Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

cao svima... Prvo da vam pozelim da sto pre ugledate svoje dve crtice. ovo je tek drugi mesec kako ih i ja iscekujem tako da vam se pridruzujem... citala sam vese komentare i svarno ste super. i ako nisam ucestvovala u diskusijama dale ste mi veliku podrsku... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan mi je, kao što sam napisala, počeo baš bezveze, razočarala sam se...ali se zato lepo završio :D Bili smo večeras kod onog drugog dr, svi rezultati su nam dobri, negativni smo na hlamidiju, ureaplazmu, mikroplazmu, nisu izolovane bakterije niti gljivice, spermogram mm je odličan, tako da mi je baš laknulo i oslobodila sam se malo t2002.gif

Uradio mi je i ultrazvuk i rekao da će, bez obzira na lekove, izgleda i ovog puta da mi bude malo kasnije ovulacija, ali da još uvek ne znači da neće da je ima (izgleda da sam u pravu za ono što sam se zezala, moji jajnici bez obzira na sve, rade svojim tempom)...i pitao me zašto uopšte pijem sve to, ako ja imam ovulacije, ja sam mu rekla da ja nisam lekar i da radim onako kako mi je prepisala dr...u sredu uveče idem ponovo na uz...ne znam šta da radim, da li da radim kako mi on kaže ili ona moja dr :unsure:

Bitno da mi je sad lepo, a bila mi je baš frka kakvi će da budu rezultati, pa ćemo sve rešiti postepeno... :wub:

Ivančice88, biće bolje za sve sigurno...Ja sam večeras sva happy, sve mi je lepo i šaljem vam puno pozitivne energije drage moje čekalice!!!k28011.gif

Lenocka, bas se radujem zbog tebe!!! Ja bih ti sada preporucila da se opustis i da ne razmisljas o ovulaciji i videces da ce sve biti ok. Negde sam procitala da moze doci i do druge ovulacije tokom jednog ciklusa, a do toga dolazi kada smo posebno srecni,desi nam se nesto lepo...Sto znaci da samo pozitiva, optimizam i vedrina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка драго ми је да је све ок, сад у напад, нема никаквих препрека, макар сад не немораш да размишљаш дали је све ок, од сад твоја брига је само да обереш трешње на време :P;)

А ми остале чекалице да се мало тргнемо и да будемо веселије, мало смо постале суморне а бебе се тако неправе. Чекалице које непишу нек се укључе, што нас је више то је боље, и њима ће лакше да буде касније.

Jekic, u pravu si!!! Stvarno nam je tmurno postalo...a to se odrazava i na ishod. Moramo biti malo veselije, da bi bebe pozelele da nam pohrle u susret...Recept za uspeh je biti pozitivan, ali i ne nadati se previse! OPUSTENCIJA!!!! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка драго ми је да је све ок, сад у напад, нема никаквих препрека, макар сад не немораш да размишљаш дали је све ок, од сад твоја брига је само да обереш трешње на време :P;)

А ми остале чекалице да се мало тргнемо и да будемо веселије, мало смо постале суморне а бебе се тако неправе. Чекалице које непишу нек се укључе, што нас је више то је боље, и њима ће лакше да буде касније.

Jekic, u pravu si!!! Stvarno nam je tmurno postalo...a to se odrazava i na ishod. Moramo biti malo veselije, da bi bebe pozelele da nam pohrle u susret...Recept za uspeh je biti pozitivan, ali i ne nadati se previse! OPUSTENCIJA!!!! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima... Prvo da vam pozelim da sto pre ugledate svoje dve crtice. ovo je tek drugi mesec kako ih i ja iscekujem tako da vam se pridruzujem... citala sam vese komentare i svarno ste super. i ako nisam ucestvovala u diskusijama dale ste mi veliku podrsku... ;)

Dobro nam dosla!!! Zelim ti da ubrzo ugledas svoje dve crtice i da se sve zajedno maknemo sa ove teme!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cemo ubrzo preci na neke lepse teme o trunoci... i da vam pozelim srecan 8. mart i puno bebica i puno duplih crtica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecan osmi mart i od mene !!!

ljubim vas sve puuuuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice m dobro nam došla!!!g20063.gif

Jeko Beko da nam što pre ozdraviš, pa u akciju!!!g20054.gif

Ne znam da li treba da praviš pauzu, mislim da nisi ništa strašno pila, što bi eventualno smetalo, ali bolje, ako će da ti bude lakše, pitaj nekog stručnog...

