Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala jekic..evo da vam javim da mi je ODOBRENA VTO ,sledece nedelje idemo za Nis :D :D :D

Drzim ti palceve da ti uspe iz prve od srca :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece devojke...nove dobro dosle, a starima zelim sto brzi odlazak odavde...meni gospodja nije stigla danas :) pa se nadam i da nece :rolleyes: ...sacekacu jos koji dan, jako mi sporo prolazi vreme,a i nestrpljiva sam,JAKO!!!! UF....za siptome neznam ni sama, cas ih imam,cas ih nemam....znam,znam sve je u glavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko držim fige - mislim da si ti na redu :-)

Meni su trenutno plodni dani pa smo vredni :-) i nadam se...

Ajd da već neko javi lepu vest :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla, i kao što rekoše neki, da se kratko zadržiš na ovoj temi! m1277.gif

Mi ovde te najbolje razumemo...meni je pun komšiluk bebica, sve ih volim i volim da se igram sa njima, ali mi je isto i teško kad to radim, jer hoću i ja jednu moju!!! Biće, biće, za sve nas, smo polako!!! ;)

Cvetiću ispitaj malo bolje tvoju dr oko toga ili ako nisi zadovoljna promeni dr. Koliko ja znam endometrijum u vreme ovulacije, a kasnije i za uspešno začeće treba da bude minimum 8-10 mm. Čitala sam po netu da ako dođe do trudnoće onda se zadeblja još, a ako ne, onda prvo kad prođe ovulacija nekoliko dana se zadebljava ali malo, oko 0,2 mm dnevno, a onda kako se bliži menstruacija tanji se. Ne znam koliko je sve ovo tačno, kao što rekoh, najbolje da pitaš nekog stručnog, a i ako ti kaže da treba da bude deblji nego što ti je, postoji terapija i za to, nemoj da se sekiraš. ;)

Jeko Beko, Ivana84 i Mališa držim palčeve da ne dođe ta...neću ni ime da joj spomenem i da nas obradujete!!! :wub:

Suncokret, nemoj da si nam tužna i nas da rastužuješ...jeste teško, ali biće bolje, na kraju krajeva, suncokret je lep, veseo i optimističan cvet, a i ti si sigurno takva, teraj crne misli i sunce će doći, da ogreje naš slatki suncokret m1235.gif

Meni treba sutra da stigne, ali kako mi se čini, poraniće i iznenadiće me danas već...ali ja se ne nerviram i pevušim ovo...http://www.youtube.com/watch?v=sk212GaPz1E

t57077.gif

k28031.gifBacam caroliju da zaustavim vesticu.Ne brinite se drage moje to je i u vase ime Jeko Beko i Ivana84.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali veseljače, držim ti fige!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k28031.gifBacam caroliju da zaustavim vesticu.Ne brinite se drage moje to je i u vase ime Jeko Beko i Ivana84.

Hvala za čaroliju :lol: Veštica mi se najavljuje, stiže sutra, već imam grčeve...ali nema veze, ne predajem se ja tako lako, srediću je kad-tad t0106.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim ti palceve da ti uspe iz prve od srca :)...

Mali veseljače, držim ti fige!!!

Hvala vam devojke nadam se da cu i ja za vama ....t8307.gif

pa da vas onda smaram pitanjima o trudnoci dok vas boli glava od vasih malisana :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k28031.gifBacam caroliju da zaustavim vesticu.Ne brinite se drage moje to je i u vase ime Jeko Beko i Ivana84.

