Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

e devojke jedno pitanjce hocu da kupim folnu kaze mi drugarica da je cula da ima neka za 160 din i neka za 1600 din koju vi pijete?

Ja sam pila Folnak 5 mikrograma (NINI DOO Nis). Mala plasticna bocica sa 20 tabletica.

Pitaj u apoteci i reci da je za pripremu trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu od 160 din....

hvala ti bibi libi :*

ja sam pila tu jeftinu :D to je obican vitamin,ne verujem da cena garantuje kvalitet,ali mozda gresim? ;):unsure:

i meni je doktor rekao svejedno koju al reko da se posavetujem sa mojim sveznalicama :*

a b6 vitamin ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pila Folnak 5 mikrograma (NINI DOO Nis). Mala plasticna bocica sa 20 tabletica.

Pitaj u apoteci i reci da je za pripremu trudnoce.

hvala empress :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,ali ja NECU da me lece za sebe nego za mene,ne znam da li me razumete?

Naravno, tako bi sve želele, ali realnost je drugačija...

b0255.gif

Znaci, nasmejala si me danas od ranoga jutra!!! U posebnom si elementu i bas mi se svidja! Carice!!!

:rolleyes: :rolleyes:

pa kako da ga ne branim, nacisto si ga zbunila. Da si rekla stipaljka on bi znao sta da odgovori kad ga je ova pitala, ovako sa snalom si zbunila i nju i njega, jadni oni a ti jos nezahvalna za snalicu

:angry: NEMA DA GA BRANIŠ B'E BATE, on mi je tu šnaletinu i polomio, igrao se čovek ajkule i napukla mi, otišao mi feder, posle par stavljanja samo se raspala, zna on vrlo dobro kako izgleda šnala koju sam mu tražila.... eh, a pre neki dan sam ga pohvalila na temi "Moj savršeni suprug" :lol: eto mi ga sad, teorija da "Posle sunce ide kiša" je potpuno tačna :lol:

e devojke jedno pitanjce hocu da kupim folnu kaze mi drugarica da je cula da ima neka za 160 din i neka za 1600 din koju vi pijete?

:blink: koja je to za 1.600? Ja koristim ovu od 160.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Bog da je ne docekala (nadam se da cekas II)!!! :D

Nego sta nego ce da se smanji! Kad sve cekalice predjemo u prvi, ima da oborimo sistem nacisto!

MA SAMNOM NEŠTO NIJE U REDU,HEHEHEHEH,KASNI MI PRVI PUT U ŽIVOTU A TESTOVI NEGATIVNI,NE ZNAM ŠTA JE U PITANJU??!! JA JADNA UMISLILA DA SAM TRUDNA :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, tako bi sve želele, ali realnost je drugačija...

:rolleyes: :rolleyes:

:angry: NEMA DA GA BRANIŠ B'E BATE, on mi je tu šnaletinu i polomio, igrao se čovek ajkule i napukla mi, otišao mi feder, posle par stavljanja samo se raspala, zna on vrlo dobro kako izgleda šnala koju sam mu tražila.... eh, a pre neki dan sam ga pohvalila na temi "Moj savršeni suprug" :lol: eto mi ga sad, teorija da "Posle sunce ide kiša" je potpuno tačna :lol:

:blink: koja je to za 1.600? Ja koristim ovu od 160.

nemam pojma to su ponudili drugarici kad je kupovala kaze nemamo tu za 160 din ona se zgranula :) a vitamin b6 koji ste kupovale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA SAMNOM NEŠTO NIJE U REDU,HEHEHEHEH,KASNI MI PRVI PUT U ŽIVOTU A TESTOVI NEGATIVNI,NE ZNAM ŠTA JE U PITANJU??!! JA JADNA UMISLILA DA SAM TRUDNA :P

nisi jedina uh al sam se ja u januaru iscimala kad je izostala citava jedna m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e devojke jedno pitanjce hocu da kupim folnu kaze mi drugarica da je cula da ima neka za 160 din i neka za 1600 din koju vi pijete?

folnu kiselinu 400 mikrograma..galenikinu, ta jeftinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje srecan vam 8-mi mart!!!

g33003.gif

g33005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA SAMNOM NEŠTO NIJE U REDU,HEHEHEHEH,KASNI MI PRVI PUT U ŽIVOTU A TESTOVI NEGATIVNI,NE ZNAM ŠTA JE U PITANJU??!! JA JADNA UMISLILA DA SAM TRUDNA :P

Ma polako, sad ce da pokaze... mozda si od onih sto cekaju duuuuugo da vide II, a ustvri su trudne! Drzim fige da sve bude superiskica! :*

nemam pojma to su ponudili drugarici kad je kupovala kaze nemamo tu za 160 din ona se zgranula :) a vitamin b6 koji ste kupovale?

