Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Svasta ste nesto ispisale, jeda sam vas pofatala..Nego ja sam svratila da vam cusnem prasinice

baby-dust.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti ali ja sam tako uzbudjena da ne mogu da cekam...inace beta pokazuje,ako je pozitivna,posle 4og dana :*

Beta pokazuje tek nakon implantacije, ne znam sta su ta 4 dana sto kazes, ali beta pokazuje rezultat otprilike 7-12 dana nakon oplodjenja jajne celije

Inace 3 meseca pokusavanja ne znaci da imas bilo koji problem, posto su sanse da dodje do uspesnog zaceca ako ste oboje u redu i potrefite plodne dane 20%

Ja bih te takodje savetovala da pocnes da meris bazalnu temperaturu jer maybe baby nije pouzdan tako..da lakse uhvatis ovulaciju

I mislim da nema potrebe da odmah ides na hsg i folikulimetriju obzirom da kratko pokusavate i nema potrebe da se cimas ali to kako ti odlucis..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хахаха надам се да твоји шефови не знају за Бебац :lol: :lol: :lol:

Jekic tebe sam htela da pitam, juce mi se prvi put pojavio braonkasti sekret, doduse jako mala kolicina ali ja se odmah uspanicila, jer do sad nije bio, jel to normalno ili da odem ipak kod dr? <_<

Jutros ga nisam primetila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и о мене

4149650_f260.jpg

Hvala, Jekic :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хелем, слушај то може да буде ништа а може да буде и опасно, нећу да те лажем него хоћу да ти кажем да не схватиш то баш да је безазлено, могуће је да је у питању стара крв, или ако си имала однос синоћ,, због осетљивости вагине да ти мало крене, није то ништа, али обавезно да се јавиш лекару јер може да буде ко зна шта, и то данас, ако не те не приме у државним иди код приватника.

A sta ce oni da urade da provere? Da vide na uz da li je ok ili ..nemam pojma :(

Drzavni mislim da ne radi..jedino privatno negde da odem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па обавезно ће да те провере на УЗ и мени су гледали грлић, и питали ме дал нисам имала односе, пошто хоће од тога да крене, немој да се бринеш ја сам крварила 3 недеље па хвала Богу бебице су ок. Али сам одмах ишла код лекара, за те ствари се не чека, можда ти да утрогсетан и инекције прогестерона.

Nisam imala odnose, a ovo je bila bas jako mala kolicina braonkastog i evo danas nema.

Ne volim da mesam razne lekare, pa zato sam mislila da sacekam ponedeljak..ako sad odem kod nekog privatnog pa mi da utrogestan njega ne smem naglo prestati da koristim nego moram stalno...nemam pojma

p.s. izvinjavam se sto spamujem ovu temu nego videh jekic ovde pa da je pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha <_< ... Ne da zezaju nego nas urnisu ... ja moj ne bih po turu, vec bih ga lepo kao coveka premlatila od glave do pete <_<

Nesto svakako moramo da uradimo, ovo vise nema smisla

Mora! :rolleyes: Joj kad se setim - bezanija s posla, ludnica! Posle me zovu sa posla da pitaju kako sam. Zabrinuli se ljudi :lol:

A ja se kao prenemazem...dobro sam, lezim itd. Pa kao ne moram dolaziti sutra ako mi nije dobro. Ja kazem - ma doci cu, do sutra ce biti bolje nadam se! hahaha

Hihihihihihi

Verujem ti, danas me bas bolucka stomak, sad ce ona ... odvrakusa :angry:

I mene je poceo da zeza :-(

Svasta ste nesto ispisale, jeda sam vas pofatala..Nego ja sam svratila da vam cusnem prasinice

baby-dust.gif

HVALAAAAAAAAAAAA t4872.gif

Ево и о мене

4149650_f260.jpg

Hvala t4801.gif

Nisam imala odnose, a ovo je bila bas jako mala kolicina braonkastog i evo danas nema.

Ne volim da mesam razne lekare, pa zato sam mislila da sacekam ponedeljak..ako sad odem kod nekog privatnog pa mi da utrogestan njega ne smem naglo prestati da koristim nego moram stalno...nemam pojma

p.s. izvinjavam se sto spamujem ovu temu nego videh jekic ovde pa da je pitam

Slazem se sa Jekic. Moze da bude nista ali i svasta. Idi kod dr-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK, evo zakazala sam kod privatnog da idem da proverim...muzu necu ni reci mislice da sam najgori panicar :D

Idem sad u 12..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK, evo zakazala sam kod privatnog da idem da proverim...muzu necu ni reci mislice da sam najgori panicar :D

Idem sad u 12..

Nadam se da je sve ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK, evo zakazala sam kod privatnog da idem da proverim...muzu necu ni reci mislice da sam najgori panicar :D

Idem sad u 12..