Hihi..danas je 28.dan (uvek je tacna) i nije jos stigla,a meni uvek dodje ujutru,ako nije sad ni nece danas :D Znaci,zvanicno kasni jedan dan B) A mozda je samo odgodila svoj dolazak jer sam prehladila besiku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi..danas je 28.dan (uvek je tacna) i nije jos stigla,a meni uvek dodje ujutru,ako nije sad ni nece danas :D Znaci,zvanicno kasni jedan dan B) A mozda je samo odgodila svoj dolazak jer sam prehladila besiku :(

Dobro je, neka samo kasni, dabogda ne došla :P Osećaš li nešto? Pitam jer si negde napisala da si prošli put osetila da će da dođe veče pre i tako je i bilo. Mene stomak baš boli, imam grčeve od juče, pa sam mislila da će još juče da stigne, iako je danas očekujem po redu vožnje :P Samo trčim u wc, sve mi se čini "a dobila sam"...baš mi je loše, da hoće ili da uopšte ne dolazi ili da dođe već jednom, mislim ako baš mora, da mi lakne, pući će mi stomak, kao da veš mašina unutra radi centrifugu, sve mi se grči...c0308.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne ne osecam nista...Mozda je to zbog prehlade stalno imam osecaj da mi je besika puna i malo bolucka,ali znam da je to zboh prehlade...Daj Boze da se zeznem :rolleyes:

A moda i tebe ti grcevi zeznu,pa se obradujes :rolleyes: Ih ja cu danas testic kupiti,pa lagano sutra ujutru da vidim na cemu sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne ne osecam nista...Mozda je to zbog prehlade stalno imam osecaj da mi je besika puna i malo bolucka,ali znam da je to zboh prehlade...Daj Boze da se zeznem :rolleyes:

A moda i tebe ti grcevi zeznu,pa se obradujes :rolleyes: Ih ja cu danas testic kupiti,pa lagano sutra ujutru da vidim na cemu sam ;)

Ja nešto ne verujem za sebe, mislim da neće biti bingo ovog puta, ali tu je sledeći...

Tebi držim palčeve, pa čim uradiš test, obaveštavaj, nemoj da nas držiš u neizvesnosti :wub::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javim se sutra ujutru B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno Ivana...jedva čekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala cure,javim se ujutru sa vestima ma kakve bile...

Jekic ja se na tvoje ''citate" uvek slatko nasmejem,samo zadrzi taj pozitivni duh i stav :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kao što rekoh-stigla je t123001.gif

Ali nema veze, jednom ima ovako da nestane, kao na sličici, srediću je ja već <_<

Jekić možda si videla za sledeći mesec, sigurno je tako, ja i dalje verujem u tvoje vidovnjačke sposobnosti :P

Ivana84 i ostale čekalice, držim vam palčeve, a ja kupujem kartu za sledeći krug..IDEMO DALJE!!! ;)t57021.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kao rekoh-stigla je t123001.gif

Ali nema veze, jednom ima ovako da nestane, kao na sličici, srediću je ja već <_<

Jekić možda si videla za sledeći mesec, sigurno je tako, ja i dalje verujem u tvoje vidovnjačke sposobnosti :P

Ivana84 i ostale čekalice, držim vam palčeve, a ja kupujem kartu za sledeći krug..IDEMO DALJE!!! ;)t57021.gif

[/quote

Koji baksuz od vestice,never mind,bice,bice,mora da bude :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

драга баш ми је жао :(

чекај, чекај јавља ми се нешто, драга ти си у праву за март је било предвиђање, оног дана било нешто облачно па нисам имала добар контакт са васионом :lol: :lol: :lol:

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

драга баш ми је жао :(

чекај, чекај јавља ми се нешто, драга ти си у праву за март је било предвиђање, оног дана било нешто облачно па нисам имала добар контакт са васионом :lol: :lol: :lol:

Eto, znala sam, lepo ti ja kažem, to je za sledeći mesec :P Kad si već pomenula vasionu, podseti me na onaj domaći film, mislim da se zove Treća sreća, pa ima jedna scena, Milena Dravić glumi neku vračaru Antilopu i dođe joj žena koja hoće da ostane trudna, a ona kao pada u trans i govori "Vasiono, vasiono čuješ li me, pošalji ovoj ženi...šta hoćeš?", a ona joj kaže, ne mogu tačno da se setim, nešto kao "dva muška i jedno žensko", pa ova nastavlja "vasiono pošalji joj dva muška i jedno žensko dete" :lol: Samo ti predviđaj ima da ti promenimo nick t123029.gif

