Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Iiiiiiii kakko reagujes na klomifen?Ima li kakvih reakcija?

Nista, sve normalno. Prosli put, isto tako je bilo, samo mi je bilo lose tj. jako me stomak boleo kada sam primila pregnil, ta dva dana je bilo uzasno :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel inace osecas pucanje folikula?

Znaci nije muz "stradao" od klomifena? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel inace osecas pucanje folikula?

Znaci nije muz "stradao" od klomifena? :P

:lol: :lol:

A za folikula i puckanje, osetim ali samo malo zigne, i to je to.

Nije nista bolno :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

A za folikula i puckanje, osetim ali samo malo zigne, i to je to.

Nije nista bolno :blink:

:P

Moj je Boga mi,kad sam prvi put pila,doduse u kombinaciji sa makom, bio konstantnob0223.gif

Kaze kad bi tako svaki mesec :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P

Moj je Boga mi,kad sam prvi put pila,doduse u kombinaciji sa makom, bio konstantnob0223.gif

Kaze kad bi tako svaki mesec :blink:

:lol: onda je do make :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a :P

Kakvi da smrdi ja sam gadljiva, prvo sam njega ubacila u kadu i izribala, onda sam ga postavila u stolici za hranjenje iz koje lako sam izlazi ali sam toliko bila ozbiljna d mu nije palo na pamet dok sve nisam prvo vlaznim maramicama dobro pocistila pa oprala sredstvom za dezinfekciju koje sjajno mirise na bosiljak. Sedeo je i nije ni zucnuo dok se sve nije osusilo. Zna da je debelo zas*o :D

Joj jeste, sta mi je :blink: Jos bolje :rolleyes:

1. i ja sam se smejala

2. stiglo te je, normalno da se tako osecas nekada a nekada puna optimizma i energije. To su te oscilacije koje su visegodisnjim cekalicama ne ginu

Mene su grudi bolele samo u trudnoci, nikada ih nisam osecala kad treba da dobijem tako da sam po tome uvek znala da je nesto drugacije i da sam mozda trudna. Posle porodjaja me bole skoro svaki mesec i oko ovulacije i kad treba da dobijem, nekad bole sa strane, nekad iznutra a nekad samo peckaju bradavice, kao neka strujica da prolazi. Sto se mene tice sad po tome nikad ne bih provalila trudnocu jer su me isto tako i u trudnocama bolele. Ionako grudi i u trudnoci i pre vestice bole zbog istih hormona, tako da pretpostavljam da je i bol najcesce isti. Jedino mozda bude jaci jer u trudnoci hormoni vise skacu.

1. Da Simce, moras tome malo ozbiljnije da se posvetis, nije ti nizak secer bez veze, nesto mora da dovodi do toga.

2. Ugnjavila nas je

E to je jedan od vecih razloga zasto se ne treba nervirati zbog posla. Kad dodjes u takvu situaciju samo pretpostavi sebi sta bi te vise smorilo da izgubis posao ili bebu. Beba je nenadoknadiva a posla koliko hoces, mozes samo jos bolji da nadjes.

Uh ovo mi je bas tuzno :( Znam da si se navikla ali tek kad budes imala svoje dete ce da ti nedostaju :(

normalno da bih cuvala sebe i bebu,a posao ma ko ga sisa!

Jeste tuzno ali je tako,nisam ovim htela da rastuzim moje cekalice,nego sam htela Luni da kazem da ako stvarno postoji nesto tamo gore,onda i njen tata zna kako se ona oseca,ja se ponasam kao da me oni cuju i razumeju ,pa mi je lakse,i zivim sa tim,ali od tuge i nerviranja nema nista,nazalost time ih ne mozemo vratiti,vec samo moramo da mislimo da znaju kako se osecamo i da ce nam davati snagu da dodjemo do cilja ;)

jao zene nemogu da vas sve procitam koliko i da se trudim,kolko puta sednem da napisem nesto eto moje curice mami dodji mami daj mi mami ono mami ovo i sve tako redom do beskonacnosti,sednem na net eto ona hoce pesmice hoce miki mausa,pa kuvaj rucak pa skupljam igracke i opet iznova ja sklanjam ona baca :blink:

eto da vam javim danas sam dobila goscu jeee sto sam radosna pa kad krenemo u akciji sa covekom ondak se necu radovati njoj hehhe

