Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E evo i da Zvonka oprasi svoje drage cekalice nisam odavno g33001.gif

Zvonka, pa gde si ti bwe???? DIvno je sto si ovde opet sa nama. Hvala za prasinicu :-*

Vidite li vi nesto ovde? Da napomenem samo da mi je danas tek 13 dpo (po BT) i da sam sto puta vec bila u wc-u :rolleyes: ... i da, osvetljenje je katastrofa :rolleyes: ... definitivno se jos uvek nista ne vidi iz aviona (a ja cu tek tad da poverujem ;))

test1.jpg

Ja lepo vidim. VIdelo se i jutros a i sada. Jedva cekam sutrasnji jutarnji, ima da budu jace i lepse :-)

tuj sam za stalno :wub: dosadicu vam

Znas li ti koliko treba da nam pises tu da prvo nadoknadila svo ono vreme koje nisi pisala????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ajde, brze bolje u apoteku po jedan testic ;)

Vidite li vi nesto ovde? Da napomenem samo da mi je danas tek 13 dpo (po BT) i da sam sto puta vec bila u wc-u :rolleyes: ... i da, osvetljenje je katastrofa :rolleyes: ... definitivno se jos uvek nista ne vidi iz aviona (a ja cu tek tad da poverujem ;))

test1.jpg

samo ti piski i pravi testove dok ne vidis bas dobru crticu :lol: ali se i na ovoj slici vidi crtica lepa lepa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa da čestitam i ja...Jekic,od srca ti želim sve najbolje i da imaš laku trudnoću a posle da uživas u bebama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic hoces jos jedan test? :lol: mozda se sad pokazu tri crtice ;-) jooj lepa slika i tri mala bebenca vec mislim sta da im kupim hehhe

kako bilo sve najbolje,odmaraj se sad jer kasnije ces imati pune ruke posla ali lepog posla najlepseg posla sto jedna zena moze imati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je drugi, nije isti kao jutros ;) A za simptome, pa ja nekad dremam i ovako, a pijem puno vode takodje jer je toplo pa to ne mora nista da znaci, uvek piskim sto puta :lol:

Ipak, mozda i jesu simptomi :):rolleyes:

Cek, cek, sad cu da vam postavim zelenu slicicu ovog testa :lol:

E pa super ako je to i drugi test,bar znas da je i onaj od jutros ok.Definitivno ima nečeg a jos i nije sad bila prva jutarnja. Vidim ja da ces ti do jutra da uradiš jos nekoliko. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe držim 'fige' da se crtica još jače zacrveni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NEGATIVNI :angry: uradila 2 za sv slucaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ajde, brze bolje u apoteku po jedan testic ;)

Vidite li vi nesto ovde? Da napomenem samo da mi je danas tek 13 dpo (po BT) i da sam sto puta vec bila u wc-u :rolleyes: ... i da, osvetljenje je katastrofa :rolleyes: ... definitivno se jos uvek nista ne vidi iz aviona (a ja cu tek tad da poverujem ;))

test1.jpg

Ja vidim, bez naprezanja :D

Joj Maybe držim fige da budu još jače crtice :)

IVANA V .Svaka cast za ispit cestitam :)

Hvala :rolleyes:

NEGATIVNI :angry: uradila 2 za sv slucaj

Kako bre?! :angry: Još nisi dobila? Jel' ti se dešavalo nekad da ti kasni tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić :wub: pa divno i bravo za treće srce, treću dušu, jaku i hrabru! Slika govori više od reči :wub: :wub: :wub: Nešto mi govori da je dečko u sredini :rolleyes::D E sad, je l' ova leva (naše levo) bebuška koja se izborila? Sad se šepuri, srećan što je ostao pod maminim srcem, razbaškario se i uživa :rolleyes: Bebe su baš napredne, svaka čast mama, čuvaj i neguj ta blaga ispod srca i VELIKO BRAVO što si odbila embrio redukciju!

Sanja83, šta se desilo sa tvojim testom? <_< Ona crta se lepo videla...

maybe, vidim drugu crtu, bledu, ali s'obzirom da još nije ni vreme za testić, super je ona, navijamo za tebe h13088.gif :rolleyes:

my bejbe, dobro si se setila da se vratiš :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić imaš najlepši tiker na svetu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, vidi se nesto, sutra obavezno jos jedan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić imaš najlepši tiker na svetu :wub: :wub:

Slazem se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vidim, bez naprezanja :D

Joj Maybe držim fige da budu još jače crtice :)

Hvala :rolleyes:

Kako bre?! :angry: Još nisi dobila? Jel' ti se dešavalo nekad da ti kasni tako?

ma kasni mi tek 2 dana,osetila sam da me mnogo stomak boli da bih bila trudna,verovatno ce doci sutra prekosutra,bas sam se zalila devojkama da od kako smo poceli da radimo na bebi da mi se ciklus poremetio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se ;)

i ja ali je ipak meni ona slicica od eho najlepsa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје ево мене, срећа срећа и срећа, прокуцало и треће, ухххх не могу да опишем шта осећам, ставићу сличице после кад ми муж дође са посла па да нађе апрат он кукавац само ме оставио сад кући и одјурио не знам како ће њему да буде на послу али ево ја цмиздрим овде.

Морала сам одмах да вам јавим, ево сад ће ми тата и мама дођу па можда се искључим нагло, идем опет за БГ али на консултације. Само не знам кад она ми је рекла да прво зове да види са докторима кад да идем па ће да ми јави.

