Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sto nije blize da joj ja dadnem jedan....sto se nemoze poslati preko PP....Ima li jos kandidata za raditi test sutra?Obozavam traziti drugu crticu... :rolleyes:

Luna mi bi trebala ponoviti njena BT deluje obecavajuce :D ako vec nije a ja nisam videla...ja imam jos vremena tek sam pred ovulacijom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad nam Luna treba dobiti?Znate sta....otkrit cu vam jednu tajnu...ja bi volila da NEDOBIJEM SUTRA... :P :P :P:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad nam Luna treba dobiti?Znate sta....otkrit cu vam jednu tajnu...ja bi volila da NEDOBIJEM SUTRA... :P :P :P:lol: :lol: :lol: :lol:

luna cini mi se 03.03 a sto ti ne radis test???nego juris nas :lol: :lol: ajde ajde da trazimo malo i tvoje crtice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vi ste krive za ovo...Htjela Magdaleni ugrijati mlijeko,ono ponovo prokuvalo dok sam ja ovamo sa vama... :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vi ste krive za ovo...Htjela Magdaleni ugrijati mlijeko,ono ponovo prokuvalo dok sam ja ovamo sa vama... :D:rolleyes:

to nije nista meni zna i rucak da zagori :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

luna cini mi se 03.03 a sto ti ne radis test???nego juris nas :lol: :lol: ajde ajde da trazimo malo i tvoje crtice :lol:

Zao mi ga trositi..prvo da vidim da li cu dobiti..a moram dobiti jer sam pila dabroston...sutra je treci dan od zadnje popijene tablete...uvijek dobijem treci ili cetvrti dan...Vi vise obecavate....kod mene ce biti tesko naci dve crtice...sporo pa sporo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko zna napraviti taj vas graf...???Mozda bi i ja trebala pocet mjeriti BT...posto sam na klomifenu..da znam kad da se popnem na mm ili on na mene... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko zna napraviti taj vas graf...???Mozda bi i ja trebala pocet mjeriti BT...posto sam na klomifenu..da znam kad da se popnem na mm ili on na mene... :D:D:D

FF Ides ovde,registrujes se,i nadjes tu tabelu i upisujes.Ne znam kako da ti lepo objasnim,ali kad udjes i registrujes se snaci ces se,a ako ne objasnice ti vec neko ko to ume lepse nego ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FF Ides ovde,registrujes se,i nadjes tu tabelu i upisujes.Ne znam kako da ti lepo objasnim,ali kad udjes i registrujes se snaci ces se,a ako ne objasnice ti vec neko ko to ume lepse nego ja :D

Imas i onu temu baxalna t pa tamo iscitaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima poseba procedura za merenje BT. A sto se mene licno tice ja sam Maybe Baby bacila u korpu. Moze da ti pokaze i kada nesto pojedes sto daje laznu sliku. Dzaba da ne jedes i pijes min 2h on nije dobar, bar je takvo moje iskustvo. Osim toga mm je uze i probao i 4 dana uzastopno je njemu pokazivala O!!!!!! Vise polazem na ziganje jajnika nago na to. Jednog meseca mi je svaki drugi dan pokazivala O??? :angry:

Predivan ti je asistent bwe. Sta kaze za taj moj test????

Cmokete i hvala za prasinicu!!!!

kaze da se rozi nesto ,ali vidis kako je usao u monitor ,ckilji nesto,pa ti je preporucio da uradis jos neki osim rapida,e da rekao je i to da ocekuje lepe vesti i da ga njegov maciji instikt nikada nije prevario,ipak je februar bio mesec za t15212.gif mada je moj asistent mogao samo da gleda kako se druge mace u komsiluku t1516.gif

95-197087.jpg

:D

TO bi bilo predivvno!!!!

potpis

Jeste da....bio je i bice i sutra....i kod mene se pominje neki malver..ja sami idem nastavi dalje...i udjem.....jer vas moram procitati... :P

potpis

to nije nista meni zna i rucak da zagori :lol: :lol:

nisi jedina m0771.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to nije nista meni zna i rucak da zagori :lol::lol:

Ih,koliko puta je meni rucak zagoreo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

luna mi tebi radi net???

kad ti treba da nedobijes???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

luna mi tebi radi net???

kad ti treba da nedobijes???

RADI!!!!!!!!!!!!! Pa proslo je nedelju dana. Sledecih nedelju dana treba da smo mirni. To mi imamo problem svake druge nedelje.

Sutra :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

RADI!!!!!!!!!!!!! Pa proslo je nedelju dana. Sledecih nedelju dana treba da smo mirni. To mi imamo problem svake druge nedelje.

Sutra :-(

izvini zasto :( nje jos nema tako da nema razloga za :( zato draga moja :D na lice,ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel vam se desilo da imate napad smeha i to onaj nekontrolisani????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel vam se desilo da imate napad smeha i to onaj nekontrolisani????

O,da...ranije se cesce desavalo,sad ne tako cesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se to stalno desava, nevezano za trudnocu. I da, sacekaj za betu. Nema sanse da se to moze znati nakon 4 dana. Tad oplodjena jajna celija jos uvek putuje kroz jajovod. Tek kad se plod zakaci za zid materice pocinje lucenje beta hcg hormona. Dzaba ces baciti pare i mozda se bez razloga razocarati. Dacekaj jos koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t15212.gif

Gde ga nađe samo :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, mozda je doslo do oplodnje, ali se plod nije odrzao...

