Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Znala sam. :D Sad,mama,da uzivas i da mazis stomak non-stop,i da se pazis. slika je stvarno prelepa,bas su velike,sve se lepo vidi.

Zvonka,vratila si se,zeno?

Maybe,ja na prvom i na ovom poslednjem sam videla crtice,onako slabasne.

Ja isla da zakazem u savetovaliste za zene,i zakazu mi za 26.3-haos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnooooooo... :) Vidi se i to fino se vidi s obzirom da nije jos ni vreme za vesticu,koja nece ni doci kod tebe naravno,posto je tu II crtica.... :)

Ma cekamo mi tvoju jutarnju, kad treba da NE dobijes??

TREBALA PRE 2 DANA :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam danas uradila test, ali vestica nije stigla ...

Posle onog negativnog testa sam resila da ne radim ... dok izdrzim il dok neko ne dodje i ne pokvari zabavu ...

Evo danas skoro i da nisam pomislia da uradim test :)

Malo sam se opustila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic draga,mnogo sam srecna zbog tebe i tvojih bebica :) Svo cekanje i trud su se trostruko isplatili. Zelim vam svu srecu ovoga sveta.

Nadam se da ce sve devojke iz ove teme da krenu za tobom,narocito moje stare cekalice Maybe,Yora,Suncokret i Lenocka. Ljubim vas puno xoxoxo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde maybe jedan jutarnji testic za nas! I ti sanja! :rolleyes:

Ja osecam vec pola sata bol u desnom jajniku. Mislim da je to ovulacioni bol, jer ja to obicno osetim svakog meseca. A danas mi je 14dc. Mislila sam da odem kod mojih, ali bolje mi je da sacekam dragog posle posla i da uberemo tresnjice danas. Ako mi sada puca folikul i osecam bol, a jajna celija zivi oko 12h, stici cemo u zadnji cas da je oplodimo. Sta mislite? Da ne idem kod mojih danas? Prosli put odoh kod mojih i propustih priliku. A kada sam ostala trudna bio je isti ovaj recept: Osetila sam bol oko 11h, a odnos smo imali oko 18-19h. Sada sam u zaostatku od 4h, ali se nadam da ce poziveti jajna celija do 18h kad on stize sa posla. Sta mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кики, Б.Мама, Матро Нађа, Мама ДИ, Сања ТМ, Кјара, Нани, Миа, Симче, Чекалице, Љубо, Нанице, хвала од срца и што сте уз мене :wub::wub::wub:

Da me ubacis na spisak! ODMA! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isla da zakazem u savetovaliste za zene,i zakazu mi za 26.3-haos...

O Boze!!!! Najbolje da cim predjemo 20 godina odmah zakazemo da stignemo na red tamo negde kada napunimo 30 t1933.gif

Nisam danas uradila test, ali vestica nije stigla ...

Posle onog negativnog testa sam resila da ne radim ... dok izdrzim il dok neko ne dodje i ne pokvari zabavu ...

Evo danas skoro i da nisam pomislia da uradim test :)

Malo sam se opustila :)

Kako mozes bwe zeno??? Ja bih do sada bar 5 komada uradila.

Ajde maybe jedan jutarnji testic za nas! I ti sanja! :rolleyes:

Ja osecam vec pola sata bol u desnom jajniku. Mislim da je to ovulacioni bol, jer ja to obicno osetim svakog meseca. A danas mi je 14dc. Mislila sam da odem kod mojih, ali bolje mi je da sacekam dragog posle posla i da uberemo tresnjice danas. Ako mi sada puca folikul i osecam bol, a jajna celija zivi oko 12h, stici cemo u zadnji cas da je oplodimo. Sta mislite? Da ne idem kod mojih danas? Prosli put odoh kod mojih i propustih priliku. A kada sam ostala trudna bio je isti ovaj recept: Osetila sam bol oko 11h, a odnos smo imali oko 18-19h. Sada sam u zaostatku od 4h, ali se nadam da ce poziveti jajna celija do 18h kad on stize sa posla. Sta mislite?