Srećan 8.mart svim ženama koje ga slave!!! Uživajte bar danas!!!g20056.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej ja nikako da se javi mali mi je bolestan...imam sina od 2,8god...sa njim nisam imala nekih problemima da zatrudnim,tj drugi mesec sam odma ostala pila sam neke lekove od 5 dana cik nemogu da se setim kako se zove...ali ja sam kao devojka imala puno problema sa jajnicima i ustanovljena mi endometrioza,pa se posle porodjaja sve to sredilo i kad samo odlucili za drugo dete,nece pa nece,muz je radio neke osnovne analize i sve je ok kod njega...koji je kod tebe uzrok sto nemozes da zadrzis...potrazicu po netu da vidim sta je to...

Moj problem je urodjena trombofilija,poremecaj zgrusavanja krvi u trudnoci,plod ne moze da se hrani i odumire....jedino resenje da iznesem trudnocu su inekcije Fraxiparina kojima cu morati da se bodem celu sledecu trudnocu od prvog dana pa i par nedelja posle porodjaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan 8 mart svim zenicama sa foruma :) Evo,ja treba da dobijem 11-og,posle toga cekam plodne dane pa se nadam da cu krenuti u akciju :wub: ,da me ovaj mesec nece omesti zdravstvena knjizica kao prosli put,mada kakav sam baksuz naci ce se nesto drugo :blink: ili ce ovi iz administracije oduziti sa mojom knjizicom pa cu morati da cekam sledeci mesec :wacko: Neeeema saaanseee,ne mogu vise da cekam,nestrpljiva sam!! U aprilu ce godinu dana od drugog spontanog,dosta sam cekala,a evo ako sad u martu krenemo :wub: bice godinu dana od pravljenja druge na zalost nesudjene bebe,mozda ima tu neceg sudbinskog :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sretan vam 8.mart drage moje :rolleyes:

Vestica je prosla,a ja sam odlucila da ovaj mesec ne pazim ni na plodne,ni na diznje nogica, ni nista....Bas onako opusteno,i da znate da sam rasterecenija ;)

A ovo sunce bas deluje na osmehe i raspolozenje.... :D

...Ajmo cekalice moje,imam neki osecaj da cemo se radovati ovo prolece :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim vam svima da vam vec od sledece godine 8. mart cestitaju vasa decica!

Jeko Beko nema veze ako si pila nesto. Poslednji mesec pre nego sto cu zatrudneti sam na svoju ruku pila antibiotike (nisam ih pila vise od 7 godina) a vec sledeci mesec - trudna. Mozda je i to necemu doprinelo. Cim ozdravis - na posao, da nas obradujes!

Dobro dosla Bebice m i jos brze da nas napustis i predjes u trudnjace! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sretan vam 8.mart drage moje :rolleyes:

Vestica je prosla,a ja sam odlucila da ovaj mesec ne pazim ni na plodne,ni na diznje nogica, ni nista....Bas onako opusteno,i da znate da sam rasterecenija ;)

A ovo sunce bas deluje na osmehe i raspolozenje.... :D

...Ajmo cekalice moje,imam neki osecaj da cemo se radovati ovo prolece :wub:

Samo trešnjice,trešnjice, mmm...t1595.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Где су нам Мали Весељак и Малиша, надам се да је све у реду, јавите нам се

Mali veseljak je nažalost imala smrtni slučaj u porodici...napisala je u temi Iznenadna smrt nama dragih osoba... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo trešnjice,trešnjice, mmm...t1595.gif

Do pre neki dan uopste nisam kapirala sta vam znace te tresnjice??????

Jos rekoh - gde ih beru u ovo doba godine :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do pre neki dan uopste nisam kapirala sta vam znace te tresnjice??????