Mozda stvarno trebas da prekontrolises hormone. Mozda treba da pijes progesteron. Ja sam ubedjena da je kod tebe neka sitnica u pitanju koje te sprecava da zatrudnis, a lako se moze resiti. Nesto se tu definitivno desava...Ja ipak drzim fige da vestica ne dodje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, devojke, pa ko će postići da vas isprati koliko ste ispisale.

Maybe, kod tebe se definitivno nešto dešava...

Tajci nadam se da si uspela ovog meseca, takva akcija mora da urodi plodom :lol:

Srculence - Zrenjanin :lol:

Ja inače očekujem da ću dobiti oko 10. pošto nismo nešto posebno bili aktivni, ali videćemo... Čekamo zajedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad nam Luna treba dobiti?Znate sta....otkrit cu vam jednu tajnu...ja bi volila da NEDOBIJEM SUTRA...

Navijam, drzim fige m1207.gif

kaze da se rozi nesto ,ali vidis kako je usao u monitor ,ckilji nesto,pa ti je preporucio da uradis jos neki osim rapida,e da rekao je i to da ocekuje lepe vesti i da ga njegov maciji instikt nikada nije prevario,ipak je februar bio mesec za t15212.gif mada je moj asistent mogao samo da gleda kako se druge mace u komsiluku t1516.gif

:D

potpis

potpis

nisi jedina m0771.gif

Gde si samo nasla ovo, hihihihi. Bojim se da su tom tvom asistentu potrebne djozle.

Jaooo, kakav meden asistent!

Potpis! :)

:lol:

Izvini sto se smejem, al' moram, muz ti ima ovulaciju! :lol:

Na zalost, nije pozitivan. Nisam uradila sa prvom, nego sa drugom jutarnjom, ali to sada vec ne bi trebalo da ima toliko znacaja ... test je beo, i to isti onaj sto je do juce pokazivao crtice ... a svi su izvadjeni preda mnom iz iste kutije, znaci proizvedeni su i cuvani zajedno, sto me navodi da mislim da testovi nisu fals, nego da se meni beta kako ranije iz krvi, tako sad i iz mokrace, totalno povukla ... sad cekam vesticaru da vec jednom dodje i prodje, pa da mogu sve ovo iz pocetka ... Eto tako, od sedam testica, tri negativna (dva jedno 4 dana pred ocekivanje ne dobijanja, treci danas na dan kada treba da dobijem), a cetiri pozitivna, u danima izmedju ... :blink:

:lol:

Samo se smej, drago mi je sto sam te nasmejala. Koliko meni izgleda ti ja rucicu pod rucicu sa nasim ciklusima. Vidis da nas zezaju. Uh kako bih ja slatko ovaj moj po turu m1325.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, devojke, pa ko će postići da vas isprati koliko ste ispisale.

Maybe, kod tebe se definitivno nešto dešava...

Tajci nadam se da si uspela ovog meseca, takva akcija mora da urodi plodom :lol:

Srculence - Zrenjanin :lol:

Ja inače očekujem da ću dobiti oko 10. pošto nismo nešto posebno bili aktivni, ali videćemo... Čekamo zajedno...

Mora! :rolleyes: Joj kad se setim - bezanija s posla, ludnica! Posle me zovu sa posla da pitaju kako sam. Zabrinuli se ljudi :lol:

A ja se kao prenemazem...dobro sam, lezim itd. Pa kao ne moram dolaziti sutra ako mi nije dobro. Ja kazem - ma doci cu, do sutra ce biti bolje nadam se! hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ga nađe samo :lol:

eeeeee u smajlicima za + 18 :P

Jaooo, kakav meden asistent! :wub:

Na zalost, nije pozitivan. Nisam uradila sa prvom, nego sa drugom jutarnjom, ali to sada vec ne bi trebalo da ima toliko znacaja ... test je beo, i to isti onaj sto je do juce pokazivao crtice ... a svi su izvadjeni preda mnom iz iste kutije, znaci proizvedeni su i cuvani zajedno, sto me navodi da mislim da testovi nisu fals, nego da se meni beta kako ranije iz krvi, tako sad i iz mokrace, totalno povukla ... sad cekam vesticaru da vec jednom dodje i prodje, pa da mogu sve ovo iz pocetka ... Eto tako, od sedam testica, tri negativna (dva jedno 4 dana pred ocekivanje ne dobijanja, treci danas na dan kada treba da dobijem), a cetiri pozitivna, u danima izmedju ... :blink:

:lol:

Drzim fige da te zaobidje vesticara ne samo danas, nego jos najmanje 9 meseci!

A koliko ga puta ja uopste nisam ni napravila :lol:

uh bas me nervira tvoja vestica.ima da je iygayim kad dodje......djubrestina jedna,ili neka dodje ili neka ti test pokaye pravu trudnocu sta te vise yeyaju,ynam kako se osecas i ja sam imala takve slucajeve i veruj mi malo mi je falilo da pocnem da lupam glavom o yid :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora! :rolleyes: Joj kad se setim - bezanija s posla, ludnica! Posle me zovu sa posla da pitaju kako sam. Zabrinuli se ljudi :lol:

A ja se kao prenemazem...dobro sam, lezim itd. Pa kao ne moram dolaziti sutra ako mi nije dobro. Ja kazem - ma doci cu, do sutra ce biti bolje nadam se! hahaha

:lol::D:lol::D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora! :rolleyes: Joj kad se setim - bezanija s posla, ludnica! Posle me zovu sa posla da pitaju kako sam. Zabrinuli se ljudi :lol:

A ja se kao prenemazem...dobro sam, lezim itd. Pa kao ne moram dolaziti sutra ako mi nije dobro. Ja kazem - ma doci cu, do sutra ce biti bolje nadam se! hahaha

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.