Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ivana84 bezveze što je veštica došla, ali samo napred, biće sledeći put, samo vi radite t1556.gif

Jeko Beko nadam se da je kod tebe i dalje nema. Rekla si da danas treba da radiš test, nemoj da nas držiš u neizvesnosti, vidiš da smo svi nestrpljivi, vreme je za novi plusić, javljaj što pre!p0116.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko bre,ajde zeno javljaj sta se desava,ti si ovih dana na programu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko,javljaj se bre, da nas povuces ya nosice malo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka Beka je uradila test i sada se raduje a mi ovde cekamo rezultat.

Javi nam , ne drzi nas vise u neizvesnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2354.gift2639.gift2505.gif

nemaju odredjeni termin za komisiju u Nisu .....kazu mi da zovem krajem meseca...razboleh se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BojinaBubica i Nina ns čestitam vam, želim vam lepu trudnoću!!!moms36.gif

Jeko Beko, Jekić i Ivana84 vama držim palčeve da ne dođe ta bezobraznica, pa čim saznate nešto, javljajte, da se još malo radujemo!!!m1211.gif

Mališa tebi želim ili da uopšte ne dođe ili ako već baš mora da dođe što pre da možeš da završiš sve što treba za vto!

Suncokret samo polako, šta ćeš, nije bilo do tebe, ali mesec dana prođe brzo i onda slobodno u akciju!t1595.gif

Ja polako ispraćam vešticu, pa ove nedelje idem sa mm da odradimo neke analize, a onda se dajemo i mi u akciju...samo mogu da kažem - jedva čekam!t15108.gif

hvala i zelim da nam se i vi ostale pridruzite sto pre....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нина мислим да сам ти честитала ал за сваки случај још једном ти честитам, и желим ти да имаш лаку, досадну трудноћу :wub: :wub:

Јека Бека слави што има плусић па не може да нам се јави :D

Ја планирам да радим тест у суботу, ко ће да издржи још ова четири дана, имам мало пробадање у јајницима и притисак у доњем делу стомака, синоћ сам имала и температуру 37.1 и 37.2 тако да ми је то убило мало вољу али ипак нисам смела да пијем лекове за сваки случај, него чајеве.

Jekic, draga, nema sta da ti ubija volju, ta temperaturica moze da nagovestava trudnocu, kolko ja znam, to je jedan od najranijih simptoma. Opusteno samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić i ja mislim kao Cvetić! (ju, još se i rimuje) :lol:

Stvarno, temperatura je valjda jedan od prvih znakova trudnoće, i obično bude tako mala, jedva preko 37 C. Brzo će subota, ne brini, ja evo već vračam da sapletem vešticu...t123027.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма искрено све ме је страх да се надам и да опет не видим онај минус на тесту, ионако сам нешто плачљива задњих 10 дана па имам осећај да ако себи да трунку наде да ћу се разочарати више него икад :(

Nemoj da si takva, kako nas bodriš, a sad mi tu cmizdriš...samo pozitivno, kako smo rekle - za pozitivan test, prvo ti moraš da budeš pozitivna i lepo raspoložena, pa da to pređe i na testić :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

хехе Леночка, ти и ја смо највеће врачаре на овој теми :P:D

врачај можда си ти талентованија од мене

Ma samo da upali, neka smo i vračare...samo nemoj neko da čuje, da ne završimo u ćorci, kao naše koleginice prethodnice t9005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li Jeke Beke, mi bas sa nestrpljenjem cekamo da se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

е вала сад би нам само ћорка хвалила.

Не секирај се мој драги је правник извуко би нас, за мене би сигурно рекао да сам неурачунљива :wacko: :wacko:

Pa i ja sam pravnik i radim u pravosuđu, tako da "će da bude sređeno"...ali bolje da ne dospemo u tu situaciju, ko će tamo da nam pravi bebe, ima da se načekamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li Jeke Beke, mi bas sa nestrpljenjem cekamo da se javi

E bezobraznica jedna, namerno nam ovo radi, trenira nam živce <_<

Jeko Beko javljaj više!!!t2416.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bezobraznica jedna, namerno nam ovo radi, trenira nam živce <_<

Jeko Beko javljaj više!!!t2416.gif

t1944.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма искрено све ме је страх да се надам и да опет не видим онај минус на тесту, ионако сам нешто плачљива задњих 10 дана па имам осећај да ако себи дам трунку наде да ћу се разочарати више него икад :(

Jekic znam kako ti je, ali ti si mi bas sumnjiva, ta temperatura...heheh, bice!!!

I ja se plasim nadanja, ali sta ces, ziva bica smo. Na sredini ciklusa i nije strasno, ali kad dodje kraj...uf, iz koze bih da izadjem.

Nego, ja sad imam obaveze oko ispita, trudicu se da ne razmisljam puno....Ljubim vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, ja sad imam obaveze oko ispita, trudicu se da ne razmisljam puno....Ljubim vas...