Ja imam neki kompleks vitamina B, cak je i folna neki B. A sto bas B6? Sta on radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma polako, sad ce da pokaze... mozda si od onih sto cekaju duuuuugo da vide II, a ustvri su trudne! Drzim fige da sve bude superiskica! :*

Ja imam neki kompleks vitamina B, cak je i folna neki B. A sto bas B6? Sta on radi?

pa nemam pojma rekao mi je kao potporu da pijem folnu i vitamin b6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

folnu kiselinu 400 mikrograma..galenikinu, ta jeftinija

a jel pijes vitamin b6?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, moramo privatno, tako će više da nam posveti vremena, kad je u bolnici, trka, žurba, panika.... ovako platiš i dobiješ detaljan pregled i odgovor na svako pitanje, a pritom, verujem da je još ljubazniji nego u bolnici ;)

Svaki dr je ljubazniji kad mu das privatno pare.Sta sam ja sve cula za onu moju privatnicu,sacuvaj Boze..

e devojke jedno pitanjce hocu da kupim folnu kaze mi drugarica da je cula da ima neka za 160 din i neka za 1600 din koju vi pijete?

Ja sam pila folnak,al nemam pojma koliko je kostao.Vise ga nepijem

Naravno, tako bi sve želele, ali realnost je drugačija...

:rolleyes::rolleyes:

:angry: NEMA DA GA BRANIŠ B'E BATE, on mi je tu šnaletinu i polomio, igrao se čovek ajkule i napukla mi, otišao mi feder, posle par stavljanja samo se raspala, zna on vrlo dobro kako izgleda šnala koju sam mu tražila.... eh, a pre neki dan sam ga pohvalila na temi "Moj savršeni suprug" :lol: eto mi ga sad, teorija da "Posle sunce ide kiša" je potpuno tačna :lol:

:blink: koja je to za 1.600? Ja koristim ovu od 160.

Femibion je oko 1200,a koji je ovaj za 1600 nemam pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Moram malo da stanem na stranu tm, zbunio se covek, trebalo je da kazes stipaljka, on trazio medju snalama. Drugo, te snalice su najverovatnije iz moje firme (mi snabdevamo Lilly) tako da cu da ti nabavim i za drugu stranu :lol:

:lol: Nama je uvek bio dozivljaj kad nesto narucimo tati, jedva cekamo da vidimo sta je kupio :lol: Kad sam imala 14 god. narucim ja njemu iz Nemacke da mi donese kaubojke. Doneo mi neke babske duboke cipele sa krznom <_< Posaljemo ga da kupi narandzastu majicu sestri za rodj. i on dolazi i kaze da je kao sljiva, mi otvorimo a ono bledo roze :blink:

Joj izvini, sad sam se zbunila. Jel ti imas dete? Izvini ako stajem na muku, nesto ne mogu da se setim

.

Translator je muskog roda :angry::lol:

Da,sina od 2.5godine :) Obrisala sam tikere,pa mozda zato ne mozes da se setis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idem sad u apoteku pa pocinjem danas da pijem a danas se i dragi vraca samo neznam da li cu ga videti danas , sutra cu vec piti puna vitamina i spremna za akciju hahahah gotov je :lol: :lol: :lol: sto se odmorio odmorio se :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, vitamin B6 je ustvari bedoksin, pitala ja moju sestru :D I uopste mi nije jasno zasto ti je rekao to da pijes, ja znam da je vitamin E-tokoferol dobar za ovulaciju.

Ja zvala privatnu kliniku da zakazem pregled a sestra mi kaze "prvi slobodan termin imamo 22.marta" :blink: Ja kazem "hvala, dovidjenja" :lol: Probacu da zakazem kod jednog drugog doktora preko zene koja vec ide kod njega, racunam ako ona zove da ce da joj kazu nesto ranije, ne mogu toliko da cekam, a i taman sam se izdepilirala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dok sam ganjala prvo dete negde na netu sam naletela da B6 posle oplodnje podpomaže da se plod održi. Nemogu baš da se setim ali i sad ga pijem ali posle ovulacije. Sada ću ga piti svaki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisi jedina uh al sam se ja u januaru iscimala kad je izostala citava jedna m

pa iskreno meni se to nikad nije desilo,samo prošli put kad sam bila trudna sa Nadjom mi je kasnila i odmah sam znala da sam trudna,a i sada ponovo,čekam još malo pa onda kod lekara,šta ću. Ubi me ova neizvesnost!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma polako, sad ce da pokaze... mozda si od onih sto cekaju duuuuugo da vide II, a ustvri su trudne! Drzim fige da sve bude superiskica! :*

Ja imam neki kompleks vitamina B, cak je i folna neki B. A sto bas B6? Sta on radi?