Zezam se malo, ali bolje i tako nego da se ubedačim...hvala vam svima na podršci i kao što rekoh, idemo dalje, za sledeći mesec sam spremila "tešku artiljeriju" za vešticu, a i mm je bio artiljerac u vojsci, ima da je nema m1340.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene ziga stomak pogotovo desni jajnik uvek mi je tako kad treba da dobijem :(

joj bre daj neka me zaobidje viseeeeeeeeeeee... :(

Nekad se simptomi trudnoce i menstruacije poklope,budu isti,nemoj prerano da se bedacis,dok ne stigne a zelim ti da ne stigne nista nije gotovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti puno mila moja,mogo sam se nasikairala kad sam jutros ustala a ono stomak bolucka i to sve sa desne strane skoro uvek me tako boli kad treba da dobijem!ali evo poslusacu te mozda to i nije vestica necu da bedacim !jos dva dana i radim test!dvadeset i sedmog bi trebalo da NE dodje !jos malo!

Polako,ne zuri i ne bedaci se unapred,meni je kad sam bila trudna bilo kao pred menstruaciju,jajnici,stomak,sve isto samo blazi bol,narocito jajnici,osecala sam ih kao luda,desni pogotovo,opusteno,ima jos fore :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvalaaaaaaaaaaaa!nego neznam nesto da li ce da stigne do mene zbog loseg vremena!mozda carolija zakasni!samo da je vestica ne preduhitri! ;)

Ma kakvo vreme moja carolija je brza . Ne sekiraj se stizeeeeeee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi..danas je 28.dan (uvek je tacna) i nije jos stigla,a meni uvek dodje ujutru,ako nije sad ni nece danas :D Znaci,zvanicno kasni jedan dan B) A mozda je samo odgodila svoj dolazak jer sam prehladila besiku :(

Ma kakva prehlada, moja carolija je cudo vidis da deluje, samo treba da verujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam cure!nadam se da je carolija do mene vec stigla ako nije neka stize sto pre!

a sto se tice bolova u stomaku hnisu jaki a i vise me ne boli!malo zigalo danas u desni jajnik ali nije strasno!valjda sam ubola!

toliko sam zbunjena!

javljam vam sutra kakvo je stanje!ljubim vas punoooo!

Haa,oce to,oce da ziga jajnik i to uvek se jedan vise oseca od drugog,tako je bar meni bilo,najiskrenije zelje da ti ovog puta uspe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam cure!nadam se da je carolija do mene vec stigla ako nije neka stize sto pre!

a sto se tice bolova u stomaku hnisu jaki a i vise me ne boli!malo zigalo danas u desni jajnik ali nije strasno!valjda sam ubola!

toliko sam zbunjena!

javljam vam sutra kakvo je stanje!ljubim vas punoooo!

nadam se da nece doci i da te je to beba vec malo pogurkala ;)

Meni ni danas nije dosla znaci 2 dan zvanicno kasni, moram se strpeti jos malo pa da radim tes....malo mi se spava i glava me boli, a bolove nesto nemam, sem sto su mi zadnjih 4 dana grudi natecene i kao bude mi blaga muka ujutro i to samo dok pijem kafu...nadam se najboljem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da nece doci i da te je to beba vec malo pogurkala ;)

Meni ni danas nije dosla znaci 2 dan zvanicno kasni, moram se strpeti jos malo pa da radim tes....malo mi se spava i glava me boli, a bolove nesto nemam, sem sto su mi zadnjih 4 dana grudi natecene i kao bude mi blaga muka ujutro i to samo dok pijem kafu...nadam se najboljem

Ma meni to lici na t8318.gif radi test pa javljaj,drzim ti palceve i verujem da je bas sad uspelo :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.