Beri tresnjice, tvoji se nece ljutiti. Uzivaj i da nam sledecceg meseca priredis premijeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

х стварно Сања како можеш да не урадиш макар још један тест, ја бих се жива појела :o и само бих на то мислила.

Dobro je da nisam jedina. Precrkla bih od nerviranja i pojela test od muke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма бре то је други део, кад сам се други пут укључила тад сам се захвалила оним који су писали док нисам била укључена, вама свима сам се ваљда захвалила кад сам се јавила одмах после прегледа :unsure: ја бар тако мислим :huh:

добро нисам појединачно али захвалила сам се онако свима укупно :mellow:

Ma salim se ja jekic! :rolleyes:

Ne treba da se zahvaljujes, jer mi tebe sve volimo. I tebe i tvoje bebirone!

Oni su i nasi! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javila sam mm da sam u ovulaciji. Posto radimo u blizini, kaze mozemo uzeti i taksi i otici do stana. To nam je oko nekih sat ipo bezanja sa posla. Kaze:"Necu da pravim kompromise!" Dusa moja... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Како је добар, баш је добар, Тајчи нашла си доброг човека.

Jesam! Stvarno je divan. Raspolozen za pravljenje bebca, bas, bas...raspolozen da uradim 100 testova! :lol::lol:

Rekao mi je da ako se ne daj Boze desi da opet imam vanmatericnu i ostanem bez ovog jajovoda - idemo na vestacku! Ako i to ne upali, usvojicemo malo cigance! "Ja zelim sa tobom da provedem svoj zivot i nemoj da se brines! Imacemo nasu decu, ovako ili onako." Meni to stvarno mnogo znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javila sam mm da sam u ovulaciji. Posto radimo u blizini, kaze mozemo uzeti i taksi i otici do stana. To nam je oko nekih sat ipo bezanja sa posla. Kaze:"Necu da pravim kompromise!" Dusa moja... :rolleyes:

Jesam! Stvarno je divan. Raspolozen za pravljenje bebca, bas, bas...raspolozen da uradim 100 testova! :lol::lol:

Rekao mi je da ako se ne daj Boze desi da opet imam vanmatericnu i ostanem bez ovog jajovoda - idemo na vestacku! Ako i to ne upali, usvojicemo malo cigance! "Ja zelim sa tobom da provedem svoj zivot i nemoj da se brines! Imacemo nasu decu, ovako ili onako." Meni to stvarno mnogo znaci.

Divan covek!!!! Drago mi je zbog tebe Tajci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, daj te dve crtice vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Mybe, hajde draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t48108.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:maybe, ti si nama trudna pa si zato malo :wacko::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas nam se igras sa zivcima. Pojedoh sve nokte na rukama a nisam sklona tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde maybe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo, greskom sam sve slike obrisala sa aparata, pa sam morala ponovo da slikam ... nemojte se slogirati, sad cu! :wacko:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, na svaku čestitiku si odgovorila samo na moju nisi :( ni na pitanje mi nisi odgovorila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао Мејби слиловала сам ово дугме за рифреш, ово није здраво што ми радиш :lol:

Maybe, nemoj da mi UZBUDJAVAS Jekic :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:maybe, ti si nama trudna pa si zato malo :wacko::D

Bas tako Suncokretu. Pa gde si bwe ti draga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао Сунце извини, мало сам јуче била збуњена, ево идем одмах.

Да ниси чула за доктора Љубића у ГАК и доктора Радуновића.

Jesam, odlični su, pokušaću da dodjem do njih, oni su vrhunski za visokorizične trudnoće, možda ćemo i da se družimo tamo :rolleyes:

Bas tako Suncokretu. Pa gde si bwe ti draga?

Tu sam, tu sam, nego nemam šta pametno da kažem, sem kad je ovde nešto uzbudljivo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde maybe, tacno ces nas ubiti. Ajde zeno! Jesi li to trudna nakon 3 godine pokusavanja? Ajde okaci test, pa da padnem sa stolice od srece!!! :):)

Jaooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.