Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Najavljivala sam ja danima da idem na dogovor za vto,medjutim tih dana je nesto bilo :wacko: na forumu,ne secam se tacno oko cega,pa nisam podnela izvestaj,a doduse nije me niko ni pitao sem tebe sad :P

Pa pricaj onda kako idu pripreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pricaj onda kako idu pripreme?

I meneMe to interesuje!

Ja se vama devojkama izvinjavam, malo sam se pogubila u stranama.. sinoc sam dobila tempreaturu, kijavicu, boli me grlo (imunitet mi se totalno srozao), a preksinoc nisam spavala celu noc, juce bila po lekarima i vise ne znam koje je vreme, ni sta sam pisala... niti sta ste vi pisale... pa se ukljucujem odavde... Ne zamerite mi. Znate da vas Empress sve voli mnogo! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pricaj onda kako idu pripreme?

Pocela sam da koristim neki gluformin tablete,svaki dan ujutru i uvece,i tako mesec i malo vise,javljam se tr4eceg maja u kliniku i od 5,6 bi trebalo da krenem sa stimulacijom,a umedjuvremenu da uradimo nalaze i mm i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam da koristim neki gluformin tablete,svaki dan ujutru i uvece,i tako mesec i malo vise,javljam se tr4eceg maja u kliniku i od 5,6 bi trebalo da krenem sa stimulacijom,a umedjuvremenu da uradimo nalaze i mm i ja

A kako se osećas? Maj je blizu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam da koristim neki gluformin tablete,svaki dan ujutru i uvece,i tako mesec i malo vise,javljam se tr4eceg maja u kliniku i od 5,6 bi trebalo da krenem sa stimulacijom,a umedjuvremenu da uradimo nalaze i mm i ja

Izvini ako te gnjavim, ali posto ne znam... Je l ta stimulacija znaci davanje inekcija? I koliko to posle traje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako se osećas? Maj je blizu :rolleyes:

Uf kad bih znala da nadjem sve smajlice kao Suncokret objasnila bih ti lepo u slici,a ovako recima,pa recimo zamisli me da konstantno setam tamo-vamo

Izvini ako te gnjavim, ali posto ne znam... Je l ta stimulacija znaci davanje inekcija? I koliko to posle traje?

Ne gnjavis me.

Da stimulacija su boce u stomak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam da koristim neki gluformin tablete,svaki dan ujutru i uvece,i tako mesec i malo vise,javljam se tr4eceg maja u kliniku i od 5,6 bi trebalo da krenem sa stimulacijom,a umedjuvremenu da uradimo nalaze i mm i ja

Pretpostavljam da ste vecinu odradili pre inseminacije, jel to sad ponovo radite ili neke druge analize?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ovako nekako

m1708.gif

A koliko traje stimulacija zavisi od mog organizma,gleda se na uz kako sve napreduje pa se tako odredjuje,bar sam tako razumela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja ovako nekako

m1708.gif

A koliko traje stimulacija zavisi od mog organizma,gleda se na uz kako sve napreduje pa se tako odredjuje,bar sam tako razumela

:rolleyes: ipak si nasla grafički prikaz :rolleyes:

Verujem da si ponajviše zabrinuta :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pretpostavljam da ste vecinu odradili pre inseminacije, jel to sad ponovo radite ili neke druge analize?

Pre imseminacije sam ja radila hormone i briseve a mm samo s-gram i s-kulturu,a sad imamo svasta nesto da radimo

Ne znam kako se postavlja ono sto napisete klik,pa kliknes na to i vidis tu stranicu,kako ovo objasnih :lol: :lol: :lol: uglavnom ukucas na google analize za vto(u pdf formatu je) i videces sta sve treba da uradimo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ipak si nasla grafički prikaz :rolleyes:

Verujem da si ponajviše zabrinuta :huh:

