Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Maybe,vidi se iz aviona.Cekam da vidim sta je sa betom. Drzim palceve da je to-to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da su dosle na red cekalice koje cekaju dugo... :rolleyes:

Bogu hvala! Nadam se da cete nas sve povuci sa sobom u prvi trimestar! :D

Putam se sta je sa Bebom Dimic...da li se organizam sam ocistio? Zna li neko nesto o njoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koje lepe vesti ajde duso draga cekamo tvoju betu sa nestrpljenjem i sigurno ce biti pozitivna

eto i moja mala kaze beba beba beba aaa bice izgleda i kod tebe trojke ;-)

nadam se da ces javiti rezultate dok ja izadjem na kontrolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAYBEEEEE

pa slog sam dozivela dok nisam videla slicicu :) :)

CESTITAM!!!!!

trudna si, trudna si, trudna si:-))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: ti ćeš da bankrotiraš ako se ovako nastavi na plusićima :lol:

Ma nema veze samo da zabebimo sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe draga....i ja ovako corava za crtice VIDIM.....cekamo betu,al vec vidim da ce bitit vatrometa.....t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusala sam juce da napisem nesto, ali je stalno pucao forum :angry: !

JEKIC CESTITAM DRAGA NA TRECOJ MRVICI!!! Lepota Bozija videti sliku sa UZ! Pilici mali slatki :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: !

MAYBE CESTITAM NA PLUSICU!!! Cekamo rezultate bete, ali mislim da je ovo sigurno pozitivan test i TI SI TRUDNA SKROZ NA SKROZ :lol: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta je sa Maki i njenim tumor markerom? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Новогодишња жеља је била чудо једно, има да напунимо први триместар ове године, сад ћете једна по једна да напустате ову тему.

NADAM SE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad stvarno idem :rolleyes: ... beta je gotovo za pola sata, samo sto moram do grada i nazad da je radim, tako da me sigurno nece biti bar sat vremena, odnosno dva ;)

Ljubim vas, drzite mi fige i molite Boga za mene!

xoxoxo

Saljem ti svu svoju pozitivnu energiju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saljem ti svu svoju pozitivnu energiju!

i moju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, srećno! Brzo da se vratiš da nas obraduješ! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neka od vas ako sam osecala ovulacijski bol, jutros od 7, pa skoro do sada, koliko otprilike jos imam sati fore za oplodnju jajne celije? Verovatno je doslo do pucanja folikula. Da li da cimam mm da izadjemo sa posla i trknemo do kuce na sat vremena? :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to se podrazumeva :wub:

Potpis! :D

Da, izvadi betu, da vidimo kolika je! Vidis da nas je krenulo sa dvojkama, trojkama...Odoh i ja danas na taksi, da napravimo i mi bebu, pa nek ide zivot! :rolleyes:

:lol: :lol:

Maybe, ja sam odusevljena... Meni u 2. trudnoci nije bila ovako jaka crtica, ni blizu! Zapravo, kad su mi radili test u bolnici, bio je cak i negativan :P Ali zato posle par dana beta preko 1000 :rolleyes: Znaci... To je to, sigurnoooooo!!! Jao znaci ipak ti i jekic necete na leto moci da se zagrlite od stomaka :lol: Ajde da jos koja ne uspe da se izgrli sa vama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili da cekam do 6 popodne kad se on vraca s posla? Da li je tada vec kasno mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neka od vas ako sam osecala ovulacijski bol, jutros od 7, pa skoro do sada, koliko otprilike jos imam sati fore za oplodnju jajne celije? Verovatno je doslo do pucanja folikula. Da li da cimam mm da izadjemo sa posla i trknemo do kuce na sat vremena? :wub:;)

Pa ti jos nisi u taksiju?? :o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neka od vas ako sam osecala ovulacijski bol, jutros od 7, pa skoro do sada, koliko otprilike jos imam sati fore za oplodnju jajne celije? Verovatno je doslo do pucanja folikula. Da li da cimam mm da izadjemo sa posla i trknemo do kuce na sat vremena? :wub:;)

Da, stvarno, ti još nisi u taksiju? :o:angry: Šta tražiš ovde, trči kući <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Маybе..цртица је као из авиона!!! Jeeeeeeeeeeeeej evo, čekam Betu da se javiš, pa da vodim Mišu u šetnju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili da cekam do 6 popodne kad se on vraca s posla? Da li je tada vec kasno mozda?

Ovulacija traje 24h a spermatozoidi mogu da se zadrze do 72 sata,sto znaci da ako ste sinoc brali, moze da se oplodi jajna celija....a mislim da nije kasno veceras... ali ako moze da izadje sa posla, nece da skodi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili da cekam do 6 popodne kad se on vraca s posla? Da li je tada vec kasno mozda?

a da izađete sa posla a posle i da potvrdite posle 6h ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili da cekam do 6 popodne kad se on vraca s posla? Da li je tada vec kasno mozda?

Najbolje je sad,ali kao jajasce moze da se oplodi u periodu od 12-24 sata,toliko je u funkciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpis! :D

:lol: :lol:

Maybe, ja sam odusevljena... Meni u 2. trudnoci nije bila ovako jaka crtica, ni blizu! Zapravo, kad su mi radili test u bolnici, bio je cak i negativan :P Ali zato posle par dana beta preko 1000 :rolleyes: Znaci... To je to, sigurnoooooo!!! Jao znaci ipak ti i jekic necete na leto moci da se zagrlite od stomaka :lol: Ajde da jos koja ne uspe da se izgrli sa vama...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imali smo berbu sinoc oko 21h otprilike...ali ja bih i danas, bas sad kada ovo osetim...Poslala sam mu poruku, a na poslu sam nagovestila da mi nije dobro, te da cu mozda morati da odem. Znaju oni da mene boli kada dobijam. Sto bi se iznenadili da za 20 dana kazem da sam trudna haha...Cekam da mi se javi moj dragi, pa da bezimo!:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto te nema???? Necu ni do WC-a da odem,da ne propustim vesti od Maybe.... :wacko::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imali smo berbu sinoc oko 21h otprilike...ali ja bih i danas, bas sad kada ovo osetim...Poslala sam mu poruku, a na poslu sam nagovestila da mi nije dobro, te da cu mozda morati da odem. Znaju oni da mene boli kada dobijam. Sto bi se iznenadili da za 20 dana kazem da sam trudna haha...Cekam da mi se javi moj dragi, pa da bezimo!:-)

U isto vreme smo se t1594.gif t1817.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.