Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Takice, pa sta je bilo?

mama mi je oprisana i uopste joj nije dobro....ceo dan sam uzasno raspolozena.... :(

ljubim vas....

Ljubo ljubi Savu...sunce malo medeno.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mi je oprisana i uopste joj nije dobro....ceo dan sam uzasno raspolozena.... :(

ljubim vas....

Ljubo ljubi Savu...sunce malo medeno.... :rolleyes:

Au bre, samo ružne vesti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au bre, samo ružne vesti :(

ja se nadam da ce ovde uskoro krenuti lepe vesti,jer sve ovo je vec zabrinjavajuce..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna godisnjicaaaa :)

Hvala Ljubo! :* Bas bi bilo lepo da sam nekako preko foruma mogla da vam posaljem malo bajadere sto sam pravila,odlično je ispala. :P mljac mljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, nedostaječeš :rolleyes:

A slike devojke, ako želite da vidite sa jučerašnje kafice, možete pogledati u temi "Naši susreti" ;) Skroooz na dnu foruma.

A gde tačno,u nekoj odredjenoj grupi pošto ne mogu da nadjem,a bas bih da vidim slike. Ili moze link?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice, bas mi je zao...bice mama dobro, videces!

Ljubo, brazilski oraqh, cvekla i ananas su dobri za povecanje debljine endometrijuma.

Venera, tacno je to da je VTO manje uspesna ako su jajovodi u losem stanju. To sam nasla na netu, a rekao mi je i doktor. Folikularna tecnost iz jajovoda ispira embrion i ne uspe VTO.

Ali, ti ne bi trebala razmisljati o tome pre nego sto laparoskopski ne proveris stanje i da ti kao sto je rekla Ljuba otklone prepreke i priraslice ako ih ima. Na HSG se ne moze sve videti, a nesto mora da ima, cim si imala 3 vanmatericne.

Ne znam zasto to odlazes, kada ta intervencija nije strasna i jako se brzo oporavis. Nemas razloga da to odlazes, vec po uput i u bolnicu sto pre..

Doktor mi je rekao da dodjem odmah, kada beta predje 1000 i kada se mogne videti mesak. Da odmah znamo da je na pravom mestu. Pozeleo mi je srecu i on se nada da ce ovog meseca, po svim pokazateljima biti bebac! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ljubim vas zene drage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To nije gospodja već obična klošarka ;)

Jaoo da, uplašio se "gde mi je mama, gde sam ja..." srce malo :wub:

Ne diraj mi je, sad kad se konacno smilovala da se dovuce ;)

Jao, dusica mala :wub:

mama mi je oprisana i uopste joj nije dobro....ceo dan sam uzasno raspolozena.... :(

ljubim vas....

U bre, Takice, nadam se da ce biti bolje.

Doktor mi je rekao da dodjem odmah, kada beta predje 1000 i kada se mogne videti mesak. Da odmah znamo da je na pravom mestu. Pozeleo mi je srecu i on se nada da ce ovog meseca, po svim pokazateljima biti bebac! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ljubim vas zene drage!

Drzimo fige da bude tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi, kako si, sta ima novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne diraj mi je, sad kad se konacno smilovala da se dovuce ;)

510326.gif vama ženama se nikako ne može ugoditi :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

510326.gifvama ženama se nikako ne može ugoditi :lol::P

:lol: A sta si ti? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi, kako si, sta ima novo?

hejj

pa nema ništa... sramota me i da napišem, jer kad god da se javim ja vičem nema ništa novo....

ali mm je još pod terapijom, ja pijem folnak, i čekamo kraj aprila za njegovi kontrolu. samo mislim na to, i jeva čekam da vidimo rezultate da li se išta popravilo. ja se nadam da jeste... i baš sam nestrpljiva.

moja dobra doca ide iz našeg dz, i baš sam tužna, jer je baš bila zainteresovana za naš slučaj, sad se samo nadam da ko god novi dodje bude isto tako dobar kao i ona. iskreno ja idem logikom, što bih plaćala u prvatnim klinikama kad lepo i uredno imam knjižicu... ali kako stvari stoje, boga mi moraću.... nerviram se oko toga što opet menjam docu. jer za ono što nama treba, moram biti u državnoj, koliko-toliko.

ah, sad vas davim ....

htela bih da pitam NANNY koji su problemimali sa spremogramom (ako sam dobro pročitala u nekom njenom postu)... NANNY ako ti nije problem da mi napišeš i kako ste rešili taj problemčić. hvala :-)

inače vas redovno pratim....čitam i radujem se svakoj novoj tudnici :-)

ah, to bi bilo to.... ljubim vas :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: A sta si ti? :lol:

Lapo-lapo b0221.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lapo-lapo b0221.gif

Ne bih rekla, videla sam slike :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hejj

pa nema ništa... sramota me i da napišem, jer kad god da se javim ja vičem nema ništa novo....

