Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

prvo dete smo napravili za docek nove godine i to tacno znam jer iako smo vec ziveli zajedno koristili smo zastitu dok nismo resili neke stvari, zakazali vencanje i tako to. dakle za docek mm mi je rekao "imas jos jedan poklon koji nisi otvorila" i pokazao mi ocima na carapu za deda mraza sto je visila na na prozoru. otvorila sam je i bila je prazna i znala sam da je to to, da je poklon ako zelim da pocnemo da pravimo bebu!!!

to je bio divan gest i nikad ga necu zaboraviti.

vec 2. jan su mi poceli simptomi u vidu bolnih i ogromnih grudi i sirokih areola i crvenih kao strijica po grudima.. ja sam test radila mislim 7 ili 8 i bio je negativan, 18 sam isla kod dr i rekao je da po pregledu nemoze da oceni i da je rano. radio mi je uz i nista nije video, kaze da i ako sam vec ostala trudna tek sredinom februara, sto je nakon mesec ipo ce se videti..

onda sam za rodj mm 26 januara uradila test i poklonila mu DVE CRTICE!!!

drugo dete smo letos resili da pravimo na moru , kraj avgusta pa taman da se porodim u maju, mm tad ima dosta vremena da mi pomogne.. tako je i bilo i opet smo eto uboli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh daj boze da i meni bude tako nadam se da mi test nije tacan :)

jos se dobro ne snalazim na forumu nemoj te mi zameriti ako gresim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice m i Cvetiću držim vam palčeve, biće, biće...

hvalaaaa bas bih volela da bude sve vise zelim to malo stvorenje ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја чекам овулацију и берем, берем трешњице сваки дан :P

Леночка па тај доктор који ти давао лекове не знам на шта је мислио, зашто ти давао кад си већ имала овулацију, Кломифен дају само кад је нема, можда ће код тебе следећи месец да покаже резултате или ти можда утиче да ти овулација касни.

А што ти рекао да пијеш, нисам знала да алкохол добро утиче на плодност, занимљиво, мислим да кад и остале девојке прочитају ово за алкохол ова тема има да буде препуна смешних порука, има да постанемо алкохоличарке, ми чекалице смо све у стању да урадимо за бебицу :lol:

provericemo da li je tacno da alkohol utice na plodnost ja ne pamtim kada sam pila vise nego ovaj mesec tako su mi se zaredjala neka slavlja a ja nesto nisam mogla da odolim alkoholu.... ako mi test pokaze dve crte onda cure navalite na alkohol i bice bebac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema šanse, danas mi je već 20. dan ciklusa, video bi se sinoć bar neki veći folikul, ali mućak...a pošto pijem ovu Cikloproginovu (moram ovu kutiju do kraja, kad sam već počela) i imam tabletice do kraja nedelje, dobiću u sledeću sredu ili četvrtak.

Gde da se doktori dogovore, pa oni misle da svako od njih zna najbolje, kakav dogovor...

Samo opušteno, što kaže mm... pobeći ću ja uskoro toj dosadnoj veštici....t3612.gif

moja drugarica je zatrudnela 29 dana ciklusa tada joj je bila ovulacija inace ima redovne m po neki put se desi da joj zakasni par dana racunali su da pet dana pre m ne moze da zatrudni i tako su napravili bebca nisu bas hteli sad ali desilo se i sad su srecni :) ja iskreno nemam pojma kad mi je ovulacija niti pratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomagajte meni ili od ovih lekova sto pijem ili ne znam od cega dva dana sekret roze.Ne znam da li da prestanem sa terapijom . Da vas podsetim pijem Bromokreptin i Siofor 850.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomagajte meni ili od ovih lekova sto pijem ili ne znam od cega dva dana sekret roze.Ne znam da li da prestanem sa terapijom . Da vas podsetim pijem Bromokreptin i Siofor 850.

Kako da ti pomognem kad nemam pojma niti iskustva sa tim....ali kazem ti predji na alkohol pod hitno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa, mislim da ne bi trebala prestajati sa terapijom na svoju ruku. Mozes nazvati svog dr, ili poslati pp eniv, jer je njen muz ginekolog, pa te moze posavjetovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke idem sutra kod dr da vidim sta da radim a i Mali veseljace spremi neku flasu vinjaka, konjaka belo ,crno vino ili tako nesto dolazim da se lecimo.Bice posle

OPILO NAS VINO CRVENO I BELO t0347.gif

Ma samo da uspe nije vazno kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao žene, šta napravi ovaj moj dr sa svojim savetom oko alkohola, ima sve da postanemo pijanice t0311.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako sutra procitate u novinama da je povecana prodaja alkohola ne cudite se DECA MORA DA SE PRAVE. Samo da nam deca ne budu rodjena pijana ,ko zna toliki alkohol moze svasta da uradi.