To je dobitna kombinacija, kad se ne nadaš bebac te iznenadi...i srećno sa učenjemt10011.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosli mesec sam bila 100% ubedjena da je to to,poslednjih 5-6 dana pred menstruaciju grudi mi se naduvale i boleleee,krsta nisam mogla da pomerim,i onda 27.dan uvece sam osetila da cu dobiti sutradan i tako je i bilo. <_<

Ovaj mesec nista ne osecam,a bas sam se prehladila,trudim se da ne razmisljam o tome sta ce,kako i da li ce biti,i stvarno sam manje opterecena...Uhvatio me sindrom sredjivanja letnje baste,farbanje i slicno pa sam zaokupljena....

Drzim nam palceve,i svim cekalicama pa da se maknemo sa ove strane :-*

Eh Ivana tako je i meni bilo prosli mesec ma niko i da je hteo nije mogao da me ubedi da nisam trudna kad ono... :( nista...evo sad i ja brojim jos 7 dana do mens....ma necu ni da se nadam ni da razmisljam jer prosli mesec sam bas malo tesko podnela jer sam se previse nadala...drzim fige svim cekalicama..i cestitam onima koje su uspele..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko... :( biće...biće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj bre :(

Alo bre! :rolleyes:

Znam da ti je krivo,sve smo mi tu na neki nacin slicne....Najzad,sve tezimo ka onom istom B) Od plakanja sada nema vajde,kao prvo psihicko stanje utice na sve pa i na zacece i plodnost..Gledaj to ovako,evo ga mart,stize prolece,sve pocinje da se radja,RODE SE VRACAJU,pa ce se vec i nama posreciti SIGURNA SAM U TO...

Gledaj da se zaokupis malo sa necim,da ne razmisljas bas o tome toliko...Ja mislim sto se toga tice da cu imati najlepsu bastu u Subotici,koliko gajim ovo cvece,makar pomaze malo :wub: :wub: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno na podrsci i razumevanju...divne ste...mnogo vas volim...opet sam se rasplakala...

verujte mi da mi je svaki put sve teze!kad bar ne bi kasnila znala bi na cemu sam ali kasni 4 dana i onda se ja ponadam kad eto je crkla dabogda.... :angry:

Meni je kasnila 6.dana...U zivotu mi se nije tako spavalo kao poslednjih par dana <_<

Moj Nemanja me sad uvek zeki,posto imam "simptome"svaki mesec,i onda kad provalim neki takav samo se nasmeje i kaze:"Mico,opet si trudna"?...onda se smejemo kao blesavi...Nije smesno,ali tako dobro ispadne da smejanju nema kraja :rolleyes: Samo glavu gore :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako sam lepo pocela necu ja nikog od vas vuci za nosice...sve ce te vi mene davucete za nosic posto cete sve da odete pre mene sa ove teme! :(

Bez brige Jeko beko, ja sam na ovoj temi zabetonirana... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako Jeko Beko, bice, mora da bude, razumem te, ali moras se trgnuti. LJubim te, samo hrabro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko beko ti ces od tog nerviranja naskoditi sebi...nemoj tako da shvatas zacece,trudnocu ,a ni zivot....trebace ti zivci za mnogo teze stvari u zivotu,a ako zelis da pomognes sebi uzmi muza pod ruku i kod lekara ...bar cete znati sta je problem,ako je sa vama sve u redu onda je u pitanju tvoja nervoza, eee onda cemo tek razgovarati.Poslusaj me nemoj da se kidas bez potrebe,niko ti nece reci HVALA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i jeke! :( dobila sam jutros!a krenula sam da radim test i kad sam videla za malo da se slogiram! :(

jbm ti zivot vise!stvarno je bilo dosta nerviranja!ne mogu vise ceo dan placem!ne mogu bre vise! :( :( :(

a nervira me sto mi kasni!sto ne dodje na vreme nego se ndam i posle crkavam!ma celi dan nisam nizasta!

ufff....

stvarno cu da poludim!

samo a najvise od svega u tom trenutku mi je znacio muzevljev zagrljaj!hvala mu do neba kao da je znao da mi bas to treba...zagrljaj!

i tako dame moje...odo ja opet u sledeci krug...nije mi jasno samo dokle vise!

OD SRCA VAM HVALA SVIMA STO STE MISLILE NA MENE!

izvinite zaista sam bezobrazna pa vam se nisam javila!izvinite molim vas nece da se ponovi!ljubim vas puno! :( :( :(

a svim mojim cekalicama drzim fige!

polako.. verujem da je tesko ali pokusaj da sto manje razmisljas o tome. nemoj misliti kako ovaj mesec moras da ostanes vec kako bi bilo dobro da u skorije vreme ostanes trudna..

mm i ja smo imali srece, i prva trudnoca pa sad i ova druga je ubodena iz prve ali znam puno njih koji su pokusavali.. moja sestra i zet su nekoliko meseci pokusavali i kad se vec smorila i rekla TO JE TO , NE PRAVIMO DETE NE MOZEMO VISE DA NAPRAVIMO odma sledeci mesec je ostala trudna..

ne znam jesam li ti pomogla, i sama si svesna da je najvise u glavi.. psiha napravi cudo.. svi smo uz tebe

uz sve cekalice.. samo sebi dopustite iscekivanje i slatku neizvesnost i doci ce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.