Bila je jedna crta na testu,radila sam i btu hcg privatno,ne verujem da su baš pogrešili??? Sačekaću još dan,dva,mada me boli stomak,često mi se ide u vc,malo osećam nesvesticu. Ne znam šta je?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce jesi li to ti il nas to tm obasipa stihovima, sram ga bilo :P

:lol:

ja sam ljubo a sta vas je mm zezao,juce mi malo citao pa kaze citaj ti sama drugi dan nemogu sve,ja rekla ajde pozdravi zene od mene,sad mi je curica zaspala pa cu da navalim da citam nego mi nije uspela slika neznam zasto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,sina od 2.5godine :) Obrisala sam tikere,pa mozda zato ne mozes da se setis

ej pa ja imam kerku od 1,5 :lol: mozda budemo svace :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moj pametni muž juče :angry: zove me iz Lilija, da me pita treba li mi nešto, ja mu kažem da mi kupi onu veliku crnu šnalu za kosu, pošto mi prethodna pukla, a više volim šnale od gumica. I sad, dok sam ja njemu objašnjavala kakva šnala on je pričao sa mnom u isto vreme, tamo bila gužva pa me nije čuo.... uglavnom, završimo razgovor, ko je šta čuo, nemam pojma, al' hajd', valjda će da kupi sve što treba. Dolazi on i vadi iz džepa ovo ldbs0003.jpg:wacko: kad me nije šlog strefio :angry: kaže "nisam znao kakvu 'oćeš" "pa lepo sam ti reklaaa, crna velika šnala, aaaaaa" t1929.gif ja mislila, on se zeza, ne mogu da verujem šta je kupio, kažem ja "dobro ajde, lepo smo se zezali, a sad mi daj crnu, veliku šnalu" a on "stvarno nisam kupio, mislio sam da ovo tražiš" :blink: nisam mogla da se opasuljim pola sata.... ajd' barem da je kupio dve, nego jednu f****** šnalicu za devojčice <_< Kasnije smo išli kod prijatelja, i ja namerno zakačim "svoj poklon" na glavu, i to negde sa strane, ustvari, više kod šiški, k'o idiot, šljašti mi rozO desna strane glave, da se pohvalim šta mi je muž kupio :rolleyes:<_< ovi popadali od smeha kad su me videli :lol:

Jao izvini znam da si se iznervirala ali ja sam se baš nasmejala :D Muškarci su šou..Moj bi okrenuo priču i na kraju me ubedio da sam mu ja tako rekla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, vitamin B6 je ustvari bedoksin, pitala ja moju sestru :D I uopste mi nije jasno zasto ti je rekao to da pijes, ja znam da je vitamin E-tokoferol dobar za ovulaciju.

Ja zvala privatnu kliniku da zakazem pregled a sestra mi kaze "prvi slobodan termin imamo 22.marta" :blink: Ja kazem "hvala, dovidjenja" :lol: Probacu da zakazem kod jednog drugog doktora preko zene koja vec ide kod njega, racunam ako ona zove da ce da joj kazu nesto ranije, ne mogu toliko da cekam, a i taman sam se izdepilirala :D

Meni su u dispanzeru za zene zakazali za 26.3. uz moju napomenu da tad ocekujem da dobijem..zovite u slucaju da dobijete da pomerimo vas na neki drugi termin,a da na taj ubacimo neku drugu zenu :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej pa ja imam kerku od 1,5 :lol: mozda budemo svace :lol:

Mozemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je jedna crta na testu,radila sam i btu hcg privatno,ne verujem da su baš pogrešili??? Sačekaću još dan,dva,mada me boli stomak,često mi se ide u vc,malo osećam nesvesticu. Ne znam šta je?!!!

Pa ako je beta negativna, onda mislim da nisi trudna. Mozda se nesto poremetilo malo zbog zime ili ko zna ceka. Polako... docice i ta bebica na red!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.