Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Mozda dodje bas sad kad se najmanje nadas :D Moja je tacna u dan,svakih 28.dana evo nje... <_< Pi kad bi se zeznala ovaj put.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhhh poslednja dva dana non-syop trckam na wc,besika me urnise nacisto :angry: Ili je prehlada(sto ce biti najverovatnije ),ili je mozda razlog nesto lepse cemu se nadam :rolleyes: Za 6 dana treba da dodje vestica grrrr,a ja se nadam da neceeeeeeee,i da nije prehladaaaaaaaaa u pitanju ;) Uf Uf Uf

Držim palčeve da je ono lepo čemu se nadaš!!!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki-D dokle ćeš da nas držiš u neizvesnosti? Ajde, treba nam neka lepa vest na ovoj temi, obraduj nas malo :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čekam da mi mm stigne sa posla i donese test....... biće informacija uskoroooo :)

Valjda neće zaboraviti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čekam da mi mm stigne sa posla i donese test....... biće informacija uskoroooo :)

Valjda neće zaboraviti :)

Neće valjda, čekamo svi ...pa da počne sledeća nedelja sa lepim vestima, ako već ne javiš i sutra. Navijamo i držimo palčeve da bude t8313.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi drugarica reče da je ovo plodan period za ovnove, a ne zna da sam ja ovan... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa.gde je izvestaj za nas?Ili proslavljas sa muzem ,pa si nas zaboravila? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мали весељак немам шта да ти кажем, могу само да те бодрим, ситуација у којој си ти је тешка, и стварно треба много тога издржати, али све то вреди, сваки твој напор је корак ближе циљу.

Ја ти желим да ти се трудноћа што брже оствари и теби и Малиши :wub: :wub: :wub:

Hvala Jekic od srcat4302.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve smo mi iste nadamo se a plasimo se rezultata.Ni ja nisam drugacija 6 god se nadam cudu,rekli su mi da je nemoguce da imamo bebu zato sto su rezultati katastrofalni.t9411.gif

Ali nada poslednja umire.Resila sam da idem na VTO a jos uvek se nadam da ce se desiti i da necu otici.Plasim se rezultata zato sam i odlagala toliko.no sad HOCU BLIZANCEEEEEEEEEEt8622.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke...ja sam nova ovde ali vec neko vreme citam vase iscekivanje pa da vam pozelim puno srece i da sto pre ugledate te dve crtice ^_^

PS. Ja moje cekam ali videcemo....jutros ih nije bilo :( nadam se da ni u sredu(23.02) nece biti vestice pa da mogu jos malo da se nadam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve smo mi iste nadamo se a plasimo se rezultata.Ni ja nisam drugacija 6 god se nadam cudu,rekli su mi da je nemoguce da imamo bebu zato sto su rezultati katastrofalni.t9411.gif

Ali nada poslednja umire.Resila sam da idem na VTO a jos uvek se nadam da ce se desiti i da necu otici.Plasim se rezultata zato sam i odlagala toliko.no sad HOCU BLIZANCEEEEEEEEEEt8622.gif

Ocu i ja,ocu i ja......h13083.gif...moze i trojke necu da se ljutim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa.gde je izvestaj za nas?Ili proslavljas sa muzem ,pa si nas zaboravila? :P

Nisam vas zaboravila, al ne stižem do kompa :)

Sinoć mm nije stigao da kupi test, išla ja jutros, radila ga i samo jedna crta... videću za koji dan da ponovim, al sa prvom jutarnjom, ukoliko me veštica ne preduhitri :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke...ja sam nova ovde ali vec neko vreme citam vase iscekivanje pa da vam pozelim puno srece i da sto pre ugledate te dve crtice ^_^

PS. Ja moje cekam ali videcemo....jutros ih nije bilo :( nadam se da ni u sredu(23.02) nece biti vestice pa da mogu jos malo da se nadam ;)

Dobro nam ti došla!!!

g20026.gif

Hvala ti na lepim željema i ja tebi želim isto, pa da se družimo, ali na lepšim temama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam vas zaboravila, al ne stižem do kompa :)

Sinoć mm nije stigao da kupi test, išla ja jutros, radila ga i samo jedna crta... videću za koji dan da ponovim, al sa prvom jutarnjom, ukoliko me veštica ne preduhitri :lol: :lol: :lol:

Valjda neće, baš je bezobrazna ta veštica, moramo da se sve udružimo pa da je sredimo, da nas ne nervira više t0120.gif

Šalim se malo, u pravu si, sačekaj malo, pa uradi još jednom ujutru, možda je bilo rano, a i nisi sa prvom jutarnjom...U svakom slučaju, ja i dalje držim palčeve i čekam vesti...m1282.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda neće, baš je bezobrazna ta veštica, moramo da se sve udružimo pa da je sredimo, da nas ne nervira više t0120.gif

Šalim se malo, u pravu si, sačekaj malo, pa uradi još jednom ujutru, možda je bilo rano, a i nisi sa prvom jutarnjom...U svakom slučaju, ja i dalje držim palčeve i čekam vesti...m1282.gif

hvala Lenocka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo čekalice... Ja nisam neko vreme bila ovde pa vidim da je dosta čekalica prešlo u trudnice

s10717.gif

Ja sam još uvek sa vama :unsure:

Želim dobrodošlicu svim novim članicama....

