Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

jao cure super ste stvarno , nadam se da cu skupiti hrabrosti da uradim taj test i odmah vam javljam...ljubim vas

od srca vam zelim da sto pre ugledate svoje plusice ili crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Бебице М скупи храброст па ради тестић, навијамо да је плусић

Цветићу нема те, шта има код тебе

Jekic, tu sam ja, imam obaveze oko ispita, ali mislim na vas. Videcemo sta ce biti za jedno 3-4 dana, javicu obavezno. Sto se tice simptoma, samo me grudi bole, isto kao u pms-u. Nadam se i molim Boga da sam zabebila....ahhhhh........ Ljubim vas sve!

Bebice m, drzim ti palceve i navijam da bude PLUS! Mislim da si ga ubola! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja ispracam nadam se poslednju vesticu u ovoj godini :) pa polako krecem na radove,nadam se plodne,napokon sam dobila knjizicu i ne bi trebalo vise nista da mi bude prepreka,dosta sam cekala,jedino ako mi bas ovaj mesec bude anovulatoran, :lol: :lol: E to bi stvarno bilo :blink: Ajmo bre zene odavde :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja radila test... prvo sam se razocarala kad ono ja malo bolje pogledam i vidim i drugu crticu jese malo bledja ali je tu... sta mislite da li je to to?? ili da se ne nadam jos dok ne ponovim test za neki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice to je tooo,cestitam :) :) :) Svaka crtica pa makar i najbledja znaci trudnocu,tako je i meni bilo,svakim danom ce ti crtica ako budes radila test biti jaca jer ti bhcg raste,jupiii,jos jedna beba! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic daj Boze,daj Boze pa da stvarno svi odemo odavde u prvo tromesecje,lepse su teme za razgovor tamo,Bebice vuiciii nas jakooo :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da je tako... evo ja se jos tresem ne mogu da verujem....hvala vam puno i vucem vas za nosiceee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ups,forum nesto zeza,poslao mi je dva puta istu poruku,sorry :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da je tako... evo ja se jos tresem ne mogu da verujem....hvala vam puno i vucem vas za nosiceee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja radila test... prvo sam se razocarala kad ono ja malo bolje pogledam i vidim i drugu crticu jese malo bledja ali je tu... sta mislite da li je to to?? ili da se ne nadam jos dok ne ponovim test za neki dan...

Beeeebiceceee, cetitam, trudnoca je SIGURNO!!! Bas mi je drago, hajde vuci nas za noseve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cetitam,Bebice,to je to!!!!Uivaj u trudnoci i mazi stomacic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice m ČESTITAM TI!t8316.gif

To je to, sigurno! Ako hoćeš da si sigurna ponovi prekosutra još jednom test, što kaže Suncokret, biće ti jača crtica i bićeš mirnija, a onda pravac kod dr.

Jupi,stižu nam nove bebice sa prolećem!t8306.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALAAAAAAAAAAA PUNOOO...ISTO ZELIM I VAMA NE MRDAM OD OVE TEME DOK NE VIDIM DA STE SVE POSTALE TRUDNICE.

MM JOS NE ZNA JEDVA CEKAM DA MU KAZEM :)

DIVNE STE I STVARNO MI MNOGO ZNACI STO DELIM OVO SA VAMA ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice m, čestitam ti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice kada i kako ces mu reci......Joooooj to ce biti suuper

trenutno nije tu dolazi veceras... joj ne znam ni ja kako da mu kazem... nisam htela preko telefona mislim da nece stici ni cao da mi kaze kad dodje ....

ne mogu vise da izdrzimmmm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice m, čestitam ti!!!

hvalaaaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic javljam cim mu kazem :)

my beby hvala na savetu pokusacu da primenim ako izdrzim, par puta sam vec uzela telefon u ruke da mu javim ali NECU :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic javljam cim mu kazem :)

my beby hvala na savetu pokusacu da primenim ako izdrzim, par puta sam vec uzela telefon u ruke da mu javim ali NECU :D

Svaka ti cast kako uspevas da se suzdrzis,ja sam mom oba puta javila odmah! Nisam ni sekunde mogla da izdrzim,slikala sam test i poslala mu na mob...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka ti cast kako uspevas da se suzdrzis,ja sam mom oba puta javila odmah! Nisam ni sekunde mogla da izdrzim,slikala sam test i poslala mu na mob...

jedva izdrzavam vreme mi prolazi sporo kao nikad... ma javila bih mu ja nego na putu je da mu se ne desi nesto :) a i mnogo bih volela da vidim njegov izraz lica kad mu kazem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka lepotice,barbiko :wub: a kosa? Nemam reci,fantasticno :) Tvoj avatar je isti kao i nekad moja profilna na facebook-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedva izdrzavam vreme mi prolazi sporo kao nikad... ma javila bih mu ja nego na putu je da mu se ne desi nesto :) a i mnogo bih volela da vidim njegov izraz lica kad mu kazem :D

Joj,mogu da zamislim njegovu srecu,izraz lica kad cuje :D E za to vredi cekati,javljaj reakciju,bas me zanima u kakav ce haos,naravno pozitivni da upadne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Бебице М није битно како ћеш да му кажеш, само бре да човек сазна, и он мисли о томе колико и ти али мушакрци су такви неће да причају о томе.

Мени мој драги пре неко вече рекао да је сањао да сам родила ћерку, а мени се срце стегло колико сам била тужна и само сам га загрлила ево и сад ми се плаче кад помислим на то, до сад је увек он мене тешио а сад сам ја њега, и много ми је тешко било кад добијем али никад као тад.

Da,to su ti trenutci :(,ja sam vise puta sanjala da sam rodila sina,jednom je bila devojcica, pa cak i mnogo ranije,pre spontanih i uvek sam taj dan bila bas sj...na,a sad kad sanjam posle svega sto mi se desilo nemam reci da opisem kako se tad osecam...i to budu tako realni snovi,kako ga uzimam,povijam,nosim,uspavljujem,ma bre :( Nocas sam sanjala da sam i pred trecim spontanim,kao trudna sam i pocinjem da krvarim,dobro poznati osecaj,sacuvaj Boze! Malo je reci koliko sam bila srecna kad sam se probudila....jekic proci ce....bice,glavu gore :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.