I MOLIM VAS U BUDUCE NEMOJTE TROSITI NOVAC NA TESTOVE

Srculence moje t4801.gif falis nam ovde ali kad je cerkica u pitanju ,onda ti je oprosteno ;)

Ja sam odlucila da ih ne radim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cim doslo prolece ove zene se ulenjile,niko vise nista nepise a ja obozavam da vas citam znaci obozavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cim doslo prolece ove zene se ulenjile,niko vise nista nepise a ja obozavam da vas citam znaci obozavam

ja stalno pisem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja stalno pisem :blink:

izvini pises,ali malopre te nije bilo, ja non stop palim komp da vidim ima li sta a vas nema.Jel ocekujemo neku projekciju uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr da se dogovorim za hsg. Malo sam se smorila, zaboravila sam da treba oni silni brisevi da se vade <_< tako da ovaj ciklus prikupljam to a tek sledeci hsg. Ovaj ciklus opet na folikulometriju, mozda nesto i uradimo jer koliko se secam taj mesec kad se radi hsg nema pravljenja bebe a meni ce to da padne u maju - mojem najplodnijem mesecu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr da se dogovorim za hsg. Malo sam se smorila, zaboravila sam da treba oni silni brisevi da se vade <_< tako da ovaj ciklus prikupljam to a tek sledeci hsg. Ovaj ciklus opet na folikulometriju, mozda nesto i uradimo jer koliko se secam taj mesec kad se radi hsg nema pravljenja bebe a meni ce to da padne u maju - mojem najplodnijem mesecu <_<

<_< pih ,ma nemoj dzabe da se mucis, ovaj mesec (april) je vas!!!!!!!!!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr da se dogovorim za hsg. Malo sam se smorila, zaboravila sam da treba oni silni brisevi da se vade <_< tako da ovaj ciklus prikupljam to a tek sledeci hsg. Ovaj ciklus opet na folikulometriju, mozda nesto i uradimo jer koliko se secam taj mesec kad se radi hsg nema pravljenja bebe a meni ce to da padne u maju - mojem najplodnijem mesecu <_<

navijam da je od ove god jun tvoj najplodniji mesec :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvestaj od danas: folikul na desnom jajniku, na kojem je i jajovod 22mm a endometrijum 11 mm. Doktor je prezadovoljan i prepisao nam je akciju naredna 3 dana!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upalili su mi brazilski orah i ananas, YESSSSSSS:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod dr da se dogovorim za hsg. Malo sam se smorila, zaboravila sam da treba oni silni brisevi da se vade <_< tako da ovaj ciklus prikupljam to a tek sledeci hsg. Ovaj ciklus opet na folikulometriju, mozda nesto i uradimo jer koliko se secam taj mesec kad se radi hsg nema pravljenja bebe a meni ce to da padne u maju - mojem najplodnijem mesecu <_<

Ljubo, tu su misljenja drugačija :mellow:

Jedni kazu ne sme (valjda zbog zračenja) a drugi kazu samo napred (valjda to prodje za nekih sedam dana) I ajd sad ti znaj :blink:

Ja sam poslušala one druge-samo napred ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvestaj od danas: folikul na desnom jajniku, na kojem je i jajovod 22mm a endometrijum 11 mm. Doktor je prezadovoljan i prepisao nam je akciju naredna 3 dana!:)

Akcija i samo akcija :P

Samo sto nije pukao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ne znam odakle da pocnem..pisala sam da sam u februaru imala cudnu menstr. tj. trajala je duze nego inace, da bi posle nekih dva-tri dana krenulo opet braon krvarenje, blaga mucnina., napete grudi..naravno prepoznam simptome, na pregledu ustanovljena vanmatericna ali eto telo je prepoznalo samo i odbacilo plod :( prosla sam bez jakih bolova,jedino mi stalno islo to braon, i svake nedelje merenje bhcg, zadnji put je bilo vrednosti 70 a moram meriti dok ne padne na 0, juce sam dobila i valda ce sad sve izaci, malo me zateze ta desna strana ali proce i to.. e onda opet kontrole, brisevi itd. znate i same. O emocijama nemam reci koje bi mogle da ih opisu ..polako razmisljam o vto.. ali sad mi se to cini sve tako daleko..