Devojke mi smo skroz skrenuli s teme . Ali nema veze bitno je da se smejemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма изгледа ми да ће онај израз " пијана као мајка" добити своје пуно значење овде

b0201.gif

Daj Bože!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si ti Lenocka i napisala potreban je i smeh da bi uspelo zacece tako uz rakijicu bice nam lakse da se smejemo.Zato ZENE FLASU U RUKE I SMEH.Preporucuje Dr.Lenocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si ti Lenocka i napisala potreban je i smeh da bi uspelo zacece tako uz rakijicu bice nam lakse da se smejemo.Zato ZENE FLASU U RUKE I SMEH.Preporucuje Dr.Lenocka.

Da, preporučuje Lenočka, pa posle mene da krive vaši muževi što ste pijane....a možda mi u stvari i zahvaljuju, ako više budete raspoložne za trešnjice t1517.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke idem sutra kod dr da vidim sta da radim a i Mali veseljace spremi neku flasu vinjaka, konjaka belo ,crno vino ili tako nesto dolazim da se lecimo.Bice posle

OPILO NAS VINO CRVENO I BELO t0347.gif

Ma samo da uspe nije vazno kako.

Sutra????? :blink: Aaaaaa pa sutra ja nisam kuci.....znate gde idem sutra... ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra????? :blink: Aaaaaa pa sutra ja nisam kuci.....znate gde idem sutra... ;) ;) ;)

A da, pa sutra je četvtak, pravac Niš! Držim palčeve da sve bude u redu, da prođete sve!!!t2005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra????? :blink: Aaaaaa pa sutra ja nisam kuci.....znate gde idem sutra... ;) ;) ;)

Znam onda odlazemo za petak da proslavimo uspeh jer smo pola resile a jos pola .....Daj boze da bude sto pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sretno sutra,drzim fige pa da nas uskoro obradujes :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si bre ti Ivana84? Zaboravila si nas...šta ima kod tebe, u kojoj si fazi? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju ju, puj puj, daleko bilo da sam vas zaboravila,tu sam ja navrnem svaki dan bar malo da vidim jel' ce me neka obradovati :D

Ja sam u fazii verovatno plodnih dana,kazem verovatno jer sam odlucila da ovaj mesec ne pratim i ne opterecujem se (koliko je to moguce jel) :rolleyes: ...28.ocekujem "onu"pa cemo videti...

..Kako je doslo lepo vreme ne izlazim iz dvorista,radne akcije pocele,pa sam manje za kompom ;) ...a kad nisam napolju onda sam u krevetu he he :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,puna korpa tresnjica B):D

..ali nije zbog toga,stvarno sam u pokretu, stalno sa obavezama kako doslo lepo vreme....Kako vi stojite,hoce li nam se posreciti,pa da i mi odemo u teme za prvi trimestar ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda nas prvi dani proleca obraduju,ko zna.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam se javim kod mene jos nije dosla vestica evo kasni dva dana prvi put posle godinu dana ... :) imam jos neke simptome npr pojavile su mi se vene na grudima, stalno piskim i td :) i dalje mi je po malo muka... a test ne smem da ponovim strah me da se ne razocaram...

pricala sam danas sa drugaricom kaze da ti cestitam trudna si sigurno :)

uhh bas tesko ovo iscekivanje dve crtice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam se javim kod mene jos nije dosla vestica evo kasni dva dana prvi put posle godinu dana ... :) imam jos neke simptome npr pojavile su mi se vene na grudima, stalno piskim i td :) i dalje mi je po malo muka... a test ne smem da ponovim strah me da se ne razocaram...

pricala sam danas sa drugaricom kaze da ti cestitam trudna si sigurno :)

uhh bas tesko ovo iscekivanje dve crtice :)

Joj, ti si mi sumnjiva...izgleda da ćemo da se radujemom0126.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice ne da si sumnjiva nego..... :rolleyes:

Radi taj testic pa da krenemo da se radujemo ...kazem ja, prolece dolazi,pa i rode...vi mene nista ne slusate :wub::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.