Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Где сте цуре шта има ново. Анчи кад идеш код др.

Kako si ti Jekić, tj. vi? :) Baš fališ ovde :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нисмо лоше, све уобичајено, одмарам.

Како си ти, јел менструација при крају, кад ћеш оне вагиналете опет да стављаш.

Иви мени недостајете, али само мало да прођу ови хормони за спавање и ето мене опет овде.

Verujem da ti je nezgodno, sad ti spavanje sigurno sve teže a sve ti se više spava <_< Proći će i to :)

Juče sam jako malo krvarila pa sam stavila jednu uveče. Stavljaću tako uveče samo ako mi ne ide mnogo krv..Morala sam to da ubrzam malo <_< ostalo mi još 4

Mm završio sa lekovima, sad čekamo da prođe neko vreme pa da da uzorak..Samo glupo čekanje <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма ја мислим да мени нису хормони толико криви, него лежим по цео дан и ноћ па човек кад је толко у кревету мора да попусти мало и задрема :P

Е па лепо си то убрзала, ако крварење није велико не верујем да ће нешто да шкоди, ако је твој муж завршио пре тебе он ће раније да иде на анализу.

Pa se budiš onda i nemaš pojma dal' je dan ili noć :D

Pa da, pre mene..Nadam se makar da ćemo uhvatiti bar dva dana posle O, Ljubi je to upalilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Није само Љуби, многим женама је то упалило, твој муж има завидан спермограм ;):lol: а ти колико знам немаш проблем са овулацијом, све је на вашој страни :D

Joj zato mi se sad valjda toliko žuri, valjda smo sad sredili tu aglutinaciju pa se ne lepe..Sad jedva čekam da vidim dal' će da upali :)

Inače doktor kad je pogledao spermogram, rekao samo- može da prođe :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па ја сам по оном вредностима укапирала да је твом мужу одличан спермограм :unsure: у сваком случају не брини, довољан је само један B)

I to što kažeš B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е девојке ја данас сазнала на једном сајту термин за тројке, до сад нисам знала, мислим ни ово није тачно него отприлике се очекује тад-17 Августа, јао како сам срећна, морала сам да поделим са вама. Да имам једу бебицу било би 6 октобра дан испред мог рођендана и никако нисам могла да нађем за тројке нигде термин, па сам зтао сад срећна, знам кад ћу отприлике упознати моје пилиће :rolleyes:

Jao biće lavići :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, mico... Znam da ce biti tesko na pocetku, ali svaka od nas bi to izdrzala zarad bebice! Posle svih cimanja, ja ti zelim da ti ovo bude poslednje i da bebica dodje odmah posle boca! Vala zasluzila si!

:wub:

Uh čekalice, baš smor, ali, šta ćeš, moraš.

Da,da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е девојке ја данас сазнала на једном сајту термин за тројке, до сад нисам знала, мислим ни ово није тачно него отприлике се очекује тад-17 Августа, јао како сам срећна, морала сам да поделим са вама. Да имам једу бебицу било би 6 октобра дан испред мог рођендана и никако нисам могла да нађем за тројке нигде термин, па сам зтао сад срећна, знам кад ћу отприлике упознати моје пилиће :rolleyes:

:rolleyes: Divno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е девојке ја данас сазнала на једном сајту термин за тројке, до сад нисам знала, мислим ни ово није тачно него отприлике се очекује тад-17 Августа, јао како сам срећна, морала сам да поделим са вама. Да имам једу бебицу било би 6 октобра дан испред мог рођендана и никако нисам могла да нађем за тројке нигде термин, па сам зтао сад срећна, знам кад ћу отприлике упознати моје пилиће :rolleyes:

DIVNO JEKIC ... VELIKI KISS ZA TEBE I BEBICE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Чекалице видим да си почела са припремама, а колико ћеш морати да примаш те инекције, јел се то ради до краја или се прекида на неко време.

Sad pijem tablete,a od pocetka majskog ciklusa pocinjem s bockanjem koje traje do aspiracije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i moja tetka iz Crvenke je dotrcala,pozurila imala sam proslu 6 marta,pih... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, nedostaječeš :rolleyes:

A slike devojke, ako želite da vidite sa jučerašnje kafice, možete pogledati u temi "Naši susreti" ;) Skroooz na dnu foruma.

Jao sto je vama bilo leeepooo

mama mi je oprisana i uopste joj nije dobro....ceo dan sam uzasno raspolozena.... :(

ljubim vas....

