam od srca da ugledate svoje crtice ovog meseca!!! Ja sam u nekom pozitivnom haosu, ne znam sta me je snaslo! Imam grceve i kicma me boli bas kao pre vestice, to verovatno nije opasno...nadam se da nije! I plasim se i srecna sam i zbunjena....molim Boga da sve bude u redu! Ljubim vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CVETICU JA TEK SAD VIDIM DA JE TEBI RODJENDAN 15.10. DANAS NAM JE OCIGLEDNO SUDJENO DA VIDIMO DVE CRTICE I JA SAM RODJENA 15.10

Jaoj što ste slatke. Čestitam i jednoj i drugoj, pa da vam i bebe zajedno slave rođendane.

I povucite me obe za nos pa da vam se pridružim sa crticama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je Bebica sa informacijama o muzevljevoj reakciji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam mnogo, drage moje zenice, zelim vam od srca da ugledate svoje crtice ovog meseca!!! Ja sam u nekom pozitivnom haosu, ne znam sta me je snaslo! Imam grceve i kicma me boli bas kao pre vestice, to verovatno nije opasno...nadam se da nije! I plasim se i srecna sam i zbunjena....molim Boga da sve bude u redu! Ljubim vas!

Cveticu,opusteno,ne sikiraj se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvetiću i ja mislim isto kao Jekić i Suncokret, ne brini se...

A Bebice m stvarno nema da javi kako je prošlo, sigurno još slave...t5304.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.