Citala sam dosta o tebi ovde,znam koliko si dugo cekala,bas mi je drago da je sve u redu i sa trecom srecicom,neka ih Bog dragi cuva...i puno srece vam zelim...b0304.gif

Jos Maybe danas da okaci neki testic sa crticaMA i Luna Mi za koji dan kad iz belog predje u dve cricE.... Bice ovde veselo,osecam ja.... :)

Bice,bice i ja cekam...b0120.gif

Ево сликала сам телефоном не знам колико се добро види.

xko-290220.jpg

Ovo je prelijepa slika...bas dirne u srce,jos jedno m ti cestitam...t61059.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, toliko mi puca forum da jedva ostavim poruku...ali, pratim te.m1806.gif

Definitivno nešto ima, ali i sama kažeš da je rano, tako da mi je baš drago što si odlučila da nas obraduješ projekcijama, biće lepo pratiti kako je crtica sve tamnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NEGATIVNI :angry: uradila 2 za sv slucaj

Kako bwe negativni???????????????????

Maybe jedva cekam jutarnji tvoj test!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, bas je resio da posandrca ... stvarno ne razumem zasto je vlasnicima ovog celog portala toliko tesko da uzmu nove i bolje servere ... sta postizu sa tim odugovlacenjem?

Ih, pa zašto jednostavno kad može i komplikovano. <_<:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna - ja tek sad vidim, tebi veceras radi internet!!!!!! JUPI :D

:lol: A forum puca. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEKIC mnogo lepa slicica bas mi je drago sto je i treca bebica tu :wub: MEJBI definitivno vidim drugu crticu na ovim testovima...a sutra ce biti jaca sigurno :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Necu, necu, al' nista ne obecavam :lol:

Anchy, samo jedan? :lol:

Salim se, hvala vam devojke - Cmok :-*****!

:wub: Takodje se slazem :wub:

:(

Mozda da ponovis ipak sutra ujutru? Bolje je to sa prvim jutarnjim, ovako ne mora da bude bas pouzdano. Sta ja znam, testovi pre ocekivane vestice ce retko kada nesto da pokazu, a isto tako zna da bude slucaj i sa nekoliko dana kasnjenja ... Koliko tebi kasni?

Uf, sklona sam pre da necu da verujem testu koji mi pokaze jednu crticu, a vestica ne dolazi, nego ovim mojim jedva vidljivim crticama ... licno nista ne polazem ovaj put u njih - to se meni previse puta do sada desilo, na zalost, da bi u ovom momentu bila ushicena. Cak sam jednom na tri testa imala crte koje se vide iz aviona ... pa je opet vestica dosla ... Ili testovi ne valjaju bas nista, ili ja moram ozbiljnije da porazgovaram o tome sa dr, ako ishod opet bude slican ...

Ono sto sada znam je da cu najpre da verujem rezultatu bete iz krvi nego nekom testu, kao i izostanku vestice ... to ce biti moji jedini pouzdani i glavni "simptomi" ...

Videces na jutarnjem dve predivne crtice. Ljubac

:lol: Ne zaboravi na temperaturu! :lol:

Necem bwe, a ti da mi povuces nosic.

Luna - ja tek sad vidim, tebi veceras radi internet!!!!!! JUPI :D

Radi na mahove, tj cekam nekoliko minuta da otvori, a onda kada napisem odgovor drzim fige da prodje da ne moram opet da kuckam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta bi sa Sanjom83??? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe i ja vidim crticu....da odmah cestitam ili da cekam do sutra?Jedva udjoh na ovaj bebac...sta mu je?Sto je posandrcao?Danas sam popila zadnju tabletu dabrostona.tako da je ocekujem za 3-4 dana...Jedva cekam da dobijem da pocnem sa klomifenom... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ajde, brze bolje u apoteku po jedan testic ;)

Vidite li vi nesto ovde? Da napomenem samo da mi je danas tek 13 dpo (po BT) i da sam sto puta vec bila u wc-u :rolleyes: ... i da, osvetljenje je katastrofa :rolleyes: ... definitivno se jos uvek nista ne vidi iz aviona (a ja cu tek tad da poverujem ;))

test1.jpg

Divnooooooo... :) Vidi se i to fino se vidi s obzirom da nije jos ni vreme za vesticu,koja nece ni doci kod tebe naravno,posto je tu II crtica.... :)

NEGATIVNI :angry: uradila 2 za sv slucaj

Ma cekamo mi tvoju jutarnju, kad treba da NE dobijes??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vazi Ljubinka sine

E evo i da Zvonka oprasi svoje drage cekalice nisam odavno g33001.gif

E ovu sam cekala :rolleyes:

Ovo je najbolji dan ikada!!!!!!!!!!!!!!

Verujem ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kad je meni jedan od boljih a dobila sam (kao nesto) i bas me briiiiigaaaa!!!!!

A svakako je za mene bas blesav dan - 1. dpo i 1. dc a jos sam i test uradila. Zvanicno sam najveci testmanijak, maybe je radila 3 dana posle O a ja odmah sutradan :D Negativan je, mozda je rano a i nije bila prva jutarnja :huh::lol:

Ajde, ajde, brze bolje u apoteku po jedan testic

Vidite li vi nesto ovde? Da napomenem samo da mi je danas tek 13 dpo (po BT) i da sam sto puta vec bila u wc-u :rolleyes: ... i da, osvetljenje je katastrofa :rolleyes: ... definitivno se jos uvek nista ne vidi iz aviona (a ja cu tek tad da poverujem

test1.jpg

Vidim VIDIM :rolleyes:

tuj sam za stalno dosadicu vam

aj'vazi, dosadi nam :P

Кики, Б.Мама, Матро Нађа, Мама ДИ, Сања ТМ, Кјара, Нани, Миа, Симче, Чекалице, Љубо, Нанице, хвала од срца и што сте уз мене

Pa to se podrazumeva :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.