Ljubo ljubi Savu...sunce malo medeno.... :rolleyes:

Bice bolje draga,glavu gore

510326.gif vama ženama se nikako ne može ugoditi :lol::P

joj sto volim ovog tvog smajlica sto vristi

Е девојке ја данас сазнала на једном сајту термин за тројке, до сад нисам знала, мислим ни ово није тачно него отприлике се очекује тад-17 Августа, јао како сам срећна, морала сам да поделим са вама. Да имам једу бебицу било би 6 октобра дан испред мог рођендана и никако нисам могла да нађем за тројке нигде термин, па сам зтао сад срећна, знам кад ћу отприлике упознати моје пилиће :rolleyes:

diiivnooo

Evo i moja tetka iz Crvenke je dotrcala,pozurila imala sam proslu 6 marta,pih... :(

mrzim je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto je vama bilo leeepooo

joj sto volim ovog tvog smajlica sto vristi

Jeste :rolleyes:

I ja ga obožavam, a ima i ovaj 444178.gif:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste :rolleyes:

I ja ga obožavam, a ima i ovaj 444178.gif:lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simona, baš ti ranije došla, koliko se ja razumem u hormone, to ima veze sa niskim progesteronom, kad veštica ranije dodje, to je znak da je lutealna faza kraća, a kad je ona kraća to je znak da je prog. nizak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Маки па где си бре ти, како си. Јел има нешто ново код тебе.

nista novo osim ono malo rozog sto sam imala jedan dan kao trag i smedji trag dva dana to je to.. danas temp pala na 36 a takva mi do sad nije bila a imam i onu plodnu sluz a od vestice ni traga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste :rolleyes:

I ja ga obožavam, a ima i ovaj 444178.gif:lol:

Sjajan :lol: ali onaj prvi je bolji, kad odmahne rukom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pazite ovog 212587.gif:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

K'o Pantić iz "Tesne kože" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

K'o Pantić iz "Tesne kože" :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Baš sam to htela da kažem.. Sa kog ti je to sajta? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekalice, javljam se dancegirl2.gif

Situacija je sledeća: dr. je videla rezultate hormona, kaze odlično. Tako da je i to sad jasno.

Na UZ, punoooooooooo folikula greenstars.gif Na jednom jajniku tri, na drugom četiri :blink: Priblizne su veličine, oko 11m. E sad, koji će opstati i dostići zeljenu veličinu, videćemo (jos je dr. mislila ako imam jedan fol. da mi da jos malo stimulacije, a kad je videla počela se smejati i kaze da bi onda bila neka hiper plodnost)

Inače, klomifen pijem jos sutra. Medjutim, zahvaljujući klomifenu, endom. istanjen (jadničak 4mm) tako da od sutra krećem sa estrofenom (da ga zadebljamo)

U ponedeljak opet UZ. Tad sledi nastavak priče...

Kada fol. dostignu nekih 20mm, izaziva se O, pa se nesto kasnije radi IUI. (valjda u roku od 24-36h se očekuje pucanje, a pre toga se radi IUI).

loveshower.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simona, baš ti ranije došla, koliko se ja razumem u hormone, to ima veze sa niskim progesteronom, kad veštica ranije dodje, to je znak da je lutealna faza kraća, a kad je ona kraća to je znak da je prog. nizak.

E pa ne znam,kod mene se sve to poremetilo,2 mjeseca sam pila cyclo-proginovu,i sve bilo ok.a evo ovaj mjesec nisam i znaci opet ne valja,grudi me malo bole kako znaju da bole...nista mi vise nije jasno :unsure::angry::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda Sanja i kod tebe budu dvojkice ili mozda trojkice :P drago mi je da je sve ok,zelim ti srece za dalje radove ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda Sanja i kod tebe budu dvojkice ili mozda trojkice :P drago mi je da je sve ok,zelim ti srece za dalje radove ;):wub:

Hvala ti, ali bila bih zadovoljna i sa jednom 899.gif

Trebaće mi malo sreće, to je definitivno bighug.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste :rolleyes:

I ja ga obožavam, a ima i ovaj 444178.gif:lol:

gde ih nalazis hihihihihihihiiii

cekalice, javljam se dancegirl2.gif

Situacija je sledeća: dr. je videla rezultate hormona, kaze odlično. Tako da je i to sad jasno.

Na UZ, punoooooooooo folikula greenstars.gif Na jednom jajniku tri, na drugom četiri :blink: Priblizne su veličine, oko 11m. E sad, koji će opstati i dostići zeljenu veličinu, videćemo (jos je dr. mislila ako imam jedan fol. da mi da jos malo stimulacije, a kad je videla počela se smejati i kaze da bi onda bila neka hiper plodnost)

Inače, klomifen pijem jos sutra. Medjutim, zahvaljujući klomifenu, endom. istanjen (jadničak 4mm) tako da od sutra krećem sa estrofenom (da ga zadebljamo)

U ponedeljak opet UZ. Tad sledi nastavak priče...

Kada fol. dostignu nekih 20mm, izaziva se O, pa se nesto kasnije radi IUI. (valjda u roku od 24-36h se očekuje pucanje, a pre toga se radi IUI).

loveshower.gif

sjajno!!!!!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.