Do tada lezi. Moze da bude i sasvim banalan razlog, stvaranje cupica, ali je bolje da se proveri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK, evo zakazala sam kod privatnog da idem da proverim...muzu necu ni reci mislice da sam najgori panicar :D

Idem sad u 12..

Javi nam sta je bilo kad se vratis...a mi navijamo da sve bude super! Neka, bolje da odes, za svaki slucaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel vam se desilo da imate napad smeha i to onaj nekontrolisani????

meni se to desavalo dok sam bila trudna :lol:

citam cure napisali ste dosta ;-)

a za to sto i muskarci ovuliraju haahh napisala sam negde al neznam gde i neznam o kojem se testu radilo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen ja sam isto u tu nedelju imala tu braonkastu ali samo jednom jedan dan,meni je doktor vec bio najavio sza tu stvar da se ne prepadne ako vidim i da je to sasvim normalna stvar.Ako to traje duze ondak da se javim kod doktora inace ne.

Za svaki slucaj javi nam sta je bilo kad si vec zakazala.Nadam se da ce sve biti ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moje cekalice da zaprasim danas sam u guzvi _ generalka :P

g33001.gif

ja toliko :)

g33004.gif

Hvala Zvonka!!!!! Uhvatila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta 0.100 ::::::::::::::(((((((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta 0.100 ::::::::::::::(((((((((

:( evo i meni se vjestica najavljuje,nisam stigla ni jedan test da uradim....mrzim je,mrzim je,mrzim je............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( evo i meni se vjestica najavljuje,nisam stigla ni jedan test da uradim....mrzim je,mrzim je,mrzim je............

uzas,polusecu :( jos mi ostalo govna da jedem u pm!!!!!bas pizdim,pa mi je zao sto sam ovako vulgarna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta 0.100 ::::::::::::::(((((((((

A da nisi ipak poranila malo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano ti je Dixi! Trebala si nas poslusati i ne raditi jos betu. Sad se nerviras, a mozda si bas u fazi zaceca i ne valja za plod da se sekiras. Tek ces za 7-8 dana moci da radis testove. Beta se radi tek posle 12 dana od ovulacije. Mozda ti je ovulacija bila malo kasnije npr., a i ako nije, rano je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta 0.100 ::::::::::::::(((((((((

i meni se cini da si bas poranila...strpi se par dana pa radi test ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano ti je Dixi! Trebala si nas poslusati i ne raditi jos betu. Sad se nerviras, a mozda si bas u fazi zaceca i ne valja za plod da se sekiras. Tek ces za 7-8 dana moci da radis testove. Beta se radi tek posle 12 dana od ovulacije. Mozda ti je ovulacija bila malo kasnije npr., a i ako nije, rano je...

ma ovulacija mi je bila 23eg proslog,tako da bi trebalo bar nesto da pokaze,a ne ovakav rezultat...ipak je malo 0.100.joj,bas sam odvratno ali kad vidim da mi nesto ovako pisete,odmah mi je malo bolje...hvala vam :****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ovulacija mi je bila 23eg proslog,tako da bi trebalo bar nesto da pokaze,a ne ovakav rezultat...ipak je malo 0.100.joj,bas sam odvratno ali kad vidim da mi nesto ovako pisete,odmah mi je malo bolje...hvala vam :****

jel imas neke simptome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ovulacija mi je bila 23eg proslog,tako da bi trebalo bar nesto da pokaze,a ne ovakav rezultat...ipak je malo 0.100.joj,bas sam odvratno ali kad vidim da mi nesto ovako pisete,odmah mi je malo bolje...hvala vam :****

jel imas neke simptome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel imas neke simptome?

bole me bradavice,imam povremenu temperaturu,tj promenljivu i boli me tokom odnosa....pojacao mi se i sekret,malo ali po analizama,sve je ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јави се кад дођеш, не брини се за мужа, мој мислио да дижем панику сваки пут кад сам ишла код др, он је чуо да је то нормално у трудноћи да неко крвари то је лажна менструација :blink:

Javi nam sta je bilo kad se vratis...a mi navijamo da sve bude super! Neka, bolje da odes, za svaki slucaj!

Evo me, vratila se, beba je ok, videla sam kako lupka srce :rolleyes: ali video je na uz da imam blago grcenje materice, kaze nista strasno, i prepisao mi da uzmem utrogestan 100 mg jednu kutiju, da pijem oralno posto jos ne znam rezultate sekreta i to, a kad u ponedeljak dobijem nalaze ako su ok onda nastavim vaginalno sa utrogestanom...

I taman oko 10te nedelje posteljica preuzima ulogu za progesteron tako da utrogestan nakon toga i nema smisla uzimati..

Eto..to je to i naravno mirovanje a ja iovako lezim i sedim ceo dan malte ne :)

Nego me zbunilo ovaj utrogestan to su neke okrugle male kao bombonice ne znam kako to ide vaginalno al valjda su to te..100mg :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.