Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nemislim nego znam..vidjeces...ajd okladimo se??? :D :D :D

uvek gubim opklade,tako da se sada ne kladim kada je ovo u pitanju :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je najgore, znas da samo sto nije, a nema je...

Voli ona malo da zeza :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci, tako je kako je, samo me nervira sto je kasnila.

Idemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci, tako je kako je, samo me nervira sto je kasnila.

Idemo dalje...

smiley-angry042.gif

Sve mi je jasno, i meni je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko sta je sa Red Butterfly?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko sta je sa Red Butterfly?????

jok ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema odmora dok traje obnova :)

Dobrodosla medju nas cekalice draga moja......Vidim ja da ces ti nas brzo napustiti , mislim da si malo pozurila sa betom,sacekaj jos malo i odradi test a do tada ja drzim fige da ti ovaj mesec ne dodje vestica

akcija akcija m0112.gif

veceras

e to volim da cujem,i ja cu u akciju za koji dan,samo da mi gosca vesticara ode u pm (juuuu sto sam nekulturna.cccc stidim se :D )

Tajči, bravo na optimizmu i ohrabrenju, onaj post, čista desetka :)

DixiDaki, ne očajavaj, Tajči ti je sve "rekla"

Hellen, bravo za mrvicu :wub:

POTPISUJEM

sve je tako ;)

Jeste, smrc

:angry: uuuuuuuuuuuuuu mater joj odvratnu kalastura jedna odvratna,pu pu pu pu pu pu pu odvrakusa.....(juuuuu sta je samnom izbacice me sa foruma ako nastavim dalje)imam jos stosta da kazem za nju ali su toliko grozne reci da nema smisla ovde da pisem....E sad mi je lakse.....znaci sledeci mesec u isto vreme radimo test ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci, tako je kako je, samo me nervira sto je kasnila.

Idemo dalje...

pobedicemo mi vesticu...samo hrabro....zao mi je sto je stigla,al sad u nove pobede....dobila je bitku,al ne i rat....p0249.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smiley-angry042.gif

Sve mi je jasno, i meni je...

joooj uhhhhhh procitaj sta sam napisala za luninu vesticu i znaces sta mislim...ali i ti sl mesec sa nama dvema u isto vreme radis test i bicemo trudne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj uhhhhhh procitaj sta sam napisala za luninu vesticu i znaces sta mislim...ali i ti sl mesec sa nama dvema u isto vreme radis test i bicemo trudne ;)

smiley-angry027.gif

glupača jedna, oteraćemo je mi, ipak smo zajedno jače

smiley-happy110.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smiley-angry027.gif

glupača jedna, oteraćemo je mi, ipak smo zajedno jače

smiley-happy110.gif

normalno nas je cek da izbro jim 1,2,3,4,5 ...... .....MNOGO a ona je nesrecnica samo JEDNA =1 :P UTATA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

normalno nas je cek da izbro jim 1,2,3,4,5 ...... .....MNOGO a ona je nesrecnica samo JEDNA =1 :P UTATA

IH ja znam karate,kungfu i jos 48 bezobraznih reci ima da pobegne glavom bez obzira ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ne zna ona, da će na dug put...

Jer mi, ne odustajemo

smiley-laughing021.gif

smiley-transport034.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla medju nas cekalice draga moja......Vidim ja da ces ti nas brzo napustiti , mislim da si malo pozurila sa betom,sacekaj jos malo i odradi test a do tada ja drzim fige da ti ovaj mesec ne dodje vestica

hvala,pa bolje vas nasla :) ne brini iako zatrudnim,mora neko i u trudnoci da mi pomogne :) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: uuuuuuuuuuuuuu mater joj odvratnu kalastura jedna odvratna,pu pu pu pu pu pu pu odvrakusa.....(juuuuu sta je samnom izbacice me sa foruma ako nastavim dalje)imam jos stosta da kazem za nju ali su toliko grozne reci da nema smisla ovde da pisem....E sad mi je lakse.....znaci sledeci mesec u isto vreme radimo test ;)

pobedicemo mi vesticu...samo hrabro....zao mi je sto je stigla,al sad u nove pobede....dobila je bitku,al ne i rat....p0249.gif

Hvala vam drage moje. Sredicemo je kad-tad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ne zna ona, da će na dug put...