Jos rekoh - gde ih beru u ovo doba godine :lol::lol::lol:

A ovo su specijalne trešnjice, rastu preko cele godine i to svuda, gde god ti padne na pamet...a mnogo su sočne...i zdrave...a i korisne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na dobrodoslici. cim uradim test javljam prvo vama :) i ako smo tek poceli ja imam utisak da meni nikad nece da se pojave dve crtice, mislim da sam veliki baksuz za nesto sto stvarno zelim... ljubim vas sve i jos jednom vam zelim da sto pre ostanete u drugom stanju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo trešnjice,trešnjice, mmm...t1595.gif

Cula sam da ce ove godine tresnje bas da rode :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, srecan 8. mart!!! Hajde pa da se sto pre sklonimo odavde!!!! POLJUBAC ZA SVE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na dobrodoslici. cim uradim test javljam prvo vama :) i ako smo tek poceli ja imam utisak da meni nikad nece da se pojave dve crtice, mislim da sam veliki baksuz za nesto sto stvarno zelim... ljubim vas sve i jos jednom vam zelim da sto pre ostanete u drugom stanju ;)

A, ne može to tako...čim se prijaviš ovde, čim zvanično postaneš čekalica, moraš da zaboraviš na crne misli, baksuze i ostalo...samo pozitivno i vedro i sve će biti super!!!s0819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam da ce ove godine tresnje bas da rode :D

I ja isto...blago nama!!! g36010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sretan 8. mart!!!

Posto sam prelezala stomacni virus, sa sve povracanjem, temperaturom i glavoboljom, ostaje mi samo da sacekam jos par dana da i vestica prodje pa da se bacim na posao (opet).

jeko beko mislim da netrebas da pravis pauzu, ja sam zatrudnela sa mojom curicom u mesecu u kome sam pila antibiotike prvu polovinu meseca,i cim sam prestala sa terapijom napila sam se sa kumom da proslavimo sto sam ozdravila(sram me bilo :rolleyes: ), pa sam ipak za 3 nedelje ugledala carobne dve crtice....kad beba hoce, ona hoce... tako da cu sad da primenim isti recep sad sam prelezala grip, znaci u akciju sa mm,,pa za vikend malo da slavim ;) pa se nadam za 3 nedelje da se radujemo :)

Ljubim vas sve puno i da mi budete vesele sretne i uskoro lepe i debele. Osmeh na lice za vikend su najavili lepo vreme i temperature do 15 stepeni, znaci prolece dolazi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sretan 8. mart!!!

Posto sam prelezala stomacni virus, sa sve povracanjem, temperaturom i glavoboljom, ostaje mi samo da sacekam jos par dana da i vestica prodje pa da se bacim na posao (opet).

jeko beko mislim da netrebas da pravis pauzu, ja sam zatrudnela sa mojom curicom u mesecu u kome sam pila antibiotike prvu polovinu meseca,i cim sam prestala sa terapijom napila sam se sa kumom da proslavimo sto sam ozdravila(sram me bilo :rolleyes: ), pa sam ipak za 3 nedelje ugledala carobne dve crtice....kad beba hoce, ona hoce... tako da cu sad da primenim isti recep sad sam prelezala grip, znaci u akciju sa mm,,pa za vikend malo da slavim ;) pa se nadam za 3 nedelje da se radujemo :)

Ljubim vas sve puno i da mi budete vesele sretne i uskoro lepe i debele. Osmeh na lice za vikend su najavili lepo vreme i temperature do 15 stepeni, znaci prolece dolazi :D

Drago mi je da ti je bolje, isprati vešticu na dug put (nemoj da joj kupiš povratnu kartu :P ), pa lepo kreni u akciju...kao što smo već zaključile-ove godine trešnjice ima baš da rode!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Где су нам Мали Весељак и Малиша, надам се да је све у реду, јавите нам се

Hvala ti JEKIC sto mislis na nas . Evo napokon sam sela za racunar posle tri dana. U ponedeljak komisija za VTO u Nisu, sve je proslo super ,sada sam na listu cekanja.Ceo dan sam bila tamo tako da kad sam dosla bila sam umorna. Juce poso pa onda priprema za proslavu , sinoc tj jutros do 2h.Od kako sam dosla s posla spavam,ne mogu da se odmorim jer sam u poslednja tri dana malo spavala.

Sada sam i ja cekalica cekam pozivt8816.gif.

Pozdrav za sve dame i sa zakasnjenjem SRECAN VAM OSMI MART.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE TEST POZITIVAN!!!!Ipak t8302.gif nisu ljute na mene! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.