Citala sam za Kikiriki i bas mi je zao , ja sam jos i dobro prosla..

Sladja84 -tebi zelim lepu i laku trudnocu, i cuvaj se, nemoj raditi puno..

Citam vas redovno...i bas se ismejem lepo uz vas , drago mi je sto kod Jekic sve lepo napreduje

:( zao mi je draga....

E da, zaboravih, stigla tetka iz Crvenke (jeste li cule za taj izraz ili to znamo samo mi matorke :P mada mislim da je to iz mladosti moje mame)

Super sto je stigla, kad vec nema dileme da nema bebe, da ne oteze bez veze i trosi mi vreme (u mojim godinama vise nego dragoceno )

taj izraz je meni jako zabavan....ja stvarno imam tetke u crvenki :lol:

А веруј да чим могу ја дођем овде, имам стално госте, и они кад оду ја сам уморна од истих прича и легнем да спавам, сад је оно време кад бих могла да спавам 24 сата дневно, шта да радим

spavaj draga i odmaraj.....

Elem devojke, danas idem kod majkice za BG; tati je godisnji pomen pa spremamo :(

Tamo sam do srede, pa se nadam da cu imati snage da vas citam i da vam odgovorim u sredu.

Bicu tu jos malo, dok mm ne dodje s posla, a kad on da naredbu za pokret, nema pozdrava. Zbog toga se sada pozdravljam sa vama, a ako uspem jos nesto da napisem, super.

Ljubim vas sve puuuuuuuuuuno!!!!

jedva cekamo da se vratis....

Ja sam navikla da zivim sa tim,godine su prosle i za sve sto me muci ja odem i molim njih da mi pomognu,da li ja sebe ubedim u uspeh te molbe ili tu ima neceka ,stvarno ne znam ali mi mnogo znaci,i interesuje me sta bi mi mama dala kao savet sada kada sam u ovom problemu,tj situaciji

:(

Ljubo tvoj Savo me je oraspolozio danas :lol: ...dan mi je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvestaj od danas: folikul na desnom jajniku, na kojem je i jajovod 22mm a endometrijum 11 mm. Doktor je prezadovoljan i prepisao nam je akciju naredna 3 dana!:)

Super, Tajci, sad samo akcija!

Joj, zene, sto sam ja fino dobila, niti me sta boli, niti nesto mnogo krvarim, imam kao 3.-4. dan kad dobijem normalno, ovo je bas super, steta sto vise necu da koristim tabletice, ali ionako sledeceg meseca (a i narednih godinu dana) ne planiram da dobijem, pa nema veze :P

Zezam se malo, al stvarno uopste se ne osecam kao da je dosla tetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( zao mi je draga....

taj izraz je meni jako zabavan....ja stvarno imam tetke u crvenki :lol:

spavaj draga i odmaraj.....

jedva cekamo da se vratis....

:(

Ljubo tvoj Savo me je oraspolozio danas :lol: ...dan mi je :(

Takice, pa sta je bilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je danas bad day, sva sam razdrazljiva i placljiva, i jos mm sutra ide na teren na 2 nedelje i bas sam nikakva..uzimamo odmor u maju, idemo na neku planinu gde postoji samo kuća i ništa drugo i idemo da budemo vredni :D a testića se ne odričem ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elem devojke, danas idem kod majkice za BG; tati je godisnji pomen pa spremamo :(

Tamo sam do srede, pa se nadam da cu imati snage da vas citam i da vam odgovorim u sredu.

Bicu tu jos malo, dok mm ne dodje s posla, a kad on da naredbu za pokret, nema pozdrava. Zbog toga se sada pozdravljam sa vama, a ako uspem jos nesto da napisem, super.

Ljubim vas sve puuuuuuuuuuno!!!!