Najvise sam zabrinuta sad trenutno oko analiza,d sve bude ok,pa cu posle da se brinem oko samog postupka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre imseminacije sam ja radila hormone i briseve a mm samo s-gram i s-kulturu,a sad imamo svasta nesto da radimo

Ne znam kako se postavlja ono sto napisete klik,pa kliknes na to i vidis tu stranicu,kako ovo objasnih :lol: :lol: :lol: uglavnom ukucas na google analize za vto(u pdf formatu je) i videces sta sve treba da uradimo :(

Ajoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najvise sam zabrinuta sad trenutno oko analiza,d sve bude ok,pa cu posle da se brinem oko samog postupka

Briga, briga i samo briga :blink:

Valjda ce biti ok. A te analize znaju biti zeznute. Ima ih bas puno, retko kod koga je sve ok.

A da ti kazem ne brini-opusti se, tesko da ćes poslušati :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf kad bih znala da nadjem sve smajlice kao Suncokret objasnila bih ti lepo u slici,a ovako recima,pa recimo zamisli me da konstantno setam tamo-vamo

Ne gnjavis me.

Da stimulacija su boce u stomak :(

Joj, mico... Znam da ce biti tesko na pocetku, ali svaka od nas bi to izdrzala zarad bebice! Posle svih cimanja, ja ti zelim da ti ovo bude poslednje i da bebica dodje odmah posle boca! Vala zasluzila si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh čekalice, baš smor, ali, šta ćeš, moraš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo dosla da vas oprasim... :)

v66-images.jpg

j3b-th-Bab.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo dosla da vas oprasim... :)

v66-images.jpg

j3b-th-Bab.gif

:lol: k'o komarce :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo dosla da vas oprasim... :)

v66-images.jpg

j3b-th-Bab.gif

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo dosla da vas oprasim... :)

v66-images.jpg

j3b-th-Bab.gif

meni je bas potrebna ta prasina vise nego ikad....oprasena... :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

htela bih da pitam NANNY koji su problemimali sa spremogramom (ako sam dobro pročitala u nekom njenom postu)... NANNY ako ti nije problem da mi napišeš i kako ste rešili taj problemčić. hvala :-)

mm je u februaru prosle godine radio spermogram i rezultati su bili neki osrednji, vise losi nego dobri, koliko se secam, nisu bili brzi i kvalitetni spermici, ali nije dobio nikakvu terapiju (kao zdrava ishrana, inace ne pije i ne pusi, a dr. je rekao da je jako vazno to sto ne pusi) On se jako razocarao i bio je siguran kako prvo mora da uradi neku operaciju (sam sebi je dao dijagnozu da treba da ide) pa onda beba. I tako je to trajalo, a on nista nije preduzimao... Ispocetka mi je bilo zao pa sam ga pustila, a posle vec sam pominjala kako treba da vidimo sta dalje... I onda nam se u decembru zbog njegovog posla desio duzi post, a u januaru dva odnosa i beba.

I nas kum iz zezanja kaze da je i on prvo postio pa onda napravio bebu... Dal to ima veze ili nema, ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: k'o komarce :lol: :lol:

:lol::lol::lol:

83-avon.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo dosla da vas oprasim... :)

v66-images.jpg

j3b-th-Bab.gif

hvala hellen uhvatila :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meneMe to interesuje!

Ja se vama devojkama izvinjavam, malo sam se pogubila u stranama.. sinoc sam dobila tempreaturu, kijavicu, boli me grlo (imunitet mi se totalno srozao), a preksinoc nisam spavala celu noc, juce bila po lekarima i vise ne znam koje je vreme, ni sta sam pisala... niti sta ste vi pisale... pa se ukljucujem odavde... Ne zamerite mi. Znate da vas Empress sve voli mnogo! :wub:

Ko bi tebi nešto mogao da zameri :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Где сте цуре шта има ново. Анчи кад идеш код др.

Ej, evo samo sto nismo krenuli za Nis, samo sam usla na tenutak da vidim sta ima novo ;) Javljam vam se veceras sa novostima. Ti kako si danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.