Jer mi, ne odustajemo

smiley-laughing021.gif

smiley-transport034.gif

t0148.gif ovako cemo mi nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0148.gif ovako cemo mi nju

super ti je ovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0148.gif ovako cemo mi nju

smiley-violent089.gif

hahahahah, kako god, al nadrljala je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t117023.gif

ovo je za nasu Jekic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo mene opet sa onom vesticarom :angry: ali vidim da ste vi spremne ;)

Cestitam svim novim trudnicama i da imate lake trudnoce :wub:

Jekic tako mi je drago sto se i treca bebica izborila, bice to veliki borac...mazi svoje tri mrvice :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na zalost, nije pozitivan. Nisam uradila sa prvom, nego sa drugom jutarnjom, ali to sada vec ne bi trebalo da ima toliko znacaja ... test je beo, i to isti onaj sto je do juce pokazivao crtice ... a svi su izvadjeni preda mnom iz iste kutije, znaci proizvedeni su i cuvani zajedno, sto me navodi da mislim da testovi nisu fals, nego da se meni beta kako ranije iz krvi, tako sad i iz mokrace, totalno povukla ... sad cekam vesticaru da vec jednom dodje i prodje, pa da mogu sve ovo iz pocetka ... Eto tako, od sedam testica, tri negativna (dva jedno 4 dana pred ocekivanje ne dobijanja, treci danas na dan kada treba da dobijem), a cetiri pozitivna, u danima izmedju ...

Ovo je vise nego ocigledno da se kod tebe nesto desava, i ranije su ti testovi okazali crticu a beta negativna. Doduse ove do sad su bas bile vidljive a i par dana se pokazivalo :huh: Mozda i nije nista strasno vec samo nije jos vreme za tvoju bebicu. Tako je i kod Jekic bilo, par puta test pozitivan, jednom je cak i neki porast bete ukacila, svi pa i njena dr smo sumnjali da postoji neki problem pa je ipak na kraju zatrudnela i to debelo :D Mozda ne bi bilo lose da napravis onu zezanciju sa medom i zrnevljem, to je i Jekic klopala pre no sto je zatrudnela. I ja cu isto to da napravim, prirodno je i sigurno da moze da propomogne.

Ево и о мене

4149650_f260.jpg

Jel to prasinica :unsure: Vise mi lici na one tvoje gasove :huh:

Ja cu da uhvatim za svaki slucaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojma nemam da li mi je prethodni post ise puta poslao jer stalno prikazuje ono upozorenje. Takodje nisam sve uspla ni da procitam iz istog razloga.

Ja sam ovih dana bas imala frku sa poslom, zadali mi svasta da zavrsim za sastanak u petak (juce, tj. sad vec prekjuce) tako da sam radila i radila i radila... I u silnom radu prestane da mi radi externi hard disk u cetvrtak uvece i to bas u momentu kad je direktorka dosla kod mene da precesljamo sve pre sutrasnjeg sastanka. Ne mogu ni da vam opisem koliki sam stres prezivela jer su mi na tom hardu podaci i sve moguce preipreme za stampu, ma sve sto sam uradila poslednje dve godine. Onda jos mm koji mi (sa pravom) gundja sto nisam pravila backup-e, a meni je to nevidjeni smor da radim <_< Na srecu imam druga koji je genije za sve sto se tice kompova i do posle ponoci mi je spasavao podatke. Onda sam do 5 ujutru radila a ustala u 7, pa sastancila, pa posle oko Save i na kraju uvece isla do moje dr. Ona je na osnovu mojih BT i svega sto sam joj ispricala, zakljucila kao sto sam i ja mislila da je problem u progesteronu. Dogovor je da ovaj mesec pratimo folikule, radim hormone i eventualno uvedemo utrogestan posle O ako je bude bilo. Od sledeceg meseca da uvedemo i klomifen ako bude potrebe. Meni je inace danas 4. dan kako imam neko krvarenje i dalje je kilavo a sad vec i prestaje. Da su mi samo malo vise BT ja bih bila ubedjena da sam trudna. Jutros sam vadila hormone i evo rezultata

5ks-nalaz1.jpg

Od svega me najvise raduje vrednost TSH - od kako sam provalila da imam problem sa stitnom zlezdom nisam imala ovako dobar rezultat. Pre 3-4 meseca kad sam proveravala bio je 4,5 a za trudnocu je idealna vrednost 2 i nize. Cak sam mislila pre 3 meseca da cu morati opet da povecavam dozu leka jer sam vec duze vreme na istoj. Sigurna sam da mi je ovde glavnu ulogu odigrao med za zelenim orascicima koji uzimam svako jutri vec vise od mesec dana. Svi kazu da su ti orascici odlicni za tiroidu ali nisam imala predstavu da je to bas tako brzo delotvorno. Ostali hormoni mi se cine relativno ok, sem sto mi je Lh povisen ali ako su meni Lh trakice jos u ponedeljak pokazivale porast Lh mozda jos nije stigao da padne :huh: Ne znam sta da mislim kad su mi se ovog meseca preklopile lutealna faza od proslog i folikularna od ovog ciklusa :huh: :huh: :huh: U svakom slucaju idem u pon. ili utorak kod dr pa nek ona tumaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.