Cujemo se kolega inventaru,bas ce mi biti neobično bez tebe.Nemoj puno da nam budes tužna iako je to tesko.:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvestaj od danas: folikul na desnom jajniku, na kojem je i jajovod 22mm a endometrijum 11 mm. Doktor je prezadovoljan i prepisao nam je akciju naredna 3 dana!:)

Kakav ce to velicanstven prasak da bude :rolleyes:

Upalili su mi brazilski orah i ananas, YESSSSSSS:-)

A za sta je ananas dobar, da znam da se najedem ;)

Ljubo, tu su misljenja drugačija

Jedni kazu ne sme (valjda zbog zračenja) a drugi kazu samo napred (valjda to prodje za nekih sedam dana) I ajd sad ti znaj

Ja sam poslušala one druge-samo napred

Sve se naprezem da se setim, ja sam hsg radila jos sa pocetka ovg veka :huh: cuj veka - milenijuma :o:lol: ali se ne secam da sam imala neku zabranu, cak mislim da smo odmah taj mesec i inseminaciju radili. Kad malo napregnem mozak mislim da je tako i bilo jer se secam da sam imala onaj uput za bolnicu (secam se ko juce da je bilo da su mi rekli da donesem "onaj zeleni", a ne secam se da li sam imala zabranu na xxx <_< ) ali da mi nije padalo na pamet da lezim danima u bolnici kad mogu od kuce koja je na 10 min. od Instituta da dolazim na folikulometriju. A tamo sam uvek uz flkm radila i inseminaciju, pa sam verovatno i taj mesec posle hsg-a :unsure: ugnjavih vas sa retrospektivom

Ljubo tvoj Savo me je oraspolozio danas ...

A da ste ga videle danas, nasle se Yora, Sunce, Lence,Ana i moj bebac i na Tasu pile kaficicu onako na tenane jer sam imala srecu pa je u putu Sava zaspao u kolicima. I tako mi caskamo kad odjednom se on dize i izadje iz kolica, ni pogledao nikoga od nas nije, i u trk na golubove. Tek je posle 10tak metara stao i poceo da place. Jadnicak je tek tad skapirao da nema pojma gde se nalazi :lol:

Onda vise nisam mogla da caskam <_<

Cujemo se kolega inventaru,bas ce mi biti neobično bez tebe.Nemoj puno da nam budes tužna iako je to tesko

Srecna godisnjicaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvestaj od danas: folikul na desnom jajniku, na kojem je i jajovod 22mm a endometrijum 11 mm. Doktor je prezadovoljan i prepisao nam je akciju naredna 3 dana!:)

Super.....samo napred,da znamo sta je sa tobom ako te nebude ovih dana :P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, krenuo roze sekret, mislim da stize cenjena gospodja!

To nije gospodja već obična klošarka ;)

Nedostajaces nam ovih par dana!!! Glavu gore,i sve ce biti dobro!!!Usput uradi neki testic mozda se bas posreci!!!!!!!Mozda to bude neki znak,ja sam bas pre par dana bila kod mame i tate na groblju i molila ih onako iskreno da nam srede nekako preko veze kod Milog Boge da nam podari jednu bebu ;) ko zna mozda i uspeju

:( :(

a

2. Ugnjavila nas je

Tebe baš jesam :unsure: i kad smo se našle i kad smo se rastajale, ugnjavih te ja svojim zagrljajem :lol:

Izvestaj od danas: folikul na desnom jajniku, na kojem je i jajovod 22mm a endometrijum 11 mm. Doktor je prezadovoljan i prepisao nam je akciju naredna 3 dana!

Jeeejj, :rolleyes:

A da ste ga videle danas, nasle se Yora, Sunce, Lence,Ana i moj bebac i na Tasu pile kaficicu onako na tenane jer sam imala srecu pa je u putu Sava zaspao u kolicima. I tako mi caskamo kad odjednom se on dize i izadje iz kolica, ni pogledao nikoga od nas nije, i u trk na golubove. Tek je posle 10tak metara stao i poceo da place. Jadnicak je tek tad skapirao da nema pojma gde se nalazi :lol:

Onda vise nisam mogla da caskam

Jaoo da, uplašio se "gde mi je mama, gde sam ja..." srce malo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, nedostaječeš :rolleyes:

A slike devojke, ako želite da vidite sa jučerašnje kafice, možete pogledati u temi "Naši susreti" ;) Skroooz na dnu foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.