ali mm je još pod terapijom, ja pijem folnak, i čekamo kraj aprila za njegovi kontrolu. samo mislim na to, i jeva čekam da vidimo rezultate da li se išta popravilo. ja se nadam da jeste... i baš sam nestrpljiva.

moja dobra doca ide iz našeg dz, i baš sam tužna, jer je baš bila zainteresovana za naš slučaj, sad se samo nadam da ko god novi dodje bude isto tako dobar kao i ona. iskreno ja idem logikom, što bih plaćala u prvatnim klinikama kad lepo i uredno imam knjižicu... ali kako stvari stoje, boga mi moraću.... nerviram se oko toga što opet menjam docu. jer za ono što nama treba, moram biti u državnoj, koliko-toliko.

ah, sad vas davim ....

htela bih da pitam NANNY koji su problemimali sa spremogramom (ako sam dobro pročitala u nekom njenom postu)... NANNY ako ti nije problem da mi napišeš i kako ste rešili taj problemčić. hvala :-)

inače vas redovno pratim....čitam i radujem se svakoj novoj tudnici :-)

ah, to bi bilo to.... ljubim vas :-)

Pa eto vidis uvek ima bar nesto novo ;) I ne davis nas!

Znaci tek krajem aprila kontrola? E, pitala sam te jednom, verovatno nisi videla moj post, sta je sve tm radio od analiza? Pitam zbog drugarice o kojoj sam ti pricala i njm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,Sanja posto je danas petak :lol: :lol: :lol: jel si bila kod doce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih rekla, videla sam slike :P

:lol: Videla si spoljašnost, "iz Mire 100 djavola vire" :lol: :lol: :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,Sanja posto je danas petak :lol: :lol: :lol: jel si bila kod doce?

:rolleyes: cekalice, sto si nestrpljiva. :rolleyes: Ali dobro, bar je petak :lol:

U 16h idem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa eto vidis uvek ima bar nesto novo ;) I ne davis nas!

Znaci tek krajem aprila kontrola? E, pitala sam te jednom, verovatno nisi videla moj post, sta je sve tm radio od analiza? Pitam zbog drugarice o kojoj sam ti pricala i njm.

izvini ali nisam videla...

pa pre godinu dana kada smo saznali radio je pregled, uz, briseve na hlamidiju, mirkoplasmu i ureaplasmu, briseve na bakterije, lth, prolactin, I testosteron, spremogram i spremokulturu.

od tada svaki put radi s-gram i s-kulturu, jer su svi ostali nalazi bili ok.

ali pošto je kod novog lekara, mislim da je rekao da će ponovo sve to raditi, jer je on preuzeo slučaj a i prošlo je godinu dana + terapija.

kako tvoja drugarica i njen muž? jel su nešto radili od analiza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, a jel ti ovog meseca ponovo ides na inseminaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nestrpljiva???????????? :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, a jel ti ovog meseca ponovo ides na inseminaciju?

Ne,nesto si pomesala,ja u maju,ako Bog da,idem na vto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nestrpljiva???????????? :P:lol:

Priznajem, i ja sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvini ali nisam videla...

pa pre godinu dana kada smo saznali radio je pregled, uz, briseve na hlamidiju, mirkoplasmu i ureaplasmu, briseve na bakterije, lth, prolactin, I testosteron, spremogram i spremokulturu.

od tada svaki put radi s-gram i s-kulturu, jer su svi ostali nalazi bili ok.

ali pošto je kod novog lekara, mislim da je rekao da će ponovo sve to raditi, jer je on preuzeo slučaj a i prošlo je godinu dana + terapija.

kako tvoja drugarica i njen muž? jel su nešto radili od analiza?

A sta je lth? :blink:

Njemu su dali svasta nesto da radi, tj dao je ginekolog sa odeljenja za sterilitet u GAK-u u Nisu, pa sad ima problem da uzme upute od dr opste prakse ili urologa za sve to, niko nece da mu da. Izmedju ostalog, znam da su rekli da radi bris na hlamidiju, hormone, i znam sigurno da su mu rekli da radi kariogram i za to ne moze da dobije uput, morace da placa. I dali su mu jos nesto ali nijedan dr ne moze da protumaci rukopis dr iz GAK-a, a oni posto rade oboje jos nisu stigli da ponovo odu do nje da vide sta ce dalje... Ma zaje*ancije koliko hoces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne,nesto si pomesala,ja u maju,ako Bog da,idem na vto

Nisam pomesala, verovatno mi je promakao taj post, znam da si proslog meseca radila inseminaciju pa zbog toga pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najavljivala sam ja danima da idem na dogovor za vto,medjutim tih dana je nesto bilo :wacko: na forumu,ne secam se tacno oko cega,pa nisam podnela izvestaj,a doduse nije me niko ni pitao sem tebe sad :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.