I oću da pitam za savet - iz novog sada sam i nedavno je moja doktorka (Dragana Mirović) otvorila privatnu ordinaciju pa sad lupam glavu kod koga da se prebacim - može li neka mama da mi preporuči neku doktorku MOLIM VAS pomagajte s1871.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke...ja sam nova ovde ali vec neko vreme citam vase iscekivanje pa da vam pozelim puno srece i da sto pre ugledate te dve crtice ^_^

PS. Ja moje cekam ali videcemo....jutros ih nije bilo :( nadam se da ni u sredu(23.02) nece biti vestice pa da mogu jos malo da se nadam ;)

Dobro dosla draga .

Zelim ti da se sto krace zadrzis ovde,kao i svima.Pozdravg20090.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo čekalice... Ja nisam neko vreme bila ovde pa vidim da je dosta čekalica prešlo u trudnice

s10717.gif

Ja sam još uvek sa vama :unsure:

Želim dobrodošlicu svim novim članicama....

I oću da pitam za savet - iz novog sada sam i nedavno je moja doktorka (Dragana Mirović) otvorila privatnu ordinaciju pa sad lupam glavu kod koga da se prebacim - može li neka mama da mi preporuči neku doktorku MOLIM VAS pomagajte s1871.gif

Ja sam kod nje samo formalno vodila prvu trudnocu, radi bolovanja uputa i sl. bila mi je uredu sto se papirologije tice, mada mi nije radila ni jedan pregled tako da to nemogu komentarisati , ali moja dobra prijateljica je celu trudnocu vodila kod nje i prva tri meseca je bila zadovolja, ali se kasnije jako razocarala njen utisak je bio da ju je samo otaljavala na brzinu i tek radi reda... trudnocu sam vodila privatno kod dr. Olivre Sentin koj radi u ordinaciji Visnjevac i bila sam prezadovoljna i pregledim i odnosom njenih kolega iz ordinacije kasnije u betaniji na porodjaju. Jeste da se svaki pregled placa, ali meni je vredelo. To je moje iskustvo tako da doktorku niti sam, niti cu menjati. nadam se da sam ti bar malo pomogla. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje cekalice imali novina kod vas..ja sam u fazi plodnih dana,pa sada cekamooo....... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I naravno svima koje su uspele ovaj mesec da ugledaju dva cuvena pulsica cestitam od srca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo čekalice... Ja nisam neko vreme bila ovde pa vidim da je dosta čekalica prešlo u trudnice

s10717.gif

Ja sam još uvek sa vama :unsure:

Želim dobrodošlicu svim novim članicama....

I oću da pitam za savet - iz novog sada sam i nedavno je moja doktorka (Dragana Mirović) otvorila privatnu ordinaciju pa sad lupam glavu kod koga da se prebacim - može li neka mama da mi preporuči neku doktorku MOLIM VAS pomagajte s1871.gif

Imaš u ženskim pričama temu Novi Sad i okolina, tamo imaš dosta komentara o novosadskim lekarima, pa vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo Vam fige!!!!

Ej draga.. nisi pročitala još jedan moj post... :lol: :lol: :lol:

Al hvalaaaa :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje , imam cudnu situaciju....posle duzeg perioda dodje vestica posle 30.dana(a inace je redovna vec posle 22.dana) i trajala je samo 2 dana(traje po 7) i sad nema nista. Imao je neke slicnu situaciju? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje , imam cudnu situaciju....posle duzeg perioda dodje vestica posle 30.dana(a inace je redovna vec posle 22.dana) i trajala je samo 2 dana(traje po 7) i sad nema nista. Imao je neke slicnu situaciju? :blink:

Ne mora ništa da znači, možda ti je ovog meseca malo odstupilo od uobičajenog, hormoni ili šta već...a možda je i nešto drugo, ono što zovu "lažna menstruacija". Ja sam nešto čitala o tome, ali nisam znala nikog kome je tako bilo, danas na poslu spomenem slučajno jednoj koleginici i ona mi kaže da se to njoj desilo. Nije ni znala da je trudna, planirali su bebu, ali nikako da ostane trudna 2 godine, dobije ona i taj put, manje i kraće nego obično, ali nije ni pretpostavljala da se nešto dešava. Kad joj je zakasnila sledeća menstruacija, ode na uz, kad ono već 3. mesec trudna, ona kaže da nema šanse, dobila je prošli mesec, a dr joj kaže da je to ta "lažna mestruacija", kao neko "čišćenje"...

Da skratim, najbolje ti je da uradiš test, ako ti je prestalo i da ne razmišljaš i mučiš se...pa javi, daj Bože da je ova druga varijanta, što sam ti napisala t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora ništa da znači, možda ti je ovog meseca malo odstupilo od uobičajenog, hormoni ili šta već...a možda je i nešto drugo, ono što zovu "lažna menstruacija". Ja sam nešto čitala o tome, ali nisam znala nikog kome je tako bilo, danas na poslu spomenem slučajno jednoj koleginici i ona mi kaže da se to njoj desilo. Nije ni znala da je trudna, planirali su bebu, ali nikako da ostane trudna 2 godine, dobije ona i taj put, manje i kraće nego obično, ali nije ni pretpostavljala da se nešto dešava. Kad joj je zakasnila sledeća menstruacija, ode na uz, kad ono već 3. mesec trudna.

Da skratim, najbolje ti je da uradiš test, ako ti je prestalo i da ne razmišljaš i mučiš se...pa javi, daj Bože da je ova druga varijanta, što sam ti napisala t0803.gif

I ja kazem daj Boze, sacekacu jos koji dan pa cu uraditi test. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.